Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε; Τα μωρακια σας τι κάνουν; Και εγώ ακομα δεν έχω  σκέφτει τι θέμα θα έχουμε για τα γενέθλεια μας έχω μεγάλη βεράντα και μάλλον εδώ θα τα κάνουμε και σκέφτομαι να κάνω εγώ την πρώτη μας τούρτα γιατί φτιάχνω πολλά γλυκά .....άσε έχω ξεκινήσει γενική και εχω μια αυλή άστα να πάνε θέλει τρίψιμο με σκληρή βούρτσα και πιεστικό το σκέφτομαι ότι πρέπει να γίνει και κάτι με πιάνει...comet μην σκέφτεσαι έτσι απλά είναι τώρα που ξεκίνησες δουλειά εσύ είσαι η μαμά του απλά είναι η φάση τώρα  ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστω κοριτσακια μου,ξερω οτι εχετε δικιο,ειναι αρχη ακομη,θα συνηθισω,απλα καναμε τοσα πραγματα μαζι και τωρα σχεδον τιποτα.Δουλευω μεχρι την Παρασκευη και μετα ευτυχως εχω 4 μερες ρεπο οποτε θα ειμαστε ολη μερα μαζι και θα τον χορτασω,τον πεθυμισα πολυ..:rolleyes:

Απο χτες οταν τον ρωταει η μαμα μου τι εκανε αυτος λεει κακα!!!Τι πλακα εχει:D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Τωρα ειμαι στη δουλεια αλλα ειναι λιγο πιο ησυχα οποτε μπηκα για 2 λεπτα.Σημερα εχει ηλιο και παρολο που δουλευω και το βραδυ λεω να τον παω στο παρκο.Δεν εχουμε παει σχεδον 10 μερες.Βεβαια ετσι ελεγα και χτες αλλα μεχρι να ξυπνησει πηγε 6 και χαλασε ο καιρος οποτε πηγαμε μονο στο μαναβη.2 νυχτες εχω ακομη και μετα ρεπο, μονο να χει καλο καιρο κι ολη μερα εξω θα μα στε

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Τωρα ειμαι στη δουλεια αλλα ειναι λιγο πιο ησυχα οποτε μπηκα για 2 λεπτα.Σημερα εχει ηλιο και παρολο που δουλευω και το βραδυ λεω να τον παω στο παρκο.Δεν εχουμε παει σχεδον 10 μερες.Βεβαια ετσι ελεγα και χτες αλλα μεχρι να ξυπνησει πηγε 6 και χαλασε ο καιρος οποτε πηγαμε μονο στο μαναβη.2 νυχτες εχω ακομη και μετα ρεπο, μονο να χει καλο καιρο κι ολη μερα εξω θα μα στε

Γεια σου κορίτσι μου..καλά είμαστε εμείς ..κ εγώ έχω μέρες να την πάω βόλτα γιατί ο καιρός είναι το πρωί καλός και το απόγευμα που μπορώ να την πάω βρέχει ..ευτυχώς το πρωί βγαίνουμε στην αυλή και παίζει .

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε τα μωράκια σας; 

Καλημέρα!!! Εμείς έχουμε πολύ γκρίνια και το βράδυ ξυπνούσε και γκρινιάζε! ετοιμάζεται το τέταρτο δόντι νομίζω!θέλει συνέχεια αγκαλιά! εσείς τι κάνετε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!! Εμείς έχουμε πολύ γκρίνια και το βράδυ ξυπνούσε και γκρινιάζε! ετοιμάζεται το τέταρτο δόντι νομίζω!θέλει συνέχεια αγκαλιά! εσείς τι κάνετε?

Ωχ μωρέ αυτά τα παλιο δοντα. εμεις ηρεμα εχουμε ησυχασει λιγακι δεν εχει φουσκωσει αλλο δοντι τα βγαλαμε ολα μαζι κοιματε το βραδυ μπορει να ξυπνησει να της αλλαξω την πανα και να ξανα κοιμηθεί. Εχουμε ξεκινησει περπαταμε παμε λιγονσαν μεθυσμενη αλλα περπαταει θελει να παει γρήγορα και σκοντάφτει!!!

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Ωχ μωρέ αυτά τα παλιο δοντα. εμεις ηρεμα εχουμε ησυχασει λιγακι δεν εχει φουσκωσει αλλο δοντι τα βγαλαμε ολα μαζι κοιματε το βραδυ μπορει να ξυπνησει να της αλλαξω την πανα και να ξανα κοιμηθεί. Εχουμε ξεκινησει περπαταμε παμε λιγονσαν μεθυσμενη αλλα περπαταει θελει να παει γρήγορα και σκοντάφτει!!!

