Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

χαμηλη β χοριακη


Recommended Posts

κοριτσια βοηθεια!!! εκανα πρωτη χοριακη μια μερα πριν την καθυστερηση 3/1 με αποτελεσμα 6,5 την επανελαβα σημερα 8/1 και ηταν 30...εχω ελπιδες?? ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω την παρασκευη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, bebaki41 είπε:

αληθεια??? να την χαιρεσαι!!!! μακαρι να πανε ολα καλα τωρα μονο να περιμενω μπορω...

Σε ευχαριστώ!!! :)

Αλήθεια!!! Και εγω ειχα κοντεψει να τρελαθω σ αρχη... Ειχα και μια αποβολη νωρίτερα και δεν πιστευα πως θα τα καταφέρω.. Ήμουν σιγουρη πως ειχα αποβαλλει... Δεν μπορεις να κάνεις κατι δυστυχώς σε αυτη τη φαση.. Μονο να σκςφτεσαι θετικα!!! Προς το παρόν παντως εισαι εγκυος!!! Συγχαρητήρια!!! :)

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, bebaki41 είπε:

σε ευχαριστω παρα πολυ!!! και εγω μια παλλινδρομη ηδη οποτε εχω αγχωθει πολυ!!!

Σκεψου θετικα... Αυτο παει περασε!!! Τωρα εχεις ενα καινούριο σπορακι στην κοιλιτσα σου, το οποίο δεν φταίει σε κάτι... 

Περιμενω νεα σου!!! :)


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, bebaki41 είπε:

κοριτσια βοηθεια!!! εκανα πρωτη χοριακη μια μερα πριν την καθυστερηση 3/1 με αποτελεσμα 6,5 την επανελαβα σημερα 8/1 και ηταν 30...εχω ελπιδες?? ο γιατρος μου ειπε να την επαναλαβω την παρασκευη

Εγώ βλέπω απ' τη χοριακη ότι έχει διπλασιαστεί οπότε δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι.. Όλα καλά θα πάνε. Την Παρασκευή θα δεις ότι θα είναι πολύ υψηλή!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας .... 5/1 περίμενα περίοδο και στις 7/1 έκανα τεστ και ήταν θετικό!!! Στις 9/ 1 έκανα χοριακη και ήταν 685 και η γυναικολόγος μου είπε ότι ήταν χαμηλή. Σήμερα λοιπόν πήγα για υπέρηχο καθώς είμαι στην 5η εβδομάδα και 4 ημερών είδαμε το σακουλάκι αλλά μου είπε να κάνω πάλι χοριακη γιατί εχτες είχα καφέ... Έκανα και ήταν 1607 και μου ειπε ότι είναι πάλι χαληλη και να ξανακάνω σε 48 ώρες .. εσείς τι λέτε ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Φαν_η είπε:

Κορίτσια καλησπέρα θέλω την βοήθεια σας .... 5/1 περίμενα περίοδο και στις 7/1 έκανα τεστ και ήταν θετικό!!! Στις 9/ 1 έκανα χοριακη και ήταν 685 και η γυναικολόγος μου είπε ότι ήταν χαμηλή. Σήμερα λοιπόν πήγα για υπέρηχο καθώς είμαι στην 5η εβδομάδα και 4 ημερών είδαμε το σακουλάκι αλλά μου είπε να κάνω πάλι χοριακη γιατί εχτες είχα καφέ... Έκανα και ήταν 1607 και μου ειπε ότι είναι πάλι χαληλη και να ξανακάνω σε 48 ώρες .. εσείς τι λέτε ???

η χοριακη πρεπει να διπλασιαζετε καθε 48 ωρες., αν 9/1 ηταν 685 κ σημερα μια εβδομαδα μετα ειναι 1607 δεν ειναι καλο σημαδι θα επρεπε να ηταν τουλαχιστον 6000

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , linaa είπε:

η χοριακη πρεπει να διπλασιαζετε καθε 48 ωρες., αν 9/1 ηταν 685 κ σημερα μια εβδομαδα μετα ειναι 1607 δεν ειναι καλο σημαδι θα επρεπε να ηταν τουλαχιστον 6000

Σ' ευχαριστώ πολύ που απάντησες . Τι μπορεί να σημαίνει αυτό ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Φαν_η είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ που απάντησες . Τι μπορεί να σημαίνει αυτό ???

μαλλον δεν προχωραει η εγκυμοσυνη κ σταματησε να αναπτυσετε γιαυτο κ το αιμα. δεν πρεπει να ανχωνεσε ομως ειναι κατι πολυ συνιθισμενο κ εγω μετα απο μια αποβολη σε εναμιση μηνα ημουν παλι εγκυος κ τωρα εχω ενα παιδακι 5 μηνων , 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

μαλλον δεν προχωραει η εγκυμοσυνη κ σταματησε να αναπτυσετε γιαυτο κ το αιμα. δεν πρεπει να ανχωνεσε ομως ειναι κατι πολυ συνιθισμενο κ εγω μετα απο μια αποβολη σε εναμιση μηνα ημουν παλι εγκυος κ τωρα εχω ενα παιδακι 5 μηνων , 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση αν και εγώ συνεχίζω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά..Εύχομαι να σου ζήσει το παιδάκι και όλα να σου πηγαίνουν καλά !!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Φαν_η είπε:

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση αν και εγώ συνεχίζω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά..Εύχομαι να σου ζήσει το παιδάκι και όλα να σου πηγαίνουν καλά !!

σε ευχαριστω κ ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα κ σε εσενα μην ξεχνας το συμαντικο ειναι οτι εμενεις εγκυος απο εκει κ περα ολα ειναι πιο απλα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βέβαια ξέρω ότι μετά τις 1000 μονάδες αργεί περισσότερο ο διπλασιασμός δεν γίνεται κάθε δύο μέρες αλλά κάθε τρεις με τέσσερις. Πιστεύω ότι έχεις ελπίδες. Μην σε παίρνει από κατω. Στις 5 εβδομαδες και εγώ σακο και λεκιθικο ασκό χωρίς εμβρυικα στοιχεία είδα και χθες στις 7 και κάτι είδαμε το μωρό και ακούσαμε και καρδούλα. Όλα καλά να πάνε. 


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...