Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Agki* είπε:

Καλημερα!Εμενα λατρευει να του κανω μικρα μπιφτεκακια και να τα ψηνω στην κατσαρολα με ντοματουλα.Βγαινουν παρα πολυ μαλακα!!

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?Πως κοιμηθηκατε με τη ζεστη?

@Comet πολυ καλο βαρος εχετε!Εμεις 10.220 και τρωει μια χαρα.Μαλλον κανεξ καλες καυσεις σαν τον πατερα του.Μακαρι να μη μοιασει σε μενα σε αυτο το κομματι.

@Afroditi85  Πηγατε παιδιατρο?Πως θα περασετε την πρωτη σας μερα χωρις σχολειο?

Καλημερα.Πολυ καλος ειναι ο μικρος σου στα κιλα του.Σημερα εχω ρεπο.Παω οδοντιατρο σε λιγο και μετα θα βγαλω το μωρο βολτα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Καλημερα.Πολυ καλος ειναι ο μικρος σου στα κιλα του.Σημερα εχω ρεπο.Παω οδοντιατρο σε λιγο και μετα θα βγαλω το μωρο 

Ωχ οδοντιατρος?Υπομομη.Καλη βολτιτσα με τον μπεμπακο σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε από το σχολείο!!! τελειώσαμε την πρώτη Δημοτικού!!Καλό καλοκαίρι!!!

Το απόγευμα έχουμε παιδίατρο και μετά θα πάμε επίσκεψη σε μια φίλη μου που έχει 2 παιδάκια και θα είναι και η κουμπάρα της που έχει 4!!!

Σήμερα μακαρόνια με κιμά!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο.Βαζω θηκη σε ενα δοντι.Εχω κι ενα σφραγισμα να αλλαξω.Πρεπει να τελειωσω μεχρι Αυγουστο που ξεκιναμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.

Πολυ ζεστη σημερα.Μαζευω κουβαδακια και φτυαρακια για την Κυριακη:)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Comet είπε:

Μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο.Βαζω θηκη σε ενα δοντι.Εχω κι ενα σφραγισμα να αλλαξω.Πρεπει να τελειωσω μεχρι Αυγουστο που ξεκιναμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.

Πολυ ζεστη σημερα.Μαζευω κουβαδακια και φτυαρακια για την Κυριακη:)

Με το καλο να ερθει το δευτερο παιδακι σας!!Καλα κανεις και φροντιζεις τωρα τα δοντακια σου για να εισαι ετοιμη για μια υγιεστατη εγγυμοσυνη!!

Κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω..πως κοιμιζετε το βραδυ τα μωρα σας?Εγω τον ταιζω στην αγκαλια μου γαλα και μεχρι να το πιει εχει κοιμηθει.Αυτο ομως δεν πρεπει να αλλαξει καποια στιγμη?Δηλαδη ποτε θα θεωρειτε μεγαλος για να τον κοιμιζω στην αγκαλια μου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο.Βαζω θηκη σε ενα δοντι.Εχω κι ενα σφραγισμα να αλλαξω.Πρεπει να τελειωσω μεχρι Αυγουστο που ξεκιναμε προσπαθειες για δευτερο μωρακι.

Πολυ ζεστη σημερα.Μαζευω κουβαδακια και φτυαρακια για την Κυριακη:)

Με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι λοιπόν!εγώ όταν ήταν τόσο μικρή η κόρη μου δεν σκεφτόμουν καν για δεύτερο χαχα!

Just now, Agki* είπε:

Με το καλο να ερθει το δευτερο παιδακι σας!!Καλα κανεις και φροντιζεις τωρα τα δοντακια σου για να εισαι ετοιμη για μια υγιεστατη εγγυμοσυνη!!

Κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω..πως κοιμιζετε το βραδυ τα μωρα σας?Εγω τον ταιζω στην αγκαλια μου γαλα και μεχρι να το πιει εχει κοιμηθει.Αυτο ομως δεν πρεπει να αλλαξει καποια στιγμη?Δηλαδη ποτε θα θεωρειτε μεγαλος για να τον κοιμιζω στην αγκαλια μου?

Εμένα κοιμάται με θηλασμό αγκαλίτσα!εγώ θα σου έλεγα να τις απολαύσεις αυτές τις αγκαλιές γιατί μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι λοιπόν!εγώ όταν ήταν τόσο μικρή η κόρη μου δεν σκεφτόμουν καν για δεύτερο χαχα!

Εμένα κοιμάται με θηλασμό αγκαλίτσα!εγώ θα σου έλεγα να τις απολαύσεις αυτές τις αγκαλιές γιατί μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!!

Μα δεν υπαρχει πιο χαλαρωτικη στιγμη για μενα..σχεδον κοιμαμαι αγκαλιτσα και εγω μαζι του και μετα στην κουνια του.Ο κυριος δε με θελει μαζι του.Απλως επειδη διαβασα καπου πως μετα το χρονο κοβουμε μπιμπερο κλπ λεω μηπως κανω κατι λαθος που τον κοιμιζω αγκαλιτσα.Το μεσημερι μονο κοιμαται μονος του.Απλως τον αφηνω στην κουνια και νανι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι λοιπόν!εγώ όταν ήταν τόσο μικρή η κόρη μου δεν σκεφτόμουν καν για δεύτερο χαχα!

Εμένα κοιμάται με θηλασμό αγκαλίτσα!εγώ θα σου έλεγα να τις απολαύσεις αυτές τις αγκαλιές γιατί μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!!

Σε ευχαριστω κοριτσι μου να σαι καλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου.Θα ηθελα να χουν μικρη διαφορα.Ειμαι και 37,5 και ειχα 2 ατυχες κυησεις οποτε δεν θελω να χανω χρονο.

