Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Angela123 είπε:

Και μένα δε το τρωει πάνω σε ψωμι.του αρέσει όμως πολύ σκέτο.εχει πλάκα γιατί λέει "μέλι,μελι" και δείχνει προς το ντουλάπι.οταν το κρατάω το βαζάκι βγάζει τη γλώσσα έξω έτοιμος να φάει.ειναι σαν μικρό αρκουδάκι!

Α επίσης το τρωει μέσα στο πρωινό του.Δοκιμασε το να το ανακατεύεις με τα δημητριακά και το γάλα το πρωί 

Αχου μωρε ο γλυκουλης... Αμα σου πω οτι εχω δοκημασει να της δωσω δημητριακα δυο φορες διαφορετικες μερες και ουτε αυτα τα θελει?? Δεν ξερω γιατι τι εχει παθει...ενω αμα της δωσω κατι αλλο θα φαει... 

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Εμεις δεν τρωμε μελι κι ολο ξεχναω να παρω να δωσω στο μικρο οποτε δεν εχει φαει ακομη.Δεν της αρεσε μαλλον.Κι ο δικος μου δεν ειναι του γλυκου,δεν ξερω αν θα του αρεσει.Ο καιρος χαλια,ευτυχως ηρθε η αδερφη μου με το γιο της και το βραδυ θα ρθει ο γαμπρος μου με τον μπαμπα μου.Το βραδυ εχουμε εξοδο και οι γονεις μου θα κρατησουν τα παιδια

Α οκ. . ααααα τελειααα.. Αντε να κανετε την βολτα σας το βραδυ και να περασετε τελειαααα!!!!!

Just now, Angela123 είπε:

Και μένα δε το τρωει πάνω σε ψωμι.του αρέσει όμως πολύ σκέτο.εχει πλάκα γιατί λέει "μέλι,μελι" και δείχνει προς το ντουλάπι.οταν το κρατάω το βαζάκι βγάζει τη γλώσσα έξω έτοιμος να φάει.ειναι σαν μικρό αρκουδάκι!

Α επίσης το τρωει μέσα στο πρωινό του.Δοκιμασε το να το ανακατεύεις με τα δημητριακά και το γάλα το πρωί 

Μολις τως εδωσα να δοκιμασει και σκετο.. Με το που το δοκιμασε μου γυρισε το κεφαλι και εγυγε παλι και κοθναγε το χερι της οπως οταν δεν θελει κατι.. 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!καλό Σαββατοκύριακο!

Χάλια ο καιρός και εδώ δεν βρέχει βέβαια.. εμείς θα πάμε θέατρο απόψε!

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχου μωρε ο γλυκουλης... Αμα σου πω οτι εχω δοκημασει να της δωσω δημητριακα δυο φορες διαφορετικες μερες και ουτε αυτα τα θελει?? Δεν ξερω γιατι τι εχει παθει...ενω αμα της δωσω κατι αλλο θα φαει... 

Α οκ. . ααααα τελειααα.. Αντε να κανετε την βολτα σας το βραδυ και να περασετε τελειαααα!!!!!

Μολις τως εδωσα να δοκιμασει και σκετο.. Με το που το δοκιμασε μου γυρισε το κεφαλι και εγυγε παλι και κοθναγε το χερι της οπως οταν δεν θελει κατι.. 

Πάντως λένε ότι κάτι καινούργιο πρέπει να το δοκιμάσουν πάνω από 10 φορές για να πούμε ότι δεν τους αρέσει κάτι.. 

Just now, Comet είπε:

Καλημερα. Εμεις δεν τρωμε μελι κι ολο ξεχναω να παρω να δωσω στο μικρο οποτε δεν εχει φαει ακομη.Δεν της αρεσε μαλλον.Κι ο δικος μου δεν ειναι του γλυκου,δεν ξερω αν θα του αρεσει.Ο καιρος χαλια,ευτυχως ηρθε η αδερφη μου με το γιο της και το βραδυ θα ρθει ο γαμπρος μου με τον μπαμπα μου.Το βραδυ εχουμε εξοδο και οι γονεις μου θα κρατησουν τα παιδια

Καλά να περάσετε! δεν τρώτε μέλι? εμείς τα περνούμε δύο δυο τα βάζα!το περισσότερο το τρώει ο άντρας μου με γιαούρτι!αλλά θυμαρίσιο!τα αλλά δεν μας αρέσουν καθόλου και γενικά αυτά που πουλάνε στο σούπερ μάρκετ δεν μας αρέσει η γεύση...

Just now, Angela123 είπε:

Και μένα δε το τρωει πάνω σε ψωμι.του αρέσει όμως πολύ σκέτο.εχει πλάκα γιατί λέει "μέλι,μελι" και δείχνει προς το ντουλάπι.οταν το κρατάω το βαζάκι βγάζει τη γλώσσα έξω έτοιμος να φάει.ειναι σαν μικρό αρκουδάκι!

