Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια....τι κάνετε?  Θέλω να σας ενημερώσω ότι βγήκαμε από την εντατική βγήκαμε από τον αναπνευστηρα και ποια είμαστε στο διάχυτο...Δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω...θα σας ενημερώσω για πολλά απλά δεν θέλω να νομίζετε ότι σας έχω ξεχάσει και ότι δεν θέλω να σας μιλάω μου στέλνετε μηνύματα δεν σας ξεχνάω θα απαντήσω σε όλες μια μια όταν θα έρθει η ώρα.Σας αγαπάω πάρα πολύ κι ας μη σας γνωρίζω.το μωρό είναι πια 1600 γραμμάρια όταν θα έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.Εχω πάει έχω δει το μωρό ,ξέσπασα σε κλάματα αλλά την ίδια ώρα συνήλθα γιατί έτσι πρέπει να είναι.Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας χίλιες φορές.

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....τι κάνετε?  Θέλω να σας ενημερώσω ότι βγήκαμε από την εντατική βγήκαμε από τον αναπνευστηρα και ποια είμαστε στο διάχυτο...Δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω...θα σας ενημερώσω για πολλά απλά δεν θέλω να νομίζετε ότι σας έχω ξεχάσει και ότι δεν θέλω να σας μιλάω μου στέλνετε μηνύματα δεν σας ξεχνάω θα απαντήσω σε όλες μια μια όταν θα έρθει η ώρα.Σας αγαπάω πάρα πολύ κι ας μη σας γνωρίζω.το μωρό είναι πια 1600 γραμμάρια όταν θα έχω νεότερα θα σας ενημερώσω.Εχω πάει έχω δει το μωρό ,ξέσπασα σε κλάματα αλλά την ίδια ώρα συνήλθα γιατί έτσι πρέπει να είναι.Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας χίλιες φορές.

σας αγαπαω μην ξεχνας ποτε οτι θα ειμαι κοντα σας :wub:

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο κοριτσι μου ετσι αρχιζουν να καλυτερευουν τα πραγματα.πολυ χαιρομαι που εχετε τετοια νεα!!! Μακαρι να τελειωσει ολο αυτο συντομα κ να μην αφησει το παραμικρο σημαδι! ο μικρος σου πυγμαχος ειναι τελειος!!!οταν πας να τον ξαναδεις δωστου κ ενα φιλακι απο μας!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω τα νέα σας από την αρχή, απ το καλοκαίρι, αλλά δεν σου έχω γράψει ποτέ. Ο μικρός σου έχει απίστευτη θέληση για ζωή. Απίστευτη.. Κ έδωσε ένα γερό μάθημα σε όλους γύρω σου που δεν ήθελαν να δεθουν μαζί του στην αρχή. Δεν τους κρίνω, δεν ειμαι στη θέση τους, αλλά πιστεύω πως μέσα τους έχουν νιώσει πολύ 'μικροι' μπροστά σ αυτό το ανθρωπάκι που έχει δύναμη για 100 ανθρώπους. Αρκεί που το πίστεψε η μαμά του. Το ένιωσε κ έφτασε μέχρι εδώ. Εχω συγκινηθεί πολύ με το μωρό σου. Να είστε γεροί να τον χαίρεστε. Γιατί θα βγει γερός και θα γίνει 2 μέτρα παλικάρι,  ενάντια στα αρχικά προγνωστικά. 