Just now, Agki* είπε:

Μα δεν υπαρχει πιο χαλαρωτικη στιγμη για μενα..σχεδον κοιμαμαι αγκαλιτσα και εγω μαζι του και μετα στην κουνια του.Ο κυριος δε με θελει μαζι του.Απλως επειδη διαβασα καπου πως μετα το χρονο κοβουμε μπιμπερο κλπ λεω μηπως κανω κατι λαθος που τον κοιμιζω αγκαλιτσα.Το μεσημερι μονο κοιμαται μονος του.Απλως τον αφηνω στην κουνια και νανι.

Συμφωνω με την Αφροδιτη.Αστο να κοιμαται ετσι,μικρουλι ειναι ακομη.Κι εμενα πινει γαλα με το μπιμπερο και νερο με ποτηρι η και καλαμακι.Αφου δεν τον κουνας αγκαλια μια χαρα ειναι.Κι εγω τον αφηνω στην κουνια(η μαμα μου δηλ.) και κοιμαται μονος του.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου να σαι καλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου.Θα ηθελα να χουν μικρη διαφορα.Ειμαι και 37,5 και ειχα 2 ατυχες κυησεις οποτε δεν θελω να χανω χρονο.

Συμφωνω με την Αφροδιτη.Αστο να κοιμαται ετσι,μικρουλι ειναι ακομη.Κι εμενα πινει γαλα με το μπιμπερο και νερο με ποτηρι η και καλαμακι.Αφου δεν τον κουνας αγκαλια μια χαρα ειναι.Κι εγω τον αφηνω στην κουνια(η μαμα μου δηλ.) και κοιμαται μονος του.

Ευχαριστω κοριτσια γιατι λιγο αναρωτηθηκα αν κανουμε λαθος.Συνηθως ο αντρας μου τον κοιμιζει και κοιμαται πολυ ευκολα το γλυκο μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Agki* είπε:

Ευχαριστω κοριτσια γιατι λιγο αναρωτηθηκα αν κανουμε λαθος.Συνηθως ο αντρας μου τον κοιμιζει και κοιμαται πολυ ευκολα το γλυκο μου.

Ααααα:rolleyes: Μα ειναι τοσο γλυκουλια...:wub:

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Comet είπε:

Σε ευχαριστω κοριτσι μου να σαι καλα να χαιρεσαι τα παιδακια σου.Θα ηθελα να χουν μικρη διαφορα.Ειμαι και 37,5 και ειχα 2 ατυχες κυησεις οποτε δεν θελω να χανω χρονο.

Συμφωνω με την Αφροδιτη.Αστο να κοιμαται ετσι,μικρουλι ειναι ακομη.Κι εμενα πινει γαλα με το μπιμπερο και νερο με ποτηρι η και καλαμακι.Αφου δεν τον κουνας αγκαλια μια χαρα ειναι.Κι εγω τον αφηνω στην κουνια(η μαμα μου δηλ.) και κοιμαται μονος του.

Λυπάμαι για τις άτυχες κοιησεις...εύχομαι να έρθει γρήγορα το δεύτερο μωράκι!

3 ώρες πρίν, Agki* είπε:

Ο αντρας μου ειναι αρκετες ωρες σπιτι οποτε τον φροντιζει αρκετα και εχει και περισσοτερη υπομομη απο μενα!

Και εμένα ο άντρας είναι ποιο χαλαρός στο πρώτο ειδικά είχα πολύ άγχος ενώ ο άντρας μου την κοιμιζε πάνω του πανευκολα!!!αλλά δεν είναι πολλές ώρες σπίτι λόγω δουλειάς...

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε παιδίατρο όλα καλά! κάναμε και εμβόλιο.. έκλαιγε εννοείται..τώρα είμαστε 9300 και 77 πόντους..δεν πήραμε πολύ βάρος αλλά ακολουθούμε την καμπύλη μας όποτε μια χαρά!από την ώρα που θα ξυπνήσει μέχρι την ώρα που θα κοιμηθεί δεν κάθεται καθόλου!!! τρώει θέλει να δοκιμάζει αλλά όχι μεγάλη ποσότητα!θα δοκιμάσω να της δώσω και άλλα πράγματα...όπως τοστ με τυράκι.. γάλα φρέσκο...και μέλι δεν της έχω δώσει ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Πήγαμε παιδίατρο όλα καλά! κάναμε και εμβόλιο.. έκλαιγε εννοείται..τώρα είμαστε 9300 και 77 πόντους..δεν πήραμε πολύ βάρος αλλά ακολουθούμε την καμπύλη μας όποτε μια χαρά!από την ώρα που θα ξυπνήσει μέχρι την ώρα που θα κοιμηθεί δεν κάθεται καθόλου!!! τρώει θέλει να δοκιμάζει αλλά όχι μεγάλη ποσότητα!θα δοκιμάσω να της δώσω και άλλα πράγματα...όπως τοστ με τυράκι.. γάλα φρέσκο...και μέλι δεν της έχω δώσει ακόμα...

Μια χαρα ειναι η ζουζουνα,ας ειναι λιγο αδυνατουλα δεν πειραζει.Μελι ουτε εγω του χω δωσει.Επειδη εμεις δεν τρωμε ολο λεω να παρω και το ξεχναω.

Κι ο δικος μου αντρας λειπει πολλες ωρες.Καποιες μερες δεν τον βλεπει καθολου.Δεν τον εχει κοιμησει ποτε.Δεν πειραζει ομως.Το λιγο που τον βλεπει παιζουν μπαλα και κυνηγιουνται κι ο μικρος τρελενεται.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...