Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 4
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Μην αγχώνεσαι που δεν έχεις συμπτώματα. Αυτή τη φορά  η εγκυμοσύνη μπορεί  να είναι ήρεμη!

Κοριτσια μάλλον το μπεζακι το είδα κι εγώ μόλις....:shock:


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 13 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Μην αγχώνεσαι που δεν έχεις συμπτώματα. Αυτή τη φορά  η εγκυμοσύνη μπορεί  να είναι ήρεμη!

Κοριτσια μάλλον το μπεζακι το είδα κι εγώ μόλις....:shock:

Δεν είναι κάτι το μπεζακι μην αγχώνεστε!!! Κι εγώ είχα δει μπεζακι πριν λίγες μέρες και νόμιζα ότι είναι επειδή έρχεται περίοδος. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Μην αγχώνεσαι που δεν έχεις συμπτώματα. Αυτή τη φορά  η εγκυμοσύνη μπορεί  να είναι ήρεμη!

Κοριτσια μάλλον το μπεζακι το είδα κι εγώ μόλις....:shock:

Εγώ κορίτσια πριν μείνω έγκυος είχα κολπίτιδα οπότε τα πολλά υγρά είναι κάτι καθημερινό για εμένα και μέχρι τον τρίτο μήνα δεν μπορώ να κάνω κατι :(


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Δυστυχώς έτσι είναι κορίτσι μου...

Μην σε πιάνει πανικός!! Από τη στιγμή που κάνεις ενέσεις, το σαλοσπιρ είναι εντελώς προληπτικό. Όλα καλά θα πάνε! Είμαστε σε πολύ πρώιμο στάδιο εγκυμοσύνης οπότε τα καφέ θεωρώ πως δεν είναι λόγος για να τρομαζουμε. Στην κόρη μου είχα 9 ημέρες ροζ καφέ! Πόσο είσαι τωρα; γνωριζεις;

Κορίτσια έχετε συμπτώματα; εγώ τίποτα απολύτως... Μόνο που και που λίγα πονακια. 

Χιχιχιιχιχιχι κι εγώ μόνο κάτι πονακια έχω!!! Και να σου πω κατι, χαίρομαι πολύ όταν τα αισθάνομαι γιατί ξέρω ότι όλα πάνε καλά!! Όσο για μπεζ δεν έχω καθόλου, ίσως είναι νωρίς για μένα μιας και είμαι ακόμα στην 4η βδομάδα! Βρε κορίτσια το νιώθετε κι εσείς ότι δεν περνάει με τίποτα ο χρόνος??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Χιχιχιιχιχιχι κι εγώ μόνο κάτι πονακια έχω!!! Και να σου πω κατι, χαίρομαι πολύ όταν τα αισθάνομαι γιατί ξέρω ότι όλα πάνε καλά!! Όσο για μπεζ δεν έχω καθόλου, ίσως είναι νωρίς για μένα μιας και είμαι ακόμα στην 4η βδομάδα! Βρε κορίτσια το νιώθετε κι εσείς ότι δεν περνάει με τίποτα ο χρόνος??

Είσαι στην 4η βδομάδα και νιώθεις ότι δεν περνάει ο χρόνος ε; χαχαχα!! που να δεις αργότερα... Στην πρώτη πέρασε γρήγορα η εγκυμοσύνη στη δεύτερη πέρασε αργά και βασανιστικά. Κάθε βδομάδα μου φαινόταν αιώνας. Χωρίς υπερβολές κύλησε υπερβολικά αργά. Αύριο έχεις χοριακη;


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Χιχιχιιχιχιχι κι εγώ μόνο κάτι πονακια έχω!!! Και να σου πω κατι, χαίρομαι πολύ όταν τα αισθάνομαι γιατί ξέρω ότι όλα πάνε καλά!! Όσο για μπεζ δεν έχω καθόλου, ίσως είναι νωρίς για μένα μιας και είμαι ακόμα στην 4η βδομάδα! Βρε κορίτσια το νιώθετε κι εσείς ότι δεν περνάει με τίποτα ο χρόνος??

Με τιποτα δε περναει!! Η εβδομαδα μεχρι την Παρασκευη που θα παω γιατρο μου φαινεται αιωνας! Πιστευω οτι μεχρι να δεσει το σπορακι μας κ να ηρεμησουμε καπως, και λεω καπως γιατι μεχρι να γεννησουμε και να πανε ολα καλα παντα θα εχουμε τα αγχη μας, θα μας φαινονται οι πρωτες εβδομαδες αιωνας!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Είσαι στην 4η βδομάδα και νιώθεις ότι δεν περνάει ο χρόνος ε; χαχαχα!! που να δεις αργότερα... Στην πρώτη πέρασε γρήγορα η εγκυμοσύνη στη δεύτερη πέρασε αργά και βασανιστικά. Κάθε βδομάδα μου φαινόταν αιώνας. Χωρίς υπερβολές κύλησε υπερβολικά αργά. Αύριο έχεις χοριακη;

