Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 14 λεπτά , winspert είπε:

Καλημερα ταρζανακι μου... Κ εμενα με ενοχλει λιγο το στομαχι μου τωρα αλλα φταιω εγω... Μου ηρθε πρωι πρωι να φτιαξω κατι αναμεσα σε λουκουμαδες κ τηγανιτες με μελι κ βαρυστομαχιασα... Αλλα το σκεφτομουν να το κανω 2 μερες... Έπρεπε να το φαω... Καλα να παθω... Χαχαχα. Σε λιγο θα μου ερθει κ εμετουλης με τόση λαδιλα... Χαχαχα 

χαχαχαχααχ κ συ πρωι πρωι τέτοιο???? μμμ καλη ιδέα να σ πω αλλά για πιο μετά...με μερέντα φυσικά ετσι...Όχι σκέτα...χαχαχαχα 

πρίν από 3 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Κορίτσι και εγώ βάζω τα Gynalven κολπικα. Μου είχε πει ο γιατρός ότι θα δω σίγουρα λευκά γιατί ο οργανισμός απορροφά το χάπι όσο μπορεί και το υπόλοιπο το αποβάλλει.. Για τα υγρά τώρα και εγώ έχω και δεν είναι εντελώς εντελώς άοσμα.. Δεν μυρίζουν άσχημα αλλά όπως τα υγρά που βγάζουμε και κατά την διάρκεια του κύκλου θαρρώ.. 

Ελπίζω να μην είναι κάτι γιατί αγχώθηκα που όλες γράφατε ότι είναι εντελώς άοσμα και ότι μπορεί να είναι αμνιακά κλπ... Σήμερα πάω γιατρό και ελπίζω να είναι όλα καλά!

Καλημέρα γλυκουλα...Όχι μην ανχωνεσαι ολα καλα θα ειναι κ για σενα ...Όλα μα όλα...τι ώρα έχεις γιατρο αγαπη??? καλε θα δεις το μπιζελακι σ...γιούπι 

..αααάαα κ  ξερεις ε μετα τον ντοκ μπαίνεις εδω για Ραπόρτο να ξες

..χαχαχαχαχ πλάκα κάνω...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 17 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα γλυκουλα...Όχι μην ανχωνεσαι ολα καλα θα ειναι κ για σενα ...Όλα μα όλα...τι ώρα έχεις γιατρο αγαπη??? καλε θα δεις το μπιζελακι σ...γιούπι 

..αααάαα κ  ξερεις ε μετα τον ντοκ μπαίνεις εδω για Ραπόρτο να ξες

..χαχαχαχαχ πλάκα κάνω...

Αχχχχ σε ευχαριστώ πολύ!! :wub: Έχω το βράδυ στις 8:30 οπότε αν δεν γίνει βραδινό ραπόρτο σίγουρα αύριο πρωι πρωι... Βρε κορίτσια  να σας πω τον προβληματισμό μου... Είναι η πρώτη μου φορά και όλα είναι περίεργα.. Έχω ένα μόνιμο άγχος και δεν μπορώ να το "ευχαριστηθώ" όπως περίμενα.. Δηλαδή τώρα σκέφτομαι.. Θα δω κάτι; Θα υπάρχει όντως; Μετά λέω ναι όλα καλά θα πάνε... Μετά πάλι περίεργα συναισθήματα... Το βιώνετε και εσείς αυτό;;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Αχχχχ σε ευχαριστώ πολύ!! :wub: Έχω το βράδυ στις 8:30 οπότε αν δεν γίνει βραδινό ραπόρτο σίγουρα αύριο πρωι πρωι... Βρε κορίτσια  να σας πω τον προβληματισμό μου... Είναι η πρώτη μου φορά και όλα είναι περίεργα.. Έχω ένα μόνιμο άγχος και δεν μπορώ να το "ευχαριστηθώ" όπως περίμενα.. Δηλαδή τώρα σκέφτομαι.. Θα δω κάτι; Θα υπάρχει όντως; Μετά λέω ναι όλα καλά θα πάνε... Μετά πάλι περίεργα συναισθήματα... Το βιώνετε και εσείς αυτό;;; 

ου καλα καλά...καλώς  την στο κλαμπ....δεν είσαι η μόνη...Πάνω κάτι ετσι ειμαστε ολες

να κοιτάς όμως να υπερτερούν  τα καλα σ αισθήματα...οκ??? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

να κοιτάς όμως να υπερτερούν  τα καλα σ αισθήματα...οκ??? 

