Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

On 28/2/2020 at 5:23 ΜΜ, Γλυκερια123 είπε:

 κι εμεις σ ενα τετοιο ανακτορο μενουμε να φανταστεις οτι αμα δε βαλουμε αφυγραντηρα μπορει και να σταξει το ταβανι...

Ωραία και να υποθέσω το πληρώνεις κιόλας για ανάκτορο! 

On 28/2/2020 at 5:23 ΜΜ, Γλυκερια123 είπε:

μπα μπα μπα και τωρα τελευταια λεει και μαμ μαμα και κατι αλλα..

Εμείς δε μπαμπαλιζουμε ακόμα να ανησυχήσω; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Elena227 είπε:

Ωραία και να υποθέσω το πληρώνεις κιόλας για ανάκτορο! 

Εμείς δε μπαμπαλιζουμε ακόμα να ανησυχήσω; 

Πληρωνω καλα σχετικα..δε μπορω να πω..αλλα σιγα σιγα θα κοιταξω γι αλλου γιατι αυτο ειναι 2αρι...οχι μωρε αυτο ελεγα κ παραπανω οτι θελουν το χρονο τους...κι ο δικος μου απο ανασκελα μπρουμυτα γυρισε 7 μηνων..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Πληρωνω καλα σχετικα..δε μπορω να πω..αλλα σιγα σιγα θα κοιταξω γι αλλου γιατι αυτο ειναι 2αρι...οχι μωρε αυτο ελεγα κ παραπανω οτι θελουν το χρονο τους...κι ο δικος μου απο ανασκελα μπρουμυτα γυρισε 7 μηνων..

Κι εγώ θέλω να κοιτάξω για αλλου οπωσδήποτε αλλά στη περιοχή μου δεν υπάρχει τίποτα δυστυχώς. 

Απο ανασκελα μπρούμυτα κι έμενα γύρω στους 6μιση μήνες γυρίσε, όμως κάθεται από 5 μηνων. 

Link to comment
Share on other sites

On 28/2/2020 at 5:23 ΜΜ, Γλυκερια123 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου! Εμεις εχουμε πολυ γκρινια αυτες τις μερες..βγαζουμε και το δευτερο δοντακι μπορει γι αυτο...κατα τ αλλα καθεται κανονικα αρκει να χει κατι ν ασχολιεται μπροστα του ενα παιχνιδακι κατι να παιζει..απο ανασκελα μπρουμυτα γυρισε 7 μηνων και δεν ειναι και το καλυτερο του..πρεπει να υπαρχει κατι γυρω του για να γυρισει καο τωρα τελευταια πιανεται  απο τα καγκελα της κουνιας και προσπαθει να σηκωθει...απο 6 μηνων λεει μπα μπα μπα και τωρα τελευταια λεει και μαμ μαμα και κατι αλλα....πρεπει να ναι γυρω στα 9.5 κιλα και 76-77 ποντους... πεμπτη εχουμε παιδιατρο και αυτη την Κυριακη την βαφτιση!!!!@Luckystars τρωει κανονικα απ ολα αν και το χειροτερο του ειναι τα φρουτα βαζω μεσα μπισκοτα για να τα φαει...νερο δεν πινει καθολου..με το ζορι..και γαλα παλι δεν πολυπινει...αυτα τα νεα μας...

@Elena227 κι εμεις σ ενα τετοιο ανακτορο μενουμε να φανταστεις οτι αμα δε βαλουμε αφυγραντηρα μπορει και να σταξει το ταβανι...

 

@Γλυκερια123

Κορίτσι μουυυυυ, καλοφωτιστο το αντρακι σας, παντα γερο και ευτυχισμενο! Για πες;;;; απίστευτη συγκινηση ε;;;;; 

10 ώρες πρίν, Elena227 είπε:

Κι εγώ θέλω να κοιτάξω για αλλου οπωσδήποτε αλλά στη περιοχή μου δεν υπάρχει τίποτα δυστυχώς. 

Απο ανασκελα μπρούμυτα κι έμενα γύρω στους 6μιση μήνες γυρίσε, όμως κάθεται από 5 μηνων. 

Και εμεις κοριτσια στο ψαξιμο αλλα δεν βρισκουμε τπτ.... Τι πραγμα ειναι αυτο;;; Ασε που τα πιο πολλα ειναι επιπλωμένα! 