Να σου πω, έχω μεγάλη αγωνία γιατί λένε ότι το πρώτο τρίμηνο είναι το πιο επικυνδινο και ανυπομονώ να περάσει!! Μετά νομίζω πως θα είναι όλα καλά!!!!! Ναι αύριο έχω τη χοριακη μου!!! Εσύ τι κάνεις, σε ποια βδομάδα εισαι?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 2/2/2019 at 3:42 ΜΜ, Mamacita Alina είπε:

Τίποτα κοριτσι για αυτό είμαστε εδώ το θέμα είναι ότι σου λέω ότι άκουγα και δε ξέρω κατά πόσο είναι σωστές αυτές οι πληροφορίες!! Γι αυτό ρώτα τον γιατρό σου που αν είναι παράγοντας που εμποδίζει τη σύλληψη εν τέλει, να σε κατατοπίσει! :)

Κοριτσια μου τι κανετε; να σας ρωτησω..πιστευετε πως η εξεταση ουρων θα δειξει αν υπαρχει εγκυμοσυνη; γιατι εχω αγωνια μεχρι αυριο για να κανω εξεταση αιματος και ελεγα να πεταχτω στο νοσοκομειο σημερα αλλα εκει κανουν μονο ουρων..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Κοριτσια μου τι κανετε; να σας ρωτησω..πιστευετε πως η εξεταση ουρων θα δειξει αν υπαρχει εγκυμοσυνη; γιατι εχω αγωνια μεχρι αυριο για να κανω εξεταση αιματος και ελεγα να πεταχτω στο νοσοκομειο σημερα αλλα εκει κανουν μονο ουρων..

Γιατι δε κανεις ενα τεστακι; εχεις καθυστερηση;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Γιατι δε κανεις ενα τεστακι; εχεις καθυστερηση;

Σημερα περιμενα γιατι εχω σταθερο κυκλο και δεν εχει ερθει..δεν εχω και κανενα συμπτωμα περιοδου εκτος απο κανα πονακι χαμηλα που και που..μωρε δεν εμπιστευομαι και πολυ τα τεστ του φαρμακειου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Χρυ_καρ είπε:

Σημερα περιμενα γιατι εχω σταθερο κυκλο και δεν εχει ερθει..δεν εχω και κανενα συμπτωμα περιοδου εκτος απο κανα πονακι χαμηλα που και που..μωρε δεν εμπιστευομαι και πολυ τα τεστ του φαρμακειου

Εγω κ τις 2 φορες με τεστ φαρμακειου ΙQ ανακαλυψα την εγκυμοσυνη μου. Εγω θα σου προτεινα να παρεις ενα αν δεν αντεχεις μεχρι αυριο, και εφοσον εχεις σταθερο κυκλο..αλλιως αυριο θα ξερεις σιγουρα! Περιμενουμε νεα!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jennak83 είπε:

Εγω κ τις 2 φορες με τεστ φαρμακειου ΙQ ανακαλυψα την εγκυμοσυνη μου. Εγω θα σου προτεινα να παρεις ενα αν δεν αντεχεις μεχρι αυριο, και εφοσον εχεις σταθερο κυκλο..αλλιως αυριο θα ξερεις σιγουρα! Περιμενουμε νεα!

Δηλαδη δε προτεινεις την εξεταση ουρων ε; απλα σκεφτομουν πως επειδη σημερα περιμενα περιοδο αν κανω σημερα του φαρμακειου ισως να μη δειξει

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Δηλαδη δε προτεινεις την εξεταση ουρων ε; απλα σκεφτομουν πως επειδη σημερα περιμενα περιοδο αν κανω σημερα του φαρμακειου ισως να μη δειξει

Υπαρχουν τεστακια με ευαισθησια εως και 6 ημερες πριν την καθυστερηση..τωρα εσυ θα επιλεξεις!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Χρυ_καρ είπε:

Δηλαδη δε προτεινεις την εξεταση ουρων ε; απλα σκεφτομουν πως επειδη σημερα περιμενα περιοδο αν κανω σημερα του φαρμακειου ισως να μη δειξει

Εμένα το δικο μου έδειξε αχνό θετικό πέντε μέρες πριν την κανονική περίοδο!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Να σου πω, έχω μεγάλη αγωνία γιατί λένε ότι το πρώτο τρίμηνο είναι το πιο επικυνδινο και ανυπομονώ να περάσει!! Μετά νομίζω πως θα είναι όλα καλά!!!!! Ναι αύριο έχω τη χοριακη μου!!! Εσύ τι κάνεις, σε ποια βδομάδα εισαι?

Μάλλον στην 5η είμαι. Δεν ξέρω όμως σίγουρα γιατί θηλάζω και μου ήρθε μόνο μια φορά περίοδος και ο επόμενος μήνας είναι αυτός εδώ. Οπότε δεν ξέρω τι κύκλο θα εκανα. Αύριο κι εγώ θα κάνω χοριακη να δω αν διπλασιάστηκε.. Η αλήθεια είναι πως κι εγώ στην αυχενικη ηρεμουσα κάπως, κάθε φορά.


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...