Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κ αλλη μικρη μανουλα εδω μεσα...τι όμορφα...

@elpida20 σας κάναμε 2 τα μικρακι μας εδώ μέσα....

Ωραία :))) εσύ Ραφαέλα πόσο είσαι ; Έχεις και άλλα παιδάκια ; Κορίτσια να πω κάτι καλό που θέλω είναι ότι βλέπω ότι εδώ μέσα υπάρχει πολύ ανθρωπιά και αυτό είναι το πιο σημαντικό..σε όσες άλλες ομάδες είσαι το μόνο που προσπαθούν να κάνουν είναι να σου την λένε και βρίσκουν  ολη την ώρα αφορμή να μαλώσουνε. Για αυτό και εγώ είναι η πρώτη φορά που μπαινω να σχολιάζω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 2 λεπτά , Χαραααα είπε:

Ωραία :))) εσύ Ραφαέλα πόσο είσαι ; Έχεις και άλλα παιδάκια ; Κορίτσια να πω κάτι καλό που θέλω είναι ότι βλέπω ότι εδώ μέσα υπάρχει πολύ ανθρωπιά και αυτό είναι το πιο σημαντικό..σε όσες άλλες ομάδες είσαι το μόνο που προσπαθούν να κάνουν είναι να σου την λένε και βρίσκουν  ολη την ώρα αφορμή να μαλώσουνε. Για αυτό και εγώ είναι η πρώτη φορά που μπαινω να σχολιάζω 

Εγώ είμαι 37 αγαπη μ...νιατο κ γω επίσης...χαχαχαχα...Είμαι από εξωσωματικη κ είμαι 8 εβδομάδων κ όλα πάνε καλά....κ θα συνεχίσουν να πάνε....Είμαι σίγουρη...

όντως εδω υπάρχει ανθρωπιά κ βοηθεια. κατανόηση κ αγαπη μεταξύ αγνώστων...

Είναι ωραία να μοίραζε πραματα με ανθρώπους που σε καταλαβαίνουν. 

..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαραααα είπε:

Ωραία :))) εσύ Ραφαέλα πόσο είσαι ; Έχεις και άλλα παιδάκια ; Κορίτσια να πω κάτι καλό που θέλω είναι ότι βλέπω ότι εδώ μέσα υπάρχει πολύ ανθρωπιά και αυτό είναι το πιο σημαντικό..σε όσες άλλες ομάδες είσαι το μόνο που προσπαθούν να κάνουν είναι να σου την λένε και βρίσκουν  ολη την ώρα αφορμή να μαλώσουνε. Για αυτό και εγώ είναι η πρώτη φορά που μπαινω να σχολιάζω 

Κοριτσακι μου γλυκο, δεν εχουμε να χωρίσουμε τπτ... Ισα ισα που μας ενωνει κάτι μοναδικο... Τα σπορακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας. Οποτε εδω λεμε τις ανασφαλειες μας, τις χαρες μας, τις αποριες μας... Κ περναει η ωρα ομορφα... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο, δεν εχουμε να χωρίσουμε τπτ... Ισα ισα που μας ενωνει κάτι μοναδικο... Τα σπορακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας. Οποτε εδω λεμε τις ανασφαλειες μας, τις χαρες μας, τις αποριες μας... Κ περναει η ωρα ομορφα... 

Αυτό ακριβώς αλλά δυστυχώς πολύς κόσμος δεν το βλέπει έτσι . Τι να πεις. ..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο, δεν εχουμε να χωρίσουμε τπτ... Ισα ισα που μας ενωνει κάτι μοναδικο... Τα σπορακια που εχουμε στις κοιλιτσες μας. Οποτε εδω λεμε τις ανασφαλειες μας, τις χαρες μας, τις αποριες μας... Κ περναει η ωρα ομορφα... 

συνοδοιπορεμου εφαγες???? εγω το στομαχι στομαχι αλλα τσακισα 2 μπριζολες..χαχαχαχα μπα σε καλο μ...πως το κανω αυτο  ηθελα να ηξερα...αχχαχαχα 

πρίν από 1 λεπτό , Χαραααα είπε:

Αυτό ακριβώς αλλά δυστυχώς πολύς κόσμος δεν το βλέπει έτσι . Τι να πεις. ..

άσε τον κόσμο να λέει..κοίτα την οικογένεια σ κ τώρα έχεις κ εμάς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ είμαι 37 αγαπη μ...νιατο κ γω επίσης...χαχαχαχα...Είμαι από εξωσωματικη κ είμαι 8 εβδομάδων κ όλα πάνε καλά....κ θα συνεχίσουν να πάνε....Είμαι σίγουρη...

