Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

Σκέφτομαι και ξανασκεφτομαι πιο είναι το σωστό .... Δεν βρίσκω λύση και άκρη...Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι αν φύγει το μωρό Αθήνα και εν τέλει χειρουργηθεί και πετύχει το χειρουργείο και μπούμε σε νοσηλεία και μείνουμε δύο τρεις πέντε μέρες εκεί ....Μετά θα πρέπει να φύγουμε....Να πάρω το μωρό και να το πάω που ? Να κάνω αίτηση αν δέχονται το μωρό στο Παίδων ας πούμε ?η στο Αττικό η στο Γεννηματά η στο Νίκαιας.....Κι αν το μωρό πάθει καμία λοίμωξη ? Κι αν οι γιατροί δεν δώσουν σημασία στο ιστορικό του μωρού που είναι τεράστιο? Υπάρχει ένα ήδη βεβαρημένο ιστορικό...καλούμε να αντιμετωπίσω κάτι που δεν είναι μια επέμβαση ρουτίνας...Εδώ μου λένε ολόκληρη καθηγητές από κλινικές με διακρίσεις και πανεπιστημιακα νοσοκομεία να πάρω το μωρό και να το στείλω Αμερική Βοστώνη Γαλλία ή Λονδίνο...Και εγώ  αυτή την ώρα πνιγομαι για την Αθήνα και την Λάρισα...Χωρις να ξέρω τι πρέπει να κάνω....Έχετε μπει να διαβάσετε το βιογραφικό της Ανδρουδη? Είναι πραγματικά συγκλονιστικό...Ίσως και πιο δυνατο από του Σταύρακα....Τι να κάνω όμως που καμιά μανούλα δεν μου είπε μέχρι τώρα αν έχει χειρουργηθεί εκεί το μωρό της....Ενώ για τον Σταύρακα έχω πάρει τις καλύτερες συστάσεις....Όλα όμως για Αθήνα είναι εναντίον μας...πρώτα ήταν που θα χειρουργηθεί μετά πόσο θα στοιχίσει  μετά ήταν πως θα μεταφερθεί και μετά ήταν ότι αν χειρουργηθεί μετά δεν έρχεται ξανά εδώ .....Τα δύο πρώτα τα έλυσα κατόπιν δική σας βοήθειας και κατόπιν της βοήθειας του χαμόγελου Το τρίτο δεν λύνεται....κλαιω από το πρωί και σκέφτομαι σκέφτομαι σκέφτομαι το μυαλό μου θα γίνει πλαστελίνη σε λίγο....Οι γονείς μου είναι δίπλα μου αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι άλλο προσπαθούν να με συγκρατήσουν να με βοηθήσουν να ξεδιαλυνω κάποια πράγματα...

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω στην Λάρισα...και όχι από θέμα χρημάτων....

Σκέφτομαι ότι μετά πρέπει το μωρό να ξαναμπεί σε μονάδα και εδώ το μωρό το ξέρουν...ξέρουν τι θέλει τι χρειάζεται ξέρουν τις αγωγές που παίρνει Ξέρουν το παιδί μου...που εδώ και 4 μήνες είναι παιδί τους...Σήμερα επίσης έμαθα αν και δεν ξέρω αν είναι αλήθεια...έμαθα λοιπόν πως αυτή η γιατρός είναι και φιλοχρηματη...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....αύριο θα ξέρω τι θα κάνουμε σίγουρα...ίσως να είναι γραμμένο να μην πάμε Αθήνα...γιατί συνέχεια βρίσκω εμπόδια ... Αύριο θα πάω να μιλήσω με τους γιατρούς από κοντά...Σας αγαπώ πολύ όλες....Μακάρι να μπορουσατε να καταλάβετε πόσο με έχετε συγκινήσει παίρνω τόσο όμορφα μηνύματα διαβάζω τόσο όμορφα πράγματα....μακάρι να μπορούσα να κάνω το παραμικρό για σας !!!

