Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Έχω πολύ άγχος....Θέλω να σας πω πάλι πολλά...κάθε φορά σας γράφω κάτι μακροσκελές αλλά το κάνω ασυναίσθητα γιατί ότι σκέφτομαι το γράφω χωρίς να το φιλτραρο ξανά....

Ξύπνησα το πρωί με καταρροή από χθες φυσικά που έχω .....ξύπνησα λοιπόν το πρωί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ρωτήσω αν ξεκίνησε το μωρό...γιατί το μωρό θα έφευγε με την γιατρό που τον παρακολουθει με το Εκαβ.... Αργότερα προσπάθησα να επικοινωνήσω με το χαμόγελο και να τους πω ότι τελικά δεν θα γίνει η διακομιδή στην Αθήνα και θα πάμε Λάρισα...Αυτό το πολύ καλό παιδί στο τηλέφωνο μου μίλησε πολύ όμορφα και μου είπε πως ότι κι αν χρειαστώ να πάω στα γραφεία του χαμόγελου στη Λάρισα και πως θα στείλει τα χαρτια μας και το ιστορικό μας και θα ενημερώσει για την περίπτωση μας...επίσης μου είπε ότι χρειαστώ να τον πάρω τηλέφωνο....Μετά πήρα τηλέφωνο στον κύριο Σταύρακα του εξήγησα την κατάσταση και μου είπε "Κορίτσι μου κανονίσατε όμως το χειρουργείο???" Και του λέω ναι γιατρέ θα πάμε Λάρισα...και μου λέει αυτός ο εξαιρετικός κύριος "Με το καλό να γίνει και ότι με χρειαστείτε είμαι εδώ ,όλα καλά θα πάνε" μου άρεσε πολύ ο τρόπος του....Μη ξερωντας τον θεωρώ ότι είναι πολύ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ"....Το μωρό έφτασε το μεσιμερακι εκεί....θα πήγαινα σήμερα αλλά έτσι όπως είμαι δεν θέλω να πάω κοντά του....Μετά έψαξα να βρω την κυρία Ανδρουδη....Βρήκα το τηλέφωνο της και την πήρα να την ρωτήσω τι ώρα να θα είναι αύριο για να πάω να μιλήσουμε κι από κοντά...Μου είπε πως δεν θα είναι αύριο στο νοσοκομείο και πως θα τα πούμε την Κυριακή το πρωί ...επίσης μου ειπε ότι έχει κάνει τέτοια χειρουργεία σε αλλα παιδάκια κι άλλες φορές....και μου τόνισε ότι θέλει πολύ  στενή παρακολούθηση το μάτι μετά το χειρουργείο... Εγώ αύριο θα ξεκινήσω για την Λάρισα....

Την ώρα που έφτασε πήρα επίσης για να μάθω αν είναι όλα καλά και τους είπα στο τηλέφωνο να μου τον προσέχουν πολύ....Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας κορίτσια μου....Και μάλλον έχει κάποιον προστάτη εκεί πάνω....Σίγουρα η Παναγία γιατί της προσεύχομαι και με ακούει...

Αχ έχω πολύ άγχος θα πάνε όλα καλά ?θα ξυπνήσει από τη νάρκωση??? Θα βλέπει μετά ?? Φοβάμαι τι θα ακούσω από τους γιατρούς...κάθε φορά που  πηγαίνω για ενημερώσει η καρδιά μου χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα βγεί!!!Και τώρα έτσι νιώθω....τώρα καταλαβαίνω την πρόταση που λέμε "Κρεμομαι από τα χείλη σου"...Εγώ στην κυριολεξία ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

Την προσευχή σας κορίτσια θέλω ....τίποτα άλλο σας ευχαριστώ και πάλι ΟΛΕΣ!!!

Θα ειναι μια χαρα ο αγγελακος σου αγαπη μου. Τοσο καιρο με το πεισμα του αρχικα τα χει καταφερει και με το πεισμα του θα τα καταφερει και τωρα. Ειναι πολυ δυνατο παιδι, θα το ξεπερασει και αυτο και σε λιγο καιρο θα ειστε μαζι επιτελους αγκαλια!! Να εισαι αισιοδοξη κοριτσι μου. Ολες μας προσευχομαστε μηνες για το μωρακι σου που θα μπορουσε να ειναι "μας". Ολα θα πανε καλα. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Έχω πολύ άγχος....Θέλω να σας πω πάλι πολλά...κάθε φορά σας γράφω κάτι μακροσκελές αλλά το κάνω ασυναίσθητα γιατί ότι σκέφτομαι το γράφω χωρίς να το φιλτραρο ξανά....