On 29/2/2020 at 2:08 ΜΜ, Μαρίτσα10 είπε:

Το πήρα αλλά έπεσα σε δύσκολη τύπισσα. Με βασάνισε! Ήταν ειρωνική όσο δεν φαντάζεσαι. 

Καλες διαδρομες κορίτσι μου, μπραβο σου! Το σκεφτομαι και εγω να το αρχισω το αθλημα γτ τωρα με το μωρο ειναι αναγκαίο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Και εμεις κοριτσια στο ψαξιμο αλλα δεν βρισκουμε τπτ.... Τι πραγμα ειναι αυτο;;; Ασε που τα πιο πολλα ειναι επιπλωμένα! 

Το επιπλωμένα πάει κι έρχεται γιατί μπορεί ο ιδιοκτήτης να κανει υποχώρηση να τα βγάλει όπως εγινε στη δικη μου περίπτωση. Το θέμα είναι ότι είναι κακοδιατηρημενα και τα νοικιάζουν για χρυσάφι. Μενω και σε τουριστική περιοχη το airbnb μας εφαγε. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elena227 είπε:

Το επιπλωμένα πάει κι έρχεται γιατί μπορεί ο ιδιοκτήτης να κανει υποχώρηση να τα βγάλει όπως εγινε στη δικη μου περίπτωση. Το θέμα είναι ότι είναι κακοδιατηρημενα και τα νοικιάζουν για χρυσάφι. Μενω και σε τουριστική περιοχη το airbnb μας εφαγε. 

Αυτο ξαναπες το, θέμα μεγάλο! 

 

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2020 at 6:10 ΜΜ, Γλυκερια123 είπε:

Καλη σαρακοστη κοριτσια μου!!! Την καναμε την βαφτιση...ευτυχως ξεμπερδεψαμε εφυγε ενα βαρος..ολα πηγαν καλα....

Καλοφωτιστος ο μικρουλης κορίτσι μου, παντα γερος, να τον καμαρωνετε! 

Μανουλες πως ειστε; τι κανουν τα μικρακια σας; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Luckystars είπε:

Καλοφωτιστος ο μικρουλης κορίτσι μου, παντα γερος, να τον καμαρωνετε! 

Μανουλες πως ειστε; τι κανουν τα μικρακια σας; 

Σ ευχαριστω να σαι καλα!!! Εμεις ειχαμε γιατρο χτες...77 ποντους 10 κιλα...μπορει να τρωει τα παντα πλεον ορι τρωμε κι εμεις...μας εβαλε κι αυγο και ψαρι απο βδομαδα...κατα τ αλλα πολυ γκρινια δςν παλευεται...επεσε κιολας σημερα και χτυπησε λιγο το κεφαλακι του...γιατρο σε 2 μηνες παλι και θα κανουμε το bexsero...και μετα στον χρονο παλι...ε με τον κορονοιο εχω φοβηθει...δεν παμε πουθενα πλεον...αυτα τα νεα μας..τα δικα σας; πηγατε γιατρο;τρωει;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Σ ευχαριστω να σαι καλα!!! Εμεις ειχαμε γιατρο χτες...77 ποντους 10 κιλα...μπορει να τρωει τα παντα πλεον ορι τρωμε κι εμεις...μας εβαλε κι αυγο και ψαρι απο βδομαδα...κατα τ αλλα πολυ γκρινια δςν παλευεται...επεσε κιολας σημερα και χτυπησε λιγο το κεφαλακι του...γιατρο σε 2 μηνες παλι και θα κανουμε το bexsero...και μετα στον χρονο παλι...ε με τον κορονοιο εχω φοβηθει...δεν παμε πουθενα πλεον...αυτα τα νεα μας..τα δικα σας; πηγατε γιατρο;τρωει;

Καλημέρα κορίτσι μου! Μια χαρά ο μικρουλης σου!!! 

Εμεις ειχαμε παει αρκετό καιρό πριν παιδίατρο, 8 κιλακια και 75εκ!Πλεον ψωνιζουμε για 1 ετους! Απο φαγητακια τα κανουμε εισαγωγη και εμεις σιγα σιγα! Και απο εμβολιο ακομα μια δοση πρωτα ο Θεός πριν ή μετα το Πάσχα και μετα στο έτος! Ποναμε ακομα πολυ με τα δοντακια και εχουμε και κλαμα και γκρινιτσα.... Με το καλο να βγαινουν ενα ενα να ηρεμήσουμε!

