Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Κορίτσια μου γλυκά.. Έκανα τη δεύτερη χοριακή σήμερα και είναι 699, πριν 4 μέρες ήταν 63.. Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός μου! Ο άντρας μου λέει πάμε για δίδυμα χαχαχα (μακάριιιιι) :x

  • Μου αρέσει 2

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 2 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.. Έκανα τη δεύτερη χοριακή σήμερα και είναι 699, πριν 4 μέρες ήταν 63.. Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός μου! Ο άντρας μου λέει πάμε για δίδυμα χαχαχα (μακάριιιιι) :x

Μπραβο κοριτσακι μου, τελεια... Αυξήθηκε πολυ καλα... Μακαρι στο ευχομαι...Θα ξαναπας για χοριακη ή σου ειπε για υπερηχο...; Καλή  συνεχεια... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , winspert είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου, τελεια... Αυξήθηκε πολυ καλα... Μακαρι στο ευχομαι...Θα ξαναπας για χοριακη ή σου ειπε για υπερηχο...; Καλή  συνεχεια... 

Όχι μου είπε ότι δεν χρειάζεται, να τον πάρω από Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού!!! Αχχχχχ πόσο ηρέμησα Παναγία μουυυυυ

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Giwtouli1990 είπε:

Όχι μου είπε ότι δεν χρειάζεται, να τον πάρω από Δευτέρα για να κλείσουμε ραντεβού!!! Αχχχχχ πόσο ηρέμησα Παναγία μουυυυυ

συνχαρητηρια κοριτσια μ γλυκιά....γιπουπιιιιιιιιι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τι κάνετε; Δε σας έχω διαβάσει ακόμη αλλά έχω μια απορία που με ανησυχεί αρκετά και είπα να σας ρωτήσω ειδικά τα κορίτσια που βάζουν κολπικά τα ουτροτζεσταν εάν βάζει κάποια γιατί δε θυμάμαι.

Προκαταβολικά σόρρυ αν αηδιασετε. Έχω παρατηρήσει βρε κορίτσια ότι βγάζω πολλά μα πολλά υγρά και τέρμα νερουλά σε σημείο να βρέχεται και το παντελόνι μου από τη ποσότητα (σημείωση δεν είναι ούρα γιατί δεν θέλω πιπι ούτε μυρίζουν έτσι επίσης δε βγαίνουν μια και καλή πολλά άλλα συχνά πυκνά σε σημείο που στο μισάωρο έχουν περάσει το εσώρουχο και κάνουν στάμπα στο παντελόνι) . Είχα κάτι παρόμοιο στη πρώτη εγκυμοσύνη αλλά σε μεγάλο μήνα και φοβόμουν για απωλεια αμνιακων. Λέτε να είναι από τα ουτροτζεσταν; Ή να φοβάμαι πάλι για απωλεια; Γιατί ξεκίνησαν στην ουσία απ' όταν άρχισα να βάζω τα ουτρο.... Έχω φοβηθεί κορίτσια. Μεθαύριο πάω γιατρό ούτως ή άλλως αλλά είπα να ρωτήσω και εσάς εδω.


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@winspert γλυκουλα μου πλακα εκανα! Φυσικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και εχει αλλη σοβαροτητα αν εχεις ταλαιπωρηθει για να μεινεις εγκυος! Να συνεχισεις να προσεχεις...πρεπει να μαθεις ν"ακους" το σωμα σου...εγω, επειδη δεν βαζω κωλο κατω το σωμα μου βαραει προειδοποιητικα καμπανακια...κοπωσης, τσιμπηματακια, πονοκεφαλο...

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Στο δευτερο τριμηνο θα ειμαστε ολες πιο χαλαρες που θα βλεπουμε την κοιλιτσα μας να φουσκωνει κιολας γιατι ακομα μπορει ως εναν βαθμο να μην το πιστευουμε κιολας...

@Giwtouli1990 μπραβο κοριτσι μου! Με το καλο να πας και για τον υπερηχο!

@Mamacita Alina γενικα εχουμε αυξημενα υγρα, αυτα τα υγρα δεν μυριζουν...το αμνιακο υγρο εχει μια χαρακτηριστικη...ασχημη μυρωδια! Εσενα μυρίζουν? Δεν παιρνεις καλου κακου τον γιατρο σου τηλ.να πας να σε δει? 

