Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Βοηθήστε με κορίτσια.


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Angelmummy είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες σας!!! 

Οι φοβίες μου δεν σταματάνε εδώ ...Έχουμε να αντιμετωπίσουμε κάτι τεράστιο την Κυριακή!!!! Πρώτα την ναρρκωση και μετά την επέμβαση.... Αρνούμαι να χαρώ και φοβάμαι απίστευτα !!!! Το άγχος μου με τρώει και θα με τρώει !!!!Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Είμαι σίγουρη ότι θα προσευχηθείτε και σεις για μας την Κυριακή.

Όλα θα πάνε καλά κοπέλα μου, το απέδειξε πολλές φορές ο μαχητής σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Angelmummy η μαγνητική ειναι καθαρη και ο μικρός 2400!!! Τι υπεροχα νεα!!! Να είσαι περήφανη που εισαι μαμα ενος τοσο δυνατου παιδιου και να ξέρεις πως εισαι πολύ αξια γυναίκα!!! Μπράβο σου!!! Σε θαυμαζω!!! Την Κυριακή ολα θα πανε υπεροχα!!!! 

Εννοείται θα ειμαστε ολες δίπλα σου οτι χρειαστείς!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κ στον μικρο κ σε σενα! Τα προωρακια μας ειναι δυνατα,  το αποδεικνυουν καθε μερα!  Υπεροχα νεα 2400??? Καθαρή μαγνητικη??? Δηλαδή τι καλυτερο ζηταγαμε? Το μονο που προσευχομαστε ειναι να πανε ολα καλα την κυριακη κ να τα αφήσετε ολα τα ασχημα πισω... Μπιμπερό πιασατε?  Αληθεια πως θα τον βγαλεις?  Σε λιγο καιρο θα τον εχεις σπιτι κ θα τον καμαρωνεις! 

Για σενα τι να πω τωρα?  Υποκλεινομαι στο μεγαλειο της ψυχης σου,  στην ψυχραιμία σου,  στην αποφασιστικότητα,  στο πεισμα σου κ πανω απο ολα στην αγαπη που εχεις για το παιδι σου! 

Ενημερωνε μας! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι και εγώ να πάνε όλα καλά....

Αλήθεια δεν διάβασα κάπου αν έχει όνομα...Εφόσον πιστεύεις τόσο μήπως να τον βάφτιζες? Να έχει και μαζί του τον Άγιο που θα πάρει το όνομά του? Συγχώρεσε με που επεμβαίνω αλλά σε παρακολουθώ τόσο καιρό και πραγματικά σας σκέφτομαι... όλα θα πάνε καλά, έχε πίστη..


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσι μου ποσο συγκινούμαι κάθε φορά που διαβάζω το ποσο προσπαθεί ο μικρός ήρωας και ποσο δυνατή στέκεσαι δίπλα του. Οπως σου έγραψαν παραπάνω μπορεί να μην γράφουμε όλες αλλα είμαστε εδώ... Η Παναγία να είναι κοντά σας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anys είπε:

Εύχομαι και εγώ να πάνε όλα καλά....

Αλήθεια δεν διάβασα κάπου αν έχει όνομα...Εφόσον πιστεύεις τόσο μήπως να τον βάφτιζες? Να έχει και μαζί του τον Άγιο που θα πάρει το όνομά του? Συγχώρεσε με που επεμβαίνω αλλά σε παρακολουθώ τόσο καιρό και πραγματικά σας σκέφτομαι... όλα θα πάνε καλά, έχε πίστη..

Άγγελος Παντελής αεροβαφτισμενος την δεύτερη μέρα γέννησης....ο προστάτης του ο Άγιος Βλάσιος και η Παναγία μας...Όταν θα γίνει η κανονική βάφτιση θα προστεθεί το όνομα του Προστάτη...το ζήτησε η καλόγρια που προσεύχεται γι'αυτόν ακόμα όταν ήταν στην κοιλιά μου... Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω γράψει ποτέ αν κ από την πρώτη μέρα μπαίνω να μαθαίνω πως πάει ο μικρός Αγγελάκος..σήμερα όμως έκλαψα από τη χαρά μου ! Εύχομαι Μ όλη μου τη δύναμη να γυρίσει σπίτι του να γνωρίσει το αληθινό του κρεβατάκι κ το πρώτο πράγμα που θα κοιτάζει κάθε πρωί να είσαι εσύ! Θα προσευχηθώ πάλι να πάνε όλα καλά! Νιώθω μια απερίγραπτη περηφάνια γ αυτό το αγορακι και όσο σου γράφω κλαίω από καμάρι! Είσαι πράγματι τυχερή που είσαι μαμά του όσο κ αυτός που είναι το μωρό σου! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Angelmummy είπε:

Άγγελος Παντελής αεροβαφτισμενος την δεύτερη μέρα γέννησης....ο προστάτης του ο Άγιος Βλάσιος και η Παναγία μας...Όταν θα γίνει η κανονική βάφτιση θα προστεθεί το όνομα του Προστάτη...το ζήτησε η καλόγρια που προσεύχεται γι'αυτόν ακόμα όταν ήταν στην κοιλιά μου... Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

Απλά Δύναμη και Πίστη και όλα θα πάνε καλά.Ο γιγαντάκος σου με τα τόσο όμορφα ονόματα είναι μαχητής....


9 & 7.5  my boys & 3 my butterfly

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Έχω πολύ άγχος....Θέλω να σας πω πάλι πολλά...κάθε φορά σας γράφω κάτι μακροσκελές αλλά το κάνω ασυναίσθητα γιατί ότι σκέφτομαι το γράφω χωρίς να το φιλτραρο ξανά....

Ξύπνησα το πρωί με καταρροή από χθες φυσικά που έχω .....ξύπνησα λοιπόν το πρωί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ρωτήσω αν ξεκίνησε το μωρό...γιατί το μωρό θα έφευγε με την γιατρό που τον παρακολουθει με το Εκαβ.... Αργότερα προσπάθησα να επικοινωνήσω με το χαμόγελο και να τους πω ότι τελικά δεν θα γίνει η διακομιδή στην Αθήνα και θα πάμε Λάρισα...Αυτό το πολύ καλό παιδί στο τηλέφωνο μου μίλησε πολύ όμορφα και μου είπε πως ότι κι αν χρειαστώ να πάω στα γραφεία του χαμόγελου στη Λάρισα και πως θα στείλει τα χαρτια μας και το ιστορικό μας και θα ενημερώσει για την περίπτωση μας...επίσης μου είπε ότι χρειαστώ να τον πάρω τηλέφωνο....Μετά πήρα τηλέφωνο στον κύριο Σταύρακα του εξήγησα την κατάσταση και μου είπε "Κορίτσι μου κανονίσατε όμως το χειρουργείο???" Και του λέω ναι γιατρέ θα πάμε Λάρισα...και μου λέει αυτός ο εξαιρετικός κύριος "Με το καλό να γίνει και ότι με χρειαστείτε είμαι εδώ ,όλα καλά θα πάνε" μου άρεσε πολύ ο τρόπος του....Μη ξερωντας τον θεωρώ ότι είναι πολύ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ"....Το μωρό έφτασε το μεσιμερακι εκεί....θα πήγαινα σήμερα αλλά έτσι όπως είμαι δεν θέλω να πάω κοντά του....Μετά έψαξα να βρω την κυρία Ανδρουδη....Βρήκα το τηλέφωνο της και την πήρα να την ρωτήσω τι ώρα να θα είναι αύριο για να πάω να μιλήσουμε κι από κοντά...Μου είπε πως δεν θα είναι αύριο στο νοσοκομείο και πως θα τα πούμε την Κυριακή το πρωί ...επίσης μου ειπε ότι έχει κάνει τέτοια χειρουργεία σε αλλα παιδάκια κι άλλες φορές....και μου τόνισε ότι θέλει πολύ  στενή παρακολούθηση το μάτι μετά το χειρουργείο... Εγώ αύριο θα ξεκινήσω για την Λάρισα....

Την ώρα που έφτασε πήρα επίσης για να μάθω αν είναι όλα καλά και τους είπα στο τηλέφωνο να μου τον προσέχουν πολύ....Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας κορίτσια μου....Και μάλλον έχει κάποιον προστάτη εκεί πάνω....Σίγουρα η Παναγία γιατί της προσεύχομαι και με ακούει...