Α επίσης το τρωει μέσα στο πρωινό του.Δοκιμασε το να το ανακατεύεις με τα δημητριακά και το γάλα το πρωί 

Τι γλυκούλης!!! εμένα με γιαούρτι η μεγάλη μου και αργότερα με το ψωμί...η μικρή θα δείξει όταν έρθει η ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια ...τι κάνετε; Ααααα εμένα ο άνδρας μου είναι μελισσοκόμος εκτός από την δουλειά του ασχολείται και με τα μελισσάκια του έχουμε πολλά και έχει φαγωθεί να της δώσει μέλι έχει ρώτησε 100 φορές την παιδίατρο  πότε θα της δώσει μέλι και του λέει όχι δεν κάνει ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρακι18 είπε:

Καλησπέρα κοριτσια ...τι κάνετε; Ααααα εμένα ο άνδρας μου είναι μελισσοκόμος εκτός από την δουλειά του ασχολείται και με τα μελισσάκια του έχουμε πολλά και έχει φαγωθεί να της δώσει μέλι έχει ρώτησε 100 φορές την παιδίατρο  πότε θα της δώσει μέλι και του λέει όχι δεν κάνει ακόμα....

Χαχαχ και φανταζεσαι να της δωσει και να μην θελει οπως η δικια μου??? Φανταζομαι ποσο θα απογοητευτει!!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσιαααααα καλημεραααα!!! Καλη Κυριακη.... Που χαθηκατε ολες καλε??? Ολα καλα???? Εμεις θα παμε σε λιγο στα γεννεθλια του ανυψιου του άντρα μου...  Προς το παρών εδω εχει ηλιο.. Πιο μετα δεν ξερω....

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Κοριτσιαααααα καλημεραααα!!! Καλη Κυριακη.... Που χαθηκατε ολες καλε??? Ολα καλα???? Εμεις θα παμε σε λιγο στα γεννεθλια του ανυψιου του άντρα μου...  Προς το παρών εδω εχει ηλιο.. Πιο μετα δεν ξερω....

Καλημέρα και καλά να περάσετε!

Εμείς επιτέλους φάγαμε αρκετή ποσότητα από το πρωινό γιατί τις τελευταίες μέρες με όλα αυτά δεν έτρωγε τίποτα.Σαν να αρχίζει να παίρνει τα πάνω του!Σήμερα φτιάχνω κεφτεδάκια με πατάτες στο φούρνο και ελπίζω να ανοίξει ο καιρός για να πάμε βόλτα αργότερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ..έχουμε κάποια θέματα υγείας στην οικογένεια μου και δεν μπόρεσα να σας γράψω ..σας διαβάζω όμως ..μόλις μπορέσω θα σας πω ..η μικρή ειναι καλά αλλά λογο ότι μας βλέπει πεσμένους νομίζω ότι καταλαβαίνει και δεν έχει κ αυτή πολύ όρεξη ..σας φιλώ 

  • Λυπημένη/-ος 3

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!βγήκαμε κ εμείς από το νοσοκομείο δόξα τω θεώ! Ο μικρός θέλει προσοχή λόγω πεσμενου ανοσοποιητικού αλλά πιστεύω όλα καλά θα πάνε!

πρίν από 48 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια ..έχουμε κάποια θέματα υγείας στην οικογένεια μου και δεν μπόρεσα να σας γράψω ..σας διαβάζω όμως ..μόλις μπορέσω θα σας πω ..η μικρή ειναι καλά αλλά λογο ότι μας βλέπει πεσμένους νομίζω ότι καταλαβαίνει και δεν έχει κ αυτή πολύ όρεξη ..σας φιλώ 

Ελπίζω να είναι περαστικά σύντομα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλη εβδομάδα να έχουμε!! Τι κανουν τα μικρα σας; 

Καλημερα κοριτσι.Καλη βδομαδα.Περασαμε ενα γεματο και κουραστικο Σαββατο Κυριακο.Σημερα και αυριο χαλαρα γιατι Τεταρτη παω στη δουλεια.Βρεχει πολυ αλλα θα βγω πρεπει να παω στο μαναβη.Θα κανω αρακα σημερα

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και βδομάδα Καλημέρα! 

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσι.Καλη βδομαδα.Περασαμε ενα γεματο και κουραστικο Σαββατο Κυριακο.Σημερα και αυριο χαλαρα γιατι Τεταρτη παω στη δουλεια.Βρεχει πολυ αλλα θα βγω πρεπει να παω στο μαναβη.Θα κανω αρακα σημερα

Καλή αρχή! Να βρείτε γρήγορα τις ισορροπίες σας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, katrin* είπε:

Και βδομάδα Καλημέρα! 

Καλή αρχή! Να βρείτε γρήγορα τις ισορροπίες σας!

Σε ευχαριστω πολυ.Κι ο μικρουλης σου να δυναμωσει γρηγορα και να ναι παντα γερος.

Προσπαθω να κανω καποιες δουλειες πριν ξεκινησω για να μην τρεχω μετα απο νυχτερι.Θα συνηθισουμε στην αρχη θα ναι λιγο δυσκολα αλλα θα το βρουμε..

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσι.Καλη βδομαδα.Περασαμε ενα γεματο και κουραστικο Σαββατο Κυριακο.Σημερα και αυριο χαλαρα γιατι Τεταρτη παω στη δουλεια.Βρεχει πολυ αλλα θα βγω πρεπει να παω στο μαναβη.Θα κανω αρακα σημερα

Καλημέρα κορίτσι ξεκούρασου τώρα γιατί απο τεταρτη θα ειναι λιγο πιο φορτωμένο το πρόγραμμα σου. Εγω της εφτιαξα ρεβυθια να δω αν θα τα φαι τι λετε να βαλω και ρυζακι θα είναι πιο ωραία; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...