  • Μου αρέσει 1

verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@winspert γλυκουλα μου πλακα εκανα! Φυσικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και εχει αλλη σοβαροτητα αν εχεις ταλαιπωρηθει για να μεινεις εγκυος! Να συνεχισεις να προσεχεις...πρεπει να μαθεις ν"ακους" το σωμα σου...εγω, επειδη δεν βαζω κωλο κατω το σωμα μου βαραει προειδοποιητικα καμπανακια...κοπωσης, τσιμπηματακια, πονοκεφαλο...

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Στο δευτερο τριμηνο θα ειμαστε ολες πιο χαλαρες που θα βλεπουμε την κοιλιτσα μας να φουσκωνει κιολας γιατι ακομα μπορει ως εναν βαθμο να μην το πιστευουμε κιολας...

Το ξερω κοριτσακι μου... Το καταλαβα οτι εκανες πλακα αλλα επειδη οντως για καποιες κοπελες μπορει να φαίνεται υπερβολη ηθελα να εξηγησω το λογο... Ξερεις, πριν καταλάβουμε με τον αντρα μου οτι ο δρομος θα είναι δυσκολος, ημουν πολυ της αποψης οτι φυσικα κ η εγκυμοσύνη δεν ειναι αρρώστια κ πως η γυναικα πρεπει να συνεχιζει σχεδόν κανονικά τη ζωη της... Οταν ξεκινησαν οι διαδικασιες ομως αλλαξα εντελως... Φοβαμαι πολυ... 

Πραγματικα περιμένω πως κ πως να περασουν οι πρωτοι 3 επικίνδυνοι μηνες να μπορεσω να το χαρω... Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες τις κοπέλες κ να δουμε τις κοιλιτσες μας να φουσκωνουν...Σε φιλω καλη μου... 

πρίν από 22 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε; Δε σας έχω διαβάσει ακόμη αλλά έχω μια απορία που με ανησυχεί αρκετά και είπα να σας ρωτήσω ειδικά τα κορίτσια που βάζουν κολπικά τα ουτροτζεσταν εάν βάζει κάποια γιατί δε θυμάμαι.

Προκαταβολικά σόρρυ αν αηδιασετε. Έχω παρατηρήσει βρε κορίτσια ότι βγάζω πολλά μα πολλά υγρά και τέρμα νερουλά σε σημείο να βρέχεται και το παντελόνι μου από τη ποσότητα (σημείωση δεν είναι ούρα γιατί δεν θέλω πιπι ούτε μυρίζουν έτσι επίσης δε βγαίνουν μια και καλή πολλά άλλα συχνά πυκνά σε σημείο που στο μισάωρο έχουν περάσει το εσώρουχο και κάνουν στάμπα στο παντελόνι) . Είχα κάτι παρόμοιο στη πρώτη εγκυμοσύνη αλλά σε μεγάλο μήνα και φοβόμουν για απωλεια αμνιακων. Λέτε να είναι από τα ουτροτζεσταν; Ή να φοβάμαι πάλι για απωλεια; Γιατί ξεκίνησαν στην ουσία απ' όταν άρχισα να βάζω τα ουτρο.... Έχω φοβηθεί κορίτσια. Μεθαύριο πάω γιατρό ούτως ή άλλως αλλά είπα να ρωτήσω και εσάς εδω.

Κοριτσακι μου, σχεδον απο την αρχη εχω πολλα υγρα σα νερο. Να φανταστεις την πρωτη φορα λερωθηκα στη δουλειά, φανηκε απο τη γκρι φορμα μου κ μου το ειπε η συναδελφος. Απο τοτε φοραω παντα σερβιετακια κ αλλαζω πολλες φορες την ημερα. Νομιζω ειναι φυσιολογικό αλλα ας μας πουν κ αλλες κοπελες αν ξερουν... Εγω βαζω προγεστερονη κολπικα σε μορφη κρεμας... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , winspert είπε:

Το ξερω κοριτσακι μου... Το καταλαβα οτι εκανες πλακα αλλα επειδη οντως για καποιες κοπελες μπορει να φαίνεται υπερβολη ηθελα να εξηγησω το λογο... Ξερεις, πριν καταλάβουμε με τον αντρα μου οτι ο δρομος θα είναι δυσκολος, ημουν πολυ της αποψης οτι φυσικα κ η εγκυμοσύνη δεν ειναι αρρώστια κ πως η γυναικα πρεπει να συνεχιζει σχεδόν κανονικά τη ζωη της... Οταν ξεκινησαν οι διαδικασιες ομως αλλαξα εντελως... Φοβαμαι πολυ... 

