Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 56 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλησπέρα κοριτσι χαθήκαμε εμεις  ειχαμε το μπαμπα σπιτι σήμερα. Ειχαμε παει και στη μικρη της αδελφή μου και καθισαμε λιγακι. Και εμενα δαγκωνει με μανια και εχθες το βραδυ ποναγε πολυ και εκλεγε. Το ευχομαι μακαρι να εχουμε ησυχο βραδυ και για εμας και για τα μικρα. 

 

Καλα ειμαστε εσείς; Μπράβο η γλυκουλα μου θα ειναι αστεια εμεις που εχουμε μονο τα κατω ειμαστε σαν κουνελακια. Να τα φας σου έρχετε!!!

Γεια σας κοριτσια... Ναι χαθηκαμε σημερα...!!!/ εμεις ειχαμε παεκ στην πεθερα μου και ηταν και τα ξαδερφια της μικρης και πηγαμε και βολτα ολοι μαζι.. Μετα γυρισαμε και ηρθαν κατι φιλοι σπιτι και δεν προλαβα να μπω... 

Εμενα σημερα το μεσιμερι γκρινιαξε μαλλον ποναγε( το γρουσουζεψα)...!!! Και εμεις ετσι σαν κουνελακια ειμαστε τα δυο κατω εχουμε.... :-D

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερουδια!!!! Καλη βδομαδα!!! Ξυπνησατε??? Εμενα σημερα ξυπνησε απο τις 7:15..:shock: ξυπνησε και μια φορα κατα τις 5 και εκλεγε , πηγα της εδωσα νερο και μετα κοιμηθηκε παλι.. Μαλλον διψαγε..!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερουδια!!!! Καλη βδομαδα!!! Ξυπνησατε??? Εμενα σημερα ξυπνησε απο τις 7:15..:shock: ξυπνησε και μια φορα κατα τις 5 και εκλεγε , πηγα της εδωσα νερο και μετα κοιμηθηκε παλι.. Μαλλον διψαγε..!!

Καλημέρα κορίτσι καλή εβδομάδα!! Ξυπνησαμε στις 7 φαγαμε και δεν εχει κοιμηθεί απο εκεινη την ωρα. Ευτυχώς κοιμήθηκε σημερα. Εγω εχω ενα σορω δουλειες στο καροτσι την επιασα σταωπρασα σηκώνεται πανω ενω ειναι δεμενη τι αλλο θα κάνει δεν ξερω...... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι καλή εβδομάδα!! Ξυπνησαμε στις 7 φαγαμε και δεν εχει κοιμηθεί απο εκεινη την ωρα. Ευτυχώς κοιμήθηκε σημερα. Εγω εχω ενα σορω δουλειες στο καροτσι την επιασα σταωπρασα σηκώνεται πανω ενω ειναι δεμενη τι αλλο θα κάνει δεν ξερω...... 

Και εμενα δεν καθεται στο καροτσι με τιποτα...ουτε εμενα εχει κοιμηθει ακομα και εχω και εγω αρκετες δουλειες να κανω.. Θα την δοκημασω σε λιγο μηπως και....

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!

Εμείς ξυπνήσαμε 8 και ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 9!τώρα φάγαμε φρουτοκρεμα!και θα κάτσουμε στο χαλί!

Σήμερα θα φτιάξω φακές για εμάς και μοσχαράκι για την μικρή!πιστεύω να ξανακοιμηθεί γύρω στις 12 και να τα καταφέρω!

Κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης?εγώ όχι...με το θηλασμό έτρωγα συνέχεια και συνεχίζω να τρώω...όλο λέω θα ξεκινήσω να προσέχω και μετά ξανατρωω...είμαι και πολύ γλυκατζου...δεν μπορώ να αντισταθώ..και όλη μέρα σπίτι...:sad:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!

Εμείς ξυπνήσαμε 8 και ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 9!τώρα φάγαμε φρουτοκρεμα!και θα κάτσουμε στο χαλί!

Σήμερα θα φτιάξω φακές για εμάς και μοσχαράκι για την μικρή!πιστεύω να ξανακοιμηθεί γύρω στις 12 και να τα καταφέρω!

Κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης?εγώ όχι...με το θηλασμό έτρωγα συνέχεια και συνεχίζω να τρώω...όλο λέω θα ξεκινήσω να προσέχω και μετά ξανατρωω...είμαι και πολύ γλυκατζου...δεν μπορώ να αντισταθώ..και όλη μέρα σπίτι...:sad:

Αα τελειααα.. εμενα τωρα ξανα κοιμηθηκε..

