Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Και εγώ θα δω... λογικά με φακές θα ξεκινήσω...θα τις προσθέσω στην αρχή μαζί με το κρέας και τα λαχανικά...ναι η ελεύθερη μέρα σου δίνει άλλο κουράγιο!χαχαχαχα!:-D

Άσχετο αλλά εγώ τα τικερακια δεν τα βλέπω!!! επειδή είμαι από κινητό???? γιατί δεν μου τα εμφανίζει?:confused:

Τα τικερακια που λενε τους μηνες του μωρου; η τα μικρουλια που βαζεις στο τελος της προτασεις; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Τα τικερακια που λενε τους μηνες του μωρου; η τα μικρουλια που βαζεις στο τελος της προτασεις; 

Τα τικερακια που λέτε ότι βάζετε δεν τα βλέπω!της φατσούλες μπορώ να τις βάλω!:grin:δεν πειράζει μάλλον έχει να κάνει με το κινητό!θα μπω από περίεργα από τον υπολογιστή να δω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Τα τικερακια που λέτε ότι βάζετε δεν τα βλέπω!της φατσούλες μπορώ να τις βάλω!:grin:δεν πειράζει μάλλον έχει να κάνει με το κινητό!θα μπω από περίεργα από τον υπολογιστή να δω!

Μπορει να φτεει το κινητο δες απο υπολογιστή για να καταλαβει πια λεμε! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια και μωρακια.Τι κανετε;Χαθηκα σημερα γιατι απο τις 8 που ξυπνησαμε καθαριζα γιατι στις 10 ηρθε η πεθερα μου να δει το μωρο και να φαμε μαζι κι εφυγε πριν μιση ωρα.Χαρηκα γιατι ασχοληθηκε πολυ μαζι του και χαιρεται κι αυτος.Τωρα κοιμαται. Εμεις φαγαμε κοτοπουλακι.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα κοριτσια και μωρακια.Τι κανετε;Χαθηκα σημερα γιατι απο τις 8 που ξυπνησαμε καθαριζα γιατι στις 10 ηρθε η πεθερα μου να δει το μωρο και να φαμε μαζι κι εφυγε πριν μιση ωρα.Χαρηκα γιατι ασχοληθηκε πολυ μαζι του και χαιρεται κι αυτος.Τωρα κοιμαται. Εμεις φαγαμε κοτοπουλακι.

Γεια σου κορίτσι. Εδω παίζουμε στο χαλι!! Μπραβο ασχολείται εμενα οταν ερχετε μια φορα το διμηνο για κοτσομπολια ερχετε και δεν της εχω την ορεξη. Θα με τρελανει η μ8κρουλα μου ολα ναζια κανει!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γεια σου κορίτσι. Εδω παίζουμε στο χαλι!! Μπραβο ασχολείται εμενα οταν ερχετε μια φορα το διμηνο για κοτσομπολια ερχετε και δεν της εχω την ορεξη. Θα με τρελανει η μ8κρουλα μου ολα ναζια κανει!!! 

Η καρδουλα μου ειναι ναζιαρα μωρε...Τι γλυκουλια που ειναι σε αυτη την ηλικια:x

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Comet είπε:

Η καρδουλα μου ειναι ναζιαρα μωρε...Τι γλυκουλια που ειναι σε αυτη την ηλικια:x

Ειναι πολυ γλυκοτλια τωρα σου περνουν το μυαλο. Εχει αρχισει κανει γεια. Και εχθες τι ρωτησα που ειναι ο μπαμπας και ειπε ατα την εχω και σε βιντεο αστα θα μας πάρουν τα μυαλα!!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ τωρα που θα ρθει η αδερφη μου θα φερει μια στολη του ανηψιου μου που ηταν ζεβρα οταν ηταν 1,5 χρονων.Και σκεφτομουν τι θα τον ντυσ τις αποκριες.Εσεις τι σκεφτεστε;Κατι σε ζωακι;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Comet είπε:

Εντωμεταξυ τωρα που θα ρθει η αδερφη μου θα φερει μια στολη του ανηψιου μου που ηταν ζεβρα οταν ηταν 1,5 χρονων.Και σκεφτομουν τι θα τον ντυσ τις αποκριες.Εσεις τι σκεφτεστε;Κατι σε ζωακι;

