Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 9 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πω πω νυσταζω πολυ.. Η μικρη μου μια χαρα κοιμηθηκε, ειχαμε φιλους ομως στο σπιτι το βαραδακι και κοιμηθηκα στις 3:00. Τι τα θελω τα ξενυχτια αφου δεν τα μπορω πια..:shock:

Καλημέρα κορίτσι και εμείς μια χαρά κοιμήθηκε ευτυχώς!!! Καλή Κυριακή να έχουμε καμία βόλτα θα πάτε; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι και εμείς μια χαρά κοιμήθηκε ευτυχώς!!! Καλή Κυριακή να έχουμε καμία βόλτα θα πάτε; 

Επισης.. Δεν ξερω.. Φαινεται οτι εχει καλη μερα.. Μπορει να παμε λιγο στις κουνιες, ή καμια βολτα εδω κοντα.. Εσεις? Πω πω μου εχει λειψει να παω μια μονοημερη.. Πρεπει να το οργανωσω καποια στιγμη!!! 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Επισης.. Δεν ξερω.. Φαινεται οτι εχει καλη μερα.. Μπορει να παμε λιγο στις κουνιες, ή καμια βολτα εδω κοντα.. Εσεις? Πω πω μου εχει λειψει να παω μια μονοημερη.. Πρεπει να το οργανωσω καποια στιγμη!!! 

Έτσι φενεται ωραία μέρα. Είπαμε μήπως πάμε μια βόλτα στη θάλασσα θα δούμε τώρα. Κανόνισε το ωραίες είναι η μόνο ημέρες και οι περισσότερες μέρες αλλά τώρα ας πάμε μονοήμερη και βλέπουμε για πιο πολλές!!!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Έτσι φενεται ωραία μέρα. Είπαμε μήπως πάμε μια βόλτα στη θάλασσα θα δούμε τώρα. Κανόνισε το ωραίες είναι η μόνο ημέρες και οι περισσότερες μέρες αλλά τώρα ας πάμε μονοήμερη και βλέπουμε για πιο πολλές!!!

Ααα μια χαρα.. Ειναι ωραια η βολτουλα στη θαλασσα.. Εμεις λεμε καπου τις αποκριες να παμε για καποιες μερες ταξιδακι..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.Ηλιο εχει σημερα αλλα κρυο.Ισως παω το μικρο μια βολτα με το καροτσι προς το μεσημερακι.Ο καυμενουλης παει στην εξωπορτα την χτυπαει και γκρινιαζει.Μαλλον θελει να βγει.Κι εμεις χτες βραδυ βγηκαμε οι δυο μας για φαγητο.Ωραια ηταν κι οταν γυρισαμε πηρα το μωρο απο τη μαμα μου κοιμισμενο κι εμεις ειδαμε ταινια .Οσο ειναι εδω την " εκμεταλλευομαι".Ο αντρας μου οπως συνηθως δουλευει:neutral:

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα μια χαρα.. Ειναι ωραια η βολτουλα στη θαλασσα.. Εμεις λεμε καπου τις αποκριες να παμε για καποιες μερες ταξιδακι..

Ωραία θα είναι. Που μένεις Αθήνα; 

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια.Ηλιο εχει σημερα αλλα κρυο.Ισως παω το μικρο μια βολτα με το καροτσι προς το μεσημερακι.Ο καυμενουλης παει στην εξωπορτα την χτυπαει και γκρινιαζει.Μαλλον θελει να βγει.Κι εμεις χτες βραδυ βγηκαμε οι δυο μας για φαγητο.Ωραια ηταν κι οταν γυρισαμε πηρα το μωρο απο τη μαμα μου κοιμισμενο κι εμεις ειδαμε ταινια .Οσο ειναι εδω την " εκμεταλλευομαι".Ο αντρας μου οπως συνηθως δουλευει:neutral:

Καλημέρα κορίτσι ωραίος καιρός να πάτε. βολτίτσα μπράβο κορίτσι ξεσκασατε λιγακι ευτυχώς που έχεις και την μαμά σου κοντά και στον κραταει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωραία θα είναι. Που μένεις Αθήνα; 

Καλημέρα κορίτσι ωραίος καιρός να πάτε. βολτίτσα μπράβο κορίτσι ξεσκασατε λιγακι ευτυχώς που έχεις και την μαμά σου κοντά και στον κραταει. 