Εύχομαι να σας έχει όλες ο θεός καλά!!!! Και το καλό που μου κάνετε να σας το ανταποδώσει ο θεός όπως η κάθε μία εύχεται!  Θα είστε όλες σε κάθε κεράκι που ανάβω σε όποια εκκλησία κι αν πηγαίνω...θα τα πούμε αύριο...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 44 λεπτά , Angelmummy είπε:

Σκέφτομαι και ξανασκεφτομαι πιο είναι το σωστό .... Δεν βρίσκω λύση και άκρη...Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι αν φύγει το μωρό Αθήνα και εν τέλει χειρουργηθεί και πετύχει το χειρουργείο και μπούμε σε νοσηλεία και μείνουμε δύο τρεις πέντε μέρες εκεί ....Μετά θα πρέπει να φύγουμε....Να πάρω το μωρό και να το πάω που ? Να κάνω αίτηση αν δέχονται το μωρό στο Παίδων ας πούμε ?η στο Αττικό η στο Γεννηματά η στο Νίκαιας.....Κι αν το μωρό πάθει καμία λοίμωξη ? Κι αν οι γιατροί δεν δώσουν σημασία στο ιστορικό του μωρού που είναι τεράστιο? Υπάρχει ένα ήδη βεβαρημένο ιστορικό...καλούμε να αντιμετωπίσω κάτι που δεν είναι μια επέμβαση ρουτίνας...Εδώ μου λένε ολόκληρη καθηγητές από κλινικές με διακρίσεις και πανεπιστημιακα νοσοκομεία να πάρω το μωρό και να το στείλω Αμερική Βοστώνη Γαλλία ή Λονδίνο...Και εγώ  αυτή την ώρα πνιγομαι για την Αθήνα και την Λάρισα...Χωρις να ξέρω τι πρέπει να κάνω....Έχετε μπει να διαβάσετε το βιογραφικό της Ανδρουδη? Είναι πραγματικά συγκλονιστικό...Ίσως και πιο δυνατο από του Σταύρακα....Τι να κάνω όμως που καμιά μανούλα δεν μου είπε μέχρι τώρα αν έχει χειρουργηθεί εκεί το μωρό της....Ενώ για τον Σταύρακα έχω πάρει τις καλύτερες συστάσεις....Όλα όμως για Αθήνα είναι εναντίον μας...πρώτα ήταν που θα χειρουργηθεί μετά πόσο θα στοιχίσει  μετά ήταν πως θα μεταφερθεί και μετά ήταν ότι αν χειρουργηθεί μετά δεν έρχεται ξανά εδώ .....Τα δύο πρώτα τα έλυσα κατόπιν δική σας βοήθειας και κατόπιν της βοήθειας του χαμόγελου Το τρίτο δεν λύνεται....κλαιω από το πρωί και σκέφτομαι σκέφτομαι σκέφτομαι το μυαλό μου θα γίνει πλαστελίνη σε λίγο....Οι γονείς μου είναι δίπλα μου αλλά δεν μπορούν να κάνουν κάτι άλλο προσπαθούν να με συγκρατήσουν να με βοηθήσουν να ξεδιαλυνω κάποια πράγματα...

Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να φύγω στην Λάρισα...και όχι από θέμα χρημάτων....

Σκέφτομαι ότι μετά πρέπει το μωρό να ξαναμπεί σε μονάδα και εδώ το μωρό το ξέρουν...ξέρουν τι θέλει τι χρειάζεται ξέρουν τις αγωγές που παίρνει Ξέρουν το παιδί μου...που εδώ και 4 μήνες είναι παιδί τους...Σήμερα επίσης έμαθα αν και δεν ξέρω αν είναι αλήθεια...έμαθα λοιπόν πως αυτή η γιατρός είναι και φιλοχρηματη...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....αύριο θα ξέρω τι θα κάνουμε σίγουρα...ίσως να είναι γραμμένο να μην πάμε Αθήνα...γιατί συνέχεια βρίσκω εμπόδια ... Αύριο θα πάω να μιλήσω με τους γιατρούς από κοντά...Σας αγαπώ πολύ όλες....Μακάρι να μπορουσατε να καταλάβετε πόσο με έχετε συγκινήσει παίρνω τόσο όμορφα μηνύματα διαβάζω τόσο όμορφα πράγματα....μακάρι να μπορούσα να κάνω το παραμικρό για σας !!!