όντως εδω υπάρχει ανθρωπιά κ βοηθεια. κατανόηση κ αγαπη μεταξύ αγνώστων...

Είναι ωραία να μοίραζε πραματα με ανθρώπους που σε καταλαβαίνουν. 

..

Είναι η πρώτη σου φορά που κάνεις εξωσωματική; Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια !!!!! Και θα πάνε όλα τέλεια όπως λες και εσύ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαραααα είπε:

Είναι η πρώτη σου φορά που κάνεις εξωσωματική; Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια !!!!! Και θα πάνε όλα τέλεια όπως λες και εσύ;)

Ναι ήταν η πρώτη μ φορά κ η τυχερή.. μ.παλευα 9 χρόνια με χειρουργια κτλ κ τώρα ήταν η ωρα μας..ευτυχώς παναγια μ όλα πήγαν καλά κ με λυπήθηκε ο Θεός....

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

συνοδοιπορεμου εφαγες???? εγω το στομαχι στομαχι αλλα τσακισα 2 μπριζολες..χαχαχαχα μπα σε καλο μ...πως το κανω αυτο  ηθελα να ηξερα...αχχαχαχα 

άσε τον κόσμο να λέει..κοίτα την οικογένεια σ κ τώρα έχεις κ εμάς...

Χαχχαχ ευχαριστώ .. ενοειται αυτό όταν έχεις δικούς σου ανθρώπους δεν βασίζεσε εκεί ενοειται απλά ήθελα να παινεψω το φόρουμ γιατί δεν είναι έτσι όπως είναι τα περισσότερα που έχω δει :D

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ναι ήταν η πρώτη μ φορά κ η τυχερή.. μ.παλευα 9 χρόνια με χειρουργια κτλ κ τώρα ήταν η ωρα μας..ευτυχώς παναγια μ όλα πήγαν καλά κ με λυπήθηκε ο Θεός....

Μπράβο πάντως για την δύναμή σου και την επιμονή σου !!! Σίγουρα θα ανταμειφθεις με το πιο γλυκό δωράκι που εχεις στην κοιλίτσα σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Χαραααα είπε:

Χαχχαχ ευχαριστώ .. ενοειται αυτό όταν έχεις δικούς σου ανθρώπους δεν βασίζεσε εκεί ενοειται απλά ήθελα να παινεψω το φόρουμ γιατί δεν είναι έτσι όπως είναι τα περισσότερα που έχω δει :D

Μπράβο πάντως για την δύναμή σου και την επιμονή σου !!! Σίγουρα θα ανταμειφθεις με το πιο γλυκό δωράκι που εχεις στην κοιλίτσα σου 

❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

συνοδοιπορεμου εφαγες???? εγω το στομαχι στομαχι αλλα τσακισα 2 μπριζολες..χαχαχαχα μπα σε καλο μ...πως το κανω αυτο  ηθελα να ηξερα...αχχαχαχα 

άσε τον κόσμο να λέει..κοίτα την οικογένεια σ κ τώρα έχεις κ εμάς...

Χαχχαχ καλή χώνεψη !! Καλά έκανες ;) Εγώ πάλι πριν από την εγκυμοσύνη έτρωγα πολύ κρέας και τώρα πια πολύ λίγο δεν με τραβάει σχεδόν καθόλου καλά στις αρχές με αναγουλιαζε κιόλας...όλη την ώρα γλυκό με τραβάει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Χαραααα είπε:

Χαχχαχ καλή χώνεψη !! Καλά έκανες ;) Εγώ πάλι πριν από την εγκυμοσύνη έτρωγα πολύ κρέας και τώρα πια πολύ λίγο δεν με τραβάει σχεδόν καθόλου καλά στις αρχές με αναγουλιαζε κιόλας...όλη την ώρα γλυκό με τραβάει 

Εγώ το αντίθετο...κρέας πριν την γκαστρια μ δεν έτρωγα πολύ...Ε τώρα θελω κάθε μέρα...χαχαχαχαχ το να πω με εμένα...χαχαχαχα καλα από γλυκα άστο φιλη...τα τσάκιζω ολααααααααααα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

συνοδοιπορεμου εφαγες???? εγω το στομαχι στομαχι αλλα τσακισα 2 μπριζολες..χαχαχαχα μπα σε καλο μ...πως το κανω αυτο  ηθελα να ηξερα...αχχαχαχα