Ναι Αθηνα.. Εσυ??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!καλή Κυριακή να έχουμε!!!και εμείς ξυπνήσαμε 2-3 φορές αλλά καλά σε γενικές γραμμές! Και εδώ έχει ωραία μέρα σήμερα! σταμάτησε ο νοτιάς! δυστυχώς κάνω δουλειές αλλά τι να κάνουμε εκμεταλευομαι το σύζυγό που δεν  δουλεύει!το μεσημέρι θα πάμε στην πεθερά μου να φάμε και να κάτσουμε! μαζεύονται και τα αδέρφια του άντρα μου και παίζουν και τα ξαδέρφακια!

Καλά να περάσετε κορίτσια! Καλές βόλτες!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!!!καλή Κυριακή να έχουμε!!!και εμείς ξυπνήσαμε 2-3 φορές αλλά καλά σε γενικές γραμμές! Και εδώ έχει ωραία μέρα σήμερα! σταμάτησε ο νοτιάς! δυστυχώς κάνω δουλειές αλλά τι να κάνουμε εκμεταλευομαι το σύζυγό που δεν  δουλεύει!το μεσημέρι θα πάμε στην πεθερά μου να φάμε και να κάτσουμε! μαζεύονται και τα αδέρφια του άντρα μου και παίζουν και τα ξαδέρφακια!

Καλά να περάσετε κορίτσια! Καλές βόλτες!

Τι ωραια που θα δειτε κοσμο.Καλα να περασετε!

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Θήβα είναι Βοιωτία μια ώρα από αθηνα. 

Ααα μια χαρα εισαι.. Κοντα.. Ερχεσαι οποτε θες αθηνα!! 

Με τον τραχανα τι εγινε? Εφαγε τελικα??


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα μια χαρα εισαι.. Κοντα.. Ερχεσαι οποτε θες αθηνα!! 

Με τον τραχανα τι εγινε? Εφαγε τελικα??

Ναι είμαστε πολύ κοντά τα έχω όλα δίπλα Αθήνα Χαλκίδα. Δεν τον θέλει με τίποτα της ερχόταν εμετός και δεν την πίεσα δεν ήταν νόστιμο βρε παιδί μου ήταν χάλια το δοκιμασα και εγώ. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Ναι είμαστε πολύ κοντά τα έχω όλα δίπλα Αθήνα Χαλκίδα. Δεν τον θέλει με τίποτα της ερχόταν εμετός και δεν την πίεσα δεν ήταν νόστιμο βρε παιδί μου ήταν χάλια το δοκιμασα και εγώ. 

Μια αηδια ειναι για μενα αλλα ο μικρος μου αφου εφαγε γεμιστα απο τη γιαγια του(ειπαμε μη δει πιατο τρεχει με το στομα ανοιχτο)νωριτερα εφαγε κι ενα πιατακι τραχανα(μπλιαχ:P).Τελικα τον πηγα και στο παρκο,ειχε αρκετο κοσμο και οχι πολυ κρυο χαρηκε πολυ


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Comet είπε:

Μια αηδια ειναι για μενα αλλα ο μικρος μου αφου εφαγε γεμιστα απο τη γιαγια του(ειπαμε μη δει πιατο τρεχει με το στομα ανοιχτο)νωριτερα εφαγε κι ενα πιατακι τραχανα(μπλιαχ:P).Τελικα τον πηγα και στο παρκο,ειχε αρκετο κοσμο και οχι πολυ κρυο χαρηκε πολυ

Με τις ωρες τους ειναι τα μικρα μας.. Εγω σημερα της εκανα τραχανα με λιγο καροτακι μονο και το εφαγε.. Πιο παλια δεν το ηθελε.. Και το αυγο πριν κανα μηνα δεν το ηθελε καο τωρα το τρωει ολο.. Αλλαζουν αυτα συνεχεια.. 

Και εμεις πηγαμε εδω κοντα εχουμε ενα αλσος. Ειδαμε κοσμο καναμε κουνια.. Ωραια ηταν!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Comet είπε:

Μια αηδια ειναι για μενα αλλα ο μικρος μου αφου εφαγε γεμιστα απο τη γιαγια του(ειπαμε μη δει πιατο τρεχει με το στομα ανοιχτο)νωριτερα εφαγε κι ενα πιατακι τραχανα(μπλιαχ:P).Τελικα τον πηγα και στο παρκο,ειχε αρκετο κοσμο και οχι πολυ κρυο χαρηκε πολυ

Μπράβο το παιδί ή δικιά μου δεν το θέλει θα βρούμε άλλη συνταγή έχει πολλά δημητριακά που μπορώ να τα κάνω κρέμα πρέπει να διαβάσω λιγάκι όταν βρω χρόνο. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...