Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσια ο μπεμπακος περπατησε μονος του...!!!Εκανε 6-7 βηματα μονος του:rolleyes:

Αααα μπραβο!!!!! Καλα περπατηματα!!!! Τωρα ποιος τον πιανει σε λιγες μερες θα τρεχεις απο πισω του!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 58 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσια ο μπεμπακος περπατησε μονος του...!!!Εκανε 6-7 βηματα μονος του:rolleyes:

Μπράβο ο μπεμπςκος!!! Τρεχατε ποδαρακια τωρα!!! Σήμερα δεν μας βλέπω καλα με μισή ωρα υπνο απο το πρωι. Φαγαμε και το μοσχαρακικαι τις  χυλοπιτες κομματακια. Ποσες χυλοπιτες βαζεται εσεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Μπράβο ο μπεμπςκος!!! Τρεχατε ποδαρακια τωρα!!! Σήμερα δεν μας βλέπω καλα με μισή ωρα υπνο απο το πρωι. Φαγαμε και το μοσχαρακικαι τις  χυλοπιτες κομματακια. Ποσες χυλοπιτες βαζεται εσεις; 

Ναι ο ατιμος.Εκει που στεκοταν μπροστα μου κι επιανε το γονατο μου το αφησε κι αρχισε να περπαταει και δεν επεσε απλα ξανασταθηκε και εγω απο την χαρα μου τον πηρα αγκαλια..Βαζω μισο μπωλακι οταν ειναι κομματια.Σκεψου ολοκληρο ειναι η μεριδα του αλεσμενο(300ml).Αν και ξερω οταν αν βαλω κι αλλο θα το φαει.Ποτε δεν μου αφησε φαι η φρουτα η κρεμα μονο το βραδυνο γαλα που πια πινουμε το πολυ 100 ml.

πρίν από 1 λεπτό , Afroditi85 είπε:

Μπράβο σάς!!!καλά τρεχαματα τώρα!!!:grin:

Ευχαριστουμε!!!Τον περιμενα αυτες τις μερες (ελεγα μαλλον μεχρι την ερχομενη Κυριακη )γιατι εκανε το Σαββατο 2-3 βηματα μες την κουνια του.Τωρα κοιμαται και πινω καφε αφου εφαγα φακη(και μια σοκοφρετα χιχιχι:P)


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Ναι ο ατιμος.Εκει που στεκοταν μπροστα μου κι επιανε το γονατο μου το αφησε κι αρχισε να περπαταει και δεν επεσε απλα ξανασταθηκε και εγω απο την χαρα μου τον πηρα αγκαλια..Βαζω μισο μπωλακι οταν ειναι κομματια.Σκεψου ολοκληρο ειναι η μεριδα του αλεσμενο(300ml).Αν και ξερω οταν αν βαλω κι αλλο θα το φαει.Ποτε δεν μου αφησε φαι η φρουτα η κρεμα μονο το βραδυνο γαλα που πια πινουμε το πολυ 100 ml.

Ευχαριστουμε!!!Τον περιμενα αυτες τις μερες (ελεγα μαλλον μεχρι την ερχομενη Κυριακη )γιατι εκανε το Σαββατο 2-3 βηματα μες την κουνια του.Τωρα κοιμαται και πινω καφε αφου εφαγα φακη(και μια σοκοφρετα χιχιχι:P)

Μου εφαγε κομμάτια 200 ml καλα δεν ειναι; κοιμήθηκε ευτυχως αντε να δω για πόσο. Σοκοφρετα....... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , Comet είπε:

Ναι ο ατιμος.Εκει που στεκοταν μπροστα μου κι επιανε το γονατο μου το αφησε κι αρχισε να περπαταει και δεν επεσε απλα ξανασταθηκε και εγω απο την χαρα μου τον πηρα αγκαλια..Βαζω μισο μπωλακι οταν ειναι κομματια.Σκεψου ολοκληρο ειναι η μεριδα του αλεσμενο(300ml).Αν και ξερω οταν αν βαλω κι αλλο θα το φαει.Ποτε δεν μου αφησε φαι η φρουτα η κρεμα μονο το βραδυνο γαλα που πια πινουμε το πολυ 100 ml.

