Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 said:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια κορίτσι..ναι είναι πολύ δύσκολο εδώ τώρα που τα αφήνουμε για λίγο και όλο το μυαλό μας σε αυτά είναι ..εγώ δεν δουλεύω οποτε δεν θα χρειαστεί να την αφήσω κουράγιο και θα συνηθίσεις ..και για το μωράκι θα είναι δύσκολο μέχρι να μάθει ..ποιος θα σου τον κρατάει ;

Η μαμα μου θα ειναι εδω.Θα καθεται 20 μερες,θα φευγει για μια βδομαδα και θα ξαναρχεται.Ετσι θα το παμε.Σκεφτομαι να δουλευω 6 μερες τη βδομαδα και να κραταω ρεπο για τη βδομαδα που θα λειπει.Ωστε να καθομαι οταν φευγει.Επισης να κανω πιο πολλες νυχτες ωστε να με βλεπει τη μερα.

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Mamasanty είπε:

Όχι κορίτσι μου μην το κάνεις αυτό αν υπάρχει βίντεο μην το βλέπεις ..μόνο κακό σου κάνει ..σβηστό να μην μπαίνεις στον πειρασμό .. δυστυχώς υπάρχουν άνθρωποι που δεν βοηθάνε απλά κάθονται και παρακολουθούν ..

Δεν μπορω να το σβησω το δειχνει παντου στη τηλεόραση στον ίντερνετ χαμως και η αστυνομια πηγε εκει αμεσως και δεν πηγε να τους πιασει αλλα τηςς ειπαν να παει να κανει μηνυση ελεως και το προβληματους ηταν την πηραν εχθες 11 το βραδυ πιως εβγαλε το βιντεο στα καναλια. Αντι να κανουν κατι για τους γυφτους ψαχνουν να βρουν πιως εδωσε το βίντεο. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Δεν μπορω να το σβησω το δειχνει παντου στη τηλεόραση στον ίντερνετ χαμως και η αστυνομια πηγε εκει αμεσως και δεν πηγε να τους πιασει αλλα τηςς ειπαν να παει να κανει μηνυση ελεως και το προβληματους ηταν την πηραν εχθες 11 το βραδυ πιως εβγαλε το βιντεο στα καναλια. Αντι να κανουν κατι για τους γυφτους ψαχνουν να βρουν πιως εδωσε το βίντεο. 

Καλα και η αστυνομια οτι να ναι ειναι.Ελεος πια


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Comet είπε:

Καλα και η αστυνομια οτι να ναι ειναι.Ελεος πια

Παλι το εδιχνε στο αλφα εχει γινει χαμως εχουν ερθει ολα τα κανάλια στη πολη. Θα σου καλοφανη πολυ οταν θα ξεκινήσεις έχετε συνηθισει τωρα μαζι καλύτερα να κανεις βραδυνα να είστε μαζι το πρωι και εμενα μου κακοφενεται που την αφηνω για μια ωρα. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2019 at 5:27 ΜΜ, xaroumenh mama είπε:

Ορο του βάζεις λογικά στη μυτούλα του σωστά; Κάποιο παιδίατροι από τον 6 μήνα δίνουν κ το παιδικό οτριβιν στο μπέμπη με αφήνει να το βάζω με τομπρεξ μέσα κ βοηθάει πάρα πολύ ο μπέμπης μου είναι 9,5 μηνών τώρα ..!! Ο μεγάλος 3 χρόνων πρώτη φορά παιδικό έχει αρρωστήσει τρεις φορές ο μπέμπης μέχρι τώρα φτου να μη το ματιασω την έχει βγάλει με μυξες μόνο .. αν κ δε ξέρω αν θα τη γλιτώσει αυτή τη φορά ..!! Σε πυρετό εμενα μου έχει πει να δίνω από 37,2 κ πάνω η αν δείχνει να πονάει . Απλά στο πυρετό καλό είναι να περιμένεις να ανέβει ώστε όταν δώσεις ντεπον να πέσει 

