Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλησπέρα κι από μένα. Πως είστε;

Δυστυχώς δεν έχω καμία γνωστή που να μπορεί να τα κρατήσει... Αρα αναγκαστικά προς τους σταθμούς θα προσανατολιστουμε. Αυτό που με προβληματίζει κυρίως με τους σταθμούς είναι οι ιώσεις... Σίγουρα θα βοηθάει που θα είναι μαζί τα αδελφάκια σε ξένο περιβάλλον.

Comet ελπίζω να κράτησε εκεί ο ήλιος και να ευχαριστήθηκατε το μπανακι σας, γιατί εδώ συννεφιασε.

Εγω έχω το ένα το μωρό με πυρετο. Ο πρώτος μας χωρίς εμβόλιο. Μου είπε κι εμένα η γιατρός μας για το 1ο 24ωρο να δίνω εναλλαξ Algofren και depon κάθε 4-5 ώρες. Ελπίζω να περάσει σύντομα... 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Πως είστε;

Δυστυχώς δεν έχω καμία γνωστή που να μπορεί να τα κρατήσει... Αρα αναγκαστικά προς τους σταθμούς θα προσανατολιστουμε. Αυτό που με προβληματίζει κυρίως με τους σταθμούς είναι οι ιώσεις... Σίγουρα θα βοηθάει που θα είναι μαζί τα αδελφάκια σε ξένο περιβάλλον.

Comet ελπίζω να κράτησε εκεί ο ήλιος και να ευχαριστήθηκατε το μπανακι σας, γιατί εδώ συννεφιασε.

Εγω έχω το ένα το μωρό με πυρετο. Ο πρώτος μας χωρίς εμβόλιο. Μου είπε κι εμένα η γιατρός μας για το 1ο 24ωρο να δίνω εναλλαξ Algofren και depon κάθε 4-5 ώρες. Ελπίζω να περάσει σύντομα... 

Καλησπερα.Μια χαρα καναμε το μπανακι μας και γυρισαμε.Ο μικρος πηγε στη μαμα μου για υπνο.Εχει λιγο γκρινια.(γενικως δεν ειναι καθολου γκρινιαρης).Παει και συνεχεια στην εξωπορτα και με κοιταει,μαλλον θελει βολτα.Προς το παρον εχει ηλιο οποτε θα βγουμε ελπιζω το απογευμα.Αυριο δουλευω πρωι και νυχτα και καπακι εχω 6 νυχτες στη σειρα μεχρι και την Τεταρτη δηλαδη.Μεχρι στιγμης εχω κανει 4 στη σειρα.Αντε να δουμε..<_<

Περαστικα στο μικρο σου,ευχομαι να περασει γρηγορα.Τα μωρα σου κοιμουνται για μεσημερι;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Πως είστε;

Δυστυχώς δεν έχω καμία γνωστή που να μπορεί να τα κρατήσει... Αρα αναγκαστικά προς τους σταθμούς θα προσανατολιστουμε. Αυτό που με προβληματίζει κυρίως με τους σταθμούς είναι οι ιώσεις... Σίγουρα θα βοηθάει που θα είναι μαζί τα αδελφάκια σε ξένο περιβάλλον.

Comet ελπίζω να κράτησε εκεί ο ήλιος και να ευχαριστήθηκατε το μπανακι σας, γιατί εδώ συννεφιασε.

Εγω έχω το ένα το μωρό με πυρετο. Ο πρώτος μας χωρίς εμβόλιο. Μου είπε κι εμένα η γιατρός μας για το 1ο 24ωρο να δίνω εναλλαξ Algofren και depon κάθε 4-5 ώρες. Ελπίζω να περάσει σύντομα... 

Περαστικα στο μικρο σου!Υπομονη παντως.Εμας κρατησε 3 24ωρα οπως ειπε και ο γιατρος.Και αυτα μες στο προγραμμα ειναι.Εμανα σημερα κοιμηθηκε 3:30 ωρες για μεσημερι και ανησυχησα αλλα μαλλον επειδη ξυπνησε σχετικα νωρις.

