Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Πω πω τι έχει γίνει με τις ιώσεις!Περαστικα σας! @Μαρίτσα10 @Luckystars 

@Γλυκερια123 Μαλλον τα κοριτσια είναι πιο περίεργα!χαχα

Και μένα ξαφνικά έχει ξεκινήσει να ξυπναει μέσα στη νύχτα και να κλαίει!
 

Τρωμε γλυκοπατάτα-καρότο-κολοκυθάκι για μεσημέρι και τώρα δοκιμάζουμε αχλάδι για δεκατιανό!Μετα μπανάνα και μηλο!

Να σας ρωτήσω βρε κοριτσια..Είμαστε 7 μηνών σχεδόν..Το προγραμμα μας τώρα με το φαγητο έχει ως εξής

Ξυπναει στις 10 και τρώει το δεκατιανό της.Κοιμαται ξανά στις 12 με θηλασμό και ξυπναει μετά από 1-1:30 ώρα και τρώει το μεσημεριανό κατά 2:30-3:00 και μετά θηλασμούς ανα 2-2:30 ώρες!Πως σας ακούγεται;

Να σημειώσω πως πριν το δεκατιανό τρώει κοιμισμένη κατά τις 8-9 το πρωί που θεωρείται πρωινό λογικα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

20 ώρες πρίν, Lou888 είπε:

Πω πω τι έχει γίνει με τις ιώσεις!Περαστικα σας! @Μαρίτσα10 @Luckystars 

@Γλυκερια123 Μαλλον τα κοριτσια είναι πιο περίεργα!χαχα

Και μένα ξαφνικά έχει ξεκινήσει να ξυπναει μέσα στη νύχτα και να κλαίει!
 

Τρωμε γλυκοπατάτα-καρότο-κολοκυθάκι για μεσημέρι και τώρα δοκιμάζουμε αχλάδι για δεκατιανό!Μετα μπανάνα και μηλο!

Να σας ρωτήσω βρε κοριτσια..Είμαστε 7 μηνών σχεδόν..Το προγραμμα μας τώρα με το φαγητο έχει ως εξής

Ξυπναει στις 10 και τρώει το δεκατιανό της.Κοιμαται ξανά στις 12 με θηλασμό και ξυπναει μετά από 1-1:30 ώρα και τρώει το μεσημεριανό κατά 2:30-3:00 και μετά θηλασμούς ανα 2-2:30 ώρες!Πως σας ακούγεται;

Να σημειώσω πως πριν το δεκατιανό τρώει κοιμισμένη κατά τις 8-9 το πρωί που θεωρείται πρωινό λογικα...

Ευχαριστώ πολύ!

Βραδινό κρέμα δεν δίνεις; 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2020 at 3:00 ΠΜ, Lou888 είπε:

Πω πω τι έχει γίνει με τις ιώσεις!Περαστικα σας! @Μαρίτσα10 @Luckystars 

@Γλυκερια123 Μαλλον τα κοριτσια είναι πιο περίεργα!χαχα

Και μένα ξαφνικά έχει ξεκινήσει να ξυπναει μέσα στη νύχτα και να κλαίει!
 

Τρωμε γλυκοπατάτα-καρότο-κολοκυθάκι για μεσημέρι και τώρα δοκιμάζουμε αχλάδι για δεκατιανό!Μετα μπανάνα και μηλο!

Να σας ρωτήσω βρε κοριτσια..Είμαστε 7 μηνών σχεδόν..Το προγραμμα μας τώρα με το φαγητο έχει ως εξής

Ξυπναει στις 10 και τρώει το δεκατιανό της.Κοιμαται ξανά στις 12 με θηλασμό και ξυπναει μετά από 1-1:30 ώρα και τρώει το μεσημεριανό κατά 2:30-3:00 και μετά θηλασμούς ανα 2-2:30 ώρες!Πως σας ακούγεται;

Να σημειώσω πως πριν το δεκατιανό τρώει κοιμισμένη κατά τις 8-9 το πρωί που θεωρείται πρωινό λογικα...

περαστικά σ όλα τα μωράκια που είναι άρρωστα!!! είναι πολύ περίεργη εποχή!!!

