Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Κοριτσια μου καλημερα!Να σας ζησουν τα μαναρακια σας!Σας παρακολουθω καιρο κ ειπα να συμμετασχω κ γω καθως κ οι δικες μου αποριες πολλες!Διχασμενη αρκετα ως προς την διατροφη του καθως γνωμες πολλες.Αλλα τελικα η καθε μαμα κ παιδι ειναι τελειως διαφορετικοι.Το μπεμπακι μου ειναι 5μηνων κ 26.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Sophiav καλημερα κορίτσι μου.. πόσο είναι και μπουσουλαει κιόλας;

Πόσα κιλά είναι;

@sofia.vrdx καλημερα και σε εσένα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες.. τι απορίες έχεις σχετικά με τη διατροφή;;

Εννοείται η κάθε μανούλα ξέρει καλύτερα. 

Εγώ από χθες άρχισα να βάζω και κόκκινη πιπεριά στο φαγητό του. Δίνει γλύκα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

@Sophiav καλημερα κορίτσι μου.. πόσο είναι και μπουσουλαει κιόλας;

Πόσα κιλά είναι;

@sofia.vrdx καλημερα και σε εσένα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες.. τι απορίες έχεις σχετικά με τη διατροφή;;

Εννοείται η κάθε μανούλα ξέρει καλύτερα. 

Εγώ από χθες άρχισα να βάζω και κόκκινη πιπεριά στο φαγητό του. Δίνει γλύκα

@sofiav Σε δυο μερες κλεινουμε 6.Τελευταια μετρηση απο.παιδιατρο ηταν αρχες 5ου μηνα κ ηταν 6700.Πηρε μονο 300 χανοντας ενα γευμα γιατι κοιμοταν ολη νυχτα.Τωρα θα μαθουμε την επομενη Πεμπτη.Προσπαθει για μπουσουλημα αρκετα μεχρι στιγμης σερνεται απο.την μια πλευρα του δωματιου στην αλλη οταν θελει να.πιασει κατι.

Just now, sofia.vrdx είπε:

@sofiav Σε δυο μερες κλεινουμε 6.Τελευταια μετρηση απο.παιδιατρο ηταν αρχες 5ου μηνα κ ηταν 6700.Πηρε μονο 300 χανοντας ενα γευμα γιατι κοιμοταν ολη νυχτα.Τωρα θα μαθουμε την επομενη Πεμπτη.Προσπαθει για μπουσουλημα αρκετα μεχρι στιγμης σερνεται απο.την μια πλευρα του δωματιου στην αλλη οταν θελει να.πιασει κατι.

Φαγητο εχουμε ξεκινησει απο αρχες 5ου κρεμα δεκατιανο κ απογευμα.Εσεις τα.φρουτα τα δινετε σκετα η μαζι με.κρεμα?Εμεις τρωμε μηλο αχλαδι μπανανα πορτοκαλι.Κ απογευμα κρεμα.Αρχισαμε με δυο γευματα δεκατιανο απογευματινο.Λογικα απο αυριο θ αρχισω χορτοσουπα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@Sophiav καλημερα κορίτσι μου.. πόσο είναι και μπουσουλαει κιόλας;

Πόσα κιλά είναι;

@sofia.vrdx καλημερα και σε εσένα κορίτσι μου. Καλώς ήρθες.. τι απορίες έχεις σχετικά με τη διατροφή;;

Εννοείται η κάθε μανούλα ξέρει καλύτερα. 

Εγώ από χθες άρχισα να βάζω και κόκκινη πιπεριά στο φαγητό του. Δίνει γλύκα

@Mampa  σε πέντε μερες κλείνει τον έβδομο.Γενικα ηταν πολυ κινητικός απο πιο μικρός.Στην αρχή σερνόταν κ μεσα σε τρεις μερες μπουσουλησε κανονικα.Ο γιατρός λέει θα περπατήσει πριν το χρονο.Δε ξερω απο κιλά ακριβως,εχω να παω παιδίατρο 25μερες τοτε ηταν 9κιλα.Την άλλη βδομάδα θα δουμε που εχουμε ραντεβού.Εσεις,;

Link to comment
Share on other sites

@sofia.vrdx 

@Sophiav πότε γεννήθηκε; Ο δικός μου γεννήθηκε 2 Αυγούστου. Την άλλη εβδομάδα έχουμε εμβόλιο οπότε και θα τον ζυγίσει. Ήταν 9300 τον προηγούμενο μήνα. Θηλάζει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mampa είπε:

@sofia.vrdx 

@Sophiav πότε γεννήθηκε; Ο δικός μου γεννήθηκε 2 Αυγούστου. Την άλλη εβδομάδα έχουμε εμβόλιο οπότε και θα τον ζυγίσει. Ήταν 9300 τον προηγούμενο μήνα. Θηλάζει;

@Mampa κ εμενα 1 Αυγούστου!οχι δ θηλάζει.Εσεις ειστε πολυ καλα σε βάρος.μπραβο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@Sophiavκοντα είναι σε βάρος.

Μπράβο σας πού τα κάνατε όλα τόσο γρήγορα.

Ποιαμέρα θα κάνετε εμβόλιο;

@Mampa  Την Τετάρτη εχουμε ραντεβού για εμβόλιο και μετρήσεις .Εσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@Sophiav πώς είστε; Κάνατε εμβόλιο;

Πόσο σας μέτρησε;

@Mampa  Καλημέρα κοριτσι!Οχι δεν πηγαμε,μας το ακύρωσε γιατι ελειπε.Αυριο εχουμε ραντεβού.Εσεις πήγατε;

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@Sophiav καλημερα κοπέλα μου. Όχι, σήμερα έχουμε το ραντεβού μας

@Mampa καλημέρα κοριτσι!πως πηγε χθες στο γιατρό;σας έβαλε κατι καινούριο στη διατροφή;Εμεις 73εκ κ 8900.Πηρε λιγο βάρος αυτο το μήνα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Sophiav γεια σου κοπέλα μου

Όλα καλά χθες

73εκ. 9550 βάρος

 Αυτό το μήνα πήρε 250 γραμμάρια. Η γιατρός είπε ότι πλέον θα αρχίζει να μετριάζει το βάρος. Πηρε ύψος και γι'αυτό έβαλε λίγο βάρος.

Τι περίμετρο κεφαλιού έχει; Πόσο είχε τον προηγούμενο μήνα;

Βάζουμε μοσχαράκι, κοτόπουλο και γαλατενιο τραχανά. Εσείς τι καινούριο βάλατε;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...