Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Just now, Alex. Arap είπε:

Αχ ωραια καλα να περάσετε χρειάζεται και λιγο ξεκούραση χωρις το μωρο. Εγω τα ειχα παρει στο beneton και στα hm με ειχαν βολεψει πολυ και εμεις το 12 18 φοραμε αλλα ειναι λιγο φαρδουλω στα μπούτια. 

Θα κοιταξω γιατι ειναι και βολικα και πολυ χαριτωμενα.Αυριο που θα χω ξεκουραστει το βραδυ θα κατεβω στο κεντρο με το μωρο για ψωνια.Σημερα δεν εχω πολλες αντοχες

Just now, Agki* είπε:

Ναι αυτα τα φορμακια σορτσακια εινα πολυ βολικα!

@Afroditi85 Αντε να δω ποτε θα φυγει γιατι μηνες εινα που περπαταει αν πιανεται απο καπου.Ο γιατρος μεχρι τους 18 μηνες ειπε πως ειναι οκ.Κοντευουν ομως οι 18 και αγχωνομαι.

Εμεις διακοπουλες στην Καλαματα σε 2 βδομαδες.Εσεις?

Εχουν δικιο τα κοριτσια,2 μηνες δεν ειναι λιγος καιρος.Σε αυτη την ηλικια κανουν καινουργια πραγματα καθε μερα.Και μετα θα ρθεις κι εσυ στο κλαμπ του κυνηγητου:PΜην αγχωνεσαι..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Comet είπε:

Κοριτσακια μου εμεις φευγουμε για Λημνο την Τριτη και γυριζουμε την Κυριακη( χωρις το μωρο).Αλλα κι αυτο το ΣΚ θα παμε Χαλκιδικη στην κουνιαδα μου,εχει γενεθλια ο γιος της.Ωραια θα ναι..Η μαμα μου εφυγε πριν λιγο,το μωρο κοιμαται αλλα εγω δεν μπορεσα.Τωρα πινω καφε για να αντεξω ως το βραδυ.Μονο μην βρεξει για να παμε παρκο.

Ναι ειναι πολυ ωραια αυτα αλλα σε κανα  δυο μαγαζια ειδα για 18 μηνων και του ηταν ισα ισα.Μεγαλυτερα δεν βρηκα.Περυσι του φορουσα κι εγω και ηταν τελεια

Ω τέλεια!!!καλά να περάσετε!!!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Θα κοιταξω γιατι ειναι και βολικα και πολυ χαριτωμενα.Αυριο που θα χω ξεκουραστει το βραδυ θα κατεβω στο κεντρο με το μωρο για ψωνια.Σημερα δεν εχω πολλες αντοχες

Εχουν δικιο τα κοριτσια,2 μηνες δεν ειναι λιγος καιρος.Σε αυτη την ηλικια κανουν καινουργια πραγματα καθε μερα.Και μετα θα ρθεις κι εσυ στο κλαμπ του κυνηγητου:PΜην αγχωνεσαι..

Κοριτσα ευχαριστω που τα λετε αυτα για το περπατημα.Σιγουρα σε 2 μηνες θα ειναι αλλο παιδι.

@Comet Πρεπει να ειναι ωραια στη Λημνο!Σιγουρα εχει ωραο κρασι και φαγητο!

Χρειαζονται οι διακοπες κοριτσια!Εμενα καλαματα μενει ο Πατερας μου αλλα πρωτη φορα θα παμε καλοκαιρι.Ανυπομονω γιατι ξερω πως εχει ωραιες θαλασσες!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Agki* είπε:

Μερικες φορρς κολλαει το μυαλο..τι να πω.Χθες εν το μεταξυ περπατησαμε παρα πολυ αλλα δεν αφηνει το χερι μου.Σε λιγο γινεται 16 μηνων και εχω αρχισει καο τρωγομαι που δεν περπαταει.Μα ολα τα εκαν γρηγορα,σε αυτο εχει κολλησει?Μονος του κοιναται,μονος τρωει αλλα μονο αν πιανεται περπαταει.

μην ανχωνεσε εχει περιθωριο μιας φιλης μου περπατησε τωρα 19 μηνων. ετσι κ αυτος πηγαινε παντου μπουσουλωντας σκαρφαλωνε αλλα μονος του τιποτα. ε κ τωρα 19 μηνων αφησε επιτελους το χερι κ περπαταει. 

Just now, Agki* είπε:

Κοριτσα ευχαριστω που τα λετε αυτα για το περπατημα.Σιγουρα σε 2 μηνες θα ειναι αλλο παιδι.