Πραγματικα περιμένω πως κ πως να περασουν οι πρωτοι 3 επικίνδυνοι μηνες να μπορεσω να το χαρω... Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες τις κοπέλες κ να δουμε τις κοιλιτσες μας να φουσκωνουν...Σε φιλω καλη μου... 

Κοριτσακι μου, σχεδον απο την αρχη εχω πολλα υγρα σα νερο. Να φανταστεις την πρωτη φορα λερωθηκα στη δουλειά, φανηκε απο τη γκρι φορμα μου κ μου το ειπε η συναδελφος. Απο τοτε φοραω παντα σερβιετακια κ αλλαζω πολλες φορες την ημερα. Νομιζω ειναι φυσιολογικό αλλα ας μας πουν κ αλλες κοπελες αν ξερουν... Εγω βαζω προγεστερονη κολπικα σε μορφη κρεμας... 

Αγάπη μου εσύ πάντα εκεί να με καθησυχάζεις δεν υπάρχει αυτό χαχα.

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ. Θα μιλήσω και με το γιατρό αλλά την άλλη φορά που το είχα ξανά δεν είχε αγχωθεί καν. Θα δείξει!! :)

πρίν από 39 λεπτά , Evangeliaa είπε:

@winspert γλυκουλα μου πλακα εκανα! Φυσικα και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη και εχει αλλη σοβαροτητα αν εχεις ταλαιπωρηθει για να μεινεις εγκυος! Να συνεχισεις να προσεχεις...πρεπει να μαθεις ν"ακους" το σωμα σου...εγω, επειδη δεν βαζω κωλο κατω το σωμα μου βαραει προειδοποιητικα καμπανακια...κοπωσης, τσιμπηματακια, πονοκεφαλο...

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Στο δευτερο τριμηνο θα ειμαστε ολες πιο χαλαρες που θα βλεπουμε την κοιλιτσα μας να φουσκωνει κιολας γιατι ακομα μπορει ως εναν βαθμο να μην το πιστευουμε κιολας...

@Giwtouli1990 μπραβο κοριτσι μου! Με το καλο να πας και για τον υπερηχο!

@Mamacita Alina γενικα εχουμε αυξημενα υγρα, αυτα τα υγρα δεν μυριζουν...το αμνιακο υγρο εχει μια χαρακτηριστικη...ασχημη μυρωδια! Εσενα μυρίζουν? Δεν παιρνεις καλου κακου τον γιατρο σου τηλ.να πας να σε δει? 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου. Ερώτηση. Γνωρίζεις εκ πείρας ότι βρωμάνε; Γιατί εγώ έχω ακούσει ότι έχουν μια όμορφη ανεπαίσθητη μυρωδιά και είναι ένας από τους λόγους που αγχώθηκα.

Κοριτσια.... Πείτε μου όχι πείτε μου τι να τον κάνω τον άντρα μου. Πήγε και πήρε χαρτί υγείας με ΡΟΖ σχέδια.... Ροοοοζ. Και του είπα η χριστιανή λευκό άνθρωπε μου ή ότι άλλο χρώμα εκτός κόκκινα ροζ κλπ λέει οκ. Έρχεται το μεσημέρι, τον εμπιστευτηκα και πήγα να πάθω έμφραγμα η γυναίκα ... Το κοίταξε λέει. Αύριο του έκλεισα ραντεβού σε οφθαλμίατρο χαχαχαχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, winspert είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου, χαιρομαι πολυ που  ακουσατε καρδούλα... Να προσπαθησεις να ξεκουραζεσαι περισσότερο κ ολα καλα.... Ξεκουραση κ χαλαρα... Ποσο εισαι τωρα ακριβώς; 

Ευχαριστώ καλη μου σημερα ειμαι 6+4

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

αχ τι ωραία νεα κ σε εσένα....Όλες μας παμε καλα πάναγια  μ...τα μωράκια μας είναι δω κ δίνουν παρών....να προσέχεις όσο μπορεις αγαπη μ...Κ όσο γίνεται....Κ όλα θα κυλήσουν όμορφα....τικ τακ τικ τακ...γιουπιιιιιι....

