Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, linaa είπε:

αχ ρε κοριτσια για πειτε αντικουνουπικα γιατι κ μεις βαζουμε crylen αλλα επειδη δεν του βαζω στο προσωπο ολο κ καποιο τον τσιμπαει στην μουρη. τα αυτοκολλητα δεν κανουν κ παρα πολλα με 3 αυτοκολλητα κ το κουνουπι να βουιζει στο αυτι μου. εχω απελπιστει. βαζετε κ παστιλιες στο σπιτι? εγω δεν εχω βαλει μεχρι τωρα αλλα μηπως πρεπει τελικα?

Βαζουμε στην μπριζα αυτο το υγρο που κραταει 60 νυχτες,απλα οχι στο δωματιο που κοιμαται.Κανει δουλεια απλα χτες βραδυ ειχε τελειωσει:mad:Ετσι την πατησαμε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Βαζουμε στην μπριζα αυτο το υγρο που κραταει 60 νυχτες,απλα οχι στο δωματιο που κοιμαται.Κανει δουλεια απλα χτες βραδυ ειχε τελειωσει:mad:Ετσι την πατησαμε

οοο ευχαριστω!!! γιατι πραγματικα δεν υπαρχει αλλος τροπος ολα τα φυσικα μεσα τα δοκιμασα κ εχω απελπιστει με τις ταιμπιες!

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

οοο ευχαριστω!!! γιατι πραγματικα δεν υπαρχει αλλος τροπος ολα τα φυσικα μεσα τα δοκιμασα κ εχω απελπιστει με τις ταιμπιες!

Ξερω,τα καημενα τα ρουφανε για τα καλα...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσι τι κάνετε ; Δεν προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..γενικά είμαστε καλά μόνο δύο βράδια τώρα δεν κοιμήθηκε πολύ καλά μάλλον σκάνε δοντακια ..είμαστε σχεδόν όλη μέρα στην αυλή και την κυνηγάω απο πίσω στα πιο απίθανα μέρη πηγαίνει ..άρχισα δειλά δειλά να της δίνω από τα δικά μας φαγητά μιας και δεν βάζουμε πολύ αλάτι αλλά νομίζω ότι έτσι τρώει μικρότερη ποσότητα ..έχω αρκετές απορίες σε σχέση με τα φαγητά που δεν μπόρεσα να ρωτήσω την παιδίατρο γιατί όταν πήγαμε μόλις μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει μέχρι που φύγαμε ..να σας ρωτήσω μια που μου ήρθε τώρα ..τοστακι δίνετε στα μικρά σας ;;και αν ναι κανονικά όπως το τρώμε εμείς με παριζα και κασέρι κίτρινο; Φιλάκια σε όλες ..α και κάτι που μου έδωσε μεγάλη χαρά της τελευταίες μέρες βρήκα μια κοπέλα εδώ και κάνουμε παρέα έχει και αυτήν ένα παιδάκι 3 ετών και παίζουν κάπως με την δική μου..αλλά αυτά είναι παιδιά βρίσκουν παρέες πιο πολύ χάρηκα γιατί έχω να πω με κάποιον μια κουβέντα σαν γυναίκα αλλά και σαν μαμά να με καταλάβει..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσι τι κάνετε ; Δεν προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..γενικά είμαστε καλά μόνο δύο βράδια τώρα δεν κοιμήθηκε πολύ καλά μάλλον σκάνε δοντακια ..είμαστε σχεδόν όλη μέρα στην αυλή και την κυνηγάω απο πίσω στα πιο απίθανα μέρη πηγαίνει ..άρχισα δειλά δειλά να της δίνω από τα δικά μας φαγητά μιας και δεν βάζουμε πολύ αλάτι αλλά νομίζω ότι έτσι τρώει μικρότερη ποσότητα ..έχω αρκετές απορίες σε σχέση με τα φαγητά που δεν μπόρεσα να ρωτήσω την παιδίατρο γιατί όταν πήγαμε μόλις μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει μέχρι που φύγαμε ..να σας ρωτήσω μια που μου ήρθε τώρα ..τοστακι δίνετε στα μικρά σας ;;και αν ναι κανονικά όπως το τρώμε εμείς με παριζα και κασέρι κίτρινο; Φιλάκια σε όλες ..α και κάτι που μου έδωσε μεγάλη χαρά της τελευταίες μέρες βρήκα μια κοπέλα εδώ και κάνουμε παρέα έχει και αυτήν ένα παιδάκι 3 ετών και παίζουν κάπως με την δική μου..αλλά αυτά είναι παιδιά βρίσκουν παρέες πιο πολύ χάρηκα γιατί έχω να πω με κάποιον μια κουβέντα σαν γυναίκα αλλά και σαν μαμά να με καταλάβει..