Ναι βάζουμε όρο συνέχεια...Σήμερα είναι μια χαρά δόξα τον θεό,το σπυράκι έσβησε μετά από 2φορες αλοιφή και πυρετός δεν ξαναμπήκε.. Μόνο μυξουλες έχει ακόμα και τον δυσκολεύει στον ύπνο λες να είναι δοντια;;εμένα μου λέει από 38,5 το Ντεπόν για να μπορέσει ο οργανισμός να πολεμήσει με τον ιό αλλά το λυπάμαι να τον αφήνω να ψήνεται μέχρι εκεί.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Δεν μπορω να το σβησω το δειχνει παντου στη τηλεόραση στον ίντερνετ χαμως και η αστυνομια πηγε εκει αμεσως και δεν πηγε να τους πιασει αλλα τηςς ειπαν να παει να κανει μηνυση ελεως και το προβληματους ηταν την πηραν εχθες 11 το βραδυ πιως εβγαλε το βιντεο στα καναλια. Αντι να κανουν κατι για τους γυφτους ψαχνουν να βρουν πιως εδωσε το βίντεο. 

Ναι το είδα και εγώ ..ότι να ναι πραγματικά δεν έχουν τον Θεό τους ..κριμα η μαμά σου..

 

2 ώρες πρίν, Comet είπε:

Η μαμα μου θα ειναι εδω.Θα καθεται 20 μερες,θα φευγει για μια βδομαδα και θα ξαναρχεται.Ετσι θα το παμε.Σκεφτομαι να δουλευω 6 μερες τη βδομαδα και να κραταω ρεπο για τη βδομαδα που θα λειπει.Ωστε να καθομαι οταν φευγει.Επισης να κανω πιο πολλες νυχτες ωστε να με βλεπει τη μερα.

Α μια χαρά αφού θα είναι με την μαμά σου ..και αν δουλεύεις κ βράδυ ακόμη καλύτερα ..αρκεί να μην είσαι κουρασμένη το πρωί να μπορείς να τον χαίρεσαι ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

On 17/2/2019 at 6:31 ΜΜ, Mamasanty είπε:

Γεια σου και να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ..μήπως έχει τον ιό κοξακι;; Γιατί κ εμένα ειχε τέτοια σπυράκια με πύον με πυρετό και ήταν κοξακι..πολύ προσοχή γιατί είναι κολλητικο ..περαστικά στο μικρουλι ..

Γεια σου!!Σ'ευχαριστώ πολύ!!!παναγία μου με αυτό το κοξακι 1μηνα είχα κλεισμένο τον μεγάλο και δεν πήγαινε σχολείο γιατί ήταν όλα άρρωστα με το κοξακι και φοβόμουν για το μωρό.. Η γιατρός που το είδε από φωτογραφία όμως μου είπε ότι μοιάζει με σταφυλοκοκο..Από την 2η φορά που του έβαλα αλοιφή έσβησε και δεν ξαναεκανε πυρετό.. Έχουμε μπλέξει με αυτές τις ιώσεις.. φέτος έχει παραγίνει νομίζω.. Και ανησυχώ για το μωρό.. Έχουμε και βουβωνοκηλη και το γκουχου γκουχου είναι λίγο επιφοβο...

On 17/2/2019 at 6:38 ΜΜ, Afroditi85 είπε:

Γεια σου!εγώ έχω δύο κοριτσάκια 9,5 μηνών και 7 χρόνων σχεδόν!σε καταλαβαίνω και εμείς το ίδιο παθαίνουμε!ενώ η μεγάλη δεν έχει αρρωστήσει ιδιαίτερα η μικρή κόλλησε και μου έκανε ωτίτιδα!βάζαμε πολύ όρο και ρουφουσαμε τις μύξες αλλά... πήγαινε να τον  δει καλύτερα!υπομονή και περαστικά!

