Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Πολύ όμορφη τοποθέτηση ! 

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Συμφωνώ απόλυτα !!! Μακάρι και εγώ να είχα αυτή τη λογική νεότερη όταν ήμουν ! 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Επιτέλους κοιμήθηκε!από εκεί που κοιμομασταν 8:30-9 τώρα πάει 10! ωραία πες μου τι θα φτιάξεις να παίρνω ιδέες!

Οκ.. Οταν βρω θα σου πω.. Αμα σκεφτεις και εσυ τιποτα πες..!!;)

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 21 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Επιτέλους κοιμήθηκε!από εκεί που κοιμομασταν 8:30-9 τώρα πάει 10! ωραία πες μου τι θα φτιάξεις να παίρνω ιδέες!

Κι ο μπεμπης κοιμηθηκε  στις 10.Εμεις θα μαστε παππουδες και η αδερφη μου με την κουνιαδα μου και οι οικογενειες τους.Καμια 10ρια δηλ.Μαλλον και λογω μερας θα παραγγειλουμε κατι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα... Εμεις παλι ξυπνησαμε με τις κοτες.. 7:15... Κικιρικουυυυυυυυυυυ... Κικιρικουυυυυυυυυυυυ... 

10 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Επιτέλους κοιμήθηκε!από εκεί που κοιμομασταν 8:30-9 τώρα πάει 10! ωραία πες μου τι θα φτιάξεις να παίρνω ιδέες!

Καλημερααα.. Μια ιδεα πιυ βρηκα και φαινεται ωραιο ειναι αυτο 

https://www.mothersblog.gr/syntages/story/21219/mpoykies-apo-gemistes-patatoyles

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια εγραψα και πριν αλλσ ειναι σε αποκρυψη τι να πω. Εγω λεω να παρω αποκριατικη κατι σε ζωακι πειτε καμια ιδεα βρρ κοριτσια. Εμεις ξυπνησαμε 7 φαγαμε και πεσαμε για υπνο ευτυχως. Τωρα μας εφερε η νονα μια περπατουρα που την φορας οπως σας ειπα με την πετσετα κατω απο της μασχαλες αλλα αυτο εχει ραντες και της κρατας καλυτερα. 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια εγραψα και πριν αλλσ ειναι σε αποκρυψη τι να πω. Εγω λεω να παρω αποκριατικη κατι σε ζωακι πειτε καμια ιδεα βρρ κοριτσια. Εμεις ξυπνησαμε 7 φαγαμε και πεσαμε για υπνο ευτυχως. Τωρα μας εφερε η νονα μια περπατουρα που την φορας οπως σας ειπα με την πετσετα κατω απο της μασχαλες αλλα αυτο εχει ραντες και της κρατας καλυτερα. 

Τι καλα που σου κοιμηθηκε.. Εμεις ηπιαμε γαλα εγαγε μια φετα ψωμι με ανθοτυρο και τωρα την εχω αφησει κατω να παιζει και θελω να κανω καμια δουλεια... Σημερα λεω να φτιαξω ψαρακι για την μικρη και για μας γεμιστα κολοκθιακια με κιμα και σαλτσα αυγολεμονο...

Ααα τι ωραια.. Θα της αρεσει πολυ λογικα.. Δωρο για τους 9 μηνες που κλεινει σημερα ε?? Χαχαχ Να την χαιρεσαι την πριγκιπισσα σου!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , ΚατεριναΣκ είπε:

Τι καλα που σου κοιμηθηκε.. Εμεις ηπιαμε γαλα εγαγε μια φετα ψωμι με ανθοτυρο και τωρα την εχω αφησει κατω να παιζει και θελω να κανω καμια δουλεια... Σημερα λεω να φτιαξω ψαρακι για την μικρη και για μας γεμιστα κολοκθιακια με κιμα και σαλτσα αυγολεμονο...

Ααα τι ωραια.. Θα της αρεσει πολυ λογικα.. Δωρο για τους 9 μηνες που κλεινει σημερα ε?? Χαχαχ Να την χαιρεσαι την πριγκιπισσα σου!!!