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Πως είστε;

Δυστυχώς δεν έχω καμία γνωστή που να μπορεί να τα κρατήσει... Αρα αναγκαστικά προς τους σταθμούς θα προσανατολιστουμε. Αυτό που με προβληματίζει κυρίως με τους σταθμούς είναι οι ιώσεις... Σίγουρα θα βοηθάει που θα είναι μαζί τα αδελφάκια σε ξένο περιβάλλον.

Comet ελπίζω να κράτησε εκεί ο ήλιος και να ευχαριστήθηκατε το μπανακι σας, γιατί εδώ συννεφιασε.

Εγω έχω το ένα το μωρό με πυρετο. Ο πρώτος μας χωρίς εμβόλιο. Μου είπε κι εμένα η γιατρός μας για το 1ο 24ωρο να δίνω εναλλαξ Algofren και depon κάθε 4-5 ώρες. Ελπίζω να περάσει σύντομα... 

Εμενα επειδη εκανε υψηλο πυρετο βοηθησαν λιγο και τα χλιαρα μπανακια.Επισης την πρωτη μερα που δεν επεφτε ο πυρετος του διναμε καθε 3 ωρες αντιπυρετικο.Παντως τα παιδια ειναι αλλιως..μολις του επεφτε ο πυρετος ειχε πολυ ορεξη σαν παιχνιδι,οχι σαν και μας που ειμαστε στο κρεββατι ολη την ωρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!λογικά θα κοιμάστε όλες :razz: εκτός από την @Comet μάλλον εεε... τώρα τελείωσα τις δουλειές κ εγώ....τελείωσα λέμε τώρα,δεν τελειώνουν ποτε οι δουλειές μου φαίνεται ...έχουν κ τα δικά σας σπίτια τον ασυμμάζευτο ή μόνο εγώ έχω αυτό το προνόμιο?

@Georgia1972 καλώς ήρθες...διδυμομανουλα εεεε...ανατριχιαζω κ μόνο στη σκέψη να τα περνούσα όλα εις διπλούν...μπράβο σου!να τα χαίρεσαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Γεια σας κορίτσια!λογικά θα κοιμάστε όλες :razz: εκτός από την @Comet μάλλον εεε... τώρα τελείωσα τις δουλειές κ εγώ....τελείωσα λέμε τώρα,δεν τελειώνουν ποτε οι δουλειές μου φαίνεται ...έχουν κ τα δικά σας σπίτια τον ασυμμάζευτο ή μόνο εγώ έχω αυτό το προνόμιο?

@Georgia1972 καλώς ήρθες...διδυμομανουλα εεεε...ανατριχιαζω κ μόνο στη σκέψη να τα περνούσα όλα εις διπλούν...μπράβο σου!να τα χαίρεσαι!

Παρασκευηήηηηη Παρασκευηηηηηηη!!Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?Τι σχεδια εχετε για το Σαββατοκυριακο?

@Georgia1972 Πως ειναι το μωρακι σου?Ελπιζω καλυτερα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Agki* είπε:

Παρασκευηήηηηη Παρασκευηηηηηηη!!Καλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?Τι σχεδια εχετε για το Σαββατοκυριακο?

@Georgia1972 Πως ειναι το μωρακι σου?Ελπιζω καλυτερα!

