Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Πω πω ποσο τυχερες ειμαστε που ειμαστε μανουλες!!!  Που βλεπεις αυτο το πλασματακι να σου χαμογελαει, να σε λεει μαμα, να κανει τις πρωτες του προσπαθειες για να περπατησει... Και ποσα ακομα εχουμε να ζησουμε.. Δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα..

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Χτες το βραδυ ο μικρος κοιμηθηκε 9:30.Τελεια δηλ.Και στις 2 το πρωι που ειπα κι εγω να κοιμηθω(ειχαμε δει ταινια και μετα χαζευα Νικολουλη)ξυπναει με κλαματα.Τον παιρνω αγκαλιτσα και του δινω την πιπιλα.Τι κουνημα εκανα,του αλλαξα παμπερς(ηταν φουλ),του τραγουδησα,τιποτα,το ματι γαριδα..Εκει που γλαρωσε τον επιασε λοξυγκας:mad:Ελεος,ειπιε νερο και του περασε.Ξαπλωσαμε στον καναπε,εκεινος επαιζε και γελουσε κι εγω κουτουλουσα.Τελικα κοιμηθηκε κατα τις 4 και ξυπνησε στις 9.Νυσταζωωωωωω.....

Καλημεραααα.. Πω πω καταλαβα.. Γιατι ετσι ομως? Μηπως ηταν δοντακια? Αλλα μετα να μου πεις επαιζε.. Αυτο που θελουν παιχνιδι στις 3 το βραδυ πολυ με ξεπερνα!! Τι να πω. Οταν κοιμηθει μεσα στην ημερα λιγο κοιμησου και εσυ!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 26 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!!!! Πω πω ποσο τυχερες ειμαστε που ειμαστε μανουλες!!!  Που βλεπεις αυτο το πλασματακι να σου χαμογελαει, να σε λεει μαμα, να κανει τις πρωτες του προσπαθειες για να περπατησει... Και ποσα ακομα εχουμε να ζησουμε.. Δεν ξερω τι με εχει πιασει σημερα..

Καλημεραααα.. Πω πω καταλαβα.. Γιατι ετσι ομως? Μηπως ηταν δοντακια? Αλλα μετα να μου πεις επαιζε.. Αυτο που θελουν παιχνιδι στις 3 το βραδυ πολυ με ξεπερνα!! Τι να πω. Οταν κοιμηθει μεσα στην ημερα λιγο κοιμησου και εσυ!!

Καλημερα.Ναι ειμαστε πολυ τυχερες.Τα μωρακια μας,τα ζουζουνακια μας ειναι υπεροχα.Ειναι πολυ ομορφο να χεις ενα τετοιο πλασματακι στη ζωη σου..

Αυτο το κλαμα ηταν διαφορετικο κι εκανε ωρα να ηρεμησει.Νομιζω φοβηθηκε απο κατι.Το καημενουλι μου το λυπηθηκα:-(.Εκλαιγε με παραπονο.Μετα ομως που ηρεμησε ολο χαμογελα και σκανταλια!!!Ευτυχως την ημερα κοιμαται παντα 2 φορες.Μια το πρωι 2 ωρες περιπου αφου ξυπνησει και μια το μεσημερι οποτε θα ξαπλωσω κι εγω λιγο.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα καλο σαββατοκύριακο να έχουμε ..και εμείς κάπως έτσι ήταν το βράδυ μας έκλαιγε κατά περιόδους σαν κάτι να την τρόμαζε..τώρα την βάζω για τον πρωινό υπνακο και μετά λεω να την βγάλω μια βόλτα έχουμε ήλιο σήμερα 

  • Μου αρέσει 3

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα.Ναι ειμαστε πολυ τυχερες.Τα μωρακια μας,τα ζουζουνακια μας ειναι υπεροχα.Ειναι πολυ ομορφο να χεις ενα τετοιο πλασματακι στη ζωη σου..

Αυτο το κλαμα ηταν διαφορετικο κι εκανε ωρα να ηρεμησει.Νομιζω φοβηθηκε απο κατι.Το καημενουλι μου το λυπηθηκα:-(.Εκλαιγε με παραπονο.Μετα ομως που ηρεμησε ολο χαμογελα και σκανταλια!!!Ευτυχως την ημερα κοιμαται παντα 2 φορες.Μια το πρωι 2 ωρες περιπου αφου ξυπνησει και μια το μεσημερι οποτε θα ξαπλωσω κι εγω λιγο.