Αμα σου πω οτι δεν το εχω σκεφτει καν?? Εχω αρχησει να ψαχνω ιδεες για τα γενεθλια της ,μαλλον γιαυτο δεν μου ηρθε.. Ωραιο θα ειναι να τον ντυσεις ζεβρα..!! Θα  ειναι πολυ γλυκουλης!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Comet είπε:

Εντωμεταξυ τωρα που θα ρθει η αδερφη μου θα φερει μια στολη του ανηψιου μου που ηταν ζεβρα οταν ηταν 1,5 χρονων.Και σκεφτομουν τι θα τον ντυσ τις αποκριες.Εσεις τι σκεφτεστε;Κατι σε ζωακι;

Εμείς έχουμε μια στολή μίνι από την μεγάλη μου όταν ήταν στην ηλικία της μικρής!μάλλον αυτή της βάλω! ωραία είναι τα ζωάκια!

πρίν από 13 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αμα σου πω οτι δεν το εχω σκεφτει καν?? Εχω αρχησει να ψαχνω ιδεες για τα γενεθλια της ,μαλλον γιαυτο δεν μου ηρθε.. Ωραιο θα ειναι να τον ντυσεις ζεβρα..!! Θα  ειναι πολυ γλυκουλης!!

Και εγώ σκέφτομαι τα γενέθλια!πρώτα είναι της μεγάλης μου αρχές Απριλίου και μετά της μικρής αρχές Μαϊου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 17 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Εμείς έχουμε μια στολή μίνι από την μεγάλη μου όταν ήταν στην ηλικία της μικρής!μάλλον αυτή της βάλω! ωραία είναι τα ζωάκια!

Και εγώ σκέφτομαι τα γενέθλια!πρώτα είναι της μεγάλης μου αρχές Απριλίου και μετά της μικρής αρχές Μαϊου!

Ααα ωραια.. Κοντα ειναι...να τα χαιρεσαι!! Εμενα τελος Μαρτιου!!! Τι θεμα λες να κανεις? Εγω εχω βρει θεμα με μονοκερο.. Και τουρτα και διακοσμηση...!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ααα ωραια.. Κοντα ειναι...να τα χαιρεσαι!! Εμενα τελος Μαρτιου!!! Τι θεμα λες να κανεις? Εγω εχω βρει θεμα με μονοκερο.. Και τουρτα και διακοσμηση...!!

ευχαριστώ!!!και εσύ να χαίρεσαι την κούκλα σου!Αλήθεια?η μεγάλη μου θέλει θέμα μονόκερο!!!και κοιτούσαμε αλλά δεν μας αφήνει η μικρή!!! έβλεπε το τάμπλετ και ήθελε να το πάρει!!!

Γιατί μικρή έβλεπα θέμα με το 1 και ζωάκια αλλά δεν έχω αποφασίσει!

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Afroditi85 είπε:

ευχαριστώ!!!και εσύ να χαίρεσαι την κούκλα σου!Αλήθεια?η μεγάλη μου θέλει θέμα μονόκερο!!!και κοιτούσαμε αλλά δεν μας αφήνει η μικρή!!! έβλεπε το τάμπλετ και ήθελε να το πάρει!!!

Γιατί μικρή έβλεπα θέμα με το 1 και ζωάκια αλλά δεν έχω αποφασίσει!

 

Χαχαχ... Τελειαα. Εχει πολλα θεματα γενικα να διαλεξεις!!! Εμεις θα καλεσουμε κοσμο.. Θα ειμαστε καπου 25 ατομα μαζι με παιδια.. !! Και τωρα αρχιζω και ψαχνω τι φαγητα να κανω για μπουφε!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχ... Τελειαα. Εχει πολλα θεματα γενικα να διαλεξεις!!! Εμεις θα καλεσουμε κοσμο.. Θα ειμαστε καπου 25 ατομα μαζι με παιδια.. !! Και τωρα αρχιζω και ψαχνω τι φαγητα να κανω για μπουφε!!

Επιτέλους κοιμήθηκε!από εκεί που κοιμομασταν 8:30-9 τώρα πάει 10! ωραία πες μου τι θα φτιάξεις να παίρνω ιδέες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...