Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, winspert είπε:

Εννοείται ταρζανακι μου... Συμφωνω απόλυτα σ αυτο που λες... Κ εγω φοβαμαι τη ζηλια κ το κακο ματι. Δεν το εχω πει σε κανεναν... Το ξερουν μονο αυτοι που πρέπει... Οι υπολοιποι αργοτερα...Κ εννοείται κακοι άνθρωποι υπαρχουν παντου...  Εχουμε υποφερει πολυ κ φυλαγομαστε περισσότερο... 

Έτσι κ μένα το ξέρετε εσεις που τα περνατε  κ  οι  ποκυ πολυ  δικοί μ....οι άλλοι πιο μετά...θα κάνουμε εμφάνιση εμεις 

..χαχαχααχ 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

@sissy_geo πινε λεμονακι, εχει βιταμινη c κανει καλο...εγω απο τον 5ο και μετα που ειχα θεμα με το στομαχι μου το μονο που ηθελα να πινω ηταν ανθρακουχο νερο με στιμμενο λεμονι! Γενικα, σε μια ομαλη εγκυμοσυνη, ολα επιτρεπονται με μετρο...εκτος βεβαια απο τα βαρια ποτα, το τσιγαρο και τα ναρκωτικα...χαχα!

 

@Rafaelatarzan και @winspert ποσο βαριες ειναι οι κατσαρολες σας καλε???

Επισης εγω κυκλοφορω...ο γιατρος μου ειχε πει μια ατακα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη: "εισαι εγκυος, οχι αρρωστη"...κανω ο,τι εκανα και πριν, και τις δουλειες του σπιτιου, και μαγειρεμα, και σουπερ μαρκετ απλα προσεχω να πηγαινω τις σακουλες με το καροτσακι οταν ειναι πολλα πραγματα...ο,τι εκανα και πριν αλλα προσεκτικα και αυτο που εχει σημασια ειναι να ακους το σωμα σου! Και φυσικα καθημερινα σηκωνω και περιποιουμαι το μωρο μου...τα κλωτσιδια του μονο με αγχωνουν, που τωρα ακομα δεν επηρεαζουν το εμβρυο...αργοτερα ομως θα ειναι πιο επικινδυνο...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 15/2/2019 at 11:19 ΠΜ, Eleni Tz είπε:

Πω πω αρκετές μαζευτήκαμε!! :) Τι ωραία!

Εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο πονάκια στην κοιλιά και στην μέση και συνέχεια λέω τώρα θα μου έρθει τώρα θα μου έρθει... Ας μην έρθει λοιπόν τόσα χρόνια ερχόταν ας κάνει μια παύση!!! χαχαχαα

 

Κορίτσια μου γεια σας ..είμαι και εγώ εγκυουλα και μόλις μπήκα στην ομάδα ..εύχομαι σε όλες μας να μας πάνε τέλεια και να έρθουν όπως τα έχουμε στο μυαλό μας . Δεν ξέρω που έπρεπε να γράψω οπότε άμα έστειλα εκεί που έπρεπε πείτε μου :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@sissy_geo πινε λεμονακι, εχει βιταμινη c κανει καλο...εγω απο τον 5ο και μετα που ειχα θεμα με το στομαχι μου το μονο που ηθελα να πινω ηταν ανθρακουχο νερο με στιμμενο λεμονι! Γενικα, σε μια ομαλη εγκυμοσυνη, ολα επιτρεπονται με μετρο...εκτος βεβαια απο τα βαρια ποτα, το τσιγαρο και τα ναρκωτικα...χαχα!

 

@Rafaelatarzan και @winspert ποσο βαριες ειναι οι κατσαρολες σας καλε???