Πωπω, πονεμένη ιστορία... Μετα τα πρωινα, τωρα μου ηρθε να φτιαξω ενα ρυζι σαν σουπα, κοκκινιστο, εφαγα το μισο κ τωρα μου ρχεται να το βγαλω... Μα αληθεια τωρα... Θα φαω κατι που να μην το σιχαθω στο 5λεπτο;;;χαχαχα 

Για κρεας ειναι η αληθεια οτι εκτός απο τις πανσετουλες που είχες πει κ λιγουρευτηκα, δεν θελω κ πολυ... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Εγώ το αντίθετο...κρέας πριν την γκαστρια μ δεν έτρωγα πολύ...Ε τώρα θελω κάθε μέρα...χαχαχαχαχ το να πω με εμένα...χαχαχαχα καλα από γλυκα άστο φιλη...τα τσάκιζω ολααααααααααα...

Χαχα βλέπεις τι μας κάνουν ;; Λένε ότι όταν ζητάς γλυκό περιμένεις κοριτσάκι και αλμυρό αγοράκι ..Εγώ δεν τα πιστεύω αλλά σε εμένα βγήκε ..κοριτσάκι περιμένω ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , winspert είπε:

Πωπω, πονεμένη ιστορία... Μετα τα πρωινα, τωρα μου ηρθε να φτιαξω ενα ρυζι σαν σουπα, κοκκινιστο, εφαγα το μισο κ τωρα μου ρχεται να το βγαλω... Μα αληθεια τωρα... Θα φαω κατι που να μην το σιχαθω στο 5λεπτο;;;χαχαχα 

Για κρεας ειναι η αληθεια οτι εκτός απο τις πανσετουλες που είχες πει κ λιγουρευτηκα, δεν θελω κ πολυ... 

Μια μερίδα πανσετες παρκαλω στην γλυκια μ μανούλα....ξανάκανε κ ξαναφαε...χαχαχα...σε παιδεύει το μικρό μας...αχ αχ ξυλο που θα φάει όταν βγει...

πρίν από 4 λεπτά , Χαραααα είπε:

Χαχα βλέπεις τι μας κάνουν ;; Λένε ότι όταν ζητάς γλυκό περιμένεις κοριτσάκι και αλμυρό αγοράκι ..Εγώ δεν τα πιστεύω αλλά σε εμένα βγήκε ..κοριτσάκι περιμένω ! 

με το καλο ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ σ....Ναι κ εγώ το έχω ακούσει αυτο....

κ δεν μ λες εγω που τρωω κ από 2 τι θα κάνω???? χαχαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , winspert είπε:

Πωπω, πονεμένη ιστορία... Μετα τα πρωινα, τωρα μου ηρθε να φτιαξω ενα ρυζι σαν σουπα, κοκκινιστο, εφαγα το μισο κ τωρα μου ρχεται να το βγαλω... Μα αληθεια τωρα... Θα φαω κατι που να μην το σιχαθω στο 5λεπτο;;;χαχαχα 

Για κρεας ειναι η αληθεια οτι εκτός απο τις πανσετουλες που είχες πει κ λιγουρευτηκα, δεν θελω κ πολυ... 

Εγώ ευτυχώς είχα και συνεχίζω να έχω πολύ εύκολη εγκυμοσύνη ούτε ζαλάδες ούτε αναγουλιαζε ούτε τίποτα ..άντε μια φορά που τα είχα βγάλει ..ο άντρας μου μου έλεγε πως αν δεν έβλεπε το μωράκι κάθε φορά δεν θα το πίστευε ότι είμαι έγκυος :ρ ..αφου έλεγα στον γιατρό μου ότι εγώ δεν έχω σύμπτωματα και ανυσηχω και αυτός μου έλεγε πως είμαι πολύ τυχερή και δεν έχω ιδέα άλλες τι τραβάνε ...

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Μια μερίδα πανσετες παρκαλω στην γλυκια μ μανούλα....ξανάκανε κ ξαναφαε...χαχαχα...σε παιδεύει το μικρό μας...αχ αχ ξυλο που θα φάει όταν βγει...

με το καλο ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ σ....Ναι κ εγώ το έχω ακούσει αυτο....

κ δεν μ λες εγω που τρωω κ από 2 τι θα κάνω???? χαχαχαχαχα

  Ευχαριστώ πολύ ! Χαχχαχ μήπως διδυμακια ;;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...