Ραφαέλα μου ευχαριστω παρα πολυ :)

5 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Μόνο εγώ ακόμη δεν πήγα να ακούσω καρδουλα:-( 9 μέρες ακόμη... 

εγω στη θεση σου θα πηγαινα αύριο κιολας θα ακουσεις σιγουραααα

4 ώρες πρίν, Eleni Tz είπε:

Κορίτσια!! Ήμουν εκτός κ δεν μπήκα το ΣΚ! Αυριο πρώτος υπέρηχος! Θα σκασωωωω!! Εσεις καλα πατε απο οτι βλέπω!! Τι ημερομηνίες παίζουν για να δούμε ποιες ειμαστε κοντα... Εγω ΠΗΤ 19/10 απο όσο ξερω μεχρι στιγμής! :wub:

εγω πητ εχω 10/10

2 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά.. Έκανα τη δεύτερη χοριακή σήμερα και είναι 699, πριν 4 μέρες ήταν 63.. Πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός μου! Ο άντρας μου λέει πάμε για δίδυμα χαχαχα (μακάριιιιι) :x

τελειααααα η χοριακή σου γλυκια μου

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε; Δε σας έχω διαβάσει ακόμη αλλά έχω μια απορία που με ανησυχεί αρκετά και είπα να σας ρωτήσω ειδικά τα κορίτσια που βάζουν κολπικά τα ουτροτζεσταν εάν βάζει κάποια γιατί δε θυμάμαι.

Προκαταβολικά σόρρυ αν αηδιασετε. Έχω παρατηρήσει βρε κορίτσια ότι βγάζω πολλά μα πολλά υγρά και τέρμα νερουλά σε σημείο να βρέχεται και το παντελόνι μου από τη ποσότητα (σημείωση δεν είναι ούρα γιατί δεν θέλω πιπι ούτε μυρίζουν έτσι επίσης δε βγαίνουν μια και καλή πολλά άλλα συχνά πυκνά σε σημείο που στο μισάωρο έχουν περάσει το εσώρουχο και κάνουν στάμπα στο παντελόνι) . Είχα κάτι παρόμοιο στη πρώτη εγκυμοσύνη αλλά σε μεγάλο μήνα και φοβόμουν για απωλεια αμνιακων. Λέτε να είναι από τα ουτροτζεσταν; Ή να φοβάμαι πάλι για απωλεια; Γιατί ξεκίνησαν στην ουσία απ' όταν άρχισα να βάζω τα ουτρο.... Έχω φοβηθεί κορίτσια. Μεθαύριο πάω γιατρό ούτως ή άλλως αλλά είπα να ρωτήσω και εσάς εδω.

κοριτσι μου κ εγω βαζω προγεστερονη κολπικα σε μορφη αλοιφής κι εχω τα ιδια με σενα

πρίν από 41 λεπτά , winspert είπε:

Το ξερω κοριτσακι μου... Το καταλαβα οτι εκανες πλακα αλλα επειδη οντως για καποιες κοπελες μπορει να φαίνεται υπερβολη ηθελα να εξηγησω το λογο... Ξερεις, πριν καταλάβουμε με τον αντρα μου οτι ο δρομος θα είναι δυσκολος, ημουν πολυ της αποψης οτι φυσικα κ η εγκυμοσύνη δεν ειναι αρρώστια κ πως η γυναικα πρεπει να συνεχιζει σχεδόν κανονικά τη ζωη της... Οταν ξεκινησαν οι διαδικασιες ομως αλλαξα εντελως... Φοβαμαι πολυ... 

Πραγματικα περιμένω πως κ πως να περασουν οι πρωτοι 3 επικίνδυνοι μηνες να μπορεσω να το χαρω... Ευχομαι καλη συνεχεια σε ολες τις κοπέλες κ να δουμε τις κοιλιτσες μας να φουσκωνουν...Σε φιλω καλη μου... 

