Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα σε ολες! 'Οποια θελει μπορει να μου στειλει προσωπικό μηνυμα για γιατρους που ασχολουντε αρκετα με εξωσωματικές με δότριες (εχουν μικρες αναμονες και "καλες" επιλογές σε δότριες). Ψαχνουμε και στην Ισπανια εδω και 1.5 μήνα αλλα χωρί αποτέλεσμα προς το παρόν και θέλουμε να εχουμε και αλλες εναλλακτικές. Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! 

Συμμετοχή Ταμείου


Catman

Recommended Posts

Καλημέρααα.το επίδομα τοκετού το πήρα κανονικά.μετα τη γέννα λογικά θα πάρω κ το λοχείας.κ φανταστείτε ότι εγώ σταμάτησα πριν καν μείνω έγκυος.

Όλα καλά με το επίδομα.το παίρνουμε τελικά.κ.μετα λογικά θα πάρουμε κ το επίδομα λοχειας.δεν θέλει ούτε πολλά χαρτιά ούτε είναι χρονοβόρο.λιγη υπομονή θέλει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Anna17 είπε:

@ΦαιηΚατς πολύ καλά τότε. Ναι, για την άδεια την "καλοκαιρινή" το γνώριζα. Ευχαριστώ πολύ για την διευκρίνηση 

Τίποτα,να είσαι καλά! Πάντως εγώ πληρωθηκα χθες και με την αύξηση παίρνουμε 567 τώρα!!!!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/3/2019 at 6:41 ΜΜ, ΦαιηΚατς είπε:

Τίποτα,να είσαι καλά! Πάντως εγώ πληρωθηκα χθες και με την αύξηση παίρνουμε 567 τώρα!!!!

Με τι μισθό πηρες τα 567 ?δούλευα σε κοινωφελή για αυτό ρωτάω να υπολογίσω πόσο μπορεί να πάρω.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Δεν νομιζω οτι έχει να κάνει ο μισθός... Είναι στάνταρ για όλες τις κοπελες που εντάσσονται στο 6μηνο!

Το λέω γιατί γράφει βάση ημερομησθιου στην σελίδα του ΙΚΑ.μακαρι να ναι τόσα .αυτά είναι του τοκετου ?άρα κ της λοχείας τόσα θα ναι?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katia38 είπε:

Το λέω γιατί γράφει βάση ημερομησθιου στην σελίδα του ΙΚΑ.μακαρι να ναι τόσα .αυτά είναι του τοκετου ?άρα κ της λοχείας τόσα θα ναι?

Κάτσε, περιμενε! Μάλλον κάπου τα εχεις μπερδέψει η εγώ δεν κατάλαβα καλά! Του τοκετού τα χρήματα που παίρνεις απο το ΙΚΑ έχει να κανει με τις αποδοχές και τις κρατήσεις της εργασίας σου και αν εχεις ασφαλισμενα μέλη. Εγώ που είχα και τον μεγαλο ασφαλισμενο πήρα 980€ κύησης και 1280€ λοχειας με μισθό 600€. Μετα πήρα συμπληρωματική απο τον ΟΑΕΔ 750€ και τώρα που ξεκίνησε το 6μηνο προστασιας της μητρότητας παίρνουμε απο τον ΟΑΕΔ 567€ για 6 μηνες.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Κάτσε, περιμενε! Μάλλον κάπου τα εχεις μπερδέψει η εγώ δεν κατάλαβα καλά! Του τοκετού τα χρήματα που παίρνεις απο το ΙΚΑ έχει να κανει με τις αποδοχές και τις κρατήσεις της εργασίας σου και αν εχεις ασφαλισμενα μέλη. Εγώ που είχα και τον μεγαλο ασφαλισμενο πήρα 980€ κύησης και 1280€ λοχειας με μισθό 600€. Μετα πήρα συμπληρωματική απο τον ΟΑΕΔ 750€ και τώρα που ξεκίνησε το 6μηνο προστασιας της μητρότητας παίρνουμε απο τον ΟΑΕΔ 567€ για 6 μηνες.

Αυτό ήθελα να μάθω εγώ είμαι άνεργη από 8μηνο χωρίς ασφαλισμένα μέλη με τα 200 ένσημα που πρέπει να χεις για να πάρεις τοκετού κ λοχείας.495ε επερνα απ' το Δήμο .

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Αυτά θα στα βγάλει το ΙΚΑ! Βγαίνει αυτόματα... Εχεις πάρει καθόλου άδεια πριν την άδεια κύησης;

Όχι τελείωσα τον Δεκέμβρη τη δουλειά κ γεννάω αρχές Ιουλίου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Katia38 είπε:

Όχι τελείωσα τον Δεκέμβρη τη δουλειά κ γεννάω αρχές Ιουλίου.

Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου... Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να σου βγάλουν. Το 6μηνο δεν το δικαιούσαι αλλά μάλλον παίρνεις το συμπληρωματικό απο τον ΟΑΕΔ.


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Τι να σου πω βρε κοριτσάκι μου... Δεν έχω ιδέα τι μπορεί να σου βγάλουν. Το 6μηνο δεν το δικαιούσαι αλλά μάλλον παίρνεις το συμπληρωματικό απο τον ΟΑΕΔ.

Ότι δώσουν καλό θα ναι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...