Ξύπνησα το πρωί με καταρροή από χθες φυσικά που έχω .....ξύπνησα λοιπόν το πρωί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ρωτήσω αν ξεκίνησε το μωρό...γιατί το μωρό θα έφευγε με την γιατρό που τον παρακολουθει με το Εκαβ.... Αργότερα προσπάθησα να επικοινωνήσω με το χαμόγελο και να τους πω ότι τελικά δεν θα γίνει η διακομιδή στην Αθήνα και θα πάμε Λάρισα...Αυτό το πολύ καλό παιδί στο τηλέφωνο μου μίλησε πολύ όμορφα και μου είπε πως ότι κι αν χρειαστώ να πάω στα γραφεία του χαμόγελου στη Λάρισα και πως θα στείλει τα χαρτια μας και το ιστορικό μας και θα ενημερώσει για την περίπτωση μας...επίσης μου είπε ότι χρειαστώ να τον πάρω τηλέφωνο....Μετά πήρα τηλέφωνο στον κύριο Σταύρακα του εξήγησα την κατάσταση και μου είπε "Κορίτσι μου κανονίσατε όμως το χειρουργείο???" Και του λέω ναι γιατρέ θα πάμε Λάρισα...και μου λέει αυτός ο εξαιρετικός κύριος "Με το καλό να γίνει και ότι με χρειαστείτε είμαι εδώ ,όλα καλά θα πάνε" μου άρεσε πολύ ο τρόπος του....Μη ξερωντας τον θεωρώ ότι είναι πολύ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ"....Το μωρό έφτασε το μεσιμερακι εκεί....θα πήγαινα σήμερα αλλά έτσι όπως είμαι δεν θέλω να πάω κοντά του....Μετά έψαξα να βρω την κυρία Ανδρουδη....Βρήκα το τηλέφωνο της και την πήρα να την ρωτήσω τι ώρα να θα είναι αύριο για να πάω να μιλήσουμε κι από κοντά...Μου είπε πως δεν θα είναι αύριο στο νοσοκομείο και πως θα τα πούμε την Κυριακή το πρωί ...επίσης μου ειπε ότι έχει κάνει τέτοια χειρουργεία σε αλλα παιδάκια κι άλλες φορές....και μου τόνισε ότι θέλει πολύ  στενή παρακολούθηση το μάτι μετά το χειρουργείο... Εγώ αύριο θα ξεκινήσω για την Λάρισα....

Την ώρα που έφτασε πήρα επίσης για να μάθω αν είναι όλα καλά και τους είπα στο τηλέφωνο να μου τον προσέχουν πολύ....Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας κορίτσια μου....Και μάλλον έχει κάποιον προστάτη εκεί πάνω....Σίγουρα η Παναγία γιατί της προσεύχομαι και με ακούει...

Αχ έχω πολύ άγχος θα πάνε όλα καλά ?θα ξυπνήσει από τη νάρκωση??? Θα βλέπει μετά ?? Φοβάμαι τι θα ακούσω από τους γιατρούς...κάθε φορά που  πηγαίνω για ενημερώσει η καρδιά μου χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα βγεί!!!Και τώρα έτσι νιώθω....τώρα καταλαβαίνω την πρόταση που λέμε "Κρεμομαι από τα χείλη σου"...Εγώ στην κυριολεξία ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

Την προσευχή σας κορίτσια θέλω ....τίποτα άλλο σας ευχαριστώ και πάλι ΟΛΕΣ!!!

Κοριτσακι μου οι προσευχές μας θα τον συντροφεύουν στο χειρουργείο και όλα θα πάνε καλά, θα το δεις! Να είσαι δυνατή και μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα! Να μας ενημερώσεις όσο πιο σύντομα γίνεται!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχια Θάλεια  μου!  Είμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα! προσπάθησε να ξεκουραστείς κ να ηρεμισεις οσο μπορεις για να είσαι ετοιμη για την μεγαλη μερα.  Την κυριακη ειναι της Αγιας Αικατερίνης,  θα βαλει το χερι Της και θα πανε όλα τέλεια... Το μωρο σου εχει ολες εμάς που προσευχονται,  αλλα το βασικο ειναι οτι εχει προστατες την Παναγία και τους Αγίους εκεί πανω. Το αγαπανε πολυ το μωρο σου κ το φροντιζουν. Γιαυτπ τα έχει κατάφερει μεχρι τωρα κ θα τα καταφερει μεχρι τελους!  Να δεις που δεν θα εχει κανενα πρόβλημα κ θα ειναι υγιεστατος! Το πιστευω αυτο!  

Καλο ταξιδι να εχεις κ ολα να πανε κατ ευχην! 

Να ξέρεις οτι παρολο που εχω περασει κ εγω απο την μενν,  σε θαυμαζω απεριοριστα!  Σου στελνω δυο φιλια κ δυο αγκαλιες,  μια για σενα κ μια για το κουκλακι σου!  Ενημερωνε μας,  εχουμε πολυ αγωνια ολες μας! 