απογευματινό δεν σας έχει βαλει; εγω δε θηλάζω αλλά θα σου πω το πρόγραμμα μας..7-8 γάλα 180ml..12 φρουτα γύρω στα 200 γρ...3-3:30 μεσημεριανό γυρω στα 250 γρ...και 6:30-7:00 κρέμα γύρω στα 200...και 11 γάλα 180 ml και ύπνο...5 γεύματα...τα γευματα σας μου φαίνονται πολλά άλλα επειδή θηλάζεις μήπως δεν θέλει απαραίτητα να φαει και απλά πιπιλαει η νανουριζεται..μάλλον αυτό θα γίνεται.. εγώ ας πούμε του βάζω πιπίλα και ησυχάζει...όσον αφορά το βράδυ εμένα από 5 μηνων άρχισε να ξυπνάει 5-10 φορές μέσα στη νύχτα εγώ τον τάιζα μπας και κοιμηθεί και δεν ξυπνάει αλλά πάλι τα ίδια...το είπα στο γιατρό τότε και μου λέει δεν θα τον ταΐζεις δινέ του πιπίλα γιατί μετά θα μάθει να ξυπνάει το βράδυ για φαΐ...Έτσι κι έκανα και τώρα 1.5 μηνα μετά έχει 2-3 μέρες που ξυπνάει μόνο 1-2 φορές...του βάζω πιπίλα και ξανακοιμαται αμέσως...να σου πω πιπίλα δινεις;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

On 22/1/2020 at 3:00 ΠΜ, Lou888 είπε:

Πω πω τι έχει γίνει με τις ιώσεις!Περαστικα σας! @Μαρίτσα10 @Luckystars 

@Γλυκερια123 Μαλλον τα κοριτσια είναι πιο περίεργα!χαχα

Και μένα ξαφνικά έχει ξεκινήσει να ξυπναει μέσα στη νύχτα και να κλαίει!
 

Τρωμε γλυκοπατάτα-καρότο-κολοκυθάκι για μεσημέρι και τώρα δοκιμάζουμε αχλάδι για δεκατιανό!Μετα μπανάνα και μηλο!

Να σας ρωτήσω βρε κοριτσια..Είμαστε 7 μηνών σχεδόν..Το προγραμμα μας τώρα με το φαγητο έχει ως εξής

Ξυπναει στις 10 και τρώει το δεκατιανό της.Κοιμαται ξανά στις 12 με θηλασμό και ξυπναει μετά από 1-1:30 ώρα και τρώει το μεσημεριανό κατά 2:30-3:00 και μετά θηλασμούς ανα 2-2:30 ώρες!Πως σας ακούγεται;

Να σημειώσω πως πριν το δεκατιανό τρώει κοιμισμένη κατά τις 8-9 το πρωί που θεωρείται πρωινό λογικα...

@Lou888

Ευχαριστούμε κοριτσι μου να εισαι καλα! 

Εμεις κανουμε 5 γεύματα, πρωινο γαλα, πρωινο στερεες,μεσημεριανο στερεες , απογευματινο στερεες και βραδυνο γάλα. 

Μετα γο μεσημεριανο δεν εχετε απογευματινο; Και οι θηλασμοι που αναφερεις ανα 2-2:30 ωρες ειναι ως την επομενη ημερα; και μετα το μεσημεριανο και απογευμα και ολο το βραδυ δλδ; 

Μανουλες πως ειστε; πως ειναι τα μωρακια σας;Εχουν αρχισει να καθονται μονα τους τα μικρακια σας; παρατηρω κανα δυο μερες αν αφησω τη μικρη στεκεται στο πωπουδακι της και αυτές τις ημερες που ειμασταν αρρωστουλες ξαναθυμηθηκαμε το αγαπημενο μας μπρούμυτα γατί ανασαινει καλύτερα ετσι με το μπουκωμα που εχουμε! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!

Μου έχει πει είτε απογευματινό χορτοσουπα ή γάλα αν προτιμώ.Προς το παρόν δε μου τρώει και το απόγευμα.Θα προσπαθήσω να είμαι πιο επιμονή στο φαγητο του απογεύματος.

Μονο 5 γεύματα δηλαδή..μου φαινόντουσαν λίγα που μου τα είπε η μαια.
Εμενα βέβαια δε παίζει να πίνει 180 ml από το στήθος.Καθεται λίγη ώρα κάθε φορά.Επίσης,το μεσημέρι τρώει με το ζόρι 120 γρ και ο γιατρός μας είχε πει 100-150 για την ηλικία της!

 

@Luckystars Η μικρή μου κάθεται καιρό τώρα στον πωπω της χωρίς να την κρατάει κάποιος..σπάνια πεφτει.Αλλα μισεί,κυριολεκτικά,το μπρούμυτα!Και όλη μέρα της αρέσει παρα πολύ να «περπατάει».Φυσικα,μας κρατάει από τα δάχτυλα.

