Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!τι κάνετε?

Εμείς ξυπνήσαμε νωρίς σήμερα!ήθελα να φτιάξω τοστακια στην μεγάλη για το σχολείο γιατί σήμερα θα κάνουν αποχαιρετιστήριο πάρτυ και θα πήγαινε κάθε παιδάκι κάτι!!!και θα κόψουν και τούρτα γιατί ένα παιδάκι έχει γενέθλια!!! Αύριο θα πάρουμε ενδεικτικά και τέλος η πρώτη Δημοτικού!!!όποτε η μικρή με μυριστηκε ότι έφυγα από δίπλα τής και ξύπνησε!

Agki πως είναι ο μικρός σου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!τι κάνετε?

Εμείς ξυπνήσαμε νωρίς σήμερα!ήθελα να φτιάξω τοστακια στην μεγάλη για το σχολείο γιατί σήμερα θα κάνουν αποχαιρετιστήριο πάρτυ και θα πήγαινε κάθε παιδάκι κάτι!!!και θα κόψουν και τούρτα γιατί ένα παιδάκι έχει γενέθλια!!! Αύριο θα πάρουμε ενδεικτικά και τέλος η πρώτη Δημοτικού!!!όποτε η μικρή με μυριστηκε ότι έφυγα από δίπλα τής και ξύπνησε!

Agki πως είναι ο μικρός σου?

Σευχαριστω πολυ που ρωτας!Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.Ο μικρος μου χθες ανεβασε 40.2 οποτε πηγαμε στο νοσοκομειο για εξετασεις.Ηθελαν να του κανουν εισαγωγη γιατις εξετασεις αλλα ειπαμε οχι και ευτυχως γιατι οι εξετασεις ηταν καλες.Εχεξ μια μορφη γριπης που κανει μονο υψηλο πυρετο.Απο χθες καθε εξι ωρες χτυπαει 39.8.Ηρεμησα ομως που τον εξετασα.

Εχεις κορουλα πρωτη δημοτικου?Εγω κανω μαθημα σε κοριτσακι πρωτης δημοτικου που εχει μι δυσκολια στην ομιλια.Συγχαρητηρια στο πρωτακι σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Σευχαριστω πολυ που ρωτας!Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.Ο μικρος μου χθες ανεβασε 40.2 οποτε πηγαμε στο νοσοκομειο για εξετασεις.Ηθελαν να του κανουν εισαγωγη γιατις εξετασεις αλλα ειπαμε οχι και ευτυχως γιατι οι εξετασεις ηταν καλες.Εχεξ μια μορφη γριπης που κανει μονο υψηλο πυρετο.Απο χθες καθε εξι ωρες χτυπαει 39.8.Ηρεμησα ομως που τον εξετασα.

Εχεις κορουλα πρωτη δημοτικου?Εγω κανω μαθημα σε κοριτσακι πρωτης δημοτικου που εχει μι δυσκολια στην ομιλια.Συγχαρητηρια στο πρωτακι σου!!

Ευχαριστούμε!!!ναι έχω δύο κόρες 7 χρονών και 13 μηνών!!!

Θα ταλαιπωρείται ο μικρούλης..αφού κανάτα εξετάσεις ξέρεις τι έχει να μην αγχώνεσαι...υπομονή τώρα να περάσει!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Afroditi85 είπε:

Ευχαριστούμε!!!ναι έχω δύο κόρες 7 χρονών και 13 μηνών!!!

Θα ταλαιπωρείται ο μικρούλης..αφού κανάτα εξετάσεις ξέρεις τι έχει να μην αγχώνεσαι...υπομονή τώρα να περάσει!