Α επίσης ο σταυρακας άψογος!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι κ προσευχομαι κ εγω τα καλυτερα για τον αγγελακο! Μας εχει συγκινησει ολους η ιστορια σου!ευχομαι να τον βοηθησει η αγια Αικατερινη να ξεπερασει κ αυτο το εμποδιο! Να εχεις πιστη στον Θεο κ θα γινει το θαυμα!!τα καλυτερα ευχομαι απο καρδιας ειλικρινα για σενα θαλεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Angelmummy είπε:

Καλημέρα, ευχαριστούμε πολύ!!! Δεν έχουμε μπει ακόμα...φοβάμαι πολύ....θα σας στειλω μετά...

Καλη επιτυχια!!! Εχε πιστη, το Πανεπιστήμιακο τγς Λάρισας είναι κορυφαίο νοσοκομείο με εξαιρετικους ιατρους!!! Ολα θα πανε τελεια!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Angelmummy είπε:

Καλημέρα, ευχαριστούμε πολύ!!! Δεν έχουμε μπει ακόμα...φοβάμαι πολύ....θα σας στειλω μετά...

Καλή επιτυχία!!! Η Παναγία κοντά σας κοριτσάκι μου! Περιμένουμε τα πολύ ευχάριστα νέα που θα μας έχεις!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια πάλι ! Βγήκε το μωρό από το χειρουργείο....Η κυρία Ανδρουδη είναι εξαιρετική,πολύ ομιλητική!!!!Και πολύ υπεύθυνη!!! Είπε ότι και στο αριστερό μάτι έχουμε πρόβλημα και είπε πως από Αλεξανδρούπολη ο οφθαλμίατρος το άφησε να προχωρήσει πολύ !!! Αν δεν το άφηνε τόσο πολύ δεν θα φτάναμε εδώ! 

Έκανε το χειρουργείο και περιμένουμε να απορροφηθεί η αιμορραγία στα μάτια ....αν δεν απαρροφηθει σημαίνει ότι έχουμε πρόβλημα και είναι πιο ζορικα τα πράγματα μετά! Αυτό θα φανεί από αύριο και μετά...σίγουρα πάντως το μωρό θα μείνει 15 μέρες εδώ .....

Κατά τα άλλα πήγα είδα το μωρό είναι καλά ,είναι σε καταστολή τώρα για να μην πονάει ....και μου είπαν ότι έκανε και ένα επιλειπτικο επεισόδιο πριν μπει στο χειρουργείο...δεν ξέρουν από τι ήταν θα το συζητήσω καλύτερα από αύριο μαζί τους....Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμα!!! Γιατί φοβάμαι για όλα!!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις προσευχές σας ! Από αύριο θα ξέρω περισσότερα!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Το μωράκι μας ξύπνησε και αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο βήμα! Είμαι σίγουρη ότι και το αιμάτωμα θα υποχωρήσει τελείως και όλα θα πάνε καλά!!! Μπράβο του μαχητή σου κοριτσακι μου και μπράβο και σε εσένα! Δύο μεγάλα φιλιά ένα για τον καθένα σας στελνω! Ότι χρειάζεσαι εδώ είμαστε! <3


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια πάλι ! Βγήκε το μωρό από το χειρουργείο....Η κυρία Ανδρουδη είναι εξαιρετική,πολύ ομιλητική!!!!Και πολύ υπεύθυνη!!! Είπε ότι και στο αριστερό μάτι έχουμε πρόβλημα και είπε πως από Αλεξανδρούπολη ο οφθαλμίατρος το άφησε να προχωρήσει πολύ !!! Αν δεν το άφηνε τόσο πολύ δεν θα φτάναμε εδώ! 

Έκανε το χειρουργείο και περιμένουμε να απορροφηθεί η αιμορραγία στα μάτια ....αν δεν απαρροφηθει σημαίνει ότι έχουμε πρόβλημα και είναι πιο ζορικα τα πράγματα μετά! Αυτό θα φανεί από αύριο και μετά...σίγουρα πάντως το μωρό θα μείνει 15 μέρες εδώ .....

Κατά τα άλλα πήγα είδα το μωρό είναι καλά ,είναι σε καταστολή τώρα για να μην πονάει ....και μου είπαν ότι έκανε και ένα επιλειπτικο επεισόδιο πριν μπει στο χειρουργείο...δεν ξέρουν από τι ήταν θα το συζητήσω καλύτερα από αύριο μαζί τους....Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ ακόμα!!! Γιατί φοβάμαι για όλα!!! Σας ευχαριστώ και πάλι για τις προσευχές σας ! Από αύριο θα ξέρω περισσότερα!

Οι προσευχες μας ειναι μαζι σας κοριτσακι.ολα θα πανε καλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...