Εννοείται! Προσπαθώ πάντα να βλέπω το καλό! Αλλά σκέψου ότι εμείς δεν το λέμε και σε κανέναν - δηλαδή μόνο εγώ ο άντρας μου και ο γιατρός το ξέρουμε! Και δεν μπορώ να μοιραστώ τίποτα με κανέναν στο κοινωνικό μου περιβάλλον!! Ευτυχώς έχω εσάς!!! :) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Eleni Tz είπε:

Εννοείται! Προσπαθώ πάντα να βλέπω το καλό! Αλλά σκέψου ότι εμείς δεν το λέμε και σε κανέναν - δηλαδή μόνο εγώ ο άντρας μου και ο γιατρός το ξέρουμε! Και δεν μπορώ να μοιραστώ τίποτα με κανέναν στο κοινωνικό μου περιβάλλον!! Ευτυχώς έχω εσάς!!! :) 

κ μενα δεν το ξέρουν πολύ...Μόνο αυτοί που ήταν δίπλα μ...Γιατί ειμαι απο εξωσωματικη...Έτσι να κάνεις κοπελάρα μ να σκέφτεσαι πάντα μα πάντα το καλο...κ θα νικήσουμε ολες μας ...

Εμείς εδώ  θα είμαστε για οτι θες ...καταλαβαινόμαστε εδω μεσα...Είναι πολύ ωραία...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Eleni Tz είπε:

Αχχχχ σε ευχαριστώ πολύ!! :wub: Έχω το βράδυ στις 8:30 οπότε αν δεν γίνει βραδινό ραπόρτο σίγουρα αύριο πρωι πρωι... Βρε κορίτσια  να σας πω τον προβληματισμό μου... Είναι η πρώτη μου φορά και όλα είναι περίεργα.. Έχω ένα μόνιμο άγχος και δεν μπορώ να το "ευχαριστηθώ" όπως περίμενα.. Δηλαδή τώρα σκέφτομαι.. Θα δω κάτι; Θα υπάρχει όντως; Μετά λέω ναι όλα καλά θα πάνε... Μετά πάλι περίεργα συναισθήματα... Το βιώνετε και εσείς αυτό;;; 

Καλή μου έτσι είμαι κ εγώ που είναι η τρίτη μου εγκυμοσύνη πόσο μάλλον εσύ που είσαι εγκυουλα για πρώτη φορα

Περιμένουμε νέα σου το βράδυ όλα θα είναι τελειαααα


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marioula1234 είπε:

Καλή μου έτσι είμαι κ εγώ που είναι η τρίτη μου εγκυμοσύνη πόσο μάλλον εσύ που είσαι εγκυουλα για πρώτη φορα

Περιμένουμε νέα σου το βράδυ όλα θα είναι τελειαααα

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

Εμείς εδώ  θα είμαστε για οτι θες ...καταλαβαινόμαστε εδω μεσα...Είναι πολύ ωραία...

Μα τι καλές που είστε όλες!!! Σας ευχαριστώ από καρδιάς με γεμίζετε θετική ενέργεια! :wub: 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , elpida20 είπε:

ΠΕΙΝΆΩ ΩΩΩΩ, ΓΕΙΆ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥΥ

Γεια σ μικρη μανουλα ....φάε πιτσεςςςςςςςςς....χαχαχα πως εισαι ελπίδα μ??? 