Να σου ζησουν!Εμας ειναι 15 μηνων και καθε μερα μας ετοιμαζει και μια καινουρια εκπληξη.Βεβαια ειναι λιγο τεμπελακος και δεν περπαταει αν δεν κρατιεται αλλα που θα μου παει..θα αρχισουμε να τρεχουμε καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Να σου ζησουν!Εμας ειναι 15 μηνων και καθε μερα μας ετοιμαζει και μια καινουρια εκπληξη.Βεβαια ειναι λιγο τεμπελακος και δεν περπαταει αν δεν κρατιεται αλλα που θα μου παει..θα αρχισουμε να τρεχουμε καποια στιγμη.

Καλημερα.Περαστικα του,σιγουρα θα ηρεμησες που τον εξετασαν.Οσο για το περπατημα μη σε νοιαζει,μεχρι 18 μηνων ειναι απολυτως φυσιολογικο.Ετσι και αρχισει και τρεχει τρεχεις κι εσυ μετα...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agki* είπε:

Να σου ζησουν!Εμας ειναι 15 μηνων και καθε μερα μας ετοιμαζει και μια καινουρια εκπληξη.Βεβαια ειναι λιγο τεμπελακος και δεν περπαταει αν δεν κρατιεται αλλα που θα μου παει..θα αρχισουμε να τρεχουμε καποια στιγμη.

Ευχαριστώ και εσύ να χαίρεσαι το αγοράκι σου!σε αυτές τις ηλικίες κάθε μέρα κάνουν και κάτι καινούργιο και σου έρχεται να τα φας!αφού σηκώνεται και περπατάει κρατώντας θα φύγει από την μια μέρα στην άλλη θα δεις!κάθε παιδί έχει τον ρυθμό του!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; εγω τωρα καθισα απο της 7 η ωρα το πρωι ειχα την ανηψια μου και φανταστητε τι γινοταν στο σπίτι με της δυο μια τρελα... @Agki*περαστικά στο μικρουλη καλύτερα που τον πηγες για να σου φυγει το ανχος. Εβαλα μια τσουλιθρα πλαστικια μεσα στο σπιτι και γινοταν χαμως και η μικρη υι εκανε ανεβηκε αναποδα μεχρι τι μεση της τσουλιθρας πολυ ζουζουνι μας βγηκε! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Γεια σας κοριτσια τι κανετε; εγω τωρα καθισα απο της 7 η ωρα το πρωι ειχα την ανηψια μου και φανταστητε τι γινοταν στο σπίτι με της δυο μια τρελα... @Agki*περαστικά στο μικρουλη καλύτερα που τον πηγες για να σου φυγει το ανχος. Εβαλα μια τσουλιθρα πλαστικια μεσα στο σπιτι και γινοταν χαμως και η μικρη υι εκανε ανεβηκε αναποδα μεχρι τι μεση της τσουλιθρας πολυ ζουζουνι μας βγηκε! 

Καλησπερα.Καλα ειμαστε.Στις 6 εχουμε παιδιατρο και εμβολιο.Τωρα τρωει κι εγω πλενω μαγιο και πετσετες για την Κυριακη:D

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα.Καλα ειμαστε.Στις 6 εχουμε παιδιατρο και εμβολιο.Τωρα τρωει κι εγω πλενω μαγιο και πετσετες για την Κυριακη:D

Α τι ωραια..θα πατε για μπανακι?Το πρωτο σας για φετος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agki* είπε:

Α τι ωραια..θα πατε για μπανακι?Το πρωτο σας για φετος?

Ναι το πρωτο που θα κανει κι ο μικρος(ελπιζω).Περσι ηταν μικρος και βουτηξαμε μονο ποδια.Γυρισαμε απο την παιδιατρο.Πηρε μισο κιλο(11.120) και μισο ποντο υψος(80,5) και μισο στο κεφαλακι.Καναμε εμβολιο.Δεν εκλαψε.Μου ειπε για αντιηλιακο .Ολα καλα.Σε ενα μηνα παλι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Comet είπε:

Ναι το πρωτο που θα κανει κι ο μικρος(ελπιζω).Περσι ηταν μικρος και βουτηξαμε μονο ποδια.Γυρισαμε απο την παιδιατρο.Πηρε μισο κιλο(11.120) και μισο ποντο υψος(80,5) και μισο στο κεφαλακι.Καναμε εμβολιο.Δεν εκλαψε.Μου ειπε για αντιηλιακο .Ολα καλα.Σε ενα μηνα παλι.