Επισης εγω κυκλοφορω...ο γιατρος μου ειχε πει μια ατακα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη: "εισαι εγκυος, οχι αρρωστη"...κανω ο,τι εκανα και πριν, και τις δουλειες του σπιτιου, και μαγειρεμα, και σουπερ μαρκετ απλα προσεχω να πηγαινω τις σακουλες με το καροτσακι οταν ειναι πολλα πραγματα...ο,τι εκανα και πριν αλλα προσεκτικα και αυτο που εχει σημασια ειναι να ακους το σωμα σου! Και φυσικα καθημερινα σηκωνω και περιποιουμαι το μωρο μου...τα κλωτσιδια του μονο με αγχωνουν, που τωρα ακομα δεν επηρεαζουν το εμβρυο...αργοτερα ομως θα ειναι πιο επικινδυνο...

Κοπελα μου γλυκια, εχεις δικιο να σου φαινομαστε υπερβολικες. Θα μιλήσω για μενα τωρα. Επειδη εχω ξαναγραψει οτι για να βρεθω σ αυτη την ομορφη θεση που ειμαι τωρα παλεψα σχεδον 3 χρονια με εξετασεις κ αλλες εξετασεις κ 6 εξωσωματικες, ακομα κ αν χρειαζοταν να μεινω στο σπιτι 9 μηνες κ να μην κουνιεμαι, θα το εκανα. Ο φοβος μετα απο τοσες αποτυχιες ειναι τοσο μεγάλος που ευτυχως οι κοπελες πια μεινατε ευκολα εγκυες δεν μπορειτε να καταλαβετε καθολου. Ειναι πολυ λογικο... Δεν μπορεις να μπεις στην ψυχολογια του αλλου... Συμφωνω απολυτα πως δεν ειμαστε αρρωστες αλλα ο φοβος υπερισχυει... Ολα να πανε καλα θα κυκλοφορησουμε κ εμεις που θα παει... Χαχαχα 

Οσο για την κατσαρόλα ή μου τη γεμιζει ο αντρας μου νερο ή αν χρειαστει ριχνω λιγο λιγο με το μπρικι... Χαχαχα, τερμα υπεεβολη, ε;;;; 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Ήθελα να σε ρωτήσω με ποιον γιατρό γέννησες αν επιτρέπεται,  και πως ήταν η εμπειρία  σου γενικά με το νοσοκομείο,  γιατί μάλλον θα γεννήσω κ γω εκεί..  Αλλά ακούω διαφορετικές απόψεις και έχω αγχωθει  λίγο.. 

γεννησα με τον κυριο Πλατση και εμεινα πολυ που ευχαριστημενη!!! αν ηταν ακομη στο νοσοκομειο θα γεννουσα κ τωρα εκεί χωρις δευτερη σκεψη αλλα δυστυχώς πηγε στην κληνικη εδω κ καποια χρονια... ολα παντως ηταν αψογα εμεινα πολυ ευχαριστημενη! 

12 ώρες πρίν, winspert είπε:

Εγω θα φτιαξω μπροκολο με πατατες βραστες... Αντε να χορτασεις.... Χαχαχα 

καλε που να χορτασεις κανε τες τηγανητες εστω χαχα

12 ώρες πρίν, Mamacita Alina είπε:

Εσυ παιδί μου αν δεν είσαι vegiterian σε θαυμάζω. Πολύ υγιεινή διατροφή. Μπράβο σου.

Εγώ κοριτσια δε μαγειρεύω. Μου κάνει ή η μάνα μου ή ο άντρας μου. Νιώθω χάλια και πυρετό και αναγουλες που να μαγειρεύω; Είμαι ξαπλωμένη όλη την ώρα....

ωχ ωχ εχεις και πυρετο; περαστικα βρε κοριτσι μου και γρήγορα! 

11 ώρες πρίν, winspert είπε:

Ετσι ε;;; Τα πετυχαίνει παντα; χαχαχα 

Κ εμενα τωρα μου βγαζει ο αντρας μου κατσαρολες κ οτι αλλο χρειαστω κ πρεπει να σκυψω κ σιγα σιγα μαγειρευω... Δε σηκωνω κατσαρολα βεβαια κ γενικα βαρη κ δεν κανω κ τπτ αλλο στο σπιτι... Γυρναει σπιτι μετα τις 5 οποτε κατι πρεπει να φαω... Δουλευει κ η μανα μου...Οποτε με προσοχη μαγειρευω εγω τις 2 με 3 τελευταιες μερες. Αν κ σημερα φαγαμε στη μανα μου... 