Τι ωραία που βρήκες μια μαμά να τα λέτε και να κάνετε παρεούλα!Είναι καλό και για τη μικρή σου!

Εγώ δίνω από πολύ νωρίς τοστάκι. Στην αρχή μόνο με κίτρινο τυρι (πχ τσενταρ)και ντομάτα μέσα.Προσπαθούσα να αποφυγω τα αλλαντικά για αρχη.Τωρα που είναι πια 20 μηνών τρωει κανονικά τοστ με παριζα,γαλοπούλα,ζαμπον(ο,τι έχουμε στο σπιτι) κιτρινο τυρι και μαγιονεζα και το ευχαριστιέται!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσι τι κάνετε ; Δεν προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..γενικά είμαστε καλά μόνο δύο βράδια τώρα δεν κοιμήθηκε πολύ καλά μάλλον σκάνε δοντακια ..είμαστε σχεδόν όλη μέρα στην αυλή και την κυνηγάω απο πίσω στα πιο απίθανα μέρη πηγαίνει ..άρχισα δειλά δειλά να της δίνω από τα δικά μας φαγητά μιας και δεν βάζουμε πολύ αλάτι αλλά νομίζω ότι έτσι τρώει μικρότερη ποσότητα ..έχω αρκετές απορίες σε σχέση με τα φαγητά που δεν μπόρεσα να ρωτήσω την παιδίατρο γιατί όταν πήγαμε μόλις μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει μέχρι που φύγαμε ..να σας ρωτήσω μια που μου ήρθε τώρα ..τοστακι δίνετε στα μικρά σας ;;και αν ναι κανονικά όπως το τρώμε εμείς με παριζα και κασέρι κίτρινο; Φιλάκια σε όλες ..α και κάτι που μου έδωσε μεγάλη χαρά της τελευταίες μέρες βρήκα μια κοπέλα εδώ και κάνουμε παρέα έχει και αυτήν ένα παιδάκι 3 ετών και παίζουν κάπως με την δική μου..αλλά αυτά είναι παιδιά βρίσκουν παρέες πιο πολύ χάρηκα γιατί έχω να πω με κάποιον μια κουβέντα σαν γυναίκα αλλά και σαν μαμά να με καταλάβει..

Τι ωραια που βρηκες μια μαμα να κανετε παρεα.Εγω απο 11 μηνων του δινω κασερακι(κιτρινο τυρι) και γαλοπουλα.Τωρα φευγω για δουλεια και τον ακουω διπλα στη μαμα μου που κλαιει.Δεν μπορω να παω γιατι θα κλαιει χειροτερα μετα και πως θα φυγω:(.Συνηθως τετοια ωρα κοιμαται.Ελπιζω να ηρεμησει γρηγορα.Μαλλον τα δοντακια φταινε


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσι τι κάνετε ; Δεν προλαβαίνω να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..γενικά είμαστε καλά μόνο δύο βράδια τώρα δεν κοιμήθηκε πολύ καλά μάλλον σκάνε δοντακια ..είμαστε σχεδόν όλη μέρα στην αυλή και την κυνηγάω απο πίσω στα πιο απίθανα μέρη πηγαίνει ..άρχισα δειλά δειλά να της δίνω από τα δικά μας φαγητά μιας και δεν βάζουμε πολύ αλάτι αλλά νομίζω ότι έτσι τρώει μικρότερη ποσότητα ..έχω αρκετές απορίες σε σχέση με τα φαγητά που δεν μπόρεσα να ρωτήσω την παιδίατρο γιατί όταν πήγαμε μόλις μπήκαμε στο ιατρείο άρχισε να κλαίει μέχρι που φύγαμε ..να σας ρωτήσω μια που μου ήρθε τώρα ..τοστακι δίνετε στα μικρά σας ;;και αν ναι κανονικά όπως το τρώμε εμείς με παριζα και κασέρι κίτρινο; Φιλάκια σε όλες ..α και κάτι που μου έδωσε μεγάλη χαρά της τελευταίες μέρες βρήκα μια κοπέλα εδώ και κάνουμε παρέα έχει και αυτήν ένα παιδάκι 3 ετών και παίζουν κάπως με την δική μου..αλλά αυτά είναι παιδιά βρίσκουν παρέες πιο πολύ χάρηκα γιατί έχω να πω με κάποιον μια κουβέντα σαν γυναίκα αλλά και σαν μαμά να με καταλάβει..