Τέλεια!εμείς έχουμε αύριο το απόγευμα ραντεβού για εμβόλιο...από τώρα το σκέφτομαι... κλαίει από την ώρα που θα την γδυσουμε μεχρι την ώρα που θα φύγουμε τελείως από το ιατρείο!!!τι αντηλιακο σας είπε?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα.Καλα ειμαστε.Στις 6 εχουμε παιδιατρο και εμβολιο.Τωρα τρωει κι εγω πλενω μαγιο και πετσετες για την Κυριακη:D

Καλησπερα κοριτσι εμεις εχουμε τον αλλον μηνα αμα 2 μηνες τωρα. Μπράβο θα πατε για μπανιο και εμείς λεμε να παμε το σαββατοκύριακο θα εχει ζεστη σημερα καναμε μπανιο σε μια φουσκωτή πισίνα που μας πηρε η νονα!!! Της αρεσε πολυ!!!! 

Just now, Comet είπε:

Ναι το πρωτο που θα κανει κι ο μικρος(ελπιζω).Περσι ηταν μικρος και βουτηξαμε μονο ποδια.Γυρισαμε απο την παιδιατρο.Πηρε μισο κιλο(11.120) και μισο ποντο υψος(80,5) και μισο στο κεφαλακι.Καναμε εμβολιο.Δεν εκλαψε.Μου ειπε για αντιηλιακο .Ολα καλα.Σε ενα μηνα παλι.

Μπραβο πηρατε βρε κοριτσια εσαε εχουνε κοιλια η ειναι μόνο η δικια μου ετσι; Κοριτσι τι αντηλιακό σου ειπε για σωμα και προσωπο; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλησπερα κοριτσι εμεις εχουμε τον αλλον μηνα αμα 2 μηνες τωρα. Μπράβο θα πατε για μπανιο και εμείς λεμε να παμε το σαββατοκύριακο θα εχει ζεστη σημερα καναμε μπανιο σε μια φουσκωτή πισίνα που μας πηρε η νονα!!! Της αρεσε πολυ!!!! 

Μπραβο πηρατε βρε κοριτσια εσαε εχουνε κοιλια η ειναι μόνο η δικια μου ετσι; Κοριτσι τι αντηλιακό σου ειπε για σωμα και προσωπο; 

Ναι εχει κοιλιτσα καποιες μερες κι οταν φευγει παιρνει υψος.Μου ειπε της frezyderm το baby sun care spf 25.

Just now, Afroditi85 είπε:

Τέλεια!εμείς έχουμε αύριο το απόγευμα ραντεβού για εμβόλιο...από τώρα το σκέφτομαι... κλαίει από την ώρα που θα την γδυσουμε μεχρι την ώρα που θα φύγουμε τελείως από το ιατρείο!!!τι αντηλιακο σας είπε?

Η καημενουλα.Μαλλον φοβαται:cry:

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; πείτε ιδεα τι μαγειρευω σήμερα για την μικρη; 

Καλημερα!Εμενα λατρευει να του κανω μικρα μπιφτεκακια και να τα ψηνω στην κατσαρολα με ντοματουλα.Βγαινουν παρα πολυ μαλακα!!

Καλημερα κοριτσια!Τι κανετε?Πως κοιμηθηκατε με τη ζεστη?

@Comet πολυ καλο βαρος εχετε!Εμεις 10.220 και τρωει μια χαρα.Μαλλον κανεξ καλες καυσεις σαν τον πατερα του.Μακαρι να μη μοιασει σε μενα σε αυτο το κομματι.

@Afroditi85  Πηγατε παιδιατρο?Πως θα περασετε την πρωτη σας μερα χωρις σχολειο?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...