Πως είναι τα μωράκια που ήταν άρρωστα;;

@Γλυκερια123 ναι δίνω πιπίλα αλλά δε την παίρνει πάντα!Συνηθως στο αυτοκίνητο την παίρνει.Οταν ξυπναει το βράδυ όχι!
Εχετε μεταφέρει τα μωρα σας σε ξεχωριστό δωμάτιο,εφόσον υπάρχει φυσικά;!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Lou888 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!

Μου έχει πει είτε απογευματινό χορτοσουπα ή γάλα αν προτιμώ.Προς το παρόν δε μου τρώει και το απόγευμα.Θα προσπαθήσω να είμαι πιο επιμονή στο φαγητο του απογεύματος.

Μονο 5 γεύματα δηλαδή..μου φαινόντουσαν λίγα που μου τα είπε η μαια.
Εμενα βέβαια δε παίζει να πίνει 180 ml από το στήθος.Καθεται λίγη ώρα κάθε φορά.Επίσης,το μεσημέρι τρώει με το ζόρι 120 γρ και ο γιατρός μας είχε πει 100-150 για την ηλικία της!

 

@Luckystars Η μικρή μου κάθεται καιρό τώρα στον πωπω της χωρίς να την κρατάει κάποιος..σπάνια πεφτει.Αλλα μισεί,κυριολεκτικά,το μπρούμυτα!Και όλη μέρα της αρέσει παρα πολύ να «περπατάει».Φυσικα,μας κρατάει από τα δάχτυλα.

Πως είναι τα μωράκια που ήταν άρρωστα;;

@Γλυκερια123 ναι δίνω πιπίλα αλλά δε την παίρνει πάντα!Συνηθως στο αυτοκίνητο την παίρνει.Οταν ξυπναει το βράδυ όχι!
Εχετε μεταφέρει τα μωρα σας σε ξεχωριστό δωμάτιο,εφόσον υπάρχει φυσικά;!

@Lou888καλησπερα κορίτσι μου.

Αφου τρωτε μεσημεριανο λαχανοσουπα, σου ειπε το ιδιο και για απογευμα; Εμας μας εχει πει κρεμα. Δεν ξερω... Οτι σου εχει πει παιδιατρος. Συνηθως δινουν κρεμα για απογευμα. Τωρα οσο αφορα στα γραμμαρια ναι τοσο ειναι για τος ηλικιες των μωρων μας, ομως κάποια μωρακια ειναι πιο φαγανα και καποια λιγοτερο.Μην ξεχνας οτι δοκιμαζουν εντελως νεες γεύσεις και καποιεε είναι λογικο να τους αρεσουν και καποιες λιγοτερο ή καθολου. Και επισης καθε ημερα δεν πεινανε το ιδιο οπως και εμεις. Εσυ με τον θηλασμό λογικο να μη μπορεις να υπολογισεις ποσο γαλατακι πινει. Αφου οποτε ζηταει πινει εισαι οκ!

Να σου πω την αληθεια μου ισως να ειχε καθισει και νωριτετα απλα εγω φοβομουν μην στηριζει πολυ υο σωματακι της και δεν την πολυαφηνα! Παιδίατρο που ρωτησα ειπε ειναι οκ να την αφηνω. 

Οι υπόλοιπες μανουλες πως ειστε; τα μωρακια σας; 

Link to comment
Share on other sites

On 24/1/2020 at 2:30 ΠΜ, Lou888 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!!

Μου έχει πει είτε απογευματινό χορτοσουπα ή γάλα αν προτιμώ.Προς το παρόν δε μου τρώει και το απόγευμα.Θα προσπαθήσω να είμαι πιο επιμονή στο φαγητο του απογεύματος.

Μονο 5 γεύματα δηλαδή..μου φαινόντουσαν λίγα που μου τα είπε η μαια.
Εμενα βέβαια δε παίζει να πίνει 180 ml από το στήθος.Καθεται λίγη ώρα κάθε φορά.Επίσης,το μεσημέρι τρώει με το ζόρι 120 γρ και ο γιατρός μας είχε πει 100-150 για την ηλικία της!

 

@Luckystars Η μικρή μου κάθεται καιρό τώρα στον πωπω της χωρίς να την κρατάει κάποιος..σπάνια πεφτει.Αλλα μισεί,κυριολεκτικά,το μπρούμυτα!Και όλη μέρα της αρέσει παρα πολύ να «περπατάει».Φυσικα,μας κρατάει από τα δάχτυλα.