Τι ωραία που βρήκες μια μαμά να κάνετε παρέα! εγώ στην γειτονιά δεν έχω καμία μαμά να κάνουμε παρέα είμαστε από τον Νοέμβριο εδώ αλλά με το μωρό και το κρύο κλειστηκαμε μέσα!σκέφτομαι τώρα που θα πάμε εδώ δίπλα Δημοτικό μπορεί να γνωρίσω καμία! Κανω βέβαια παρέα με 4-5 μαμάδες από το σχολείο που πάει τώρα η μεγάλη μου (αποφασίσαμε να μην της κάνουμε μεταγραφή αμέσως γιατί είχε είδη ξεκινήσει σχολείο όταν μετακομίσαμε) και το Σάββατο θα πάμε για μπάνιο στην θάλασσα με την μια μαμά!

Εγώ δεν της έχω δώσει ακόμα τοστακι αλλά θα ξεκινήσω για αρχή μόνο με τυράκι!

Καλημέρα σε όλες! τι κάνετε σήμερα?εγώ θα φτιάξω παστίτσιο που αρέσει στην μεγάλη μου!

Comet και εγώ το ίδιο πήρα για τα κουνούπια και το βάζω στο διάδρομο το βράδυ και μετά το βγάζω... λένε όμως ότι είναι καρκινογόνα αλλά από την άλλη τι να κάνουμε?να τα φάνε τα κουνούπια? εμένα η μεγάλη μου τα ξύνει και κάνει πληγές πολλές φορές!της το λέμε της βάζουμε αλοιφή αλλά το κάνει!μου έχουν πει και για κάτι σαν φωτάκι που πάει πάνω το κουνούπι και σκοτώνεται!θα το ψάξω!τα αυτοκόλλητα και εμένα αν τα δει θα τα φάει εννοείται!θα πάρω και εγώ αυτή την αλοιφή να της βάζω όταν βγαίνουμε έξω αν και μυρίζει χάλια...η μεγάλη μου ούτε να την μυρίσει μου λέει αυτό εγώ δεν το βάζω πάνω μου!ο μικρος εντάξει χθές?μπορεί να νυστάζε γι αυτό να έκλαιγε...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Τι ωραία που βρήκες μια μαμά να κάνετε παρέα! εγώ στην γειτονιά δεν έχω καμία μαμά να κάνουμε παρέα είμαστε από τον Νοέμβριο εδώ αλλά με το μωρό και το κρύο κλειστηκαμε μέσα!σκέφτομαι τώρα που θα πάμε εδώ δίπλα Δημοτικό μπορεί να γνωρίσω καμία! Κανω βέβαια παρέα με 4-5 μαμάδες από το σχολείο που πάει τώρα η μεγάλη μου (αποφασίσαμε να μην της κάνουμε μεταγραφή αμέσως γιατί είχε είδη ξεκινήσει σχολείο όταν μετακομίσαμε) και το Σάββατο θα πάμε για μπάνιο στην θάλασσα με την μια μαμά!

Εγώ δεν της έχω δώσει ακόμα τοστακι αλλά θα ξεκινήσω για αρχή μόνο με τυράκι!

Καλημέρα σε όλες! τι κάνετε σήμερα?εγώ θα φτιάξω παστίτσιο που αρέσει στην μεγάλη μου!

Comet και εγώ το ίδιο πήρα για τα κουνούπια και το βάζω στο διάδρομο το βράδυ και μετά το βγάζω... λένε όμως ότι είναι καρκινογόνα αλλά από την άλλη τι να κάνουμε?να τα φάνε τα κουνούπια? εμένα η μεγάλη μου τα ξύνει και κάνει πληγές πολλές φορές!της το λέμε της βάζουμε αλοιφή αλλά το κάνει!μου έχουν πει και για κάτι σαν φωτάκι που πάει πάνω το κουνούπι και σκοτώνεται!θα το ψάξω!τα αυτοκόλλητα και εμένα αν τα δει θα τα φάει εννοείται!θα πάρω και εγώ αυτή την αλοιφή να της βάζω όταν βγαίνουμε έξω αν και μυρίζει χάλια...η μεγάλη μου ούτε να την μυρίσει μου λέει αυτό εγώ δεν το βάζω πάνω μου!ο μικρος εντάξει χθές?μπορεί να νυστάζε γι αυτό να έκλαιγε...