Ευχαριστουμε!!!Τον περιμενα αυτες τις μερες (ελεγα μαλλον μεχρι την ερχομενη Κυριακη )γιατι εκανε το Σαββατο 2-3 βηματα μες την κουνια του.Τωρα κοιμαται και πινω καφε αφου εφαγα φακη(και μια σοκοφρετα χιχιχι:P)

Χαχαχα!και εμείς φακή!πήρα σοκοφρετα με στέβια να την δοκιμάσω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μου εφαγε κομμάτια 200 ml καλα δεν ειναι; κοιμήθηκε ευτυχως αντε να δω για πόσο. Σοκοφρετα....... 

Πολυ καλα ειναι.Δεν δινουμε το ιδιο με το αλεσμενο.Μακαρι να κοιμηθει αρκετα να ηρεμησετε και οι δυο.Αν δεν ετρωγα τοσα γλυκα ουτε 50 κιλα δεν θα μουν.Μπραβο που κανεις διατροφη εγω δεν αντεχω..

πρίν από 7 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Χαχαχα!και εμείς φακή!πήρα σοκοφρετα με στέβια να την δοκιμάσω!

Δεν εχω φαει ποτε γλυκα με στεβια,αν ειναι καλα πες μου να δοκιμασω κι εγω

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Πολυ καλα ειναι.Δεν δινουμε το ιδιο με το αλεσμενο.Μακαρι να κοιμηθει αρκετα να ηρεμησετε και οι δυο.Αν δεν ετρωγα τοσα γλυκα ουτε 50 κιλα δεν θα μουν.Μπραβο που κανεις διατροφη εγω δεν αντεχω..

Δεν εχω φαει ποτε γλυκα με στεβια,αν ειναι καλα πες μου να δοκιμασω κι εγω

Δεν θα τα αντεξω ξυπνησε........ 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες.πως ειστε;

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί ειχε ερθει η αδερφη μου και την φιλοξενησαμε.

Υπάρχει λόγος που μετράτε τα γραμμάρια;εγώ όταν έδινα αλεσμένο αλλά και τώρα που τα τρωει όλα κομμάτια δεν μέτρησα πότε γραμμάρια.απλα βάζω στο πιάτο του φαγητό και τρωει όσο θελει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπέρα μανούλες.πως ειστε;

Χάθηκα αυτές τις μέρες γιατί ειχε ερθει η αδερφη μου και την φιλοξενησαμε.

Υπάρχει λόγος που μετράτε τα γραμμάρια;εγώ όταν έδινα αλεσμένο αλλά και τώρα που τα τρωει όλα κομμάτια δεν μέτρησα πότε γραμμάρια.απλα βάζω στο πιάτο του φαγητό και τρωει όσο θελει

Καλησπερα.Προσωπικα δεν μετραω απλα ξερω ποσο χωραει το μπολακι του.Εσυ που εχεις μεγαλυτερο αγορακι εχει λιγες μερες που οταν τον αλλαζω πειραζει το πουλακι του.Νομιζω κι ο ανηψιος μου το κανε στο χρονο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 45 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Προσωπικα δεν μετραω απλα ξερω ποσο χωραει το μπολακι του.Εσυ που εχεις μεγαλυτερο αγορακι εχει λιγες μερες που οταν τον αλλαζω πειραζει το πουλακι του.Νομιζω κι ο ανηψιος μου το κανε στο χρονο

Χαχα ναι τα σκατουλικα ανακαλυπτουν το σωμα τους!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ..τι κάνετε ;; Εμένα σήμερα κοιμηθηκε μόνο το μεσημέρι δύο ωρίτσες..να σας ρωτήσω κάθε πότε τα κάνετε μπανάκι; 

Μερα παρα μερα συνηθως γιατι εχουμε ευαισθητο δερμα και ειχαμε ξηροδερμια παλια

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Angela123 είπε:

Χαχα ναι τα σκατουλικα ανακαλυπτουν το σωμα τους!

Και εγω μερα παρα μερα τωρα τον χειμωνα.. Το καλοκαιρι καθε μερα!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 52 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια μου ..τι κάνετε ;; Εμένα σήμερα κοιμηθηκε μόνο το μεσημέρι δύο ωρίτσες..να σας ρωτήσω κάθε πότε τα κάνετε μπανάκι; 

Τον κάνω κάθε βράδυ γιατί τον χαλαρώνει και θέλω να είναι σίγουρη ότι είναι απόλυτα καθαρός εκεί κάτω αφού θα έχει την πάνα τουλάχιστον 12 ώρες.τα μαλλιά του τα κάνω 2 φορές την εβδομάδα αλλά επειδή είναι αρκετα μακριά του βαζω πιστολακι στο χαμηλο.εσεις βάζετε πιστολάκι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...