Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Και εγώ μέρα παρά μέρα αλλά έχω αρχίσει τις τελευταίες μέρες και νομίζω ότι το κεφαλάκι της επειδή ιδρώνει μυρίζει ..μπορεί να είναι και ιδέα μου ..ναι πιστολάκι της βάζω και εγώ στο χαμηλό αν και δεν έχουμε και μακρυά μαλλιά απλα για να μην είναι μουσκεμένα ...

πρίν από 3 λεπτά , Angela123 είπε:

Τον κάνω κάθε βράδυ γιατί τον χαλαρώνει και θέλω να είναι σίγουρη ότι είναι απόλυτα καθαρός εκεί κάτω αφού θα έχει την πάνα τουλάχιστον 12 ώρες.τα μαλλιά του τα κάνω 2 φορές την εβδομάδα αλλά επειδή είναι αρκετα μακριά του βαζω πιστολακι στο χαμηλο.εσεις βάζετε πιστολάκι;

 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Και εγώ μέρα παρά μέρα αλλά έχω αρχίσει τις τελευταίες μέρες και νομίζω ότι το κεφαλάκι της επειδή ιδρώνει μυρίζει ..μπορεί να είναι και ιδέα μου ..ναι πιστολάκι της βάζω και εγώ στο χαμηλό αν και δεν έχουμε και μακρυά μαλλιά απλα για να μην είναι μουσκεμένα ...

 

Εγω δεν βαζω πιστολακι.Εχουμε αρκετα μαλλακια απλα τα στεγνωνω καλα με την πετσετα.Μολις κοιμηθηκε.Τον πωπο του τον πλενω 2 φορες τη μερα που κανει κακα και μπροστα.

Τελειο το τικερακι:x

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα πριν δέκα λεπτά κοιμηθηκε και εγώ σήμερα είμαι αρκετά κουρασμένη και μάλλον θα την πέσω ..καλό και ήρεμο βράδυ να έχουμε ..

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Εγω δεν βαζω πιστολακι.Εχουμε αρκετα μαλλακια απλα τα στεγνωνω καλα με την πετσετα.Μολις κοιμηθηκε.Τον πωπο του τον πλενω 2 φορες τη μερα που κανει κακα και μπροστα.

Τελειο το τικερακι:x

Ναι τοπικά την κάνω κ εγώ μια με δύο φορές μέσα στην ημέρα ..χθες το βράδυ προσπάθησα κ το έκανα και εγώ το τικερ..:-P

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Mamasanty είπε:

Και εμένα πριν δέκα λεπτά κοιμηθηκε και εγώ σήμερα είμαι αρκετά κουρασμένη και μάλλον θα την πέσω ..καλό και ήρεμο βράδυ να έχουμε ..

Ναι τοπικά την κάνω κ εγώ μια με δύο φορές μέσα στην ημέρα ..χθες το βράδυ προσπάθησα κ το έκανα και εγώ το τικερ..:-P

Καλο βραδυ σε ολες τις  μανουλες και τα μωρακια

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια πως κοιμηθηκατε; εμεις οχι και τοσο καλα κλαμα ολο το βραδυ ποναγε η γλυκουλα μου!! Απο εχθες εχει μια υπερενταση τι να σας πω εχθές μου κοιμηθηκε ολη μερα 1 ωρα και ολη την αλλη ωρα ηθελε παιχνιδια και να την κραταω να περπαταει. Την ρωταω που πηγε ο μπαμπας και αυτη μου απανταει ατα ατα την εχω τραβηξει και βιντεο μολις το έστειλα στο μπαμπα ο μπαμπας ξετρελαθηκε!! 

  • Μου αρέσει 2

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κοριτσια πως κοιμηθηκατε; εμεις οχι και τοσο καλα κλαμα ολο το βραδυ ποναγε η γλυκουλα μου!! Απο εχθες εχει μια υπερενταση τι να σας πω εχθές μου κοιμηθηκε ολη μερα 1 ωρα και ολη την αλλη ωρα ηθελε παιχνιδια και να την κραταω να περπαταει. Την ρωταω που πηγε ο μπαμπας και αυτη μου απανταει ατα ατα την εχω τραβηξει και βιντεο μολις το έστειλα στο μπαμπα ο μπαμπας ξετρελαθηκε!! 

Καλημέρα!και εμένα χθές πήγε 10 για να κοιμηθεί! δεν ήθελε με τίποτα!σηκωνοτανε κουβέντιαζε...τελικά την πήρε ο ύπνος στην αγκαλιά μου με κούνημα!αχ μωρέ την γλυκούλα!θα περπατήσει γρήγορα!

Σήμερα αρακά με πατάτες και καρότα!και η μικρή έχω μοσχάρι και της έβαλα λαχανικά και πατατουλα!σήμερα της έβαλα στην φρουτοκρεμα ανανά και το έφαγε!τώρα που είναι καλά θα της εισάγω αυγό ψάρι και όσπρια...θα δω με πια σειρά...

