Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Faith22 είπε:

      Κορίτσια είμαι σε σοκ!Μόλις μου έκανε μπουλινγκ ο γιατρός μου επειδη αντιμιλησα στην μαία του.

      Τον εμπιστεύομαι τυφλά κ τον θεωρώ τεράστιο επιστημονα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το ανεχτώ το σημερινό.

      Ξέρετε κάποιον γιατρό που να μπορεί να αναλάβει δίδυμη κύηση στον 6ο μήνα?Έχω κάνει κόπο για αυτά τα παιδιά κ αυτή την στο με έχουν κάνει κ κλαίω.

      Όταν λες μπόουλινγκ τι εννοείς? Φυσικά Κ υπάρχουν πολλοί γιατροί πες την περιοχή που είσαι Κ σίγουρα κάποιο κορίτσι θα είναι εκεί κοντά.  

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Βγαινουν με γραμματα κι αριθμους.Λες να φταιει το κιν. μου;

Μπορει... να εχει φαει καποιο κολλημα... Κανενα τικερακι δεν σου βγαζει? Ή μονο το δικο σου?


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 59 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μπορει... να εχει φαει καποιο κολλημα... Κανενα τικερακι δεν σου βγαζει? Ή μονο το δικο σου?

Μολις τον κοιμησα.Κανενα.Μεχρι χτες βραδυ ηταν ολα οκ.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και εμείς καλά κοιμηθήκαμε ..ξύπνησε στις έξι έφαγε κ κοιμηθηκε ως της 8..τώρα έφαγε φρουτάκια και ξανά κοιμηθηκε..ώρα για καφέ στην αυλή...έχει τελειο καιρό πάλι ..

  • Μου αρέσει 1

sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!έχει κάνει καμία το bexsero της μηνιγγίτιδας?πολύ γκρίνια κ ανήσυχος ύπνος ένα τριήμερο σίγουρα...ευτυχώς καλυτερευσαν τα πράγματα πλέον...γυρίσαμε στα γνώριμα 7-8 ξύπνηματα μας αντί για 382959462 φορές χαχα!τι θα τα ντύσετε τα παιδάκια σας φέτος στις απόκριες? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , katrin* είπε:

Καλημέρα!έχει κάνει καμία το bexsero της μηνιγγίτιδας?πολύ γκρίνια κ ανήσυχος ύπνος ένα τριήμερο σίγουρα...ευτυχώς καλυτερευσαν τα πράγματα πλέον...γυρίσαμε στα γνώριμα 7-8 ξύπνηματα μας αντί για 382959462 φορές χαχα!τι θα τα ντύσετε τα παιδάκια σας φέτος στις απόκριες? 

Καλημέρα ..εμείς θα το κάνουμε αρχές Μάρτη ...να περιμένω και εγώ τα ίδια ;;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από εμάς!!!τι κάνουν τα ζουζούνια σας?

Εμείς της μηνιγγίτιδας το έχουμε κάνει στην μεγάλη στην μικρή θα το προγραμματίσουμε...

Εμείς θα ντυθούμε μίνι και η μεγάλη μου πεταλούδα! πήγαμε χθές και την πήραμε! πέρυσι είχε ντυθει μάγισσα και φέτος με παραξένεψε με την πεταλούδα αλλά δεν είναι μπεμπέ έχει έντονα χρώματα και τα φτερά τα βάζεις στα δάχτυλα και έτσι που σηκώνεις τα χέρια φαίνονται! τέλος πάντων μόνη της την διάλεξε αφού τις είδαμε όλες!

Εγώ τα τικερακια δεν τα βλέπω καθόλου!