Πως είναι τα μωράκια που ήταν άρρωστα;;

@Γλυκερια123 ναι δίνω πιπίλα αλλά δε την παίρνει πάντα!Συνηθως στο αυτοκίνητο την παίρνει.Οταν ξυπναει το βράδυ όχι!
Εχετε μεταφέρει τα μωρα σας σε ξεχωριστό δωμάτιο,εφόσον υπάρχει φυσικά;!

Εμεις δυστυχώς μένουμε σε 2αρι προς το παρόν. ..Το καλοκαίρι λέμε να μετακομισουμε..εμενα καθεται αλλά όχι για πολύ αλλα όσο πάει μένει και περισσότερο. .εγω προσπαθω  συνεχεια να τον βάζω μπρούμυτα αλλά γυρναει ανασκέλα. ..Το αντίθετο όμως ακόμα να το κάνει. ..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις κοριτσια θεμα με το σπιτι.... Εσεις πως το χειριζεστε;;; 

Δεν εχουμε βρει κατι και οτι βρηκαμε ενω ολα οκ στην κουβέντα για το μωρο αλλαζαν γνωμη..... Γιατι ετσι;;; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!

Εμεις μόλις βρηκαμε σπίτι!Σκ με το καλό το κλείνουμε!

Ειχαμε extra δωμάτιο αλλά θέλαμε να πάμε σε πιο ησυχη περιοχή.

@Luckystars πάντως και μας μας ρώτησαν αν ξυπναει το μωρό το βράδυ γιατί η ιδιοκτησία μενει από κάτω!!!!!! 

Επίσης,την πατήσαμε και μεις με δυσκοιλιότητα μόλις βάλαμε την μπανάνα.Δυο μέρες σφίξιμο και κλάμα μαζί.Της έκοψα το απογευματινό φαγητο που είχαμε ξεκινήσει,μείωσα την μπανάνα και αύξησα αρκετά τους θηλασμούς και ειδα άμεσα αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Και εμεις κοριτσια θεμα με το σπιτι.... Εσεις πως το χειριζεστε;;; 

Δεν εχουμε βρει κατι και οτι βρηκαμε ενω ολα οκ στην κουβέντα για το μωρο αλλαζαν γνωμη..... Γιατι ετσι;;; 

Πονεμένη ιστορία το σπίτι. ..Δε χωράει τίποτα. ..άσε που έχει γεμίσει με πράγματα και δεν φαίνεται με τίποτα μαζεμένο. ..Περιμένω πως και πως να φύγουμε αλλά πολύ την άλλη θες και πολλά λεφτά. ..οΤι θα είχαν πρόβλημα οι ιδιοκτήτες απίστευτο μου φαίνεται. .ίσα ίσα να μπει οικογένεια που θα κάτσει παραπάνω και θα πληρώνει και το νοίκι! 

@Lou888 με το καλό να μπείτε στο σπίτι σας! Για την δισκοιλιοτητα επίσης δαμάσκηνο και ακτινιδιο κάνουν δουλειά. ..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Lou888 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια!

Εμεις μόλις βρηκαμε σπίτι!Σκ με το καλό το κλείνουμε!

Ειχαμε extra δωμάτιο αλλά θέλαμε να πάμε σε πιο ησυχη περιοχή.

@Luckystars πάντως και μας μας ρώτησαν αν ξυπναει το μωρό το βράδυ γιατί η ιδιοκτησία μενει από κάτω!!!!!! 

Επίσης,την πατήσαμε και μεις με δυσκοιλιότητα μόλις βάλαμε την μπανάνα.Δυο μέρες σφίξιμο και κλάμα μαζί.Της έκοψα το απογευματινό φαγητο που είχαμε ξεκινήσει,μείωσα την μπανάνα και αύξησα αρκετά τους θηλασμούς και ειδα άμεσα αποτελέσματα!!

Καλοριζικο @Lou888κοριτσι μου, με το καλο να μετακομισετε!

Αντε και εσας;;;; τι εγινε;;;; αλλεργια στα μωρα;;;; Αν ειναι δυνατον! 

Ναι η μπανανα ειναι θεμα στημ δυσκοιλιοτητα! Μια χαρα το χειριστηκες! 

8 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Πονεμένη ιστορία το σπίτι. ..Δε χωράει τίποτα. ..άσε που έχει γεμίσει με πράγματα και δεν φαίνεται με τίποτα μαζεμένο. ..Περιμένω πως και πως να φύγουμε αλλά πολύ την άλλη θες και πολλά λεφτά. ..οΤι θα είχαν πρόβλημα οι ιδιοκτήτες απίστευτο μου φαίνεται. .ίσα ίσα να μπει οικογένεια που θα κάτσει παραπάνω και θα πληρώνει και το νοίκι! 