Κοριτσια, γενικά κυκλοφορειτε; Εγω μια φορα το Σάββατο το πρωι βγαινω για εναν χυμό κ ισως μια φορα την εβδομαδα να παω στη μανα μου. Ολες τις υπόλοιπες μερες ξαπλα... Φοβαμαι πολυ... Μεχρι να κλεισω τους 3 μηνες μου φαίνεται ετσι θα το παω... Μπορει να ειμαι υπερβολική αλλα το ταρζανακι θα με καταλαβει νομιζω... 

ναιιιιι κυκλοφορω ολη μερα χαχα πηγαινω τρεις φορες κ βοηθαω στο κυλικειο του σχολείου... πηγαινω στη μαμα μου πηγαινω και βρισκω φιλες να. πιουμε καφεδακι και να παιξουν τα παιδια μας πηγαινω τον μικρο παιδοτοπο πηγαίνουμε καφε κ κανα σαββατοβραδο βγαινουμε κ για ποτο... 

7 ώρες πρίν, Χαραααα είπε:

Κορίτσια μου γεια σας ..είμαι και εγώ εγκυουλα και μόλις μπήκα στην ομάδα ..εύχομαι σε όλες μας να μας πάνε τέλεια και να έρθουν όπως τα έχουμε στο μυαλό μας . Δεν ξέρω που έπρεπε να γράψω οπότε άμα έστειλα εκεί που έπρεπε πείτε μου :)

καλως ηρθες στην ομαδα μας καλη μου! 

πρίν από 28 λεπτά , winspert είπε:

Κοπελα μου γλυκια, εχεις δικιο να σου φαινομαστε υπερβολικες. Θα μιλήσω για μενα τωρα. Επειδη εχω ξαναγραψει οτι για να βρεθω σ αυτη την ομορφη θεση που ειμαι τωρα παλεψα σχεδον 3 χρονια με εξετασεις κ αλλες εξετασεις κ 6 εξωσωματικες, ακομα κ αν χρειαζοταν να μεινω στο σπιτι 9 μηνες κ να μην κουνιεμαι, θα το εκανα. Ο φοβος μετα απο τοσες αποτυχιες ειναι τοσο μεγάλος που ευτυχως οι κοπελες πια μεινατε ευκολα εγκυες δεν μπορειτε να καταλαβετε καθολου. Ειναι πολυ λογικο... Δεν μπορεις να μπεις στην ψυχολογια του αλλου... Συμφωνω απολυτα πως δεν ειμαστε αρρωστες αλλα ο φοβος υπερισχυει... Ολα να πανε καλα θα κυκλοφορησουμε κ εμεις που θα παει... Χαχαχα 

Οσο για την κατσαρόλα ή μου τη γεμιζει ο αντρας μου νερο ή αν χρειαστει ριχνω λιγο λιγο με το μπρικι... Χαχαχα, τερμα υπεεβολη, ε;;;; 

και εσυ εχεις απολυτο δικιο να φοβασαι... σε καταλαβαίνω καλη μου εγω παλι ειμαι το αντιθετο κανω τα παντα... και τον κουβα για το σφουγγαρισμα θα σηκωθω και το καλαθι με τα πλυμένα για να παω να τα απλωσω και την ανηψια μου που ειναι 10 κιλα τη σηκωνω και τον μπουμπουκο μου καμια φορα για να τον χορτασω που αν και 6 ετων ειναι μονο 19 κιλα το παιδακι μου μοντελο θα γινει με αυτα τα κιλα χαχαχ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marioula1234 είπε:

 

καλε που να χορτασεις κανε τες τηγανητες εστω χαχα

ναιιιιι κυκλοφορω ολη μερα χαχα πηγαινω τρεις φορες κ βοηθαω στο κυλικειο του σχολείου... πηγαινω στη μαμα μου πηγαινω και βρισκω φιλες να. πιουμε καφεδακι και να παιξουν τα παιδια μας πηγαινω τον μικρο παιδοτοπο πηγαίνουμε καφε κ κανα σαββατοβραδο βγαινουμε κ για ποτο... 

