Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 said:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

Μωρακια 9-12 μηνων


Comet

Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Mamasanty είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε ;; σήμερα είμαστε όλη μέρα στην γύρα για δουλειές κ για βόλτα βγήκαμε το πρωί ..έχει πάρα πολύ γκρίνια όμως ρε κορίτσια δεν ξέρω τι να την κάνω ..και δεν κάθεται με κανέναν όλο αγκαλιά θέλει να την έχω σαν να φοβάται πραγματικά δεν έχει ξανά κάνει έτσι το κεφάλι μου πονάει από την γκρίνια της με τίποτα δνε είναι ευχαριστημένη όλα την ενοχλούν ...

Μήπως βγάζει δοντια;

1 ώρα πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα. Κι ο δικος σου κανει πολλα,μπραβο.Κι εμας 9,5 μηνων τον ειδε τελευταια φορα ,πιανοταν κι εκανε βηματακια στο πλαι μας ειπε να μην τον περπαταμε ακομη γιατι ειναι μικρος κι εχει χρονο.Κι εγω μες το σπιτι καλτσακια ,παπουτσακια ακομη δεν πηρα γιατι εξω δεν παταμε,με τα κρυα φοραμε φορμα εξοδου.Λεω ομως τωρα που θα χρονισει να παρω τα πρωτα,μας ειπε μποτακια και καλα.Ξερετε καμια μαρκα;

Τα Clarks φημιζονται για καλα παπουτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Δεν φαίνεται κάτι όσο με αφήνει να δω αλλά έχει πολλά σάλια ..σύνολο έχουμε μέχρι τώρα 5 δόντια ..

Εγώ προσωπικά όταν βλέπω ότι γκρινιάζει πολύ σκέφτομαι ότι ίσως πονάει κάπου και του δίνω ντεπον

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Angela123 είπε:

Εγώ προσωπικά όταν βλέπω ότι γκρινιάζει πολύ σκέφτομαι ότι ίσως πονάει κάπου και του δίνω ντεπον

Θα δοκιμάσω να της δώσω να δω αν θα έχει διαφορά ..εσένα τι κάνει το παιδάκι σου ;;


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Mamasanty είπε:

Δεν φαίνεται κάτι όσο με αφήνει να δω αλλά έχει πολλά σάλια ..σύνολο έχουμε μέχρι τώρα 5 δόντια ..

Μπορει να βγαζει και αλλαααα γιαυτο να μην ηρεμη.. Ναι δωσε ντεπον να δεις αν θα σταματησει.. Πω πω εσεις εχετε πολλα εμεις που ειμαστε λιγο πιο μεγαλες εχουμε 2 και τωρα σκαει το 3ο...

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μπορει να βγαζει και αλλαααα γιαυτο να μην ηρεμη.. Ναι δωσε ντεπον να δεις αν θα σταματησει.. Πω πω εσεις εχετε πολλα εμεις που ειμαστε λιγο πιο μεγαλες εχουμε 2 και τωρα σκαει το 3ο...

Ναι άρχισε νωρίς με τα δόντια ..4 μηνών έβγαλε το πρώτο ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ναι άρχισε νωρίς με τα δόντια ..4 μηνών έβγαλε το πρώτο ...

Πω πω πολυ νωρις.. Εμεις παλι αργησαμε αρκετα.. 8,5 μηνων.. Φαφουτα την φωναζα...χαχαχ

  • Χαχα 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Πω πω πολυ νωρις.. Εμεις παλι αργησαμε αρκετα.. 8,5 μηνων.. Φαφουτα την φωναζα...χαχαχ

Καλύτερα μωρέ που αργήσατε εμάς από μικρή άρχισε την γκρίνια μέχρι κ τον θηλασμό έκοψε λόγο δοντιων και είναι κάτι που με στεναχωρεί ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλύτερα μωρέ που αργήσατε εμάς από μικρή άρχισε την γκρίνια μέχρι κ τον θηλασμό έκοψε λόγο δοντιων και είναι κάτι που με στεναχωρεί ..

Μην το σκεφτεσαι ετσι κοριτσακι μου.Καποιες φορες συμβαινουν πραγματα που δεν ελεγχουμε.Αφου ειχε θεματακι με τα δοντακια το μικρο σου.Οσο μπορεσατε καλο ειναι

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Comet είπε:

Μην το σκεφτεσαι ετσι κοριτσακι μου.Καποιες φορες συμβαινουν πραγματα που δεν ελεγχουμε.Αφου ειχε θεματακι με τα δοντακια το μικρο σου.Οσο μπορεσατε καλο ειναι

Θηλασαμε σχεδόν 6 μήνες ..ήθελα τουλάχιστον μέχρι τον χρόνο ..αλλά δεν το δεχόταν καθόλου και έτσι από το να μην πίνει καθόλου γάλα τουλάχιστον ας πίνει το έτοιμο ..όχι ότι τα παιδιά που μεγάλωσαν μόνο με έτοιμο έπαθαν κάτι..και έκανα μεγάλο αγώνα και ήταν κουράστηκο και για εμένα γιατί από 60 ημερών την έκανα βόλτα για να φαει...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Mamasanty είπε:

Καλύτερα μωρέ που αργήσατε εμάς από μικρή άρχισε την γκρίνια μέχρι κ τον θηλασμό έκοψε λόγο δοντιων και είναι κάτι που με στεναχωρεί ..

