Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Mammasanty και εμένα τις προάλλες είχε ανεβάσει κάτι 39αρια αλλά σε μια μέρα έγινε περδίκι!μπορεί να είναι καμία ιωσουλα

Τι καλά που ψάχνετε για αποκριάτικες στολες!δυστυχώς εδώ δεν έχουν απόκριες,μόνο Halloween  και τότε τον είχαμε ντύσει σκελετό?! αλλά δε μου πολύ άρεσε!

Σήμερα θα φάμε μοσχάρι γιουβετσακι και το απόγευμα πίτσα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γεια σου κορίτσι γιατι η γλυκουλα μου αρωστησε ποσο ανεβασε; 

 

πρίν από 5 λεπτά , Angela123 είπε:

Mammasanty και εμένα τις προάλλες είχε ανεβάσει κάτι 39αρια αλλά σε μια μέρα έγινε περδίκι!μπορεί να είναι καμία ιωσουλα

Τι καλά που ψάχνετε για αποκριάτικες στολες!δυστυχώς εδώ δεν έχουν απόκριες,μόνο Halloween  και τότε τον είχαμε ντύσει σκελετό?! αλλά δε μου πολύ άρεσε!

Σήμερα θα φάμε μοσχάρι γιουβετσακι και το απόγευμα πίτσα!!!

Αχ μακάρι και εμάς να είναι κάτι τέτοιο γιατί δεν αντέξω πάλι έχουμε δέκα μέρες που συνήλθε από μυξουλες ..όλο τον Ιανουάριο ήταν χάλια ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

38 ανέβασε και έκανε δύο ώρες να της πέσει ..τώρα έφαγε και κοιμήθηκε ... λέτε να μου κρυωσε;

Περαστικά σας! καμία ιωσουλα θα είναι... δυστυχώς κυκλοφορούν πολλές...εύχομαι να της περάσει γρήγορα...και εμείς αγανακτησαμε να ξεκρυωσουμε και τώρα τρέμω...αλλά έχω την μεγάλη που μας τα κουβαλάει από το σχολείο...τι να κάνουμε...

2 ώρες πρίν, Angela123 είπε:

Mammasanty και εμένα τις προάλλες είχε ανεβάσει κάτι 39αρια αλλά σε μια μέρα έγινε περδίκι!μπορεί να είναι καμία ιωσουλα

Τι καλά που ψάχνετε για αποκριάτικες στολες!δυστυχώς εδώ δεν έχουν απόκριες,μόνο Halloween  και τότε τον είχαμε ντύσει σκελετό?! αλλά δε μου πολύ άρεσε!

Σήμερα θα φάμε μοσχάρι γιουβετσακι και το απόγευμα πίτσα!!!

Ωραία τα φαγητά σας!της μεγάλης μου της αρέσει το Halloween! έπρεπε να τον ντύσεις κολοκύθα!!! χαχαχαχα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Περαστικά σας! καμία ιωσουλα θα είναι... δυστυχώς κυκλοφορούν πολλές...εύχομαι να της περάσει γρήγορα...και εμείς αγανακτησαμε να ξεκρυωσουμε και τώρα τρέμω...αλλά έχω την μεγάλη που μας τα κουβαλάει από το σχολείο...τι να κάνουμε...

Ωραία τα φαγητά σας!της μεγάλης μου της αρέσει το Halloween! έπρεπε να τον ντύσεις κολοκύθα!!! χαχαχαχα!!!

Προσπαθω να ανεβασω κατι συνταγες αλλα μου τα εχει σε αποκρυψη..

https://www.mama365.gr/34121/mpoyfes-se-paidiko-parti-12-prototypes-lihoydies.html


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

 

Και εμένα μου το έκανε το πρωί αυτό...όλα είναι πολύ ωραία!αυτό με τα ζαμπονοτυροπιτακια με την σφολιάτα είναι πολύ ωραίο και εύκολα!

Εμείς σκεφτόμαστε να ανάψουμε κάρβουνα και να ψήσουμε μπριζόλες πανσετες μπιφτέκια...θα φτιάξω 2 ειδών σαλάτες...τορτελινια με κρέμα γάλακτος τυριά ζαμπόν...θα πω της πεθεράς μου να μου φτιάξει χορτόπιτακια...και θέλω και άλλα ορεκτικά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσι και εμενα κοιμήθηκε μια χαρα ευτυχως τα μικρουλια μας!!! Και εγω την εβαλα πριν λιγο για υπνο. Εσυ τι θα το ντυσεις το αγορι; 

Καλησπερα.Καμηλοπαρδαλη θα τον ντυσω ειναι η πρωτη στολη του ανηψιου μου.Θα σας βαλω φωτο.Εχω και τωρα μια καινουργια στο προφιλ απο βολτα

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

 

Αχ μακάρι και εμάς να είναι κάτι τέτοιο γιατί δεν αντέξω πάλι έχουμε δέκα μέρες που συνήλθε από μυξουλες ..όλο τον Ιανουάριο ήταν χάλια ...