Ωραιο φαγητακι εχετε εγω βραστες πατατες με τυρι. Ευχαριστούμε πολυ!!!! Μα χαίρεσαι και εσυ τη μικρη σου!!! μπα δεν το θυμωταν απλα της το πηρε ολο δωρακια μας φερνει!τι θα ντυθητε τις απόκριες; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωραιο φαγητακι εχετε εγω βραστες πατατες με τυρι. Ευχαριστούμε πολυ!!!! Μα χαίρεσαι και εσυ τη μικρη σου!!! μπα δεν το θυμωταν απλα της το πηρε ολο δωρακια μας φερνει!τι θα ντυθητε τις απόκριες; 

Δεν ξερω ακομα.. Πρεπει να παω να της βρω καμια στολη.. Εσυ μας ειπες??δεν θυμαμαι...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

ΛοΚαλημέρα!!!!τι κάνετε?

Και εγώ προσπαθώ να απαντήσω και τα βγάζει σε απόκρυψη:shock:

Κατερίνα ωραίο φαίνεται μου αρέσει ότι περιέχει κρέμα γάλακτος τυριά κλπ... ωραίο το φαγητό σου σήμερα!!!και εγώ το φτιάχνω αλλά έχω να τι κάνω καιρό!

AlexArap θα χάρηκε πολύ η μικρή σου!!!

Εμείς σήμερα θα φάμε σνίτσελ κοτόπουλου στην λαδόκολλα στο φούρνο με πουρέ και σαλάτα...εγώ δεν θα φάω πουρέ!και η μικρή κοτόπουλο με ντομάτα και μακαρονακι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Δεν ξερω ακομα.. Πρεπει να παω να της βρω καμια στολη.. Εσυ μας ειπες??δεν θυμαμαι...

Δεν την εχω βαλει ακομα σε λιγο φαγαμε το αυγουλακι πριν λιγο. Δεν σας ειπα δεν εχω βρει ακομα σε ζωακι λεω καμια μελισουλα!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Afroditi85 είπε:

ΛοΚαλημέρα!!!!τι κάνετε?

Και εγώ προσπαθώ να απαντήσω και τα βγάζει σε απόκρυψη:shock:

Κατερίνα ωραίο φαίνεται μου αρέσει ότι περιέχει κρέμα γάλακτος τυριά κλπ... ωραίο το φαγητό σου σήμερα!!!και εγώ το φτιάχνω αλλά έχω να τι κάνω καιρό!

AlexArap θα χάρηκε πολύ η μικρή σου!!!

Εμείς σήμερα θα φάμε σνίτσελ κοτόπουλου στην λαδόκολλα στο φούρνο με πουρέ και σαλάτα...εγώ δεν θα φάω πουρέ!και η μικρή κοτόπουλο με ντομάτα και μακαρονακι...

Μιαμ μιαμ και αυτο πολυ νοστημο.. !!/αα και εμενα μου αρεσουν πολυ τα φαγητα που εχουν τυρια και κρεμα γαλακτος. ;)

πρίν από 13 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Δεν την εχω βαλει ακομα σε λιγο φαγαμε το αυγουλακι πριν λιγο. Δεν σας ειπα δεν εχω βρει ακομα σε ζωακι λεω καμια μελισουλα!! 

Ααα πολυ ομορφο θα ειναι.. Οτι και να τους βαλεις σε αυτη την ηλικια ειναι σκετη γλυκα!!!

  • Ευχαριστώ 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες.Μια χαρα κοιμηθηκε το βραδυ.Ξυπνησαμε στις 8 φαγαμε,παιξαμε και μολις κοιμηθηκε παλι.Τωρα θα κανω λιγο την κουζινα και θα πιω καφε.Εμεις θα φαμε φακη που εμεινε απο τη δευτερα.Ωραια ιδεα η μελισσουλα η και πασχαλιτσα,τελεια θα ναι..

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλημερα σε ολες.Μια χαρα κοιμηθηκε το βραδυ.Ξυπνησαμε στις 8 φαγαμε,παιξαμε και μολις κοιμηθηκε παλι.Τωρα θα κανω λιγο την κουζινα και θα πιω καφε.Εμεις θα φαμε φακη που εμεινε απο τη δευτερα.Ωραια ιδεα η μελισσουλα η και πασχαλιτσα,τελεια θα ναι..

Καλημέρα κορίτσι και εμενα κοιμήθηκε μια χαρα ευτυχως τα μικρουλια μας!!! Και εγω την εβαλα πριν λιγο για υπνο. Εσυ τι θα το ντυσεις το αγορι; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ;;εμένα η μικρή το πρωί ανέβασε πυρετό ...και η καημένη έχει τρομερή γκρίνια ...

Γεια σου κορίτσι γιατι η γλυκουλα μου αρωστησε ποσο ανεβασε; 

  • Λυπημένη/-ος 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...