Καλησπερα κοριτσι.Γυρισα πριν λιγο απο τη δουλεια και θα παω και νυχτα.Εχει καλο καιρο οποτε μαλλον θα παμε στο παρκο το απογευμα αφου πρωτα πιω λιγο καφε.Οσο για το ΣΚ ο αντρας μου εφημερευει κι εγω εχω νυχτες οποτε θα βαρεθω το παρκο:PΕσεις θα πατε καμια βολτα;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κάνετε; Τα μωράκια σας τι κάνουν....? Έχω χαθεί τελείως ξυπνάω κάθε πρωί 5:30 ώρα για να ετοιμαστώ ν πάω για δουλειά και έρχομαι 3 η ώρα....με το που με βλέπει η μπέμπα δεν ξεκολλάει γιατί της λείπω μάλλον και δεν μπορώ να κάνω τπτ ούτε δουλειες ούτε τπτ. ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσι.Γυρισα πριν λιγο απο τη δουλεια και θα παω και νυχτα.Εχει καλο καιρο οποτε μαλλον θα παμε στο παρκο το απογευμα αφου πρωτα πιω λιγο καφε.Οσο για το ΣΚ ο αντρας μου εφημερευει κι εγω εχω νυχτες οποτε θα βαρεθω το παρκο:PΕσεις θα πατε καμια βολτα;

Καλησπερα!Εγω ειχα παρει τον μικρο μαζι μου στη δουλεια που ηταν πολυ χαλαρα σημερα.Εχει πολη ζεστη ομως σημερα και ουτε για παρκο ειναι.Ισως παμε για μπανακι αυριο αλλιως στους γονεις τον αντρα μου να δουν τον μικρο.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marakiiiiii είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; Τα μωράκια σας τι κάνουν....? Έχω χαθεί τελείως ξυπνάω κάθε πρωί 5:30 ώρα για να ετοιμαστώ ν πάω για δουλειά και έρχομαι 3 η ώρα....με το που με βλέπει η μπέμπα δεν ξεκολλάει γιατί της λείπω μάλλον και δεν μπορώ να κάνω τπτ ούτε δουλειες ούτε τπτ. ..

Καλησπερα κοριτσακι, καλα ειμαστε.Εσυ;Κι ο δικος μου εκανε ετσι μολις γυρισα στη δουλεια για 1,5 μηνα περιπου και μετα ηρεμησε.Δως της λιγο χρονο και θα συνηθισει οποτε θα χαλαρωσει

πρίν από 16 λεπτά , Agki* είπε:

Καλησπερα!Εγω ειχα παρει τον μικρο μαζι μου στη δουλεια που ηταν πολυ χαλαρα σημερα.Εχει πολη ζεστη ομως σημερα και ουτε για παρκο ειναι.Ισως παμε για μπανακι αυριο αλλιως στους γονεις τον αντρα μου να δουν τον μικρο.

Εχει οντως ζεστη αλλα στο παρκο πηγαμε,γυρισαμε απο τις 6 στις 8 :30 .Καναμε μπανιο,παιξαμε ,στραβοκαταπιε με το γιαουρτι και με τρομαξε αλλα ευτυχως ολα καλα.Μολις τον πηγα στη μαμα μου να πιω τον καφε που δεν ειπια τελικα το μεσημερι και 10:30 φευγω για δουλεια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω πολύ κουρασμένη πάρα πολύ....εσείς πως τα περνάτε; Ξεκινησατε μπανάκια; Με το που θα έρθω σπίτι τελείωσε δεν μπορώ να κάνω τπτ μπορεί να πλένω τα πιάτα και έρχεται και κάθεται επάνω στα πόδια μου ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Marakiiiiii είπε:

Νιώθω πολύ κουρασμένη πάρα πολύ....εσείς πως τα περνάτε; Ξεκινησατε μπανάκια; Με το που θα έρθω σπίτι τελείωσε δεν μπορώ να κάνω τπτ μπορεί να πλένω τα πιάτα και έρχεται και κάθεται επάνω στα πόδια μου ....