Μην στεναχωριεσαι αγαπη.. Το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα το καθε παιδι ειναι διαφορετικο.. Εσενα δεν ηθελε το στηθος επειδη ποναγε ή εσυ δεν μπορουσες γιατι σε δαγκωνε? και εγω τωρα που θηλαζω 1 φορα μου φαινεται πολυ περιεργο..μονο που σκεφτομαι οτι σε λιγο καιρο δεν θα θηλαζω καθολου με πιανει κατι.. Σκεφτομαι μηπως κρατησω αυτον τον εναν θηλασμο οσο παει.. Μου αρεσει και η διαδικασια ολη αυτη που κανουμε.. Την θηλαζω το πρωι με το που ξυπναει,καθομαστε μαζι αγκαλιτσα και χουζουρευουμε... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Μην στεναχωριεσαι αγαπη.. Το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα το καθε παιδι ειναι διαφορετικο.. Εσενα δεν ηθελε το στηθος επειδη ποναγε ή εσυ δεν μπορουσες γιατι σε δαγκωνε? και εγω τωρα που θηλαζω 1 φορα μου φαινεται πολυ περιεργο..μονο που σκεφτομαι οτι σε λιγο καιρο δεν θα θηλαζω καθολου με πιανει κατι.. Σκεφτομαι μηπως κρατησω αυτον τον εναν θηλασμο οσο παει.. Μου αρεσει και η διαδικασια ολη αυτη που κανουμε.. Την θηλαζω το πρωι με το που ξυπναει,καθομαστε μαζι αγκαλιτσα και χουζουρευουμε... 

Ποναγε και δεν μπορούσε να φάει ..καναμε πολλους κ μικρούς θηλασμους για να χορτάσει είχε φοβερό πόνο .. τώρα με το μπουκάλι δεν πίνει πολύ μόνο 250 γρ την ημέρα ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Mamasanty είπε:

Ποναγε και δεν μπορούσε να φάει ..καναμε πολλους κ μικρούς θηλασμους για να χορτάσει είχε φοβερό πόνο .. τώρα με το μπουκάλι δεν πίνει πολύ μόνο 250 γρ την ημέρα ..

Αμα ο παοδιατρος ειναι οκ με αυτα τα γρ και τρωει τροφες κανονικα δεν εχεις θεμα.. Η καημενουλα ποναγε πολυ μαλλον.. 

Κοριτσια εγω σημερα στην μπλουζα της στα μανικια ειδα μικρες σταμπες απο αιμα.. Μετα ειδα οτι το εβαζε στο στομα το μανικι και κοιταξα τα ουλα της που σκαει το πανω δοντι αλλα δεν ειδα να εχει αιμα.. Λογικα ομως απο τα ουλα πρεπει να ηταν.. Σας εχει τυχει κατι τετοιο??

  • Μου αρέσει 1

%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , ΚατεριναΣκ είπε:

Αμα ο παοδιατρος ειναι οκ με αυτα τα γρ και τρωει τροφες κανονικα δεν εχεις θεμα.. Η καημενουλα ποναγε πολυ μαλλον.. 

Κοριτσια εγω σημερα στην μπλουζα της στα μανικια ειδα μικρες σταμπες απο αιμα.. Μετα ειδα οτι το εβαζε στο στομα το μανικι και κοιταξα τα ουλα της που σκαει το πανω δοντι αλλα δεν ειδα να εχει αιμα.. Λογικα ομως απο τα ουλα πρεπει να ηταν.. Σας εχει τυχει κατι τετοιο??

Τρώμε και γιαούρτι οπότε κάπως συμπληρώνει τα κατάλληλα γρα ...ναι μου έτυχε και εμένα αυτό δάγκωνε δυνατά το μανίκι κ είχε αίμα μετά ..αλλά και εγώ όταν κοίταξα τα ούλα δεν φαινόταν κάτι 


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Comet είπε:

Καλησπερα. Κι ο δικος σου κανει πολλα,μπραβο.Κι εμας 9,5 μηνων τον ειδε τελευταια φορα ,πιανοταν κι εκανε βηματακια στο πλαι μας ειπε να μην τον περπαταμε ακομη γιατι ειναι μικρος κι εχει χρονο.Κι εγω μες το σπιτι καλτσακια ,παπουτσακια ακομη δεν πηρα γιατι εξω δεν παταμε,με τα κρυα φοραμε φορμα εξοδου.Λεω ομως τωρα που θα χρονισει να παρω τα πρωτα,μας ειπε μποτακια και καλα.Ξερετε καμια μαρκα;

Τα camper ειναι καλα τα clarks εχει και αλλες αλλα δεν τις θυμαμε τωρα αλλα αυτες ειναι πολυ καλες. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...