Εύχομαι να σας έχει όλες ο θεός καλά!!!! Και το καλό που μου κάνετε να σας το ανταποδώσει ο θεός όπως η κάθε μία εύχεται!  Θα είστε όλες σε κάθε κεράκι που ανάβω σε όποια εκκλησία κι αν πηγαίνω...θα τα πούμε αύριο...

Έχω διαβάσει την ιστορία σου από τον Αύγουστο κ έχω συγκλονιστεί... δεν έχω γράψει μέχρι τώρα γιατί δεν ήξερα τι να γράψω... σε παρακολουθώ όμως καθημερινά!!!

Μην κλαις.. βαλτα κάτω κ σκέψου  καθαρά! Είσαι παρά παρά παρά πολύ δυνατή!!!! Αν πρέπει το παιδι να χειρουργηθεί μέχρι Κυριακή πρέπει να πάρεις μια απόφαση. Κάνε την προσπάθεια σου κ ο Θεός είναι μεγάλος... το παιδι σου μέχρι τώρα τα έχει καταφέρει παρά τις προβλέψεις γιατρών ή ιατρικές στατιστικές... επίσης όλα γίνονται για κάποιον λόγο..

Ακολουθησε το ένστικτο σου.. κ πάρε μια απόφαση. Αυτό που προέχει να γίνει η προσπάθεια κ μετά έχει ο Θεός. Ας είμαστε αισιόδοξοι ότι θα νικήσουμε κ αυτή τη μάχη. ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!!! ΠΟΤΕ!!! Πάρε μια απόφαση κ μην ξανασκεφτείς τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

@Angelmummy, δεν σου γράφω συχνά, καθημερινά όμως παρακολουθώ τα νέα σας.Το έχεις ήδη ψάξει αρκετά. Έχεις συγκεντρώσει όλες τις απαιτούμενες πληροφορίες. Απλά ο χρόνος σας πιέζει και νιώθεις εγκλωβισμένη.Τώρα, λοιπόν, απομένει, με τη βοήθεια των δικών σου να τα βάλετε κάτω και να σε βοηθήσουν να επιλέξετε τον πιο σωστό δρόμο. Θα μου πεις και ποιος είναι αυτός, πες μου εσύ; Είναι ο δρόμος που σου λέει το ένστικτό σου. Δεν έχω ιδέα ποιοι είναι αυτοί οι γιατροί, ούτε η ειδικότητά τους, ούτε οι επιτυχίες τους. Ξέρω, όμως, ότι όποια απόφαση και να πάρεις θα είναι η σωστή και μην αμφιβάλλεις γι' αυτό. Όλοι οι γιατροί που σου πρότειναν έχουν μία πορεία διαγράψει. Άλλος μεγαλύτερη, άλλος μικρότερη, άλλος πιο ανθρώπινη, άλλος απλά ορθολογιστική. Η επιλογή σου είμαι 100% ότι θα είναι η σωστή. Και όλα θα πάνε καλά...πίστη και δύναμη να έχεις.

Ο μικρός σου έχει απίστευτη όρεξη για ζωή και το έχει αποδείξει από το καλοκαίρι. Το παλεύει, γιατί το παλεύεις κι εσύ, το παλεύεις, γιατί παλεύει κι αυτός. Είστε πολύ πολύ πολύ πολύ δυνατοί και οι δύο. 

Είμαστε όλες εδώ να ακούσουμε τον προβληματισμό σου και να σε στηρίξουμε όπως μπορούμε!!!! Σου στέλνω δύο γλυκά φιλιά!!!