@Comet Πρεπει να ειναι ωραια στη Λημνο!Σιγουρα εχει ωραο κρασι και φαγητο!

Χρειαζονται οι διακοπες κοριτσια!Εμενα καλαματα μενει ο Πατερας μου αλλα πρωτη φορα θα παμε καλοκαιρι.Ανυπομονω γιατι ξερω πως εχει ωραιες θαλασσες!!

καλαματα που ? κ εμενα η γιαγια μου. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή. Είμαστε καλά τώρα. Μάλλον από δόντια ήταν τελικά. Στον έναν ανέβαινε πολύ ο πυρετός και εκτός απο αντιπυρετικα κάναμε και χλιαρά μπάνια και κομπρεσες και ο άλλος έκανε ένα απογευμα πυρετό και μετά ούτε δέκατα.

Comet μη σε ματιάσω κορίτσι μου. Τόσο ξενύχτι και έχεις τόσες αντοχές! Μπράβο σου! 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή. Είμαστε καλά τώρα. Μάλλον από δόντια ήταν τελικά. Στον έναν ανέβαινε πολύ ο πυρετός και εκτός απο αντιπυρετικα κάναμε και χλιαρά μπάνια και κομπρεσες και ο άλλος έκανε ένα απογευμα πυρετό και μετά ούτε δέκατα.

Comet μη σε ματιάσω κορίτσι μου. Τόσο ξενύχτι και έχεις τόσες αντοχές! Μπράβο σου! 

@Georgia1972 Απο οσο μου εχει πει ο γιατρος τα δοντακια δεν κανουν πανω απο 38 αλλα αφου τους περασε και ειναι καλυτερα,αυτο εχει σημασια.Βοηθεια εχεις?Γιατι εγω με εναν μπομπιρα και οταν ειμαι 8 ωρες στο σπιτι μαζι του δεν την παλευω!!

@linaa Μενει λιγο πιο εξω απο Καλαματα στα Λεικα αν δεν κανω λαθος.Τα τελευταια χρονια μενει εκει και εχουμε παει 3 φορες..ειναι πολυ ωραια!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και τα αγορια!!!Ζεστη πολυυυ.Ελπιζω να δροσιζεστε!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή. Είμαστε καλά τώρα. Μάλλον από δόντια ήταν τελικά. Στον έναν ανέβαινε πολύ ο πυρετός και εκτός απο αντιπυρετικα κάναμε και χλιαρά μπάνια και κομπρεσες και ο άλλος έκανε ένα απογευμα πυρετό και μετά ούτε δέκατα.

Comet μη σε ματιάσω κορίτσι μου. Τόσο ξενύχτι και έχεις τόσες αντοχές! Μπράβο σου! 

Αντε αφου περασε ολα καλα.

1 hour ago, Agki* είπε:

@Georgia1972 Απο οσο μου εχει πει ο γιατρος τα δοντακια δεν κανουν πανω απο 38 αλλα αφου τους περασε και ειναι καλυτερα,αυτο εχει σημασια.Βοηθεια εχεις?Γιατι εγω με εναν μπομπιρα και οταν ειμαι 8 ωρες στο σπιτι μαζι του δεν την παλευω!!

@linaa Μενει λιγο πιο εξω απο Καλαματα στα Λεικα αν δεν κανω λαθος.Τα τελευταια χρονια μενει εκει και εχουμε παει 3 φορες..ειναι πολυ ωραια!

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια και τα αγορια!!!Ζεστη πολυυυ.Ελπιζω να δροσιζεστε!

 

Καλησπερα.Το πρωι πηγαμε για γενικες εξετασεις του μικρου πρωτη φορα.Τον τρυπησαν 2 φορες χωρις να βρουν(πλανταξε στο κλαμα) και μετα ο γιατρος του πηρε απο κει που του εδειξα εγω με τη μια.Αν τρυπουσαν εκει απο την αρχη δεν θα πονουσε τοσο.:mad:Αποτελεσματα την Δευτερα.Τωρα κοιμαται κι εγω ετοιμαζω βαλιτσες.Εχω κι λιγο σιδερωμα πριν


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Αντε αφου περασε ολα καλα.