Και εδώ έχει ωραία μέρα επιτέλους! έβγαλε ήλιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σάς κοριτσια τι κανετε; εμενα με εχει τρελανει η μικρή εχει 2 μερες ξυπναει 8 μιση και δεν κοιματε παλι εχθες κοιμηθηκε στις 4 για μιση ωρα. Σημερα προσπαθώ να την κοιμησω απο της 11 και εχει παει μια και κανει ολο αταξιες την βαζω στο παρκο και μουρμουραει δεν ξερω τι θα γινει μου εχει παρει το μυαλο. Να περναμε αλμα δεν ξερω έχω απελπιστει. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Γειά σάς κοριτσια τι κανετε; εμενα με εχει τρελανει η μικρή εχει 2 μερες ξυπναει 8 μιση και δεν κοιματε παλι εχθες κοιμηθηκε στις 4 για μιση ωρα. Σημερα προσπαθώ να την κοιμησω απο της 11 και εχει παει μια και κανει ολο αταξιες την βαζω στο παρκο και μουρμουραει δεν ξερω τι θα γινει μου εχει παρει το μυαλο. Να περναμε αλμα δεν ξερω έχω απελπιστει. 

Κι εμενα το χε κανει για 3 μερες και επανηλθε θυμασαι;Ελπιζω να ηρεμησει γρηγορα.

2 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Καλημέρα!έχει κάνει καμία το bexsero της μηνιγγίτιδας?πολύ γκρίνια κ ανήσυχος ύπνος ένα τριήμερο σίγουρα...ευτυχώς καλυτερευσαν τα πράγματα πλέον...γυρίσαμε στα γνώριμα 7-8 ξύπνηματα μας αντί για 382959462 φορές χαχα!τι θα τα ντύσετε τα παιδάκια σας φέτος στις απόκριες? 

Θα το κανουμε του χρονου.Εμεις θα ντυθουμε καμηλοπαρδαλη.Ειναι του ανηψιου μου.

Τωρα βλεπω τα τικερακια

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σαςςς... Μου ειχε φερει η φιλη μου το μωαρακι της  43 ημερων να το προσεξω γιατι επρεπε να παει για κατι χαρτια...  Πω πω ποσο τελεια ειναι οταν ειναι τοσο μωρα...  Ποσο γρηγορα περνανε οι μηνες!!! Πριν 10 μηνες ηταν και εμενα ετσι... Και τωρα?? Σε λιγο θα περπατησει!!!! Σαν χθες μου φαινεται που ηταν τοσο!!!

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σαςςς... Μου ειχε φερει η φιλη μου το μωαρακι της  43 ημερων να το προσεξω γιατι επρεπε να παει για κατι χαρτια...  Πω πω ποσο τελεια ειναι οταν ειναι τοσο μωρα...  Ποσο γρηγορα περνανε οι μηνες!!! Πριν 10 μηνες ηταν και εμενα ετσι... Και τωρα?? Σε λιγο θα περπατησει!!!! Σαν χθες μου φαινεται που ηταν τοσο!!!

Τωρα που βλεπω τοσο μωρακια κι εγω σκεφτομαι ποσο τελεια ειναι τοσο μωρα ομως οταν το ζουσα μεχρι 3 μηνων περασα μεγαλο ζορι.(ελαχιστος υπνος και εντονοι κολικοι)Μετα ηταν πολυ καλα.

Παρολα αυτα λαχταραω πολυ ενα δευτερο μωρακι

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου που χαθηκατε ολες;Εχετε δουλιτσες;Εμεις μολις κοιμηθηκαμε.Εντωμεταξυ τελευταια εχει παθει κατι σαν κολλημα μαζι μου.Μολις με δει αν ειναι πχ με τη μαμα μου ερχεται σε μενα κι αν δεν τον παρω κλαιει η αν φυγω απο το δωματιο.Το κανουν και τα δικα σας;Ειναι αγχος αποχωρισμου;

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια μου που χαθηκατε ολες;Εχετε δουλιτσες;Εμεις μολις κοιμηθηκαμε.Εντωμεταξυ τελευταια εχει παθει κατι σαν κολλημα μαζι μου.Μολις με δει αν ειναι πχ με τη μαμα μου ερχεται σε μενα κι αν δεν τον παρω κλαιει η αν φυγω απο το δωματιο.Το κανουν και τα δικα σας;Ειναι αγχος αποχωρισμου;

Ελα κοριτσιιι.. Εδω ειμαι... Κοιμηθηκε και η δικη μου απο τις 8:30 και κοιταζα κατι στο ιντερνετ!! 

