Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γαμοβαπτιση Παρασκευή


Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Αφου ηρθε το καινούριο μελος της οικογένειας μας και αφου εχεο ηδη προηγηθεί πολιτικός γαμος, σκςφτομαστε να προβουμε σε γαμοβαπτιση... Το θεμα ειναι πως τα Σάββατα τα κεντρα ειναι πανάκριβα και η Κυριακή σαν μέρα δεν μ αρεσει αφου η Δευτέρα είναι εργασιμη.. Σκεφτηκαμε λοιπόν σαν λυση την Παρασκευή, αλλα το θέμα είναι ότι δεν ξερω αν γίνονται οντως τα μυστήρια αυτα Παρασκευές... 

Εχετε ιδέα για το αν οντως γίνονται?? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

10 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Αφου ηρθε το καινούριο μελος της οικογένειας μας και αφου εχεο ηδη προηγηθεί πολιτικός γαμος, σκςφτομαστε να προβουμε σε γαμοβαπτιση... Το θεμα ειναι πως τα Σάββατα τα κεντρα ειναι πανάκριβα και η Κυριακή σαν μέρα δεν μ αρεσει αφου η Δευτέρα είναι εργασιμη.. Σκεφτηκαμε λοιπόν σαν λυση την Παρασκευή, αλλα το θέμα είναι ότι δεν ξερω αν γίνονται οντως τα μυστήρια αυτα Παρασκευές... 

Εχετε ιδέα για το αν οντως γίνονται?? 

Ναι καλε.η αδερδη μου Παρασκευή εκανε γαμοβαφτιση.και η ξαδερφη μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Ωωωω τελεια!!!! Και το ειχα και αγχος!!!! :)

Λεφτα καλε θα παρουν , γτ να χουν προβλημα.αχ ωραια τωρα ξεκινατε ετοιμασιες.τι τελεια ανεμονη μου.εμεις του χρονου λεμε πρωτα ο θεος γρ σε λιγο ξεκιναμε δουλεια με τη σεζον και δεν γίνεται τωρα πριν.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , loyloy είπε:

Λεφτα καλε θα παρουν , γτ να χουν προβλημα.αχ ωραια τωρα ξεκινατε ετοιμασιες.τι τελεια ανεμονη μου.εμεις του χρονου λεμε πρωτα ο θεος γρ σε λιγο ξεκιναμε δουλεια με τη σεζον και δεν γίνεται τωρα πριν.

Καλα μη νομιζεις, σε κανα χρονο θα το κάνουμε και εμεις... Για Σεπτέμβρη ή Οκτώβριο λεω... Αλλα θελει ετοιμασιες... :/

Η εκκλησία μσ προβληματιζει, τα κεντρα σιγα μην έχουν θέμα!!! Χοχοχο 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλα μη νομιζεις, σε κανα χρονο θα το κάνουμε και εμεις... Για Σεπτέμβρη ή Οκτώβριο λεω... Αλλα θελει ετοιμασιες... :/

Η εκκλησία μσ προβληματιζει, τα κεντρα σιγα μην έχουν θέμα!!! Χοχοχο 

Και η εκκλησια λεφτα να βγαλει θελει.μην αγχωνεσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , loyloy είπε:

Και η εκκλησια λεφτα να βγαλει θελει.μην αγχωνεσαι. :)

Εχεις δικιο!!! Στην τελικη, κοτζαμ Αθήνα, ολο και καποιος παπάς θα βρεθει!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...