  • Μου αρέσει 3

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα νέα μας σήμερα είναι πως δεν θα χρειαστεί δεύτερο χειρουργείο στα ματάκια του γιατί αποφύγαμε το ενδεχόμενο τύφλωσης.Το μωρό βλέπει αλλά δεν ξέρουμε ακόμα σε τι βαθμό,θα γίνουν κι άλλες εξετάσεις αργότερα αν βέβαια πάνε όλα καλά...1660 σήμερα κορίτσια αλλά συνεχίζει ο φόβος να υπάρχει συνεχίζουμε να φοβόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα.Δεν θέλω να πω περισσότερα γιατί φοβάμαι κοριτσια μου φοβάμαι το αύριο το μεθαύριο γενικά φοβάμαι το μετά.Το καλό σε όλα αυτά είναι ότι έχω δύο υπέροχους γονείς!!! Και με στηρίζουν οσο τίποτα και όσο κανένας άλλος σε όλο αυτό! Σας υπερευχαριστω όλες σας όλες όλες όλες!!!! Τόση αγάπη και τόση στήριξη δεν μπορούσα να φανταστώ αλήθεια σας λεω! Αχ @giotitsa μου τι να πω για σένα! Σε κάθε μήνυμα σου λες το "παιδί μας"....Ναι κοριτσάκι μου είναι το παιδί μας ότι κι αν γίνει.!!Είσαι άξιος άνθρωπος και λέω άνθρωπος γιατί ΕΙΣΑΙ!! Τόση στήριξη ατελείωτα βράδια που έκλαιγα και μιλούσαμε και μου στεκοσουν και μου έδινες δύναμη να σταματήσω να κλαίω σκούπιζα τα μάτια μου και έλεγα ναι έχεις δίκιο Γιωτακι μου! Με συνεφερες κατευθείαν! Μου μιλούσες και μου έπαιρνες το πόνο σαν να μοιραζόταν...Εύχομαι ο Θεουλης να σου δώσει όλες τις χαρές τις ζωής μαζί!!! Και όχι μόνο σε σένα!!! Σε ΌΛΕΣ!!! Εινσι τόσα τα κορίτσια εδώ μέσα που με έχουν κάνει να κλαίω από το ενδιαφέρον τους δεν θέλω να αδικήσω καμιά σας,σας παρακαλώ μη με παρεξηγήσει καμία θέλω να σας γράψω όλες μια μια γιατί είστε ξεχωριστές και μοναδικές! Μετά το ενδιαφέρον σας νιώθω υποχρεωμένη απέναντι σας! ΟΣΑ ευχαριστώ κι αν πω θα είναι πολύ λίγο μπροστά σε αυτό που νιώθω απέναντι σας και δεν είναι ψέματα! Δεν θα σταματήσω να σας γράφω κορίτσια μου.Σας αγαπάω πολύ.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Angelmummy είπε:

Τα νέα μας σήμερα είναι πως δεν θα χρειαστεί δεύτερο χειρουργείο στα ματάκια του γιατί αποφύγαμε το ενδεχόμενο τύφλωσης.Το μωρό βλέπει αλλά δεν ξέρουμε ακόμα σε τι βαθμό,θα γίνουν κι άλλες εξετάσεις αργότερα αν βέβαια πάνε όλα καλά...1660 σήμερα κορίτσια αλλά συνεχίζει ο φόβος να υπάρχει συνεχίζουμε να φοβόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα.Δεν θέλω να πω περισσότερα γιατί φοβάμαι κοριτσια μου φοβάμαι το αύριο το μεθαύριο γενικά φοβάμαι το μετά.Το καλό σε όλα αυτά είναι ότι έχω δύο υπέροχους γονείς!!! Και με στηρίζουν οσο τίποτα και όσο κανένας άλλος σε όλο αυτό! Σας υπερευχαριστω όλες σας όλες όλες όλες!!!! Τόση αγάπη και τόση στήριξη δεν μπορούσα να φανταστώ αλήθεια σας λεω! Αχ @giotitsa μου τι να πω για σένα! Σε κάθε μήνυμα σου λες το "παιδί μας"....Ναι κοριτσάκι μου είναι το παιδί μας ότι κι αν γίνει.!!Είσαι άξιος άνθρωπος και λέω άνθρωπος γιατί ΕΙΣΑΙ!! Τόση στήριξη ατελείωτα βράδια που έκλαιγα και μιλούσαμε και μου στεκοσουν και μου έδινες δύναμη να σταματήσω να κλαίω σκούπιζα τα μάτια μου και έλεγα ναι έχεις δίκιο Γιωτακι μου! Με συνεφερες κατευθείαν! Μου μιλούσες και μου έπαιρνες το πόνο σαν να μοιραζόταν...Εύχομαι ο Θεουλης να σου δώσει όλες τις χαρές τις ζωής μαζί!!! Και όχι μόνο σε σένα!!! Σε ΌΛΕΣ!!! Εινσι τόσα τα κορίτσια εδώ μέσα που με έχουν κάνει να κλαίω από το ενδιαφέρον τους δεν θέλω να αδικήσω καμιά σας,σας παρακαλώ μη με παρεξηγήσει καμία θέλω να σας γράψω όλες μια μια γιατί είστε ξεχωριστές και μοναδικές! Μετά το ενδιαφέρον σας νιώθω υποχρεωμένη απέναντι σας! ΟΣΑ ευχαριστώ κι αν πω θα είναι πολύ λίγο μπροστά σε αυτό που νιώθω απέναντι σας και δεν είναι ψέματα! Δεν θα σταματήσω να σας γράφω κορίτσια μου.Σας αγαπάω πολύ.