 

Ομοιοπαθεις δηλαδή.. ωραία!!!εμένα στον μικρό δεν ρουθιουνται με τίποτα είναι λέει η γιατρός στενοπροσωπος και μπορεί τα σωληνακια του να κάνουν γωνιά και γι'αυτό να μην βγαίνουν εύκολα.. Σήμερα είμαστε καλύτερα!!!Σ'ευχαριστώ πολύ πάντως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mamasanty είπε:

Ναι το είδα και εγώ ..ότι να ναι πραγματικά δεν έχουν τον Θεό τους ..κριμα η μαμά σου..

 

Α μια χαρά αφού θα είναι με την μαμά σου ..και αν δουλεύεις κ βράδυ ακόμη καλύτερα ..αρκεί να μην είσαι κουρασμένη το πρωί να μπορείς να τον χαίρεσαι ..

Οταν ειμαι νυχτα θα κοιμαται στη μαμα μου στο παρκοκρεβατο,οταν ξυπναει θα τον ταιζει,θα παιζουν και θα κοιμαται για πρωι.Οταν ξυπναει θα ξυπναω κι εγω και την υπολοιπη μερα μαζι.Δηλ.θα κοιμαμαι 8-12 περιπου το πρωι.Ετσι κοιμομουν μετα απο νυχτερι και πριν μεινω εγκυος.Βεβαια θα δουμε πως θα παει...

1 hour ago, ΚατεριναΣκ είπε:

Πω πω κοριτσια τι ωραια μερα που εχει σημερα!!/ειχαμε παει στις κουνιες και κατσαμε 2 ωρες!!!!!! 

Εμεις βγηκαμε για δουλειες οποτε στο παρκο θα παμε απογευμα.Τωρα κοιμαται ,θα ξυπνησει 4:30, τρωμε και βγαινουμε μεχρι τις 6:30 που σκοτεινιαζει.

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Δεν μπορω να το σβησω το δειχνει παντου στη τηλεόραση στον ίντερνετ χαμως και η αστυνομια πηγε εκει αμεσως και δεν πηγε να τους πιασει αλλα τηςς ειπαν να παει να κανει μηνυση ελεως και το προβληματους ηταν την πηραν εχθες 11 το βραδυ πιως εβγαλε το βιντεο στα καναλια. Αντι να κανουν κατι για τους γυφτους ψαχνουν να βρουν πιως εδωσε το βίντεο. 

Πω πω κορίτσι μου! περαστικά στην μαμά σου! ευτυχώς που δεν έπαθε κάτι χειρότερο!καλά είχε κόσμο και δεν έτρεξε κάνεις???τι να πω...

Γεια σας κορίτσια! τι κάνετε? Δεν είχε σχολείο η μεγάλη μου όποτε είχα και τις δύο τσουπρες σήμερα!η μικρή έχει ζωηρεψει πολύ δεν κάθεται καθόλου θέλει να φεύγει από το χαλί και να πηγαίνει στα έπιπλα και να σηκώνεται όρθια και να ρίχνει τα πάντα!έβαλα μια κουβέρτα πάνω στο τραπεζάκι για να μην χτυπήσει στις γωνίες και την τραβάει και την βγάζει!και θέλει να κάθεται οπουδήποτε δεν έχει χαλί!!!

Λέμε να πάμε να πάρουμε στην μεγάλη στολή τώρα γιατί 6:30 έχει και ενόργανη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Afroditi85 είπε:

Πω πω κορίτσι μου! περαστικά στην μαμά σου! ευτυχώς που δεν έπαθε κάτι χειρότερο!καλά είχε κόσμο και δεν έτρεξε κάνεις???τι να πω...