@Lou888 με το καλό να μπείτε στο σπίτι σας! Για την δισκοιλιοτητα επίσης δαμάσκηνο και ακτινιδιο κάνουν δουλειά. ..

Ειναι θεμα μωρε συμπεθέρα μου @Γλυκερια123

Εμεις εχουμε πολυ μεγαλο σαλονι τα βαζω εκει αλλα οσο μεγαλωνει το παιδι θα θελει και αλλα! Και μετα θελω χωρο στις ντουλάπες, ειναι θεμα! Και ειναι αυτο που λες, οσο και να τακτοποιεις μοιαζει ατακτοποιητο! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλοριζικο @Lou888κοριτσι μου, με το καλο να μετακομισετε!

Αντε και εσας;;;; τι εγινε;;;; αλλεργια στα μωρα;;;; Αν ειναι δυνατον! 

Ναι η μπανανα ειναι θεμα στημ δυσκοιλιοτητα! Μια χαρα το χειριστηκες! 

Ειναι θεμα μωρε συμπεθέρα μου @Γλυκερια123

Εμεις εχουμε πολυ μεγαλο σαλονι τα βαζω εκει αλλα οσο μεγαλωνει το παιδι θα θελει και αλλα! Και μετα θελω χωρο στις ντουλάπες, ειναι θεμα! Και ειναι αυτο που λες, οσο και να τακτοποιεις μοιαζει ατακτοποιητο! 

Κι εγω στο σαλονι τα εχω ..ασ τα να πανε τιποτα δε χωραει...ασε τα παιχνιδια κι οι κουδουνιστρες...μια σταλια μωρα κι εχουν χιλια δυο πραγματα κι αλλα τοσα παιχνιδια!!!!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κοριτσια!

Η αλήθεια είναι πως μας έχουν κατακτήσει τα σπίτια!Εγω αποφάσισα επειδή της είχαμε πάρει 1002 πράγματα,να μη της ξαναγορασω παιχνίδι για πολύ καιρό.Τα βαριούνται γρήγορα μωρε & δεν έχει νόημα.Αφου με τα πιο απλα πράγματα χαίρονται κιολας.Τις γιαγιάδες & τους παππούδες πως τους κρατάς!χαχα

Άλλα νέα..πηγαμε χθες στον γιατρό.Δεν πήρε πολύ βάρος λόγω της λοίμωξης.7560 kg & 70cm.Το πήρα απόφαση,δε θα κάνει δίπλες στα μπούτια! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 1/2/2020 at 11:42 ΠΜ, Lou888 είπε:

Ευχαριστώ κοριτσια!

Η αλήθεια είναι πως μας έχουν κατακτήσει τα σπίτια!Εγω αποφάσισα επειδή της είχαμε πάρει 1002 πράγματα,να μη της ξαναγορασω παιχνίδι για πολύ καιρό.Τα βαριούνται γρήγορα μωρε & δεν έχει νόημα.Αφου με τα πιο απλα πράγματα χαίρονται κιολας.Τις γιαγιάδες & τους παππούδες πως τους κρατάς!χαχα

Άλλα νέα..πηγαμε χθες στον γιατρό.Δεν πήρε πολύ βάρος λόγω της λοίμωξης.7560 kg & 70cm.Το πήρα απόφαση,δε θα κάνει δίπλες στα μπούτια! 

Και γω τους πήρα παιχνίδια τώρα τελευταία...πιο πολύ χάρηκα εγώ παρά τα μωρά. 

Οι δικές μου είναι 7300 κ 72 ύψος....


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι κι εγώ μανούλα του Ιουλίου, δεν ήμουν στη παρέα σας από την αρχή της εγκυμοσύνης δυστυχώς γιατί δε σας είχα ανακαλύψει. Αν και θα πήγαινα στις μανουλες του Αυγούστου μιας και γεννησα πρόωρα τον Ιούλιο. Τέλος πάντων μιας και ολες έχουμε μπεμπακια στην ίδια φάση ήθελα να σας ρωτήσω τι γίνεται με τον υπνο; κοιμούνται; δυσκολευονται; μονο εμεις περνάμε τετοιες φασεις που και αλλου; ειναι δύσκολος γενικά και γκρινιάρης αλλά μονο εγώ είμαι τόσο τυχερή; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...