Καλησπερα.Ναι μετα απο λιγο ηρεμησε και ξυπνησε στις 10. Σχεδον 12 ωρες δηλ.Εμεις φαγαμε ολοι μακαρονια με κιμα και τωρα τον πηρε η μαμα μου να τον κοιμησει για να ξαπλωσω κι εγω λιγο.Το απογευμα αν δεν βρεξει θα παμε στο παρκο γιατι 2 μερες δεν πηγαμε.Προς το παρον εχει ηλιο.Σαββατοκυριακο εχω ρεπο.

Στο παρκο γνωριζω κατα διαστηματα μαμαδες και μιλαμε εκει λιγο αλλα απο οτι καταλαβα δεν τα πανε συχνα γιατι τις βλεπω μια δυο φορες τη βδομαδα,ενω εμεις σιγουρα 5.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο και αρχισα να ξεμουδιαζω και ποναω...:-(Καλα που ειναι και η μαμα μου και κοιταει το μωρο.Ελπιζω μεχρι το βραδυ να ηρεμησω γιατι εχω και σημερα δουλεια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Τι κανετε;Μολις γυρισα απο τον οδοντιατρο και αρχισα να ξεμουδιαζω και ποναω...:-(Καλα που ειναι και η μαμα μου και κοιταει το μωρο.Ελπιζω μεχρι το βραδυ να ηρεμησω γιατι εχω και σημερα δουλεια

Περαστικά σου!καλά είμαστε η μικρή κοιμάται τώρα!πλέον κοιμάται μια φορά την μέρα και κάνω ησυχία να κοιμηθεί κανένα δίωρο γιατί αλλιώς έχει γκρίνια!

Από ποια ηλικία αλλάξατε καθισματακι αυτοκινήτου?αυτό που έχω από την μεγάλη κοιτάζει μπροστά....έπλυνα το κάλυμμά και καθάρισα το καθισματακι για την βάλω αύριο ελπίζω να της αρέσει καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Afroditi85 είπε:

Περαστικά σου!καλά είμαστε η μικρή κοιμάται τώρα!πλέον κοιμάται μια φορά την μέρα και κάνω ησυχία να κοιμηθεί κανένα δίωρο γιατί αλλιώς έχει γκρίνια!

Από ποια ηλικία αλλάξατε καθισματακι αυτοκινήτου?αυτό που έχω από την μεγάλη κοιτάζει μπροστά....έπλυνα το κάλυμμά και καθάρισα το καθισματακι για την βάλω αύριο ελπίζω να της αρέσει καλύτερα!

Κι εγω ετσι κανω.Ξυπνησε στις 10 και μολις κοιμηθηκε.Μολις χρονισε αλλαξαμε καθισματακι.Αυτο που βλεπει μπροστα πιο ανετο και βολικο για το μωρο.Τους αρεσει πιο πολυ γιατι βλεπουν πια τα παντα και χαζευουν συνεχεια

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια,τι κανετε;Εγω μαλλον εχω καποια ιωση,ολο το βραδυ στη δουλεια πονουσε το στομαχι μου και γυρνοντας στο σπιτι το πρωι εκανα εμμετο και τωρα εχω διαρροιες.Οποτε βρισκομαι σε "καραντινα" για να μην κολλησει καποιος αλλος στο σπιτι μου και το μωρο εμεινε στη μαμα μου.Το σχεδιο ειναι να μην το δω καθολου σημερα κι αν αυριο ειμαι καλα να το δω λιγο φοροντας μασκα και αποφευγοντας κοντινη επαφη.

Ρε κοριτσια τι δυσκολο.Καλα που ειναι η μαμα μου και τον κραταει.Μου ρχεται να σκασω.Πως και πως περιμενα το ρεπο να κανω πραγματα μαζι του και τωρα ουτε θα τον δω.Τη Δευτερα δουλευω.Και θα ακυρωσω το ραντεβου με την παιδιατρο την Τριτη για να μην την κολλησω κι ερχεται σε επαφη με παιδακια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσακια και μωρακια,τι κανετε;Εγω μαλλον εχω καποια ιωση,ολο το βραδυ στη δουλεια πονουσε το στομαχι μου και γυρνοντας στο σπιτι το πρωι εκανα εμμετο και τωρα εχω διαρροιες.Οποτε βρισκομαι σε "καραντινα" για να μην κολλησει καποιος αλλος στο σπιτι μου και το μωρο εμεινε στη μαμα μου.Το σχεδιο ειναι να μην το δω καθολου σημερα κι αν αυριο ειμαι καλα να το δω λιγο φοροντας μασκα και αποφευγοντας κοντινη επαφη.