Χθές έβγαλα τις διατροφές που είχα και έβαλα την πρώτη στο ψυγείο!θα προσπαθήσω αλλά λίγο χαλαρά στην αρχή!τουλάχιστον να κάνω τρίωρα και να μην τρώω γλυκά και βλακείες!αλλά θα κάνω μια ελεύθερη μέρα την Κυριακή αλλιώς δεν μπορώ ψυχολογικά!!!χαχαχαχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!αχ μωρέ ταλαιπωρούνται τα μωράκια!έχουν και αυτά τα δικά τους βασανα(δόντια,άλματα αναπτυξης κτλ).

Εμένα κοιμήθηκε πολύ καλά,έφαγε ένα μπολάκι δημητριακά,μαγείρεψα φασολάδα με λουκάνικα να φάμε το μεσημέρι και σε λίγο θα βγούμε βολτούλα με τη φίλη μου και το δικό της μπέμπη!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλημέρα!αχ μωρέ ταλαιπωρούνται τα μωράκια!έχουν και αυτά τα δικά τους βασανα(δόντια,άλματα αναπτυξης κτλ).

Εμένα κοιμήθηκε πολύ καλά,έφαγε ένα μπολάκι δημητριακά,μαγείρεψα φασολάδα με λουκάνικα να φάμε το μεσημέρι και σε λίγο θα βγούμε βολτούλα με τη φίλη μου και το δικό της μπέμπη!

Τι ωραία!καλά να περάσετε! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Afroditi85 είπε:

Καλημέρα!και εμένα χθές πήγε 10 για να κοιμηθεί! δεν ήθελε με τίποτα!σηκωνοτανε κουβέντιαζε...τελικά την πήρε ο ύπνος στην αγκαλιά μου με κούνημα!αχ μωρέ την γλυκούλα!θα περπατήσει γρήγορα!

Σήμερα αρακά με πατάτες και καρότα!και η μικρή έχω μοσχάρι και της έβαλα λαχανικά και πατατουλα!σήμερα της έβαλα στην φρουτοκρεμα ανανά και το έφαγε!τώρα που είναι καλά θα της εισάγω αυγό ψάρι και όσπρια...θα δω με πια σειρά...

Χθές έβγαλα τις διατροφές που είχα και έβαλα την πρώτη στο ψυγείο!θα προσπαθήσω αλλά λίγο χαλαρά στην αρχή!τουλάχιστον να κάνω τρίωρα και να μην τρώω γλυκά και βλακείες!αλλά θα κάνω μια ελεύθερη μέρα την Κυριακή αλλιώς δεν μπορώ ψυχολογικά!!!χαχαχαχα!!!

Καλημέρα!!! ιδιο φαγητακι εχουμε για τα μικρα! Εγω οσπρια δεν της εχω δωσει σεχλιγες μερες θα παμε παιδιατρο και θα μου πει. Κανε μια προσπάθεια και βλεπεις χρειαζεται η ελεύθερη μερα την Δευτέρα που θα παω θα της πω μηπως μπορω και εγω να εχω. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 40 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα!!! ιδιο φαγητακι εχουμε για τα μικρα! Εγω οσπρια δεν της εχω δωσει σεχλιγες μερες θα παμε παιδιατρο και θα μου πει. Κανε μια προσπάθεια και βλεπεις χρειαζεται η ελεύθερη μερα την Δευτέρα που θα παω θα της πω μηπως μπορω και εγω να εχω. 

Και εγώ θα δω... λογικά με φακές θα ξεκινήσω...θα τις προσθέσω στην αρχή μαζί με το κρέας και τα λαχανικά...ναι η ελεύθερη μέρα σου δίνει άλλο κουράγιο!χαχαχαχα!:-D

Άσχετο αλλά εγώ τα τικερακια δεν τα βλέπω!!! επειδή είμαι από κινητό???? γιατί δεν μου τα εμφανίζει?:confused:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσαρες!! Χαθηκα σημερα.. Ετρεχα να κανω κατι δουλειες!! Εμπενα σας διαβασα αλλα δεν προλαβαινα να απαντησω..  Εμενα τις τελευταιες μερες ξυπναει απο τις 7:30.. Τι να πω... Εχουμε μοσχαρακι για την μικρη με φασολακια πατατουλα με κοκκινη σαλτσα απο χθες και για μας φτιαχνω φασολακια... 

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Afroditi85 είπε:

 

Άσχετο αλλά εγώ τα τικερακια δεν τα βλέπω!!! επειδή είμαι από κινητό???? γιατί δεν μου τα εμφανίζει?:confused:

Γεια σου κορίτσι ..εγώ έκανα ψαράκια στον φούρνο για ολους με πουρέ ..και εγώ  από κινητό είμαι αλλά τα βλέπω :shock:

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σου κορίτσι ..εγώ έκανα ψαράκια στον φούρνο για ολους με πουρέ ..και εγώ  από κινητό είμαι αλλά τα βλέπω :shock:

Ωραίο το ψαράκι!εγώ δεν βλέπω τίποτα!!!μάλλον έχει να κάνει με το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί τι να πω αν θες μπες στο lilypie στο google..εκεί θα τα βρεις 

πρίν από 9 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Ωραίο το ψαράκι!εγώ δεν βλέπω τίποτα!!!μάλλον έχει να κάνει με το κινητό!

 

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...