και εσυ εχεις απολυτο δικιο να φοβασαι... σε καταλαβαίνω καλη μου εγω παλι ειμαι το αντιθετο κανω τα παντα... και τον κουβα για το σφουγγαρισμα θα σηκωθω και το καλαθι με τα πλυμένα για να παω να τα απλωσω και την ανηψια μου που ειναι 10 κιλα τη σηκωνω και τον μπουμπουκο μου καμια φορα για να τον χορτασω που αν και 6 ετων ειναι μονο 19 κιλα το παιδακι μου μοντελο θα γινει με αυτα τα κιλα χαχαχ

Χαχαχα, ζεις φυσιολογικα... Κ αυτο ειναι το λογικο για μια εγκυο γυναικα... Αφου οταν γινεται με τον ευκολο τροπο, η γυναικα μπορει να αργησει καποιες φορες να το αντιληφθει κ κανει τα παντα κανονικά... 

Απλα επειδη εμεις ξέρουμε ακριβως τι έγινε κ ποτε μας διακατεχει ο φοβος... Κ εχουμε πονεσει πολυ, εχουμε κλαψει πολυ κ εχουμε ξοδέψει κ πολλα πολλα χιλιαρικα... Οποτε φερομαστε λιγο σα να κραταμε αυγο στα χερια κ φοβομαστε μη σπάσει... Ειναι πολυ ιδιαιτερη η ψυχολογια μας... 

Σε χαιρομαι κοπελαρα μου που ζεις ετσι ανεμελα κ ομορφα... Που θα παει, θα περασουμε κ εμεις σ αυτο το σταδιο.... Την καλημέρα μου και πολλα φιλια... :wub:

  • Μου αρέσει 2

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , elpida20 είπε:

Κορίτσια καλημεραααααααααα τι ωραία μέρα έχει σήμερα καλέεεε.. Με ηλιοο, αναγουλεςς, πρισμενο στηθοοος χιχιχι

Υπεροχος καιρος... Σου φτιαχνει τη διαθεση κ δίνει κ μια αισιοδοξία  γενικα... Τα άλλα προς το παρον πανε πακετο κ με ήλιο ή με βροχη.... Χαχαχα 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, marioula1234 είπε:

γεννησα με τον κυριο Πλατση και εμεινα πολυ που ευχαριστημενη!!! αν ηταν ακομη στο νοσοκομειο θα γεννουσα κ τωρα εκεί χωρις δευτερη σκεψη αλλα δυστυχώς πηγε στην κληνικη εδω κ καποια χρονια... ολα παντως ηταν αψογα εμεινα πολυ ευχαριστημενη! 

καλε που να χορτασεις κανε τες τηγανητες εστω χαχα

ωχ ωχ εχεις και πυρετο; περαστικα βρε κοριτσι μου και γρήγορα! 

ναιιιιι κυκλοφορω ολη μερα χαχα πηγαινω τρεις φορες κ βοηθαω στο κυλικειο του σχολείου... πηγαινω στη μαμα μου πηγαινω και βρισκω φιλες να. πιουμε καφεδακι και να παιξουν τα παιδια μας πηγαινω τον μικρο παιδοτοπο πηγαίνουμε καφε κ κανα σαββατοβραδο βγαινουμε κ για ποτο... 

καλως ηρθες στην ομαδα μας καλη μου! 