  • Μου αρέσει 3

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Angelmummy αχ κορίτσι μου σας σκέφτομαι πολύ πολύ συχνά και προσπαθώ να φτιάχνω ένα όμορφο τέλος στην περιπέτειά σας. Ο σταυρος που κουβαλάς είναι πάρα πολύ βαρύς. 4 μήνες η λίστα με τις δυσκολίες σας δεν έχουν τέλος. Όμως ο μικρό σας είναι τόσο δυνατός! Θεέ μου είναι συγκινητικά υπέροχος. Με ελάχιστο βάρος με ανακοπες με προβλήματα στα ζωτικά του και σιγά σιγά τα νικάει ! Στο ερώτημά σου δεν μπορώ να σου πω γιατί δεν ξέρω τους γιατρούς. Αυτό που θέλω όμως να σε ρωτήσω είναι αν έρθετε Αθήνα μέσα από το Ιασώ δεν θα μπορέσεις να βρεις λύση για να μπει σε ένα δημοσιο; κι αν γίνει αυτό, έχεις που να μείνεις στην Αθήνα για όσο διάστημα χρειαστεί μέχρι ο μικρός σου γίγαντας μπορεί άνετα να ξαναταξιδεψει για Αλεξανδρουπολη; Γιατί για να χειρουργηθεί και μετά να ξαναφυγει Αλεξανδρουπολη είναι, νομίζω, πολύ ζόρι για το μωρό. Από την άλλη μας γράφεις πως αν τον στείλεις Ιασώ μετά δεν τον έρχονται πίσω στη μονάδα που ειναι; τόση ώρα διαβάζω και προβληματίζομαι κι εγώ...

Πάντως εννοείται πως κι εγώ θα δώσω ότι μπορώ για να βοηθήσω. Αλλά πρέπει να γίνουμε πολλές... Γιατί με 10 κοπέλες δε σώζεται η κατάσταση. Τα χρήματα είναι πολλά.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Παρακολουθώ κι εγώ το θέμα από την αρχή σιωπηλά. 

Το δίλημμα εννοείται και είναι μεγάλο, αλλά, αν το θέμα για τον Σταύρακα είναι ουσιαστικά το γεγονός ότι δεν δέχονται πίσω το παιδί, μήπως ΑΥΤΟ είναι ένα θέμα που πρέπει να πάρει δημοσιότητα; 

Μήπως με τη δημοσιότητα λυθεί;;

Πιστεύω να γίνει ότι καλύτερο για το μωράκι σου!! Όλοι μαζί θα αποφασίσετε το καλύτερο για αυτόν. 

Τα αποτελέσματα της μαγνητικής τα πήρατε;;

 


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!  Το φιλοχρηματη ειναι σχετικο σε δημοσιο ειναι,  δεν νομιζω να ζητησει χρηματα. Τι θα πει δωσε λεφτα να σου χειρουργησω το παιδι? 

Κ μια αλλη ερωτηση,  μεσολαβισε κατι που εχασα,  η δεν καταλαβα καλα.  Αρχικα δεν ειχαν δώσει περιθώριο 2-3 εβδ για να γίνει το χειρουργείο?  Τωρα γιατι σου λενε μεχρι την κυριακη?  Τι αλλαξε?  

Για το που θα παει κ τι θα κανει το μωρο,  μόνη σου αποφασιζεις?  Ο συζηγος τι λεει?  Δεν συμμετεχει στην αποφαση?  Γιατι ειναι δυσκολο να το πάρεις ολο πανω σου κ να παρεις αποφαση για θέματα ιατρικα που δεν έχεις ιδεα οπως ολες μας αλλωστε. 

Υπαρχει καποιος γιατρός στπ νοσοκομείο που είσαστε να σε συμβουλεψει? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια....Τι κάνετε ? Γύρισα από Αλεξανδρούπολη...έχω πολλά να σας πω μίλησα πάλι με τους γιατρούς....

Σήμερα ρώτησα αν φύγει το μωρό τελικά στην Αθήνα σε ιδιωτική κλινική και χειρουργηθεί μετά θα μπορούν να το δεχτούν στην Αλεξανδρούπολη??? Και η διευθύντρια του τμήματος μου είπε ΦΥΣΙΚΑ! 

Αργότερα όμως μου είπε πως αν το μωρό χειρουργηθεί και περάσουν οι μέρες και φύγει Αλεξανδρούπολη μετά αν θα χρειαστεί επανεξέταση η παρουσιάσει κάτι μέσα στην βδομάδα  η χρειαστει ξανά χειρουργείο που θα πάει ??? Θα πρέπει να ξαναφύγει Αθήνα δεν μπορούν να το στείλουν μετά Λάρισα η Θεσσαλονίκη η οπουδήποτε αλλού....Και σκέφτομαι είναι το μωρό μπαλάκι ? Μετά ανέβηκα στον οφθαλμίατρο σε συζήτηση που είχαμε μου είπε πως η γιατρός στην Λάρισα έχει ξανακάνει τέτοιο χειρουργείο....Και έχει δημιουργηθεί ολόκληρο team για να αναλάβει το μωρό ...θα έρθουν δύο αναισθησιολογοι από το Παπαγεωργίου και η γιατρός από την Λάρισα....Σκέφτηκα να μην σκαλίζω τα πράγματα....και πως ναι οκ στον Σταύρακα έχουν χειρουργηθεί κι άλλα παιδάκια αλλά από την μέρα που ψάχνω για να πάμε εκεί βρίσκω όλο εμπόδια.... 