1 ώρα πρίν, Eleni Tz είπε:

Μα τι καλές που είστε όλες!!! Σας ευχαριστώ από καρδιάς με γεμίζετε θετική ενέργεια! :wub: 

❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, winspert είπε:

Καλημερα ταρζανακι μου... Κ εμενα με ενοχλει λιγο το στομαχι μου τωρα αλλα φταιω εγω... Μου ηρθε πρωι πρωι να φτιαξω κατι αναμεσα σε λουκουμαδες κ τηγανιτες με μελι κ βαρυστομαχιασα... Αλλα το σκεφτομουν να το κανω 2 μερες... Έπρεπε να το φαω... Καλα να παθω... Χαχαχα. Σε λιγο θα μου ερθει κ εμετουλης με τόση λαδιλα... Χαχαχα 

Καλημεραααα.:)))) Κορίτσια εγω αυτό που έχω να πω είναι ότι όταν θες το μωράκι σου τόσο πολύ και το περιμένεις πως και πως τι στην αρχή να είσαι τι στην μέση δεν έχει καμία σημασία οι ανασφάλειες και ο φόβος δεν φεύγει ...Δεν ξέρω εγώ έτσι νιώθω αλλά έχω καταλάβει πως δεν πρέπει να το ψάχνουμε και πολύ γιατί διαβάζουμε για άσχημα περιστατικά που έχουν συμβεί σε κάποιες μανουλες και μετά μας περνάει και μας από το μυαλό ..Βέβαια αυτή είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη θελω να πιστεύω στην δεύτερη θα είμαι πιο χαλαρή 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Χαραααα είπε:

Καλημεραααα.:)))) Κορίτσια εγω αυτό που έχω να πω είναι ότι όταν θες το μωράκι σου τόσο πολύ και το περιμένεις πως και πως τι στην αρχή να είσαι τι στην μέση δεν έχει καμία σημασία οι ανασφάλειες και ο φόβος δεν φεύγει ...Δεν ξέρω εγώ έτσι νιώθω αλλά έχω καταλάβει πως δεν πρέπει να το ψάχνουμε και πολύ γιατί διαβάζουμε για άσχημα περιστατικά που έχουν συμβεί σε κάποιες μανουλες και μετά μας περνάει και μας από το μυαλό ..Βέβαια αυτή είναι και η πρώτη μου εγκυμοσύνη θελω να πιστεύω στην δεύτερη θα είμαι πιο χαλαρή 

@Χαραααα καλησπέρα μανουλα γλυκια...πως είσαι??? 

Link to comment
Share on other sites

On 18/2/2019 at 1:17 ΠΜ, Evangeliaa είπε:

Γεια σου @Χαραααα !!!

Ποσων εβδομαδων εισαι εσυ??? Εχεις παει γιατρο?

 

On 18/2/2019 at 12:34 ΠΜ, Χαραααα είπε:

Κορίτσια μου γεια σας ..είμαι και εγώ εγκυουλα και μόλις μπήκα στην ομάδα ..εύχομαι σε όλες μας να μας πάνε τέλεια και να έρθουν όπως τα έχουμε στο μυαλό μας . Δεν ξέρω που έπρεπε να γράψω οπότε άμα έστειλα εκεί που έπρεπε πείτε μου :)

Είμαι 17 και 5 και είμαι 21 ετών ..είμαι παντρεμένη και το θέλαμε συνειδητά το μωράκι μας :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Χαραααα είπε:

 

Είμαι 17 και 5 και είμαι 21 ετών ..είμαι παντρεμένη και το θέλαμε συνειδητά το μωράκι μας :)

κ αλλη μικρη μανουλα εδω μεσα...τι όμορφα...

@elpida20 σας κάναμε 2 τα μικρακι μας εδώ μέσα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

@Χαραααα καλησπέρα μανουλα γλυκια...πως είσαι??? 

Είμαι πολύ καλά ευχαριστώ :))) εσύ; Είμαι στην φάση που ξυπνάω κάθε μέρα να δω την κοιλίτσα μου κατά πόσο έχει μεγαλώσει :ρ ενταξει έχει μεγαλώσει λίγο δεν μπορώ να πω αλλά περιμένω πως και πως να το νιώσω !!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Χαραααα είπε:

Είμαι πολύ καλά ευχαριστώ :))) εσύ; Είμαι στην φάση που ξυπνάω κάθε μέρα να δω την κοιλίτσα μου κατά πόσο έχει μεγαλώσει :ρ ενταξει έχει μεγαλώσει λίγο δεν μπορώ να πω αλλά περιμένω πως και πως να το νιώσω !!!!!

αχ τι ωραία. κ γω περιμενω πως κ πως να το δω ....Φιλάκια στην κοιλιτσα σ την φουσκωτη.γλυκουλα που θα είσαι.. όμορφη πολυ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...