Αχ έχω πολύ άγχος θα πάνε όλα καλά ?θα ξυπνήσει από τη νάρκωση??? Θα βλέπει μετά ?? Φοβάμαι τι θα ακούσω από τους γιατρούς...κάθε φορά που  πηγαίνω για ενημερώσει η καρδιά μου χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα βγεί!!!Και τώρα έτσι νιώθω....τώρα καταλαβαίνω την πρόταση που λέμε "Κρεμομαι από τα χείλη σου"...Εγώ στην κυριολεξία ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

Την προσευχή σας κορίτσια θέλω ....τίποτα άλλο σας ευχαριστώ και πάλι ΟΛΕΣ!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Μην φοβασαι κοριτσι μου.Ο θεος θελησε αυτο το παιδακι να τα καταφερει και θα συνεχισει να τον προσεχει Ειναι τοσο δυνατος.ολα θα πανε καλα.τοσος κοσμος προσευχετε γι αυτο το μωρακι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Έχω πολύ άγχος....Θέλω να σας πω πάλι πολλά...κάθε φορά σας γράφω κάτι μακροσκελές αλλά το κάνω ασυναίσθητα γιατί ότι σκέφτομαι το γράφω χωρίς να το φιλτραρο ξανά....

Ξύπνησα το πρωί με καταρροή από χθες φυσικά που έχω .....ξύπνησα λοιπόν το πρωί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ρωτήσω αν ξεκίνησε το μωρό...γιατί το μωρό θα έφευγε με την γιατρό που τον παρακολουθει με το Εκαβ.... Αργότερα προσπάθησα να επικοινωνήσω με το χαμόγελο και να τους πω ότι τελικά δεν θα γίνει η διακομιδή στην Αθήνα και θα πάμε Λάρισα...Αυτό το πολύ καλό παιδί στο τηλέφωνο μου μίλησε πολύ όμορφα και μου είπε πως ότι κι αν χρειαστώ να πάω στα γραφεία του χαμόγελου στη Λάρισα και πως θα στείλει τα χαρτια μας και το ιστορικό μας και θα ενημερώσει για την περίπτωση μας...επίσης μου είπε ότι χρειαστώ να τον πάρω τηλέφωνο....Μετά πήρα τηλέφωνο στον κύριο Σταύρακα του εξήγησα την κατάσταση και μου είπε "Κορίτσι μου κανονίσατε όμως το χειρουργείο???" Και του λέω ναι γιατρέ θα πάμε Λάρισα...και μου λέει αυτός ο εξαιρετικός κύριος "Με το καλό να γίνει και ότι με χρειαστείτε είμαι εδώ ,όλα καλά θα πάνε" μου άρεσε πολύ ο τρόπος του....Μη ξερωντας τον θεωρώ ότι είναι πολύ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ"....Το μωρό έφτασε το μεσιμερακι εκεί....θα πήγαινα σήμερα αλλά έτσι όπως είμαι δεν θέλω να πάω κοντά του....Μετά έψαξα να βρω την κυρία Ανδρουδη....Βρήκα το τηλέφωνο της και την πήρα να την ρωτήσω τι ώρα να θα είναι αύριο για να πάω να μιλήσουμε κι από κοντά...Μου είπε πως δεν θα είναι αύριο στο νοσοκομείο και πως θα τα πούμε την Κυριακή το πρωί ...επίσης μου ειπε ότι έχει κάνει τέτοια χειρουργεία σε αλλα παιδάκια κι άλλες φορές....και μου τόνισε ότι θέλει πολύ  στενή παρακολούθηση το μάτι μετά το χειρουργείο... Εγώ αύριο θα ξεκινήσω για την Λάρισα....

Την ώρα που έφτασε πήρα επίσης για να μάθω αν είναι όλα καλά και τους είπα στο τηλέφωνο να μου τον προσέχουν πολύ....Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας κορίτσια μου....Και μάλλον έχει κάποιον προστάτη εκεί πάνω....Σίγουρα η Παναγία γιατί της προσεύχομαι και με ακούει...

Αχ έχω πολύ άγχος θα πάνε όλα καλά ?θα ξυπνήσει από τη νάρκωση??? Θα βλέπει μετά ?? Φοβάμαι τι θα ακούσω από τους γιατρούς...κάθε φορά που  πηγαίνω για ενημερώσει η καρδιά μου χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα βγεί!!!Και τώρα έτσι νιώθω....τώρα καταλαβαίνω την πρόταση που λέμε "Κρεμομαι από τα χείλη σου"...Εγώ στην κυριολεξία ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

Την προσευχή σας κορίτσια θέλω ....τίποτα άλλο σας ευχαριστώ και πάλι ΟΛΕΣ!!!

Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου κ με όλη τη δύναμη της ψυχής μου καλη επιτυχία κ όλα θα πάνε καλά!!!το αντράκι σου είναι πολύ δυνατό κ το έχει αποδείξει ως τώρα!!!!


xuBjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Angelmummy είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!! Τι κάνετε???? Έχω πολύ άγχος....Θέλω να σας πω πάλι πολλά...κάθε φορά σας γράφω κάτι μακροσκελές αλλά το κάνω ασυναίσθητα γιατί ότι σκέφτομαι το γράφω χωρίς να το φιλτραρο ξανά....

Ξύπνησα το πρωί με καταρροή από χθες φυσικά που έχω .....ξύπνησα λοιπόν το πρωί το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να ρωτήσω αν ξεκίνησε το μωρό...γιατί το μωρό θα έφευγε με την γιατρό που τον παρακολουθει με το Εκαβ.... Αργότερα προσπάθησα να επικοινωνήσω με το χαμόγελο και να τους πω ότι τελικά δεν θα γίνει η διακομιδή στην Αθήνα και θα πάμε Λάρισα...Αυτό το πολύ καλό παιδί στο τηλέφωνο μου μίλησε πολύ όμορφα και μου είπε πως ότι κι αν χρειαστώ να πάω στα γραφεία του χαμόγελου στη Λάρισα και πως θα στείλει τα χαρτια μας και το ιστορικό μας και θα ενημερώσει για την περίπτωση μας...επίσης μου είπε ότι χρειαστώ να τον πάρω τηλέφωνο....Μετά πήρα τηλέφωνο στον κύριο Σταύρακα του εξήγησα την κατάσταση και μου είπε "Κορίτσι μου κανονίσατε όμως το χειρουργείο???" Και του λέω ναι γιατρέ θα πάμε Λάρισα...και μου λέει αυτός ο εξαιρετικός κύριος "Με το καλό να γίνει και ότι με χρειαστείτε είμαι εδώ ,όλα καλά θα πάνε" μου άρεσε πολύ ο τρόπος του....Μη ξερωντας τον θεωρώ ότι είναι πολύ "ΑΝΘΡΩΠΟΣ"....Το μωρό έφτασε το μεσιμερακι εκεί....θα πήγαινα σήμερα αλλά έτσι όπως είμαι δεν θέλω να πάω κοντά του....Μετά έψαξα να βρω την κυρία Ανδρουδη....Βρήκα το τηλέφωνο της και την πήρα να την ρωτήσω τι ώρα να θα είναι αύριο για να πάω να μιλήσουμε κι από κοντά...Μου είπε πως δεν θα είναι αύριο στο νοσοκομείο και πως θα τα πούμε την Κυριακή το πρωί ...επίσης μου ειπε ότι έχει κάνει τέτοια χειρουργεία σε αλλα παιδάκια κι άλλες φορές....και μου τόνισε ότι θέλει πολύ  στενή παρακολούθηση το μάτι μετά το χειρουργείο... Εγώ αύριο θα ξεκινήσω για την Λάρισα....

Την ώρα που έφτασε πήρα επίσης για να μάθω αν είναι όλα καλά και τους είπα στο τηλέφωνο να μου τον προσέχουν πολύ....Είναι πολύ δυνατός χαρακτήρας κορίτσια μου....Και μάλλον έχει κάποιον προστάτη εκεί πάνω....Σίγουρα η Παναγία γιατί της προσεύχομαι και με ακούει...

Αχ έχω πολύ άγχος θα πάνε όλα καλά ?θα ξυπνήσει από τη νάρκωση??? Θα βλέπει μετά ?? Φοβάμαι τι θα ακούσω από τους γιατρούς...κάθε φορά που  πηγαίνω για ενημερώσει η καρδιά μου χτυπάει τόσο δυνατά λες και θα βγεί!!!Και τώρα έτσι νιώθω....τώρα καταλαβαίνω την πρόταση που λέμε "Κρεμομαι από τα χείλη σου"...Εγώ στην κυριολεξία ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ!!!!

Την προσευχή σας κορίτσια θέλω ....τίποτα άλλο σας ευχαριστώ και πάλι ΟΛΕΣ!!!

Ολα θα πανε καλα να εχεις θετικη σκεψη ολοι θα προσευχηθουμε για τον μαχητη σου!Να εισαι δυνατη κ αισιοδοξη!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...