Ρε κοριτσια τι δυσκολο.Καλα που ειναι η μαμα μου και τον κραταει.Μου ρχεται να σκασω.Πως και πως περιμενα το ρεπο να κανω πραγματα μαζι του και τωρα ουτε θα τον δω.Τη Δευτερα δουλευω.Και θα ακυρωσω το ραντεβου με την παιδιατρο την Τριτη για να μην την κολλησω κι ερχεται σε επαφη με παιδακια

Περαστικά σου!μη μιλάς καθόλου!είσαι από τις τυχερές που έχουν πολλή βοήθεια.Το ξέρω ότι σου κακοφαίνεται γιατί αλλιώς τα υπολογίζεις αυτό το σκ αλλά δες το ως ευκαιρία να ξεκουραστείς λίγο παραπάνω μιας που δεν είσαι πολυ καλα

Εγώ σε ανάλογο περιστατικό απλά παρακαλούσα να μην τον κολλήσω γιατί δεν έχω κάποιον ούτε για μισή ώρα να τον αφήσω.Ολα μα όλα τα κάνουμε μαζί μιας που δεν έχω  αλλα χερια για βοήθεια και ο άντρας μου δουλεύει μακριά.Το συνήθισα πια μα και ο μικρός μου γενικά είναι καλοβολο παιδι(σαν να καταλαβαίνει το πουλάκι μου)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angela123 είπε:

Περαστικά σου!μη μιλάς καθόλου!είσαι από τις τυχερές που έχουν πολλή βοήθεια.Το ξέρω ότι σου κακοφαίνεται γιατί αλλιώς τα υπολογίζεις αυτό το σκ αλλά δες το ως ευκαιρία να ξεκουραστείς λίγο παραπάνω μιας που δεν είσαι πολυ καλα

Εγώ σε ανάλογο περιστατικό απλά παρακαλούσα να μην τον κολλήσω γιατί δεν έχω κάποιον ούτε για μισή ώρα να τον αφήσω.Ολα μα όλα τα κάνουμε μαζί μιας που δεν έχω  αλλα χερια για βοήθεια και ο άντρας μου δουλεύει μακριά.Το συνήθισα πια μα και ο μικρός μου γενικά είναι καλοβολο παιδι(σαν να καταλαβαίνει το πουλάκι μου)

Εχεις δικιο,ειμαι πολυ τυχερη που εχω τη μαμα μου.Και ναι ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα απλα θα ξεκουραστω.Ελπιζω αυριο να ειμαι καλα.Το καλο ειναι οτι δεν εχω εμμετους ξανα(λιγο αναγουλα)και περνω υγρα οποτε αυτο σιγουρα θα βοηθησει να συνελθω πιο γρηγορα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!πως πάει το τρέξιμο?

@Comet πως είσαι?

@Afroditi85 εμείς αλλάξαμε κάθισμα από 6 μηνών που έπιασε τα 9 κιλά...κοιτάει προς τα πίσω,είναι 5 φορές ασφαλέστερο για τον αυχένα των παιδιών κάτω των 4 κ μια χαρά κοιτάει απ έξω...

@Mamasanty εμένα τρώει τοστ μια στο τόσο,του φτιάχνω δικό μου ψωμάκι (συνταγή γκουγκλαρε kouzinista κ το έχω στην καταψυξη έτοιμο κομμένο σε φέτες) κ του βάζω μέσα κασέρι ή γραβιέρα κ ντομάτα...Γενικά γαλοπούλες κ τέτοια δεν του δίνω,προσπαθώ να τα κόψω κ στον άντρα μου ή να ξεκινήσω να φτιάξω δικό μου αλλαντικο...Η μεγάλη μου τρελαίνεται για γαλοπούλα αλλά τρώει 2-3 φετες το μήνα, αφού την έχουμε στο ψυγείο κ βλέπει τον μπαμπά της πως να της πεις μην φας?αλλά γενικά τα αλλαντικά είναι από τα χειρότερα τρόφιμα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...