Γεια σας κορίτσια! τι κάνετε? Δεν είχε σχολείο η μεγάλη μου όποτε είχα και τις δύο τσουπρες σήμερα!η μικρή έχει ζωηρεψει πολύ δεν κάθεται καθόλου θέλει να φεύγει από το χαλί και να πηγαίνει στα έπιπλα και να σηκώνεται όρθια και να ρίχνει τα πάντα!έβαλα μια κουβέρτα πάνω στο τραπεζάκι για να μην χτυπήσει στις γωνίες και την τραβάει και την βγάζει!και θέλει να κάθεται οπουδήποτε δεν έχει χαλί!!!

Λέμε να πάμε να πάρουμε στην μεγάλη στολή τώρα γιατί 6:30 έχει και ενόργανη!

Οπως ολα τα μωρακια.Μεγαλωνει κι αυτη και ζωηρευει.Παντως παρολο που θελουν πολυ προσοχη τωρα μου αρεσει αυτη η ηλικια,που κανουν διαφορα και καταλαβαινουν τα παντα.Μολις ηρθαμε απο τη βολτα και τον αφησα στη γιαγια.Παντως παρα τον καλο καιρο δεν ειχε κοσμο στο παρκο

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Afroditi85 είπε:

Πω πω κορίτσι μου! περαστικά στην μαμά σου! ευτυχώς που δεν έπαθε κάτι χειρότερο!καλά είχε κόσμο και δεν έτρεξε κάνεις???τι να πω...

Γεια σας κορίτσια! τι κάνετε? Δεν είχε σχολείο η μεγάλη μου όποτε είχα και τις δύο τσουπρες σήμερα!η μικρή έχει ζωηρεψει πολύ δεν κάθεται καθόλου θέλει να φεύγει από το χαλί και να πηγαίνει στα έπιπλα και να σηκώνεται όρθια και να ρίχνει τα πάντα!έβαλα μια κουβέρτα πάνω στο τραπεζάκι για να μην χτυπήσει στις γωνίες και την τραβάει και την βγάζει!και θέλει να κάθεται οπουδήποτε δεν έχει χαλί!!!

Λέμε να πάμε να πάρουμε στην μεγάλη στολή τώρα γιατί 6:30 έχει και ενόργανη!

Κανενας τιποτα δεν πηγε κανενας τι να πεις. Αστα αυτα τα μικρα ολο ζαβολιες θελουν μα κανουν εκει που δεν πρέπει πανε. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Κοιμηθηκατε ολες καλα;Εμεις κλαψαμε 2 φορες το βραδυ και κλασικα καταληξαμε στον καναπε.Παντως 7:30 το πρωι ξυπνησε μονος του.

Γιατι δε βγαινουν τα τικερακια;

  • Μου αρέσει 3

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μωρακια.Κοιμηθηκατε ολες καλα;Εμεις κλαψαμε 2 φορες το βραδυ και κλασικα καταληξαμε στον καναπε.Παντως 7:30 το πρωι ξυπνησε μονος του.

Γιατι δε βγαινουν τα τικερακια;

Καλημερααααα!!!! Και εγω την ακουσα οτι ξυπνησε μια φορα αλλα δεν εκλαψε  γιαυτο δεν πηγα στο δωματιο και μετα απο κανα 5 λεπτο κοιμηθηκε..  Αχ αυτος ο καναπες ποσα βραδυα ειχα βγαλει και εγω στον καναπε με την μικεη που ξυπναγε τα βραδυα!!!

Τι εννοεις?? Σε μενα φαινονται...

  • Μου αρέσει 2

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Καλημερααααα!!!! Και εγω την ακουσα οτι ξυπνησε μια φορα αλλα δεν εκλαψε  γιαυτο δεν πηγα στο δωματιο και μετα απο κανα 5 λεπτο κοιμηθηκε..  Αχ αυτος ο καναπες ποσα βραδυα ειχα βγαλει και εγω στον καναπε με την μικεη που ξυπναγε τα βραδυα!!!

Τι εννοεις?? Σε μενα φαινονται...

Βγαινουν με γραμματα κι αριθμους.Λες να φταιει το κιν. μου;


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...