Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Απορία για κούνια...


Papaki6

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...

Εχω δει αυτή την κούνια στα Prenatal https://prenatal.gr/product/κρεβατι-mon-amour-λευκη-αποχρωση/ και μέρες τώρα με προβληματίζει το σχέδιο (οι αλλες δυνατότητες του με εχουν καλύψει...) Πως το βλέπετε; Αγορίστικο ή ουδέτερο; Εχω κοριτσάκι... Πολλες επιλογές δεν είχε στο κατάστημα εδω... Και με προβλημάτιζε το σχέδιο αλλα το έβλεπα σαν ουδέτερο... Σήμερα όμως μου ήρθε μια αναλαμπή..... ^.^ οτι οταν το είδα ηταν στρωμμένο με μπλε... Αγορίστικο σετ δηλαδή.... :/ Λετε οτι δεν ταιριάζει σε κοριτσάκι; Ποια ειναι η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για ουδετερη τη βλέπω και γω.... Σκέψου ότι θα βάλεις ροζ σεντόνια και πάντα, αν το συνδυάσεις και με το μπεζ της κούνιας είναι πολύ καλο. Θα την έχεις και για το επόμενο μωρό αν είναι αγόρι! Τι σε προβλημάτισε; Μόνο τα μπλε σεντόνια;


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Για ουδετερη τη βλέπω και γω.... Σκέψου ότι θα βάλεις ροζ σεντόνια και πάντα, αν το συνδυάσεις και με το μπεζ της κούνιας είναι πολύ καλο. Θα την έχεις και για το επόμενο μωρό αν είναι αγόρι! Τι σε προβλημάτισε; Μόνο τα μπλε σεντόνια;

Με προβλημάτισε μην την πάρω αλλα είναι αγορίστική...... :/ -.- απο την αλλη λεω αρκουδάκια, εστω κι αν δεν εχουν φιογκάκια στο αυτάκι... , χρησιμοποιουν και τα κορίτσια... Αλλωστε εχει ενα φιογκάκι ζωγραφιστο λίγο πιο πάνω... Λεω μαλλον είναι ουδέτερη για αγόρια και για κορίτσια... Αλλα με προβλημάτιζε κι ολας/ δεν ημουν απόλυτα σίγουρη... Και χθες θυμήθηκα οτι οταν το ειδα ηταν στρωμένη με αγορίστικο σετ.... Και λεω τυχαίο...; Ή Μηπως τελικά δεν ειναι ουδέτερη οπως τη νόμιζα... Αλλα αγορίστική.... Γι αυτο ειπα να ζητήσω τη γνώμη σας... -.-

6 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Ουδέτερη είναι βρε και πολύ πολύ όμορφη!

Ωραία!!!! Ευχαριστώ!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...