Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

Τι κανετε??? Εμενα μολις κοιμηθηκε η μικρη και λεμε να δουμε ταινια...!:-D πω πω τυχερη ειμαι αυτο το σκ.. Σημερα φαγαμε εξω και μας πηρε τωρα η πεθερα μου τηλ και μας ειπε να παμε αυριο απο εκει να φαμε... Αρα ουτε αυριο μαγειρεμα.!! Θα κανω κατι μονο για την μικρη..;)

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια χάθηκα σήμερα ..πήγαμε από το πρωί στην μαμά μου και εκμεταλλεύτηκαμε την ωραία μέρα και ψησαμε στην αυλή ..η μικρή είναι πολύ ήρεμη σήμερα μάλλον πήρε για τα καλά τον αέρα της ..τωρα όπου να ναι  θα την πάω για ύπνο ..εσείς πως είστε ;

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!καλή Κυριακή να έχουμε! εμείς ξυπνήσαμε από τις 7:30 με ορεξουλες!και εμείς σήμερα στο χωριό θα ανέβουμε!θα μαγειρέψω της μικρής μόνο! σκέφτομαι για πρωινό να φτιάξω παν κέικ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια καλη Κυριακή να έχουμε. Εμεις δεν κοιμηθήκαμε καλα σημερα εκλεγε παρα πολυ και ετριβε το χερακι στα ουλα σηκωθηκε πολλες φορες και μετα της εδωσα ντεπον. 

πρίν από 8 λεπτά , Afroditi85 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!καλή Κυριακή να έχουμε! εμείς ξυπνήσαμε από τις 7:30 με ορεξουλες!και εμείς σήμερα στο χωριό θα ανέβουμε!θα μαγειρέψω της μικρής μόνο! σκέφτομαι για πρωινό να φτιάξω παν κέικ!!!:-P

Καλημέρα κορίτσι μια χαρα καλά να περάσετε. Ωραια τα παν κεικ!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κοριτσια καλη Κυριακή να έχουμε. Εμεις δεν κοιμηθήκαμε καλα σημερα εκλεγε παρα πολυ και ετριβε το χερακι στα ουλα σηκωθηκε πολλες φορες και μετα της εδωσα ντεπον. 

Καλημέρα κορίτσι μια χαρα καλά να περάσετε. Ωραια τα παν κεικ!! 

Μάλλον ετοιμάζεται για τα πάνω δοντακια! και εμείς ξυπνήσαμε 2-3 φορές κλασικά!έχω φτάσει στο σημείο να το θεωρώ φυσιολογικό πια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσαρες!! Αχ αυτα τα δοντια!!!! Εμεις τιποτα ακομα αυτες τις μερες...δεν γκρινιαζουνε αφου μου φαινεται περιεργι.. Χαχαχ.. Καλα να περασετε οτι καν κανετε σημερα...:-D

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Μάλλον ετοιμάζεται για τα πάνω δοντακια! και εμείς ξυπνήσαμε 2-3 φορές κλασικά!έχω φτάσει στο σημείο να το θεωρώ φυσιολογικό πια....

Αντε να δουμε τωρα της εδωσα Φρουτοκρεμα και μου δαγκωνει το κουτάλι και δεν το αφηνει να το παρω. 

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερα κοριτσαρες!! Αχ αυτα τα δοντια!!!! Εμεις τιποτα ακομα αυτες τις μερες...δεν γκρινιαζουνε αφου μου φαινεται περιεργι.. Χαχαχ.. Καλα να περασετε οτι καν κανετε σημερα...:-D

Καλημέρα κορίτσι επίσης καλα να περάσεις! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ μωράκια...τι κάνετε ;; Σήμερα η μικρή μου άρχισε να μας δείχνει τα πάνω δοντακια της όταν μας γελάει ...έχει πάρα πολύ πλάκα 

Καλησπερα.Χαθηκαμε βλεπω σημερα.Ειναι και Κυριακη.Εμεις καναμε μεγαλη βολτα το πρωι κοιμηθηκαμε 3-5 για μεσημερι και το απογευμα ειχαμε παρεα μια φιλη.Ησυχος ηταν ,που και που δαγκωνει με μανια.Κοιμηθηκε στις 9:30 αρκετα ευκολα.Ησυχο βραδυ να χουμε ολες...

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Comet είπε:

Καλησπερα.Χαθηκαμε βλεπω σημερα.Ειναι και Κυριακη.Εμεις καναμε μεγαλη βολτα το πρωι κοιμηθηκαμε 3-5 για μεσημερι και το απογευμα ειχαμε παρεα μια φιλη.Ησυχος ηταν ,που και που δαγκωνει με μανια.Κοιμηθηκε στις 9:30 αρκετα ευκολα.Ησυχο βραδυ να χουμε ολες...

Καλησπέρα κοριτσι χαθήκαμε εμεις  ειχαμε το μπαμπα σπιτι σήμερα. Ειχαμε παει και στη μικρη της αδελφή μου και καθισαμε λιγακι. Και εμενα δαγκωνει με μανια και εχθες το βραδυ ποναγε πολυ και εκλεγε. Το ευχομαι μακαρι να εχουμε ησυχο βραδυ και για εμας και για τα μικρα. 

 

3 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κ μωράκια...τι κάνετε ;; Σήμερα η μικρή μου άρχισε να μας δείχνει τα πάνω δοντακια της όταν μας γελάει ...έχει πάρα πολύ πλάκα 

Καλα ειμαστε εσείς; Μπράβο η γλυκουλα μου θα ειναι αστεια εμεις που εχουμε μονο τα κατω ειμαστε σαν κουνελακια. Να τα φας σου έρχετε!!!

  • Χαχα 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλα ειμαστε εσείς; Μπράβο η γλυκουλα μου θα ειναι αστεια εμεις που εχουμε μονο τα κατω ειμαστε σαν κουνελακια. Να τα φας σου έρχετε!!!

Χαχα εγώ την λέω Δρακουμέλ χαχα γιατί πάνω δεν έχει τα  μπροστά αλλά τα δύο διπλανά 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mamasanty είπε:

Χαχα εγώ την λέω Δρακουμέλ χαχα γιατί πάνω δεν έχει τα  μπροστά αλλά τα δύο διπλανά 

Εγω ειδα εχουν ασπριση τα κατω πλαινα γινετε να βγαλει αυτα πρωτα και μετα τα πανω; 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Εγω ειδα εχουν ασπριση τα κατω πλαινα γινετε να βγαλει αυτα πρωτα και μετα τα πανω; 

Ναι καλέ πως δεν γίνεται όλα γίνονται χαχαχαχα και εμένα που έβγαλε το διπλανά ανάποδη είναι :razz:

  • Χαχα 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamasanty είπε:

Ναι καλέ πως δεν γίνεται όλα γίνονται χαχαχαχα και εμένα που έβγαλε το διπλανά ανάποδη είναι :razz:

Ολα θα τα δουμε απο αυτα τα λουκουμακια!!!Μου κανει συνεχεια γκριματσες θα την φαω!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Ολα θα τα δουμε απο αυτα τα λουκουμακια!!!Μου κανει συνεχεια γκριματσες θα την φαω!!! 

Έτσι ακριβώς κάνουν κολπα για να κάνουμε τα χατίρια τους..εμένα μόλις κοιμηθηκε και πάω στον άντρα μου στο σαλόνι να δούμε καμιά ταινία ...

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...