@Angelmummy με εχεις συγκινησει τοσο πολυ φιλεναδα μου ο αγγελος μας ειναι το παιδι μας το δικο μου παιδι και το δικο σου το αγαπω τοσο πολυ αυτο το παιδι και θελω και ξερω οτι πλεον θα διαυψευσει ολους τους γιατρους να και που οι γιατροι καμια φορα δεν ειναι Θεοι ελπιζω να γινεται και ολοενα καλυτερα το μωρακι μας να μην του μεινει ουτε ενα υπολειμμα και εγω θα γινω θυσια για χαρη του η Θεια Γιωτα θα ειναι χαρουμενη γιατι εχει αποκτησει μια αδερφη που ποτε μα ποτε δεν θα την αφησει θα ειμαι παντα μα παντα διπλα σου εγω θα ειμαι το στηριγμα σου εγω θα ειμαι η δυναμη σου και εσυ για μενα εσυ και το παιδι μας ολα θα πανε καλα αγαπη μου ολα θα δεις θα περασει αυτος ο εφιαλτης και θα ερθει η μερα που θα κανω και εγω τα μωρακια μου και θα κανουν παρεα με τον Αγγελο ευχομαι μερα που ειναι αυριο του Αγιου Δημητριου να εχεις συντομα το μωρο στην αγκαλια σου και εγω θα ειμαι εκει παντα κοντα σας σε αγαπω πολυ Θαλειααα μου αγαπη μου μικρε μου παλευε και αλλο σε παρακαλω πιστευω σε σενα και ξερω οτι ακους την σκεψη μου μαζι με σενα το παιδι μου θα ειναι τοσο χαρουμενο που παλευεις βγαλτους ολους ψευτες Θαλεια σε ευχαριστωωω πολυ

  • Μου αρέσει 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκιά μου Θαλεια, διαβαζω τα νεα σας και κλαιω απο χαρα το μωρακι σου εχει κανει τοσα βηματα! τοσες κερδισμενες μαχες! Μπορει ο πολεμος να μην εχει τελειωσει αλλα καθε μικρη νικη καθε κατορθωμα αξιζει να πανυγιριζουμε ολες μαζι σου! Οι προσευχες μας συνεχιζονται και το μωρακι σου ειναι στη σκεψη μας! 

  • Μου αρέσει 1

oYNBp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

καλημέρα κορίτσι μου γλυκό!!!Προσεύχομαι και εύχομαι να διαψεύσει τους πάντες ο μικρός σου πολεμιστής!!! Μέσα από την καρδιά μου το εύχομαι. Να είσαι δυνατή κορίτσι μου γλυκό και θα τα καταφέρετε!! Αυτός ο μικρούλης έχει απίστευτη θέληση για ζωή και το αποδεικνύει κάθε μέρα εδώ και 3 μήνες!! Θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου κοριτσάκι μου. 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

Αυτό θα πει μαχητής!!!

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα καλά!!!

 


 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

Μπράβο στο μικρό σου θαυματακι.. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με την μαγνητική κ να μην έχει απολύτως τπτ!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Χθες πήγα και είδα τον μικρό μου μαχητή κορίτσια μου....έχουμε φτάσει τα 2 κιλά...

Αύριο θα γίνει μαγνητική εγκεφάλου το μόνο που θέλω είναι να κάνουμε όλες μια προσευχή κορίτσια μου μέσα από. Την ψυχή μας  κάποιας κοπέλας θα ακουστεί να είναι όλα καλά και να διαψευσουμε τα προγνωστικά!

Ποσο μα ποσο πολυ χαρηκα για τα νεα σας δε λέγεται Θαλεια μου!!!  2 κιλα!!! Ολόκληρο παιδακι!! Εύχομαι ολόψυχα αύριο ολα να ειναι τελεια στη μαγνητική!! Έχεις τη θετική μου ενέργεια! Οι Ταξιαρχες να σας βοηθησουν!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...