Μπορει να ειδε κανενα ονειρο.. Που ξερεις... Ναι και εγω ετσι κανω αμα δεν εχουμε  κοιμηθει καλα το βραδυ.. Δεν γινεται αλλιως.. Θα καταρευσουμε.!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμάς!!!καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια!!!και εμείς 9 η ώρα χθες κοιμότανε! ξύπνησε 12 μετα 5 και κουβέντιαζε λίγο μετά 7 και μετά 9!πριν λίγο φάγαμε φρούτο κρέμα και τώρα παίζουμε στο χαλί!πρόλαβα χθες και έκανα μπάνιο με την ησυχία μου και είδα και μια σειρά που παρακολουθώ!!!η μεγάλη μου έχει μια εκδήλωση σήμερα με την ενόργανη αλλά την πήγε η πεθερά μου γιατί δεν θέλω να βγάλω ακόμα την μικρή να ξεκρυωσουμε τελείως! αυτή η κλεισούρα με πνίγει ώρες ώρες... ανυπομονώ να έρθει το καλοκαιράκι!θα πάω στην μαμά μου και θα κάτσουμε ένα μήνα!θα βγάλω το άχτι μου στις βόλτες και στην θάλασσα!!!χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα και από εμάς!!!καλό Σαββατοκύριακο κορίτσια!!!και εμείς 9 η ώρα χθες κοιμότανε! ξύπνησε 12 μετα 5 και κουβέντιαζε λίγο μετά 7 και μετά 9!πριν λίγο φάγαμε φρούτο κρέμα και τώρα παίζουμε στο χαλί!πρόλαβα χθες και έκανα μπάνιο με την ησυχία μου και είδα και μια σειρά που παρακολουθώ!!!η μεγάλη μου έχει μια εκδήλωση σήμερα με την ενόργανη αλλά την πήγε η πεθερά μου γιατί δεν θέλω να βγάλω ακόμα την μικρή να ξεκρυωσουμε τελείως! αυτή η κλεισούρα με πνίγει ώρες ώρες... ανυπομονώ να έρθει το καλοκαιράκι!θα πάω στην μαμά μου και θα κάτσουμε ένα μήνα!θα βγάλω το άχτι μου στις βόλτες και στην θάλασσα!!!χαχαχαχα!!!

Καλημερααα.. Και εμεις στις 9 κοιμηθηκαμε και ξυπνησαμε στις 8.. Ξυπνησε το βαραδυ μια φορα αλλα κοιμηθηκε περιπου αμεσως μονη της..

Και εμεις εσω παιζουμε στο χαλι.. 

Πω πω ισχυει αυτο με τον καιρο.. Ολο μεσα μεσα.. Αντε να ερθει το καλοκαιρι να κανουμε πλατσα πλουτσα στις θαλασσες!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααα.. Και εμεις στις 9 κοιμηθηκαμε και ξυπνησαμε στις 8.. Ξυπνησε το βαραδυ μια φορα αλλα κοιμηθηκε περιπου αμεσως μονη της..

Και εμεις εσω παιζουμε στο χαλι.. 

Πω πω ισχυει αυτο με τον καιρο.. Ολο μεσα μεσα.. Αντε να ερθει το καλοκαιρι να κανουμε πλατσα πλουτσα στις θαλασσες!!!

Μια χαρά σου κοιμάται η μικρή! μπράβο!εγώ ήμουν και ευχαριστημένη χθες με τις τρείς φορές! χάλια ο καιρός έχει νότια και γεμίσαμε κοκκινόχωμα... έβρεξε κιόλας μετά και έχουν γίνει όλα μια λάσπη... τουλάχιστον με την βροχή καθάρισε λίγο η ατμόσφαιρα!τις αυλές μου όμως δεν ξέρω ποιος θα τις καθαρίσει:grin:...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Μια χαρά σου κοιμάται η μικρή! μπράβο!εγώ ήμουν και ευχαριστημένη χθες με τις τρείς φορές! χάλια ο καιρός έχει νότια και γεμίσαμε κοκκινόχωμα... έβρεξε κιόλας μετά και έχουν γίνει όλα μια λάσπη... τουλάχιστον με την βροχή καθάρισε λίγο η ατμόσφαιρα!τις αυλές μου όμως δεν ξέρω ποιος θα τις καθαρίσει:grin:..

Μαντεψε... Και ο κληρος πεεεφτειι στην αφροδιτη..και ο κληρος πεφτειιι στην Αφροδιτη...