Εγω τα εχασα ολα και εχσα και παραπανω.. Δηλαδη.. Πριν την εγκυμωσυνη ημουνα 58 πηρα 12 κιλα πηγα 70 και τωρα ειμαι 55... Μην με βρισετε αλλα εγω δεν ηθλεα να τα χασω ολα!! Ηθελα να κρατηθω εκει στα 60!! Ειμαι αρκετα αδυνατη,εχω καλο μεταβολησμο μαλλον και τα χανω πολυ γρηγορα.. Και τρωω αρκετα αλλα τιποτα.. Ο αντρας μου με πιεζει συνεχεια να τρωω παραπανω!!! Οταν με γνωρησε πριν 7 χρονια ημουν 48 κιλα με υψος 178. Πετσι και κοκκαλο ημουνα!!!!!! Ειναι αναλογα τον οργανησμο κοριτσι.. Εγω ξερω οτι ο θηλασμος βοηθαει να χασεις.. Εσενα δεν σε βοηθησε??

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αα τελειααα.. εμενα τωρα ξανα κοιμηθηκε..

Εγω τα εχασα ολα και εχσα και παραπανω.. Δηλαδη.. Πριν την εγκυμωσυνη ημουνα 58 πηρα 12 κιλα πηγα 70 και τωρα ειμαι 55... Μην με βρισετε αλλα εγω δεν ηθλεα να τα χασω ολα!! Ηθελα να κρατηθω εκει στα 60!! Ειμαι αρκετα αδυνατη,εχω καλο μεταβολησμο μαλλον και τα χανω πολυ γρηγορα.. Και τρωω αρκετα αλλα τιποτα.. Ο αντρας μου με πιεζει συνεχεια να τρωω παραπανω!!! Οταν με γνωρησε πριν 7 χρονια ημουν 48 κιλα με υψος 178. Πετσι και κοκκαλο ημουνα!!!!!! Ειναι αναλογα τον οργανησμο κοριτσι.. Εγω ξερω οτι ο θηλασμος βοηθαει να χασεις.. Εσενα δεν σε βοηθησε??

1,78!!!ουαου!!!και πάλι στα 55 κιλά είσαι πολύ αδύνατη!!! μοντέλο δηλαδή!!!

Τώρα θα πάθω κατάθλιψη!!!χαχαχαχα!!!εγώ θέλω να φτάσω στα 55 κιλά και ντρέπομαι να σας πω τι ύψος έχω!:grin:

Παράθεση

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!

Εμείς ξυπνήσαμε 8 και ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 9!τώρα φάγαμε φρουτοκρεμα!και θα κάτσουμε στο χαλί!

Σήμερα θα φτιάξω φακές για εμάς και μοσχαράκι για την μικρή!πιστεύω να ξανακοιμηθεί γύρω στις 12 και να τα καταφέρω!

Κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης?εγώ όχι...με το θηλασμό έτρωγα συνέχεια και συνεχίζω να τρώω...όλο λέω θα ξεκινήσω να προσέχω και μετά ξανατρωω...είμαι και πολύ γλυκατζου...δεν μπορώ να αντισταθώ..και όλη μέρα σπίτι...:sad:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κορίτσι!! Εγω έφτιαξα για εμας μπιφτεκια κοτοπουλο και για την μικρη μοσχαρακι με ντοματσ καιχυλοπιτακι. Εγω βγηκα απο την γεννα 62 και εφταδα με τον θηλασμο 65 και τα κανονικα μου εινσι 58.σημερα κλεινω μια εβδομάδα διατροφης απο διατροφολογο  γιατι δεν μπορουσα αλλο θα εσκαγα τα παω μια χαρα το πηρα αποφασει και δεν ζηλευω τιποτα!! Πρεπει να το παρεις αποφασει και θα τα χασεις! 

πρίν από 29 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αα τελειααα.. εμενα τωρα ξανα κοιμηθηκε..

Εγω τα εχασα ολα και εχσα και παραπανω.. Δηλαδη.. Πριν την εγκυμωσυνη ημουνα 58 πηρα 12 κιλα πηγα 70 και τωρα ειμαι 55... Μην με βρισετε αλλα εγω δεν ηθλεα να τα χασω ολα!! Ηθελα να κρατηθω εκει στα 60!! Ειμαι αρκετα αδυνατη,εχω καλο μεταβολησμο μαλλον και τα χανω πολυ γρηγορα.. Και τρωω αρκετα αλλα τιποτα.. Ο αντρας μου με πιεζει συνεχεια να τρωω παραπανω!!! Οταν με γνωρησε πριν 7 χρονια ημουν 48 κιλα με υψος 178. Πετσι και κοκκαλο ημουνα!!!!!! Ειναι αναλογα τον οργανησμο κοριτσι.. Εγω ξερω οτι ο θηλασμος βοηθαει να χασεις.. Εσενα δεν σε βοηθησε??