Θα το αφήσω να δρομολογηθεί για Λάρισα...ο κούκλος μου σήμερα είναι 2.400 ...

Όσο για τις πολλές ερωτήσεις που μου κάνετε και δικαίως...θέλω να σας πω ότι οι γονείς μου είναι δίπλα μου σε όλα...Δεν θέλω να πω κάτι περισσότερο....Ας είμαστε εμείς και τα παιδιά μας καλά...και όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν καμία σιμασια στη ζωή...περνάμε από δοκιμασίες για να καταλάβουμε τι αξίες έχει η ζωή....και αυτό το μωρό που έχει βάλει τόσο πείσμα για να ζήσει είμαι πολύ περήφανη που είμαι μαμά του και θα είμαι πάντα δίπλα του!!Η μαγνητική μου είπαν ότι δειχνει να εχει  βγει καθαρή χωρις βέβαια ακόμα να την έχουν γραπτώς στα χέρια  τους αλλά δεν γνωρίζουν αν θα αντιμετωπίσουμε και κάτι στην πορεία των χρόνων...θα φανεί κοριτσια....εχω αρχίσει  να φοβάμαι πλέον  για ΟΛΑ!!!Σας ΑΓΑΠΩ πολύ και σας υπερευχαριστω για όλα όσα κάνατε !!!!

 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Άντε κοπέλα μου! Μπράβο.... Θα πάτε Λάρισα .... Για να σου είπε ο οφθαλμίατρος αυτά που σου είπε κάτι θα ξέρει! Καλή επιτυχία να έχετε!!! Που είμαι σίγουρη ότι θα την έχετε.... Και όταν πάρεις τον μαχητή σου αγκαλιά θα του δώσεις ένα τεράαααααστιο φιλί, φαντάζομαι από όλες μας ισχύει το ίδιο. Πόση χαρά πήρα που διάβασα αυτό το μήνυμα δεν λέγεται.... Δακρυσα! 

  • Μου αρέσει 1

l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

Η μαγνητικη δειχνει... καθαρη! Ο μικρος 2400!

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!! Με εχετε κατασυγκινησει!

Με το καλο να τελειωσει κ η περιπετεια με το ματακι του κ να στολισετε παρεα το δεντρο για τα Χριστουγεννα στο σπιτικο σας. Δωσε μια τεραστια αγκαλια στον μικρουλη αλλα τεραστιο μαχητη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Τι κάνετε ? Γύρισα από Αλεξανδρούπολη...έχω πολλά να σας πω μίλησα πάλι με τους γιατρούς....

Σήμερα ρώτησα αν φύγει το μωρό τελικά στην Αθήνα σε ιδιωτική κλινική και χειρουργηθεί μετά θα μπορούν να το δεχτούν στην Αλεξανδρούπολη??? Και η διευθύντρια του τμήματος μου είπε ΦΥΣΙΚΑ! 

Αργότερα όμως μου είπε πως αν το μωρό χειρουργηθεί και περάσουν οι μέρες και φύγει Αλεξανδρούπολη μετά αν θα χρειαστεί επανεξέταση η παρουσιάσει κάτι μέσα στην βδομάδα  η χρειαστει ξανά χειρουργείο που θα πάει ??? Θα πρέπει να ξαναφύγει Αθήνα δεν μπορούν να το στείλουν μετά Λάρισα η Θεσσαλονίκη η οπουδήποτε αλλού....Και σκέφτομαι είναι το μωρό μπαλάκι ? Μετά ανέβηκα στον οφθαλμίατρο σε συζήτηση που είχαμε μου είπε πως η γιατρός στην Λάρισα έχει ξανακάνει τέτοιο χειρουργείο....Και έχει δημιουργηθεί ολόκληρο team για να αναλάβει το μωρό ...θα έρθουν δύο αναισθησιολογοι από το Παπαγεωργίου και η γιατρός από την Λάρισα....Σκέφτηκα να μην σκαλίζω τα πράγματα....και πως ναι οκ στον Σταύρακα έχουν χειρουργηθεί κι άλλα παιδάκια αλλά από την μέρα που ψάχνω για να πάμε εκεί βρίσκω όλο εμπόδια.... 