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια Θεσσαλονικη παλι βρεχει και εχει και κρυο.Ο μπεμπης κοιμαται κι εγω εκανα ψωνια.Τωρα σκεφτομαι το φαγητο του.Εχω βρασμενο μοσχαρακι απο χτες.Χτες το εφαγε με λαχανικα.Σημερα λεω να το κανω με κατι αλλο.Αλλα το μοσχαρακι πρεπει να το αλεσω.Να κανω κριθαρακι η χυλοπιτες κανονικα και το μοσχαρακι να το αλεσω με λιγο ζουμακι και να το ριξω μεσα;Πως θα ειναι;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια εμείς κοιμηθηκαμε ευτυχώς καλά μόνο για 5 λεπτά στις 11 ξύπνησε αλλά κοιμήθηκε αμέσως και ξυπνησαμε στις 7.τωρα γύρισα από λαϊκή και γίνεται χαμως και ο. Καιρός χάλια. Εγώ τις έχω φτιάξει μοσχαρακι με χυλοπίτες εινσι λίγο βαριές μην τον μπουκωσεις και σου κάνει κανένα εμετό. Στην δικιά μου της άρεσαν πολύ. Εγώ με ντομάτα το έκανα σαν μοσχαρακι κοκκινιστό με χυλοπιτες. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια εμείς κοιμηθηκαμε ευτυχώς καλά μόνο για 5 λεπτά στις 11 ξύπνησε αλλά κοιμήθηκε αμέσως και ξυπνησαμε στις 7.τωρα γύρισα από λαϊκή και γίνεται χαμως και ο. Καιρός χάλια. Εγώ τις έχω φτιάξει μοσχαρακι με χυλοπίτες εινσι λίγο βαριές μην τον μπουκωσεις και σου κάνει κανένα εμετό. Στην δικιά μου της άρεσαν πολύ. Εγώ με ντομάτα το έκανα σαν μοσχαρακι κοκκινιστό με χυλοπιτες. 

Και το αλεσες ολο;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Και το αλεσες ολο;

Ναι αλλά είχα βάλει πολλες χυλοπίτες και έγινε παχύ και μετά έριξα ζουμακι που είχα κρατήσει το έφαγε αλλά λιγότερη ποσότητα από τη μοσχαροσουπα γιατί  ήταν πιο χορταστικό. Μπορείς και να μην της χτυπήσεις της χυλοπίτες πυστευω θα της φαΐ λιώνουν αμέσως εγώ θα της ξανά φτιάξω και δεν θα τις χτυπήσω της δίνω τα καροτσάκια και της πατατουλες τις βρασμενες και της τρώει μόνη της της έχω δώσει και κρεας και το μασάει μια χαρά. Δωστού τα έτσι και αν κάνει κόλπα τα χτυπάς. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ναι αλλά είχα βάλει πολλες χυλοπίτες και έγινε παχύ και μετά έριξα ζουμακι που είχα κρατήσει το έφαγε αλλά λιγότερη ποσότητα από τη μοσχαροσουπα γιατί  ήταν πιο χορταστικό. Μπορείς και να μην της χτυπήσεις της χυλοπίτες πυστευω θα της φαΐ λιώνουν αμέσως εγώ θα της ξανά φτιάξω και δεν θα τις χτυπήσω της δίνω τα καροτσάκια και της πατατουλες τις βρασμενες και της τρώει μόνη της της έχω δώσει και κρεας και το μασάει μια χαρά. Δωστού τα έτσι και αν κάνει κόλπα τα χτυπάς. 

Ετσι σκεφτηκα κι εγω.Θα δωσω τις χυλοπιτες ετσι και λιγο κρεατακι κι αν τον δυσκολεψει το κρεας θα το αλεσω με λιγο ζουμακι.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Comet είπε:

Ετσι σκεφτηκα κι εγω.Θα δωσω τις χυλοπιτες ετσι και λιγο κρεατακι κι αν τον δυσκολεψει το κρεας θα το αλεσω με λιγο ζουμακι.

Μια χαρά θα είναι κάντω έτσι. Πήρα άλλο τραχανα σήμερα για να δούμε θα το φαι. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!!! Πω πω νυσταζω πολυ.. Η μικρη μου μια χαρα κοιμηθηκε, ειχαμε φιλους ομως στο σπιτι το βαραδακι και κοιμηθηκα στις 3:00. Τι τα θελω τα ξενυχτια αφου δεν τα μπορω πια..:shock:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...