Ασε εμενα το αντιθετο.. Με εμενα ειναι πολυ χαλαρη.. Παιζει μονη της στο χαλι και οταν βαρεθει θελει αγκαλιτσες αλλα οταν ερχεται ο μπαμπας της απο την δουλεια κανει σαν τρελη.. Δεν τον αφηνει με τιποτα και οταν την εχει αγκαλια παω και κανω και εγω και καλα αγκαλιτσα τον μπαμπα της και με σπρωχνει με το χερι να φυγωωωω.. Το καταλαβαινεις αυτο που ζωωωωω!!!! Με σπρωχνει..... Μεγαλο ερωτα με τον μπαμπα τηςςςςς!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Comet είπε:

Κοριτσακια μου που χαθηκατε ολες;Εχετε δουλιτσες;Εμεις μολις κοιμηθηκαμε.Εντωμεταξυ τελευταια εχει παθει κατι σαν κολλημα μαζι μου.Μολις με δει αν ειναι πχ με τη μαμα μου ερχεται σε μενα κι αν δεν τον παρω κλαιει η αν φυγω απο το δωματιο.Το κανουν και τα δικα σας;Ειναι αγχος αποχωρισμου;

Κ εμένα κοιμήθηκε πριν κανένα μισάωρο ..ναι το κάνει κ με εμένα αλλά μόνο αν κάποιος της είναι σχετικά άγνωστος και αν με χάσει γενικά μέσα στο σπίτι από τα μάτια της ..

 

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Ελα κοριτσιιι.. Εδω ειμαι... Κοιμηθηκε και η δικη μου απο τις 8:30 και κοιταζα κατι στο ιντερνετ!! 

Ασε εμενα το αντιθετο.. Με εμενα ειναι πολυ χαλαρη.. Παιζει μονη της στο χαλι και οταν βαρεθει θελει αγκαλιτσες αλλα οταν ερχεται ο μπαμπας της απο την δουλεια κανει σαν τρελη.. Δεν τον αφηνει με τιποτα και οταν την εχει αγκαλια παω και κανω και εγω και καλα αγκαλιτσα τον μπαμπα της και με σπρωχνει με το χερι να φυγωωωω.. Το καταλαβαινεις αυτο που ζωωωωω!!!! Με σπρωχνει..... Μεγαλο ερωτα με τον μπαμπα τηςςςςς!!!!!!

Έρωτα έχει και εμένα με τον μπαμπά της :razz: δεν με αφήνει και εμένα να τον αγκαλιάσω ...τι τραβάμε και εμείς ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Mamasanty είπε:

Κ εμένα κοιμήθηκε πριν κανένα μισάωρο ..ναι το κάνει κ με εμένα αλλά μόνο αν κάποιος της είναι σχετικά άγνωστος ..

 

Έρωτα έχει και εμένα με τον μπαμπά της :razz: δεν με αφήνει και εμένα να τον αγκαλιάσω ...τι τραβάμε και εμείς ...

Λετε επειδη ειναι κοριτσακια;Γιατι ο δικος μου καθεται με τον μπαμπα του αλλα αν φυγω απο το δωματιο κλαιει αλλα αν φυγει ο αντρας μου δεν τον νοιαζει.Εχει 3-4 μερες που το κανει αυτο.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Comet είπε:

Λετε επειδη ειναι κοριτσακια;Γιατι ο δικος μου καθεται με τον μπαμπα του αλλα αν φυγω απο το δωματιο κλαιει αλλα αν φυγει ο αντρας μου δεν τον νοιαζει.Εχει 3-4 μερες που το κανει αυτο.

Μπορεί γιατί όσο είμαστε μόνες είναι κολλημένη πάνω μου άπαξ και έρθει ο μπαμπάς σπίτι παντού τον ακολουθεί ..μέχρι κ στην τουαλέτα τον περιμένει έξω από την πόρτα ..εσύ είσαι από της τυχερες με το αγόρι σου χαχα:P εμάς μας έχουν ολίγον τι γραμμένες μπροστά στον μπαμπά


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...