Κοριτσακι μου, σχεδον απο την αρχη εχω πολλα υγρα σα νερο. Να φανταστεις την πρωτη φορα λερωθηκα στη δουλειά, φανηκε απο τη γκρι φορμα μου κ μου το ειπε η συναδελφος. Απο τοτε φοραω παντα σερβιετακια κ αλλαζω πολλες φορες την ημερα. Νομιζω ειναι φυσιολογικό αλλα ας μας πουν κ αλλες κοπελες αν ξερουν... Εγω βαζω προγεστερονη κολπικα σε μορφη κρεμας... 

το βασκλορ βαζεις καλη μου; 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Κοριτσάκια τι κάνετε; Δε σας έχω διαβάσει ακόμη αλλά έχω μια απορία που με ανησυχεί αρκετά και είπα να σας ρωτήσω ειδικά τα κορίτσια που βάζουν κολπικά τα ουτροτζεσταν εάν βάζει κάποια γιατί δε θυμάμαι.

Προκαταβολικά σόρρυ αν αηδιασετε. Έχω παρατηρήσει βρε κορίτσια ότι βγάζω πολλά μα πολλά υγρά και τέρμα νερουλά σε σημείο να βρέχεται και το παντελόνι μου από τη ποσότητα (σημείωση δεν είναι ούρα γιατί δεν θέλω πιπι ούτε μυρίζουν έτσι επίσης δε βγαίνουν μια και καλή πολλά άλλα συχνά πυκνά σε σημείο που στο μισάωρο έχουν περάσει το εσώρουχο και κάνουν στάμπα στο παντελόνι) . Είχα κάτι παρόμοιο στη πρώτη εγκυμοσύνη αλλά σε μεγάλο μήνα και φοβόμουν για απωλεια αμνιακων. Λέτε να είναι από τα ουτροτζεσταν; Ή να φοβάμαι πάλι για απωλεια; Γιατί ξεκίνησαν στην ουσία απ' όταν άρχισα να βάζω τα ουτρο.... Έχω φοβηθεί κορίτσια. Μεθαύριο πάω γιατρό ούτως ή άλλως αλλά είπα να ρωτήσω και εσάς εδω.

ααααααααα για να σ πω τώρα....θες να αλλάξω ατάκα???? άφησες τα πάνω κ πήγες στα κατω????? χαχαχαχαχ πλάκα κάνω ετσι...

Εγώ βάζω κολπική κρεμα είναι σε σωληναριο οποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτο...

Αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι...Έχω ακούσει ότι τα ουτρο τα κάνουν αυτά....Μην μ φοβάσαι κ ανχωνεσαι καθολου αγαπη μ...Αφού δεν μυρίζουν ολα πάνε καλά...

κορίτσια ποια άλλη βαζει από κάτω ουτρο να μας πει???? 

αααα νομιζω η @Farmakotriftena  η κανω λάθος???? τα φώτα σας παρκαλω πολυ κυρία μ...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ααααααααα για να σ πω τώρα....θες να αλλάξω ατάκα???? άφησες τα πάνω κ πήγες στα κατω????? χαχαχαχαχ πλάκα κάνω ετσι...

Εγώ βάζω κολπική κρεμα είναι σε σωληναριο οποτε δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτο...

Αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι...Έχω ακούσει ότι τα ουτρο τα κάνουν αυτά....Μην μ φοβάσαι κ ανχωνεσαι καθολου αγαπη μ...Αφού δεν μυρίζουν ολα πάνε καλά...

κορίτσια ποια άλλη βαζει από κάτω ουτρο να μας πει???? 

αααα νομιζω η @Farmakotriftena  η κανω λάθος???? τα φώτα σας παρκαλω πολυ κυρία μ...

Αγάπες σορρυ αλλά επειδή Εχω μια πείρα με αμνιακα δεν μυρίζουν τα αμνιακα όταν μυρίζουν τα αμνιακα πιθανόν είναι και μολυσμένα απλα εγώ δεν νομιζω ότι μπορεί να είναι αμνιακα από τόσο νωρίς επειδή ξέρω μήπως ειναι τσισα εμένα μου φεύγουν ετσι και αλλιως ρωτά τον γιατρό σου σε παρακαλώ @Mamacita Alina


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , winspert είπε:

Ναι κοπέλα μου. Τη βασκλορ; Κ εσυ; 