Εσυ εισαι μοντελο κοριτσιμου. Εγω που να παω με το 1. 68. Και 65 κιλα τωρα αστα. Ο θηλασμος και εμενα με επριξε δεν εχασα καθολου πηρα. Ακομα θηλαζει αλλα 2 φορες πρωι βραδυ. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κορίτσι!! Εγω έφτιαξα για εμας μπιφτεκια κοτοπουλο και για την μικρη μοσχαρακι με ντοματσ καιχυλοπιτακι. Εγω βγηκα απο την γεννα 62 και εφταδα με τον θηλασμο 65 και τα κανονικα μου εινσι 58.σημερα κλεινω μια εβδομάδα διατροφης απο διατροφολογο  γιατι δεν μπορουσα αλλο θα εσκαγα τα παω μια χαρα το πηρα αποφασει και δεν ζηλευω τιποτα!! Πρεπει να το παρεις αποφασει και θα τα χασεις! 

Εσυ εισαι μοντελο κοριτσιμου. Εγω που να παω με το 1. 68. Και 65 κιλα τωρα αστα. Ο θηλασμος και εμενα με επριξε δεν εχασα καθολου πηρα. Ακομα θηλαζει αλλα 2 φορες πρωι βραδυ. 

Καλημερα σε ολες.Ξυπνησαμε στις 8 πηγαμε για ψωνια.Κοιμηθηκαμε στις 11 παρα και τωρα φτιαχνω φακη για ολους.Εγω εμεινα εγκυος 58 κιλα.(υψος 1,65) και γεννησα 63.(ναι πηρα μονο 5 κιλα λογω εμμετων και καουρας).Στο σπιτι γυρισα 58 και λογω πιεσης της παιδιατρου να τρωω καλυτερα πηγα 60 και μενω εκει.Μαλλον θα κανω μια προσπαθεια να χασω 2-3  πριν μεινω εγκυος ξανα αν και απο την πειρα μου σε 3 εγκυμοσυνης παντα χανω στην αρχη

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κορίτσι!! Εγω έφτιαξα για εμας μπιφτεκια κοτοπουλο και για την μικρη μοσχαρακι με ντοματσ καιχυλοπιτακι. Εγω βγηκα απο την γεννα 62 και εφταδα με τον θηλασμο 65 και τα κανονικα μου εινσι 58.σημερα κλεινω μια εβδομάδα διατροφης απο διατροφολογο  γιατι δεν μπορουσα αλλο θα εσκαγα τα παω μια χαρα το πηρα αποφασει και δεν ζηλευω τιποτα!! Πρεπει να το παρεις αποφασει και θα τα χασεις! 

 

Ναι μια απόφαση είναι...και άμα αρχίσεις να χάνεις παίρνεις και τα πάνω σου και πεισμωνεις περισσότερο...και εγώ 65 είμαι...είπα να φτάσω τα 60 για αρχή και μετά τα 55 αν τα κατάφερνα...με 1.62 υψος που πάω????χαχαχαχα!πρέπει να πάρω τα κουβαδάκια μου και να πάω σε άλλη παραλία!!!Χαχαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Afroditi85 είπε:

 

1,78!!!ουαου!!!και πάλι στα 55 κιλά είσαι πολύ αδύνατη!!! μοντέλο δηλαδή!!!

Τώρα θα πάθω κατάθλιψη!!!χαχαχαχα!!!εγώ θέλω να φτάσω στα 55 κιλά και ντρέπομαι να σας πω τι ύψος έχω!:grin:

 

 

πρίν από 24 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα καλή εβδομάδα κορίτσι!! Εγω έφτιαξα για εμας μπιφτεκια κοτοπουλο και για την μικρη μοσχαρακι με ντοματσ καιχυλοπιτακι. Εγω βγηκα απο την γεννα 62 και εφταδα με τον θηλασμο 65 και τα κανονικα μου εινσι 58.σημερα κλεινω μια εβδομάδα διατροφης απο διατροφολογο  γιατι δεν μπορουσα αλλο θα εσκαγα τα παω μια χαρα το πηρα αποφασει και δεν ζηλευω τιποτα!! Πρεπει να το παρεις αποφασει και θα τα χασεις! 

Εσυ εισαι μοντελο κοριτσιμου. Εγω που να παω με το 1. 68. Και 65 κιλα τωρα αστα. Ο θηλασμος και εμενα με επριξε δεν εχασα καθολου πηρα. Ακομα θηλαζει αλλα 2 φορες πρωι βραδυ. 