και εσυ εχεις απολυτο δικιο να φοβασαι... σε καταλαβαίνω καλη μου εγω παλι ειμαι το αντιθετο κανω τα παντα... και τον κουβα για το σφουγγαρισμα θα σηκωθω και το καλαθι με τα πλυμένα για να παω να τα απλωσω και την ανηψια μου που ειναι 10 κιλα τη σηκωνω και τον μπουμπουκο μου καμια φορα για να τον χορτασω που αν και 6 ετων ειναι μονο 19 κιλα το παιδακι μου μοντελο θα γινει με αυτα τα κιλα χαχαχ

 

1 hour ago, marioula1234 είπε:

γεννησα με τον κυριο Πλατση και εμεινα πολυ που ευχαριστημενη!!! αν ηταν ακομη στο νοσοκομειο θα γεννουσα κ τωρα εκεί χωρις δευτερη σκεψη αλλα δυστυχώς πηγε στην κληνικη εδω κ καποια χρονια... ολα παντως ηταν αψογα εμεινα πολυ ευχαριστημενη! 

καλε που να χορτασεις κανε τες τηγανητες εστω χαχα

ωχ ωχ εχεις και πυρετο; περαστικα βρε κοριτσι μου και γρήγορα! 

ναιιιιι κυκλοφορω ολη μερα χαχα πηγαινω τρεις φορες κ βοηθαω στο κυλικειο του σχολείου... πηγαινω στη μαμα μου πηγαινω και βρισκω φιλες να. πιουμε καφεδακι και να παιξουν τα παιδια μας πηγαινω τον μικρο παιδοτοπο πηγαίνουμε καφε κ κανα σαββατοβραδο βγαινουμε κ για ποτο... 

καλως ηρθες στην ομαδα μας καλη μου! 

και εσυ εχεις απολυτο δικιο να φοβασαι... σε καταλαβαίνω καλη μου εγω παλι ειμαι το αντιθετο κανω τα παντα... και τον κουβα για το σφουγγαρισμα θα σηκωθω και το καλαθι με τα πλυμένα για να παω να τα απλωσω και την ανηψια μου που ειναι 10 κιλα τη σηκωνω και τον μπουμπουκο μου καμια φορα για να τον χορτασω που αν και 6 ετων ειναι μονο 19 κιλα το παιδακι μου μοντελο θα γινει με αυτα τα κιλα χαχαχ

Ναι οντως  κ γω έχω άκουσει καλά λόγια για αυτόν τον γιατρό.  Αλλά δεν γνώριζα ότι πριν ήταν στο νοσοκομείο.  Μάλλον έχεις  γεννήσει  πριν καιρό,  λογικά... Σε ευχαριστώ  πάντως... 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Χαραααα είπε:

Κορίτσια μου γεια σας ..είμαι και εγώ εγκυουλα και μόλις μπήκα στην ομάδα ..εύχομαι σε όλες μας να μας πάνε τέλεια και να έρθουν όπως τα έχουμε στο μυαλό μας . Δεν ξέρω που έπρεπε να γράψω οπότε άμα έστειλα εκεί που έπρεπε πείτε μου :)

Καλημέρα κουκλίτσα μας...Καλώς ήρθες στην παρέα μας....Πόσο είσαι???? έχεις αλλα παιδακια??? ετων???? πες τα μας ολα....χι χι..

2 ώρες πρίν, winspert είπε:

Κοπελα μου γλυκια, εχεις δικιο να σου φαινομαστε υπερβολικες. Θα μιλήσω για μενα τωρα. Επειδη εχω ξαναγραψει οτι για να βρεθω σ αυτη την ομορφη θεση που ειμαι τωρα παλεψα σχεδον 3 χρονια με εξετασεις κ αλλες εξετασεις κ 6 εξωσωματικες, ακομα κ αν χρειαζοταν να μεινω στο σπιτι 9 μηνες κ να μην κουνιεμαι, θα το εκανα. Ο φοβος μετα απο τοσες αποτυχιες ειναι τοσο μεγάλος που ευτυχως οι κοπελες πια μεινατε ευκολα εγκυες δεν μπορειτε να καταλαβετε καθολου. Ειναι πολυ λογικο... Δεν μπορεις να μπεις στην ψυχολογια του αλλου... Συμφωνω απολυτα πως δεν ειμαστε αρρωστες αλλα ο φοβος υπερισχυει... Ολα να πανε καλα θα κυκλοφορησουμε κ εμεις που θα παει... Χαχαχα 