Περαστικα στη μικρη σου.Ευχομαι να συνελθει γρηγορα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερίνα και εμένα μου το κάνει αυτό από το πρωί...όλα είναι πολύ ωραία!αυτό με τα ζαμπονοτυροπιτακια με την σφολιάτα είναι πολύ ωραίο και εύκολα!

Εμείς σκεφτόμαστε να ανάψουμε κάρβουνα και να ψήσουμε μπριζόλες πανσετες μπιφτέκια...θα φτιάξω 2 ειδών σαλάτες...τορτελινια με κρέμα γάλακτος τυριά ζαμπόν...θα πω της πεθεράς μου να μου φτιάξει χορτόπιτακια...και θέλω και άλλα ορεκτικά!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Καμηλοπαρδαλη θα τον ντυσω ειναι η πρωτη στολη του ανηψιου μου.Θα σας βαλω φωτο.Εχω και τωρα μια καινουργια στο προφιλ απο βολτα

Περαστικα στη μικρη σου.Ευχομαι να συνελθει γρηγορα

Κουκλος το παιδι φανταζομαι και με τι καμηλοπαρδαλη τι πλακα θα εχει!! Εγω την εβγαλα φωτο σημερα γιατι κλεισαμε 9 μηνων!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κουκλος το παιδι φανταζομαι και με τι καμηλοπαρδαλη τι πλακα θα εχει!! Εγω την εβγαλα φωτο σημερα γιατι κλεισαμε 9 μηνων!!! 

Μεγαλωσε το μπουμπουκακι.9 μηνων!!!Τι τελεια ηλικια που ειναι τα μωρα μας,κανουν τοσα πραγματα πια.Αυτα τα δοντακια να μη μας ταλαιπωρουσαν μονο.Σε λιγο χρονιζει ο μικρος.Απιστευτο μου φαινεται...


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Afroditi85 είπε:

Κατερίνα και εμένα μου το κάνει αυτό από το πρωί...όλα είναι πολύ ωραία!αυτό με τα ζαμπονοτυροπιτακια με την σφολιάτα είναι πολύ ωραίο και εύκολα!

Εμείς σκεφτόμαστε να ανάψουμε κάρβουνα και να ψήσουμε μπριζόλες πανσετες μπιφτέκια...θα φτιάξω 2 ειδών σαλάτες...τορτελινια με κρέμα γάλακτος τυριά ζαμπόν...θα πω της πεθεράς μου να μου φτιάξει χορτόπιτακια...και θέλω και άλλα ορεκτικά!!!!

Ουυυ μια χαρα.. Ναι λιγα ορεκτικα μονο να βρεις και εισαι οκ... Ποσα ατομα θα ειστε?? Ναι θα κανω και εγω τιποτα απο αυτα που σου εστειλα.. Θα δω θα διαλεξω.. Λεω να κανω τιποτα μακαρονοσαλατα σε μικρα ποτηρακια, θα κανω καλαμακια με διαφορα λαχανικα, αυτο με τις πατατες, και ψαχνω καο για αλλα ..


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 28 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ουυυ μια χαρα.. Ναι λιγα ορεκτικα μονο να βρεις και εισαι οκ... Ποσα ατομα θα ειστε?? Ναι θα κανω και εγω τιποτα απο αυτα που σου εστειλα.. Θα δω θα διαλεξω.. Λεω να κανω τιποτα μακαρονοσαλατα σε μικρα ποτηρακια, θα κανω καλαμακια με διαφορα λαχανικα, αυτο με τις πατατες, και ψαχνω καο για αλλα ..

Δεν έχουμε καταλήξει...αλλά σίγουρα 25-30!και όταν τους καλούμε θα δούμε και ποιοι θα έρθουνε για να ξέρουμε στο περίπου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Comet είπε:

Μεγαλωσε το μπουμπουκακι.9 μηνων!!!Τι τελεια ηλικια που ειναι τα μωρα μας,κανουν τοσα πραγματα πια.Αυτα τα δοντακια να μη μας ταλαιπωρουσαν μονο.Σε λιγο χρονιζει ο μικρος.Απιστευτο μου φαινεται...

Αστα μεγαλωσαν τα μωρα μας. Φαγαμε τραχανα γλυκο δεν μας πολυ αρεσε της ερχοταν εμμετος νερουλο το κανεις η πθο σφυχτο; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Αστα μεγαλωσαν τα μωρα μας. Φαγαμε τραχανα γλυκο δεν μας πολυ αρεσε της ερχοταν εμμετος νερουλο το κανεις η πθο σφυχτο; 

Οχι πολυ νερουλο.Μαλλον δεν της αρεσει ο τραχανας


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Alex. Arap είπε:

Μαλλον οχι δεν της ξανα δινω. 

Δεν πειραζει.Δεν χρειαζεται να τρωνε τα παντα.Αν τρωει κρεατακι,αυγο ,φρουτα και γαλα μια χαρα ειναι.Εμεις κοιμηθηκαμε πριν 15 λεπτα και τωρα θα δουμε ταινια.Ο αντρας μου θα το διαλεξει:huh:Μαλλον θα το μετανιωσω παλι αλλα ειμαι πολυ κουρασμενη για να ψαξω εγω


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...