Ασε με το ιο τωρα θέμα.... Δεν ξερω και εγω πως να το χειριστω.... Δεν γίνεται και συνεχεια μεσα.... Η μικρούλα έχει συνηθίσει τις βόλτες και της κακοφαινεται αν δε βγουμε.... 

Link to comment
Share on other sites

On 7/3/2020 at 11:14 ΠΜ, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Μια χαρά ο μικρουλης σου!!! 

Εμεις ειχαμε παει αρκετό καιρό πριν παιδίατρο, 8 κιλακια και 75εκ!Πλεον ψωνιζουμε για 1 ετους! Απο φαγητακια τα κανουμε εισαγωγη και εμεις σιγα σιγα! Και απο εμβολιο ακομα μια δοση πρωτα ο Θεός πριν ή μετα το Πάσχα και μετα στο έτος! Ποναμε ακομα πολυ με τα δοντακια και εχουμε και κλαμα και γκρινιτσα.... Με το καλο να βγαινουν ενα ενα να ηρεμήσουμε!

Ασε με το ιο τωρα θέμα.... Δεν ξερω και εγω πως να το χειριστω.... Δεν γίνεται και συνεχεια μεσα.... Η μικρούλα έχει συνηθίσει τις βόλτες και της κακοφαινεται αν δε βγουμε.... 

Ωρε ειναι ψηλη η μικρη σου!!μπραβο+!! Κι εμεις πλεον για 1 φοραμε...το ιδιο ακριβως εχει πολυ γκρινια πλεον και ο γιαυρος μου ειπε οτι βγαζει 4 δοντακια οποτε μαλλον γι αυτο...το αυγο δεν το τρωει με τιποτα και σκεφτοναι να του το βαζω στο φαγητο αν συνεχισει ετσι...εμεις πλεον παμε σε θαλασσες η σε μερη που δεν εχει καθολου κοσμο...εχω πει και σε συγγενεις να κοψουμε τα πολλα πολλα αυτο τον καιρο και προσπαθω να φυλαγομαι ...

On 9/3/2020 at 1:54 ΠΜ, happysmile είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε???γλυκερια μου να σας ζήσει το μωρακι αντε εκανες κ συ την βαφτιση μια χαρα να το χαιρεστε!!γτ δν κανατε βρε ενα φουμπου?

Καλα ειμαστε!!σ ευχαριστω πολυ!! Δεν μ αρεσει το fb καθολου..ειχα παλια και τωρα δεν εχω τιποτα κι εχει ησυχασει το κεφαλι μου...

@Μαρίτσα10 @Elena227 τι κανετε κοριτσια μου πως ειστε; τα μπεμπακια σας;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2020 at 5:11 ΜΜ, Γλυκερια123 είπε:

Ωρε ειναι ψηλη η μικρη σου!!μπραβο+!! Κι εμεις πλεον για 1 φοραμε...το ιδιο ακριβως εχει πολυ γκρινια πλεον και ο γιαυρος μου ειπε οτι βγαζει 4 δοντακια οποτε μαλλον γι αυτο...το αυγο δεν το τρωει με τιποτα και σκεφτοναι να του το βαζω στο φαγητο αν συνεχισει ετσι...εμεις πλεον παμε σε θαλασσες η σε μερη που δεν εχει καθολου κοσμο...εχω πει και σε συγγενεις να κοψουμε τα πολλα πολλα αυτο τον καιρο και προσπαθω να φυλαγομαι ...

Καλα ειμαστε!!σ ευχαριστω πολυ!! Δεν μ αρεσει το fb καθολου..ειχα παλια και τωρα δεν εχω τιποτα κι εχει ησυχασει το κεφαλι μου...

@Μαρίτσα10 @Elena227 τι κανετε κοριτσια μου πως ειστε; τα μπεμπακια σας;

Γλυκερία μου τώρα κ εμείς δεν έχουμε επισκέπτες ή τουλάχιστον σπάνια αλλά σε ένα μήνα που γυρνάω στη δουλειά φοβάμαι ότι θα μαζέψω ένα σωρό ιούς. Και μένα η μία έχει βγάλει δύο δοντακια κ την ταλαιπωρούν ενώ η μικρή είναι εντελώς φαφουτακι ακόμα.


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...