Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

@ΒαλεντιναΧρηστος κορίτσι μου να σας ζήσει να είναι γερό και τυχερό στην ζωή του ..και σε εσένα καλή ανάρρωση εύχομαι ...διάβαζα το μήνυμα σου και συγκινήθηκα θυμήθηκα τα δικά μου τόσος πόνος αλλά τι αγαλλίαση μόλις παίρνουμε τα μωράκια στην αγκαλιά μας  ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κοριτσια μ συγνωμη ξεχασα να γραψω.....την δευτερα το βραδυ ειχα πονους ανα 8-9λεπτα κατι συνηθισμενο για εμενα τα οποια περασαν....σηκωνομαστε τριτη πρωι κ λεω στον αντρα μ δεν παμε σημερα να μας δουνε μ λεει γιατι πονας; λεω οχι εχω κατι σαν ενστικτο τεσπα με τα λιγα τα πολλα ηρθαμε διαστολη 2κ κατι οσο ηταν την τελευταια φορα αλλα ο καρδιοτοκογραφος καταγραφει πονους κ ο τραχηλος εχει καλες προοπτικες μ λενε ελα σε 2ωρες παλξ να σε δουμε ερχομαι π λετε 12μιση ξανα με βλεπουν κ με κρατανε μεσα για γεννα μην τα πολυλογω με συσπασαρες πλεον καθε 2λεπτα 199τερματιζε το μηχανημα μ κανουνε κλισμα το απογευμα μ μπαινει ορος ενυδατωσης γιατι ειχα ωρες με πονους να μην εξαντληθω και γεννησα 1η ωρα τα ξημερωματα τεταρτης μια πανεμορφη μπεμπα 3.200 με φ.τ!! Ειμαι ευτυχισμενη αλλα κ κουρασμενη προσπαθουμε τον θηλασμο ακομα εχω το πρωτο γαλα αλλα π θα παει θα τα καταφερουμε θα παμε κ σπιτακι μας το σαββατο οποτε θα βρουμε τους ρυθμους μας!

Αντε κοπελα μου να σου ζησει, να τη δειτε κ να τη χαρείτε οπως ποθειτε!! Γερή κ καλότυχη η κοπελαρα σου!! Κ με το θηλασμό όλα καλά θα πάνε οι πρωτες μέρες είναι το μανίκι..μια φιλική συμβουλή, μην ακουσεις κανέναν πανω σ αυτό το κομματη, κανεις απο το περίγυρο δεν είναι ειδημον..μονο εσύ Καταλαβαίνεις το σωμα κ τις αντοχές σου!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

Θετικοτατοοοο!!! @Evangeliaaa σήμερα το μεσημέρι το έκανα και είχε έναν πεντακάθαρο Σταυρό!! Χρόνια πολλά!!! 

Αντεεε με το καλό σου εύχομαι κοπέλα μου!!! Πηγες στο γιατρό, ποσο είσαι;; χριστουγεννιάτικο δωράκι!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Δεν έχω πάει.. θα παω την άλλη εβδομάδα.. αυτή δεν θα προλάβω.. αλλά επειδή είχα συγκεκριμένες επαφές και έκανα και τεστ ωορρηξίας πρέπει να είμαι 2 εβδομάδων και 6 ημερών. Η κάπου εκεί.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

Καλημέρα!!Δεν έχω πάει.. θα παω την άλλη εβδομάδα.. αυτή δεν θα προλάβω.. αλλά επειδή είχα συγκεκριμένες επαφές και έκανα και τεστ ωορρηξίας πρέπει να είμαι 2 εβδομάδων και 6 ημερών. Η κάπου εκεί.. 

Καλημερα άντε με το καλό, όλα να σου πάνε ορθά σου εύχομαι!! 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

Σε ευχαριστώ!!!!

 

11 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

 

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε ;; Χρυσά μου συγχαρητήρια σου ευχομαι όλα να πάνε καλά καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια! Από όταν έμαθα ότι είμαι εγκυος σκέφτομαι σε ποιον γυναικολόγο να πάω.  Όλες οι γύρω μου πάνε στο Γενικό Νοσοκομείο αλλά εγώ θα ήθελα να πάω σε μια εξωτερική που βρήκα.  Αλλά μετά θα γεννήσω στο νοσοκομείο.  Μήπως πρέπει να πάω από Τώρα για να με παρακολουθει αυτή που θα με ξεγεννησει η δεν έχει σημασία??

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Από όταν έμαθα ότι είμαι εγκυος σκέφτομαι σε ποιον γυναικολόγο να πάω.  Όλες οι γύρω μου πάνε στο Γενικό Νοσοκομείο αλλά εγώ θα ήθελα να πάω σε μια εξωτερική που βρήκα.  Αλλά μετά θα γεννήσω στο νοσοκομείο.  Μήπως πρέπει να πάω από Τώρα για να με παρακολουθει αυτή που θα με ξεγεννησει η δεν έχει σημασία??

Γεια σου κορίτσι μου ...και εγώ σε εξωτερική ξεκίνησα σε αυτήν που πήγαινα πάντα κ γύρω στον 5-6 μήνα είχα πάει κ στο νοσοκομείο της περιοχής για να ανοίξω καρτέλα να με παρακολουθούν κ εκεί ...έμεινα πολύ ευχαριστημένη οπότε σταμάτησα να πηγαίνω στην εξωτερική και για οικονομικούς λόγους αλλά και για πρακτικους έπρεπε να πηγαίνω κάθε τρεις βδομάδες σε δύο γιατρούς σε διαφορετικές πόλεις .η εξωτερική που είχα δεν είχε κανένα πρόβλημα οπότε όταν ήθελα να την ρωτήσω κάτι την έπαιρνα τηλέφωνο και κάθε μήνα της έστελνα με email της εξετάσεις μου κ μιλούσαμε τηλεφωνικά για να μου πει πως της βλέπει ..αυτό εγώ το ήθελα δεν ήταν απαραίτητο γιατί όπως σου είπα στο νοσοκομείο ήμουν πολύ ευχαριστημένη..αλλα μην το αφήσεις τελευταία στιγμή να πας στο νοσοκομείο γιατί καλό είναι να έχουν μια εικόνα της εγκυμοσύνης σου ..και να πάρεις όλες μα όλες της εξετάσεις που θα έχεις κανει μέχρι εκείνη την στιγμή.ωχ σαν πολλά έγραψα:-D


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...