Θα το αφήσω να δρομολογηθεί για Λάρισα...ο κούκλος μου σήμερα είναι 2.400 ...

Όσο για τις πολλές ερωτήσεις που μου κάνετε και δικαίως...θέλω να σας πω ότι οι γονείς μου είναι δίπλα μου σε όλα...Δεν θέλω να πω κάτι περισσότερο....Ας είμαστε εμείς και τα παιδιά μας καλά...και όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν καμία σιμασια στη ζωή...περνάμε από δοκιμασίες για να καταλάβουμε τι αξίες έχει η ζωή....και αυτό το μωρό που έχει βάλει τόσο πείσμα για να ζήσει είμαι πολύ περήφανη που είμαι μαμά του και θα είμαι πάντα δίπλα του!!Η μαγνητική μου είπαν ότι δειχνει να εχει  βγει καθαρή χωρις βέβαια ακόμα να την έχουν γραπτώς στα χέρια  τους αλλά δεν γνωρίζουν αν θα αντιμετωπίσουμε και κάτι στην πορεία των χρόνων...θα φανεί κοριτσια....εχω αρχίσει  να φοβάμαι πλέον  για ΟΛΑ!!!Σας ΑΓΑΠΩ πολύ και σας υπερευχαριστω για όλα όσα κάνατε !!!!

 

Έτσι γλυκειά μου να είσαι περήφανη που είσαι μαμά του γιατί ο γιος σου έχει τεράστια θέληση για ζωή.. θα δεις ότι κ με το χειρουργείο θα πάνε όλα καλά! Όσο για την απόφαση για Λάρισα νομίζω ότι καλά κάνεις γιατί εκεί είναι εξαιρετικοί! Συγκινήθηκα πολύ που η μαγνητική δεν έδειξε κάτι.. Μακάρι σε λίγο καιρό να τα αφήσεις όλα πίσω σου κ να είσαι σπιτάκι με το μωρό σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια....Τι κάνετε ? Γύρισα από Αλεξανδρούπολη...έχω πολλά να σας πω μίλησα πάλι με τους γιατρούς....

Σήμερα ρώτησα αν φύγει το μωρό τελικά στην Αθήνα σε ιδιωτική κλινική και χειρουργηθεί μετά θα μπορούν να το δεχτούν στην Αλεξανδρούπολη??? Και η διευθύντρια του τμήματος μου είπε ΦΥΣΙΚΑ! 

Αργότερα όμως μου είπε πως αν το μωρό χειρουργηθεί και περάσουν οι μέρες και φύγει Αλεξανδρούπολη μετά αν θα χρειαστεί επανεξέταση η παρουσιάσει κάτι μέσα στην βδομάδα  η χρειαστει ξανά χειρουργείο που θα πάει ??? Θα πρέπει να ξαναφύγει Αθήνα δεν μπορούν να το στείλουν μετά Λάρισα η Θεσσαλονίκη η οπουδήποτε αλλού....Και σκέφτομαι είναι το μωρό μπαλάκι ? Μετά ανέβηκα στον οφθαλμίατρο σε συζήτηση που είχαμε μου είπε πως η γιατρός στην Λάρισα έχει ξανακάνει τέτοιο χειρουργείο....Και έχει δημιουργηθεί ολόκληρο team για να αναλάβει το μωρό ...θα έρθουν δύο αναισθησιολογοι από το Παπαγεωργίου και η γιατρός από την Λάρισα....Σκέφτηκα να μην σκαλίζω τα πράγματα....και πως ναι οκ στον Σταύρακα έχουν χειρουργηθεί κι άλλα παιδάκια αλλά από την μέρα που ψάχνω για να πάμε εκεί βρίσκω όλο εμπόδια.... 