Οσο για την κατσαρόλα ή μου τη γεμιζει ο αντρας μου νερο ή αν χρειαστει ριχνω λιγο λιγο με το μπρικι... Χαχαχα, τερμα υπεεβολη, ε;;;; 

Καλημέρα......Αγάπη μήπως να έρθω η να έρθεις εσύ σπίτι μ να κάνουμε τα ίδια????χαχαχαχ αυτο κανω κ γω με το μπρίκι....έλεος ε???? αχαχαχαχα ποσο σε καταλαβαίνω....Δεν πειράζει λίγο μας έμεινε κ μας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα......Αγάπη μήπως να έρθω η να έρθεις εσύ σπίτι μ να κάνουμε τα ίδια????χαχαχαχ αυτο κανω κ γω με το μπρίκι....έλεος ε???? αχαχαχαχα ποσο σε καταλαβαίνω....Δεν πειράζει λίγο μας έμεινε κ μας...

Χαχαχα, δεν ειναι ασχημη ιδεα... Διακρινω ταύτιση αποψεων κ κινησεων στο σπίτι.... Χαχαχα, δεν παιζομαστε.... Λιγο μας εμεινε.... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , winspert είπε:

Χαχαχα, δεν ειναι ασχημη ιδεα... Διακρινω ταύτιση αποψεων κ κινησεων στο σπίτι.... Χαχαχα, δεν παιζομαστε.... Λιγο μας εμεινε.... 

Ναι ναι ακριβώς έτσι είναι...Σαν χελώνα παω ...χαχαχαχα εχουμε πλάκα...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή βδομάδα κορίτσια μου! Εγώ έχω σταματήσει το μαγείρεμα αλλά γιατί δεν μπορώ τα παντα με αηδιαζουν, έχω σταματήσει τις βόλτες αλλά πάλι γιατί δεν αντέχω ζαλίζομαι και έχω τάση για εμετό κατά τα άλλα ξέρω πως αν είχα δυνάμεις τα παντα θα έκανα με πριν. Αν η εγκυμοσύνη είναι γερή και 1000 κωλοτουμπες τη μέρα να κάνουμε τίποτα δεν πρόκειται να πάθουμε.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα κορίτσια μου! Εγώ έχω σταματήσει το μαγείρεμα αλλά γιατί δεν μπορώ τα παντα με αηδιαζουν, έχω σταματήσει τις βόλτες αλλά πάλι γιατί δεν αντέχω ζαλίζομαι και έχω τάση για εμετό κατά τα άλλα ξέρω πως αν είχα δυνάμεις τα παντα θα έκανα με πριν. Αν η εγκυμοσύνη είναι γερή και 1000 κωλοτουμπες τη μέρα να κάνουμε τίποτα δεν πρόκειται να πάθουμε.

Ακόμα χάλια εισαι αγαπη μ???? πωωωωωω ....λίγο ακόμα κα θα περάσει....υπομονή μόνο αυτό εχω να σ πω....

2 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Κορίτσια καλημεραααααααααα τι ωραία μέρα έχει σήμερα καλέεεε.. Με ηλιοο, αναγουλεςς, πρισμενο στηθοοος χιχιχι

Καλημέρα μικρή μας...Πώς πας...???? συμπτώματα ε???? θα περάσουν μην σκας...Δεν μασας εσυ απο τίποτα....Είσαι ντουρασελ.φαε καμία πίτσα λεω γω...χχαχαχαχ

κσλημερααασ σε όλη την παρέα μαςςςς....

χαρά...Υγεία... αισιοδοξια κ όνειρα να μας συντροφεύουν για πάντα...

πάω να κανω μαρμελάδα μήλο με πορτοκάλι...

μπας κ περάσει η μέρα γιατι δεν παλεύεται...

τι φαΐ έχετε σημερα???? 

Εμείς θα φάμε το κοτόπουλο από χτες με το ρύζι....

Για βράδυ ούτε που ξερω....Για πείτε ιδέες κόκκονες μ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...