Καλημερα κοριτσακι μου.Ακριβως τα ιδια περασα οταν γυρισα στη δουλεια,μολις με εβλεπε γκρινιαζε για αγκαλια η μου αγκαλιαζε το.ποδι και δεν τολμουσα να φυγω απο το δωματιο με ακολουθουσε σαν το σκυλακι κι αν δεν μπορουσε πλανταζε στο κλαμα.Ελεγα δεν θα ηρεμησει ποτε κι ομως ηρεμησε.Ξερω οτι εισαι κουρασμενη και δεν μπορεις να κανεις τιποτα ετσι αλλα θα συνηθισει και θα ναι καλυτερα.Δωσε χρονο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια και μωρακια τι κανετε;Σας κουρασε η ζεστη;Πως περασατε το ΣΚ;Κανατε μπανακια;Εγω δουλευω νυχτες αλλα το παρκο το τιμησαμε δεοντως τα απογευματα.3 ωρες περναμε εκει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και καλη εβδομαδα.Τι ζεστη ειναι αυτηηηη.Τι κανουν τα μωρακια σας?αληθεια το βραδυ πως κοιμουνται τωρα με τη ζεστη?Εμενα χωρις κλιματιστικο η ανεμιστηρα και κοιμαται μια χαρα.Το πρωι δεν ειναι ιδρωμενος αλλα αναρωτιεμαι αν ζεστενεται.

@Comet Εσεις ειστε αθλητες...3 ωρες στο παρκο..μπραβο σας!!Εμεις 1.30 καθομαστε συνηθως και μετα λιωνει στον υπνο.Φαντασου και να περπατουσε ο δικος μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμάς!3 ώρες καλέ στο πάρκο πως τα καταφερνετε;Εμείς βαριόμαστε στο μισάωρο πάνω και αρχίζουμε τις βόλτες τριγυρω(κυλιομαστε στα χόρτα,μαζεύουμε φύλλα και κλαδάκια,ταΐζουμε τις παπιες)και μετά πέφτουμε ξεροι για υπνο!Παντα κοιμισμενο στο καρότσι τον φέρνω σπιτι. 

Πώς την παλεύετε με τη ζεστη;;;Εδώ ευτυχώς είναι καλά τα πράγματα.Την Τετάρτη λέμε να πάμε σε ένα θεματικό πάρκο να χαρεί ο μικρός και να χαλαρώσουμε λίγο και εμεις

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Μια χαρα περναμε στο παρκο.Κανουμε κουνια,τσουλιθρα,τραμπαλα,παιζουμε με τη μπαλα και ξανα απο την αρχη.Κι αν υπαρχει παιδακι που κανει μπουρμπουληθρες τοτε ειναι η καλυτερη μας,κυνηγαμε τις μπουρμπουληθρες και ξεκαρδιζομαστε στα γελια.Παντως και που γυρναμε σπιτι και κανουμε μπανιο δεν πεφτει ξερος.2 ωρες τριγυρναει μεχρι να κοιμηθει.Αααα εχουμε αντοχες εμεις:P

16 ώρες πρίν, Agki* είπε:

Καλησπερα κοριτσια και καλη εβδομαδα.Τι ζεστη ειναι αυτηηηη.Τι κανουν τα μωρακια σας?αληθεια το βραδυ πως κοιμουνται τωρα με τη ζεστη?Εμενα χωρις κλιματιστικο η ανεμιστηρα και κοιμαται μια χαρα.Το πρωι δεν ειναι ιδρωμενος αλλα αναρωτιεμαι αν ζεστενεται.

@Comet Εσεις ειστε αθλητες...3 ωρες στο παρκο..μπραβο σας!!Εμεις 1.30 καθομαστε συνηθως και μετα λιωνει στον υπνο.Φαντασου και να περπατουσε ο δικος μου.

Μια χαρα κοιμαται με τη ζεστη και χωρις κλιματιστικο.Δεν ξυπναει ιδρωμενος.Εντωμεταξυ εσκασε το πισω κατω αριστερα,η μια ακρη γραντζουναει.Αντε γιατι λιγο μας ταλαιπωρησε αυτο.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...