Χαχαχα υπερβολες... Κοριτσια αμα το παρετε αποφαση και με προσπαθεια ολα θα γινουν!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομάδα!

Εμείς ξυπνήσαμε 8 και ξανακοιμηθηκε μέχρι τις 9!τώρα φάγαμε φρουτοκρεμα!και θα κάτσουμε στο χαλί!

Σήμερα θα φτιάξω φακές για εμάς και μοσχαράκι για την μικρή!πιστεύω να ξανακοιμηθεί γύρω στις 12 και να τα καταφέρω!

Κορίτσια έχετε χάσει τα κιλά της εγκυμοσύνης?εγώ όχι...με το θηλασμό έτρωγα συνέχεια και συνεχίζω να τρώω...όλο λέω θα ξεκινήσω να προσέχω και μετά ξανατρωω...είμαι και πολύ γλυκατζου...δεν μπορώ να αντισταθώ..και όλη μέρα σπίτι...:sad:

Ασε Αφροδιτη μου κι εγω ειμαι πολυ γλυκατζου..Φαι να μη φαω καθολου δεν με νοιαζει.Αλλα για γλυκο πεθαινω..Αν το σκεφτω καξ δεν φαω θα τρελαθω.Με τα γλυκα ζω...Τι θα κανουμε;

πρίν από 37 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

 

Χαχαχα υπερβολες... Κοριτσια αμα το παρετε αποφαση και με προσπαθεια ολα θα γινουν!!!

Ενα δικιο το χεις δεν λεω αλλα δεν ειμαι ετοιμη να κοψω τα γλυκα μου...:P

  • Χαχα 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Ξυπνησαμε στις 8 πηγαμε για ψωνια.Κοιμηθηκαμε στις 11 παρα και τωρα φτιαχνω φακη για ολους.Εγω εμεινα εγκυος 58 κιλα.(υψος 1,65) και γεννησα 63.(ναι πηρα μονο 5 κιλα λογω εμμετων και καουρας).Στο σπιτι γυρισα 58 και λογω πιεσης της παιδιατρου να τρωω καλυτερα πηγα 60 και μενω εκει.Μαλλον θα κανω μια προσπαθεια να χασω 2-3  πριν μεινω εγκυος ξανα αν και απο την πειρα μου σε 3 εγκυμοσυνης παντα χανω στην αρχη

Καλημέρα κορίτσι μου στο μυαλό μου είσουνα λεω χαθηκε σημερα. Εμεις εχουμε ξυπνια απο το πρωι τωρα κοιμηθηκε λιγο και πεταχτηκα λιγο στη τραπεζα ευτυχως δεν εχει γκρινια μεχρι στιγμης. Περιπου ιδιο υψος και λιγα παραπανω κιλα εχω εγώ. Θα τα χασω που θα πανε δεν θα τους περασει!!!! 

πρίν από 57 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ναι μια απόφαση είναι...και άμα αρχίσεις να χάνεις παίρνεις και τα πάνω σου και πεισμωνεις περισσότερο...και εγώ 65 είμαι...είπα να φτάσω τα 60 για αρχή και μετά τα 55 αν τα κατάφερνα...με 1.62 υψος που πάω????χαχαχαχα!πρέπει να πάρω τα κουβαδάκια μου και να πάω σε άλλη παραλία!!!Χαχαχαχαχα!!!

Σιγα μωρε τι να κανουμε ειμαστε λιγο μετριες.... Δεν πειραζει να μην μας βαζουνε και για ψηλες δουλειές!!! Κατι μου φενεται εχω χασει και συνεχίζω!!!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Ασε Αφροδιτη μου κι εγω ειμαι πολυ γλυκατζου..Φαι να μη φαω καθολου δεν με νοιαζει.Αλλα για γλυκο πεθαινω..Αν το σκεφτω καξ δεν φαω θα τρελαθω.Με τα γλυκα ζω...Τι θα κανουμε;

Ενα δικιο το χεις δεν λεω αλλα δεν ειμαι ετοιμη να κοψω τα γλυκα μου...:P

Τα ίδια και εγώ!!!η κόρη η μεγάλη πριν κανένα χρόνο μου λέει:τι να κάνουμε βρε μαμά είμαι και εγώ γλυκατζου όπως εσύ!!!:-Pαφού λέμε συνέχεια ότι πρέπει να δοκιμάζουμε απο όλα τα φαγητά και να τρώμε και φακές φασολάκια αρακά κλπ... μου είπε αυτό!!! ευτυχώς της αρέσουν πολύ οι σαλάτες και τα λαχανικά τρώει και φρούτα με τα όσπρια έχουμε ένα θέμα..τρώει μόνο φακές και αυτές όχι με όρεξη...αλλά είναι κανονική στα κιλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...