Καλησπερα.Το πρωι πηγαμε για γενικες εξετασεις του μικρου πρωτη φορα.Τον τρυπησαν 2 φορες χωρις να βρουν(πλανταξε στο κλαμα) και μετα ο γιατρος του πηρε απο κει που του εδειξα εγω με τη μια.Αν τρυπουσαν εκει απο την αρχη δεν θα πονουσε τοσο.:mad:Αποτελεσματα την Δευτερα.Τωρα κοιμαται κι εγω ετοιμαζω βαλιτσες.Εχω κι λιγο σιδερωμα πριν

Σιγουρα δε θα πονουσε αλλα και παλι θα εκλαιγε.Και ειμαι σιγουρη πως το χει ξεχασει ηδη.Μονο η μανουλα το θυμαται ακομα.Καλα αποτελεσματα!

Τι ωραια να ετοιμαζεις βαλιτσες!!Πρωτη φορα θα φυγετε χωρις τον μικρο?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Comet είπε:

Αντε αφου περασε ολα καλα.

Καλησπερα.Το πρωι πηγαμε για γενικες εξετασεις του μικρου πρωτη φορα.Τον τρυπησαν 2 φορες χωρις να βρουν(πλανταξε στο κλαμα) και μετα ο γιατρος του πηρε απο κει που του εδειξα εγω με τη μια.Αν τρυπουσαν εκει απο την αρχη δεν θα πονουσε τοσο.:mad:Αποτελεσματα την Δευτερα.Τωρα κοιμαται κι εγω ετοιμαζω βαλιτσες.Εχω κι λιγο σιδερωμα πριν

Καλά αποτελέσματα να έχετε. Κι εμείς όταν τα πηγαίναμε για εξετάσεις θυρεοειδή τα ταλαιπωρούσαν πολύ... Σκιζοταν η καρδιά μου να τα βλέπω να κλαίνε... Ευτυχώς όπως λέει η Agki δεν θυμούνται τίποτε μετά. 


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Georgia1972 είπε:

Ωστε ο πυρετός των δοντιών δεν ανεβαίνει πανω από 38, ε;... Χμμμ... Ευχαριστώ Agki! 

Καλημερα Γεωργια.Πως ειναι τα μωρακια σου?Ναι ετσι ξερω για το  πυρετο των δοντιων αλλα εννοειται αν κατι σε ανησυχει ρωτα τον γιατρο σου.

Καλημερα σε ολα τα κοριτσια!!Αν δεν κανω λαθος καποιες ξεκινησατε διακοπουλες!Να περασετε υπεροχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Agki. Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. Καλά είναι τα μωρά. Ευχαριστώ. Εσείς καλά;

Καλο ΣΚ σε όλες και καλές διακοπές και από εμένα για όσες τυχερές ξεκίνησαν! 

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλησπέρα Agki. Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια. Καλά είναι τα μωρά. Ευχαριστώ. Εσείς καλά;

Καλο ΣΚ σε όλες και καλές διακοπές και από εμένα για όσες τυχερές ξεκίνησαν! 

Καλησπερα κοριτσι.Καλα ειμαστε.Ειχε κολλησει το κινητο μου.Ειμαστε Χαλκιδικη.Ηρθαμε το πρωι,πηγαμε για μπανιο.Εκανε κι ο μικρος και επαιξε με τα κουβαδακια.Σε 2 ωρες ειναι το παρτυ του ανηψιου μου και θα χει κοσμο.Ωραια θα ναι.Θα φυγουμε Δευτερα πρωι

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κανετε; Έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..εμείς παίρναμε πολύ ωραία με την μικρή κάθε απόγευμα πηγαίνουμε κούνιες και καθόμαστε και εμείς σίγουρα 3 ώρες ..είναι πολύ ζημιαρα κορίτσια και θέλει να γίνεται το δικό της αλλιώς χτυπιέται.να πω και εγώ καλώς ήρθατε στα καινούργια κορίτσια .θα προσπαθήσω να γράφω πιο συχνά αλλά όλη μέρα πραγματικά δεν κάθομαι ... φιλιά 

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια μου τι κανετε; Έχω καιρό να σας γράψω αλλά σας διαβάζω κάποιες φορές ..εμείς παίρναμε πολύ ωραία με την μικρή κάθε απόγευμα πηγαίνουμε κούνιες και καθόμαστε και εμείς σίγουρα 3 ώρες ..είναι πολύ ζημιαρα κορίτσια και θέλει να γίνεται το δικό της αλλιώς χτυπιέται.να πω και εγώ καλώς ήρθατε στα καινούργια κορίτσια .θα προσπαθήσω να γράφω πιο συχνά αλλά όλη μέρα πραγματικά δεν κάθομαι ... φιλιά 

Καλώς την! τρεις ώρες και εσείς μπράβο! Και εμείς τα ίδια!γκρινιαρουλα ζωηρούλα και όλη μέρα πάνω μου! μόλις την αφήσω μαμάαααα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...