Και εμείς το ίδιο!περπατάει συνέχεια με τα χεράκια ψηλά!και κάποια στιγμή τσουπ και κάθεται!ναι μάλλον τα δόντια είναι τι να πω? αν κάνει το ίδιο και απόψε θα της δώσω λίγο ντεπόν να δω αν ηρεμήσει...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Και εμείς το ίδιο!περπατάει συνέχεια με τα χεράκια ψηλά!και κάποια στιγμή τσουπ και κάθεται!ναι μάλλον τα δόντια είναι τι να πω? αν κάνει το ίδιο και απόψε θα της δώσω λίγο ντεπόν να δω αν ηρεμήσει...

Δωστεις γιατί πονανε παρα πολυ τα μικρούλια μας. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... τι κάνετε;....και εμείς γκρινιαζουμε θέλει συνέχεια αγκαλιά δεν κάθεται με τπτ στο πάρκο και έχω να κάνω γενική και δεν με αφήνει....

Ούτε εμένα κάθεται στο πάρκο... ποτέ δεν έκατσε...το έχουμε για να βάζουμε τα παιχνίδια!καλό κουράγιο...εγώ έκανα κάποια πράγματα πριν τα γενέθλια...τώρα όταν βγάλω τα χαλιά θα κάνω γενικό...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Μαρακι18 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... τι κάνετε;....και εμείς γκρινιαζουμε θέλει συνέχεια αγκαλιά δεν κάθεται με τπτ στο πάρκο και έχω να κάνω γενική και δεν με αφήνει....

Καλα κοριτσι εσυ; τα δοντακια θα ειναι υπομονη θα πέρασουν αστα απο δουλειες χαμως εγω εχω αυλες να κανω και ο καιρος είναι χάλια. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Η μικρή καλά πριν λίγο κοιμηθηκε κ τώρα είπα και εγώ να χαλαρώσω λίγο..σκέφτομαι σιγά σιγά να φτιάξω το δωμάτιο της ώστε να μετακομίσει εκεί τώρα που χρονιζουμε κιόλας ..αλλά όσο το σκέφτομαι νομίζω ότι δεν μου αρέσει να φύγει από κοντά μου..:-(


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Άφηστε κορίτσια έχω 3 ημέρες που κάνω δουλειές ακόμα δεν τελειώνω και με μωρό στο σπίτι και καλά που κάνω δουλειές....τώρα νιώθω εξαντλημένη...και σήμερα μίλησα από την δουλειά 2 Μαίου ξεκινάω δουλειά.....και εγώ διπλα μου την έχω αλλά δεν θα την πάρω ακόμα σε άλλο δωμάτιο....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Άφηστε κορίτσια έχω 3 ημέρες που κάνω δουλειές ακόμα δεν τελειώνω και με μωρό στο σπίτι και καλά που κάνω δουλειές....τώρα νιώθω εξαντλημένη...και σήμερα μίλησα από την δουλειά 2 Μαίου ξεκινάω δουλειά.....και εγώ διπλα μου την έχω αλλά δεν θα την πάρω ακόμα σε άλλο δωμάτιο....

2 Μαϊου γινόμαστε 1 χρόνου!!!και ποιος θα σου προσέχει την μικρή? εμείς κοιμόμαστε μαζί και δεν ξέρω μέχρι πότε!θα δείξει! έλεγα ότι θα θηλάζουμε μέχρι το χρόνο αλλά και αυτό βλέπω να παίρνει παράταση!

Just now, Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε;; Η μικρή καλά πριν λίγο κοιμηθηκε κ τώρα είπα και εγώ να χαλαρώσω λίγο..σκέφτομαι σιγά σιγά να φτιάξω το δωμάτιο της ώστε να μετακομίσει εκεί τώρα που χρονιζουμε κιόλας ..αλλά όσο το σκέφτομαι νομίζω ότι δεν μου αρέσει να φύγει από κοντά μου..:-(

Μπορείς να φτιάξεις το δωμάτιο σιγά σιγά και την μεταφέρεις όποτε θέλεις μετά! βλέπεις και η μικρή πως θα το πάρει! εμένα η μεγάλη μου ενώ όταν την άλλαξα δωμάτιο το πήρε καλά και κοιμότανε όλο το βράδυ όταν της έβγαλα το κάγκελο ξυπνούσε και ερχόταν στο δικό μας κάθε βράδυ!την άφηνα και κάποια στιγμή το σταμάτησε μόνη της...αλλά το έκανε μεγάλο διάστημα μέχρι τα 4.5-5 περίπου...

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...