Βασκλορ κι εγώ κορίτσια. @Mamacita Alina κορίτσι μου νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, κι εγώ κάθε μέρα έχω υγρά, αλλά σε νορμάλ πλαίσια, χωρίς οσμή. Νομίζω δεν είναι κάτι ανησυχητικό, αλλά όταν πας στο γιατρό σου εννοείται να το πεις για να δείτε τι γίνεται. Ρε κορίτσια, εσείς που βάζετε βασκλορ βλέπετε κομματάκια πηχτα λευκά από την κρέμα, γιατί προχτές όταν έκανα μπάνιο παρατήρησα τέτοια κομματάκια, και προσπάθησα να τα καθαρίσω όσο καλύτερα μπορούσα. Σας έχει συμβεί, ή λέτε να μην κάνει καλή απορρόφηση ο οργανισμός μου;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , winspert είπε:

Ναι κοπέλα μου. Τη βασκλορ; Κ εσυ; 

ναι και εγω :)

πρίν από 3 λεπτά , gogouli_ είπε:

Βασκλορ κι εγώ κορίτσια. @Mamacita Alina κορίτσι μου νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, κι εγώ κάθε μέρα έχω υγρά, αλλά σε νορμάλ πλαίσια, χωρίς οσμή. Νομίζω δεν είναι κάτι ανησυχητικό, αλλά όταν πας στο γιατρό σου εννοείται να το πεις για να δείτε τι γίνεται. Ρε κορίτσια, εσείς που βάζετε βασκλορ βλέπετε κομματάκια πηχτα λευκά από την κρέμα, γιατί προχτές όταν έκανα μπάνιο παρατήρησα τέτοια κομματάκια, και προσπάθησα να τα καθαρίσω όσο καλύτερα μπορούσα. Σας έχει συμβεί, ή λέτε να μην κάνει καλή απορρόφηση ο οργανισμός μου;

ειχα κανει ποστ πριν λιγες μερες αν θυμασαι για το ιδιο ακριβως θεμα... κομματια λευκα πηχτα.... νιωθω οτι εχει υπολοιπα μεσα ο κολπος μου και ρωτησα αν κανετε κατι για να τα αφαιρέσετε καμια εσωτερικη πλύση;;; 

εγω τηνωρα του ντους βάζω δαχτυλο... συγγνώμη κιολας αλλα δεν μπορω νιωθω σα να μ βαλανε πλαστελινη μεσα... 

  • Χαχα 2

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , gogouli_ είπε:

Βασκλορ κι εγώ κορίτσια. @Mamacita Alina κορίτσι μου νομίζω ότι είναι φυσιολογικό, κι εγώ κάθε μέρα έχω υγρά, αλλά σε νορμάλ πλαίσια, χωρίς οσμή. Νομίζω δεν είναι κάτι ανησυχητικό, αλλά όταν πας στο γιατρό σου εννοείται να το πεις για να δείτε τι γίνεται. Ρε κορίτσια, εσείς που βάζετε βασκλορ βλέπετε κομματάκια πηχτα λευκά από την κρέμα, γιατί προχτές όταν έκανα μπάνιο παρατήρησα τέτοια κομματάκια, και προσπάθησα να τα καθαρίσω όσο καλύτερα μπορούσα. Σας έχει συμβεί, ή λέτε να μην κάνει καλή απορρόφηση ο οργανισμός μου;

Στην προηγούμενη προσπάθεια που ξαναεβαζα βασκλορ κάθε 2η με 3η μερα οταν πήγαινα για τσισακια εβγαινε απο μεσα μου ενα τεραστιο πραγμα που ηταν μαζεμενη κρεμα σε πιο πηχτη υφη. Αυτη τη φορα σπανια στο σκουπισμα θα βγουν κατι ελαχιστα υπολείμματα απο την κρεμα. Ισως ο οργανισμος να απορροφα οση χρειαζεται. Ο γιατρος μου, μου ειχε πει οτι δεν ειναι κατι ανησυχητικό. Παρ ολα αυτα ρωτα κ τον δικο σου. Κ για να σε ρωτησω κ σενα κατι κ τη @Rafaelatarzan, το μαρκουτσι, ποσο μεσα το βαζετε; Εγω το βαζω μεχρι να βρω αντισταση... Περίπου μπαινουν τα 3/4 απο αυτο... Ακου τωρα τι ρωταω... Απλα το ειχα απορια... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...