Θα το αφήσω να δρομολογηθεί για Λάρισα...ο κούκλος μου σήμερα είναι 2.400 ...

Όσο για τις πολλές ερωτήσεις που μου κάνετε και δικαίως...θέλω να σας πω ότι οι γονείς μου είναι δίπλα μου σε όλα...Δεν θέλω να πω κάτι περισσότερο....Ας είμαστε εμείς και τα παιδιά μας καλά...και όλα τα υπόλοιπα δεν έχουν καμία σιμασια στη ζωή...περνάμε από δοκιμασίες για να καταλάβουμε τι αξίες έχει η ζωή....και αυτό το μωρό που έχει βάλει τόσο πείσμα για να ζήσει είμαι πολύ περήφανη που είμαι μαμά του και θα είμαι πάντα δίπλα του!!Η μαγνητική μου είπαν ότι δειχνει να εχει  βγει καθαρή χωρις βέβαια ακόμα να την έχουν γραπτώς στα χέρια  τους αλλά δεν γνωρίζουν αν θα αντιμετωπίσουμε και κάτι στην πορεία των χρόνων...θα φανεί κοριτσια....εχω αρχίσει  να φοβάμαι πλέον  για ΟΛΑ!!!Σας ΑΓΑΠΩ πολύ και σας υπερευχαριστω για όλα όσα κάνατε !!!!

 

Αχ το παιδακι μας!! Μετα απο 3 ολοκληρους μηνες εφτασε τοσο κοντα στο να τον παρεις σπιτι σου επιτελους! Κοριτσι μου, ολα θα πανε καλα. Και η εγχειρηση θα παει καλα και το μωρο σου σε λιγο θα το παρεις σπιτι!!!! Εχει την πιο αξιοθαυμαστη μαμα ο μικρος μας μαχητης! Μπραβο σου αγαπη μου για το κουραγιο σου για την δυναμη σου που το περνας ολο αυτο και στεκεσαι ακμαια, ειναι τοσο δυσκολο αυτο που περνας, μπραβο σου αγαπη μου!! Ολα καλα θα σας πανε!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!!! 

Οι φοβίες μου δεν σταματάνε εδώ ...Έχουμε να αντιμετωπίσουμε κάτι τεράστιο την Κυριακή!!!! Πρώτα την ναρρκωση και μετά την επέμβαση.... Αρνούμαι να χαρώ και φοβάμαι απίστευτα !!!! Το άγχος μου με τρώει και θα με τρώει !!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη ότι θα προσευχηθείτε και σεις για μας την Κυριακή.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Να τι υπέροχα νέα Χριστέ μου.... Πόσο χαίρομαι.... Ειμαστε δίπλα σου κορίτσι μου και οτιδήποτε χρειαστείς μη διστάσεις να μας το ζητήσεις, σε παρακαλώ.... Να είσαι σίγουρη ότι όλες μας θα κάνουμε ότι περνάει απ το χέρι μας για να βοηθήσουμε.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angelmummy είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!!! 

Οι φοβίες μου δεν σταματάνε εδώ ...Έχουμε να αντιμετωπίσουμε κάτι τεράστιο την Κυριακή!!!! Πρώτα την ναρρκωση και μετά την επέμβαση.... Αρνούμαι να χαρώ και φοβάμαι απίστευτα !!!! Το άγχος μου με τρώει και θα με τρώει !!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη ότι θα προσευχηθείτε και σεις για μας την Κυριακή.

Ειμαστε πολλες εδω να ξερεις δεν ειναι μονο δεκα κοπελες μπορει να μη γραφουμε αλλα παρακολουθουμε πολλες το θεμα εγω δε σου εχω γραψει ποτε αλλα παρακολουθω την εξελιξη του μικρου σου απο την πρωτη μερα που εγραψες κ μπαινω καθε μερα να δω νεα σου μπορει να μη σου γραφω αλλα πιστεψε με σε καταλαβαινω απολυτα εννοειτε οτι χρειαστεις ειμαστε ολες εδω ολα καλα θα πανε να εχεις πιστη κ δυναμη!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...