Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Ρώτα τον γιατρό σου κορίτσι μου αν χρειάζεται να παίρνεις κ κάτι άλλο!Εγώ τα παίρνω όλα αυτά λόγω ιστορικου.

Ναι κατάλαβα....ε λογικά ίσως δεν τα χρειάζομαι ακόμη για να μην μου είπε κατι.....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antzimet είπε:

Εμένα πάντως δεν μου έδωσε ακόμη κάτι....κ έλεγα μήπως πρέπει γιατί με ρωτάνε όλοι ασβέστιο παίρνεις ή σίδηρο; Κ λέω όχι.....πόσες εβδομάδες είστε;

Γεια σου κορίτσι!!! Εγώ είπα να γεννήσω εκεί!!! Αλλά εγώ μάλλον ανήκω στο group του Σεπτεμβρίου γιατί πητ μας έδωσε 23/9....βέβαια νομίζω ότι θα μας έρθει τέλη Αυγούστου....αρχές Σεπτεμβρίου 

Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου με το καλο ! Εχεις ακουσει κατι για τη κλινικη? Εμενα η γιατρος μου ειναι εκει μονο, αν και εγω ηθελα στη Γενικη κλινικη.


u2Hzp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marian91 είπε:

Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη κοπελα μου με το καλο ! Εχεις ακουσει κατι για τη κλινικη? Εμενα η γιατρος μου ειναι εκει μονο, αν και εγω ηθελα στη Γενικη κλινικη.

Εμένα είναι κ στη γενική κλινική κ στο γέννεσις κ στο διαβαλκανικό! Από τρία  γνωστά άτομα που γέννησαν εκεί μου είπαν τα καλύτερα!! Έμειναν πολύ ευχαριστημένες!! Σε σχέση με το γεννεσις....κ αν συμβεί οτιδήποτε έχει όλες τις ειδικότητες! Κ το προσωπικό είπαν πολύ ευγενικό κ το φαγητό πολύ καλό κ όλα! Τώρα βέβαια αυτό είναι κ λιγο υποκειμενικό! Αλλά εγώ αμέσως είπα διαβαλκανικό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 15/3/2019 at 1:45 ΠΜ, Rita1976 είπε:

Γεια σας κ από μένα! Περιμένω δίδυμα με ημερομηνία 19/8. Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο; Σας πιάνει κ σας φαγούρα στην κοιλιά κ τα πόδια ή μόνο εγώ είναι η τυχερή; 

Με το καλό να έρθει ο Σεπτέμβρης να κρατάμε στρουμπουλα μωρά στην αγκαλιά μας!!

Καλημέρα!! Εγώ περιμένω αγοράκι με πιθανή ημερομηνία 18/8... κ εγώ έχω φαγούρα και έλεγα μήπως φταίει το εσώρουχο ή κάποιο απορρυπαντικό... άλλα τελικά είναι από το τέντωμα στην κοιλιά από ότι μου είπε ο γιατρός... να βάζεις ενυδατική κρέμα μετά το μπάνιο... και όποια στιγμή αισθανθείς το σώμα σου ξηρό... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Τα μωράκια σας;; Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό κ μας άλλαξε τα σχέδια.... Μας είπε ότι μπορεί να είναι κορίτσι τελικά! Πάνω που είχαμε συνηθίσει στην ιδέα του αγοριού...(καλά βέβαια γερό να είναι .. κουβέντα να κάνουμε...).... Αλλά σίγουρα θα μάθουμε στην β-επιπεδου. Βέβαια είναι πολύ ζωηρό ή καλύτερα υπερκινητικό όπως λέει κ ο γιατρός... Κ δεν μπορεί να δει με σιγουριά.Ειναι κ εσάς τόσο υπερκινητικά στον υπέρηχο;; Λέτε να βγει ζωηροοο;;:-D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, duchess.sunshine said:

Καλημέρα!! Εγώ περιμένω αγοράκι με πιθανή ημερομηνία 18/8... κ εγώ έχω φαγούρα και έλεγα μήπως φταίει το εσώρουχο ή κάποιο απορρυπαντικό... άλλα τελικά είναι από το τέντωμα στην κοιλιά από ότι μου είπε ο γιατρός... να βάζεις ενυδατική κρέμα μετά το μπάνιο... και όποια στιγμή αισθανθείς το σώμα σου ξηρό... 

Καλημέρα κορίτσι μου. Κι εγώ έχω φαγούρα στην κοιλιά και βάζω bio oil.  Με το καλό το αγοράκι σας.

Just now, Evi89 said:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Τα μωράκια σας;; Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό κ μας άλλαξε τα σχέδια.... Μας είπε ότι μπορεί να είναι κορίτσι τελικά! Πάνω που είχαμε συνηθίσει στην ιδέα του αγοριού...(καλά βέβαια γερό να είναι .. κουβέντα να κάνουμε...).... Αλλά σίγουρα θα μάθουμε στην β-επιπεδου. Βέβαια είναι πολύ ζωηρό ή καλύτερα υπερκινητικό όπως λέει κ ο γιατρός... Κ δεν μπορεί να δει με σιγουριά.Ειναι κ εσάς τόσο υπερκινητικά στον υπέρηχο;; Λέτε να βγει ζωηροοο;;:-D

Καλημέρα Εύη μου. Ότι να είναι γερό να είναι κορίτσι μου. Εμάς στην Αυχενική γυρνούσε χωρίς να είναι ιδιαίτερα υπερκινητικος. Τώρα υπέρηχο έχω κι εγώ σήμερα το απόγευμα να το δούμε. Θα σας πω νεότερα. 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Κι εγώ έχω φαγούρα στην κοιλιά και βάζω bio oil.  Με το καλό το αγοράκι σας.

Καλημέρα Εύη μου. Ότι να είναι γερό να είναι κορίτσι μου. Εμάς στην Αυχενική γυρνούσε χωρίς να είναι ιδιαίτερα υπερκινητικος. Τώρα υπέρηχο έχω κι εγώ σήμερα το απόγευμα να το δούμε. Θα σας πω νεότερα. 

Ναι εννοείται να είναι όλα γερά τα μωράκια μας!!! Περιμένουμε νεακια σου!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Τα μωράκια σας;; Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό κ μας άλλαξε τα σχέδια.... Μας είπε ότι μπορεί να είναι κορίτσι τελικά! Πάνω που είχαμε συνηθίσει στην ιδέα του αγοριού...(καλά βέβαια γερό να είναι .. κουβέντα να κάνουμε...).... Αλλά σίγουρα θα μάθουμε στην β-επιπεδου. Βέβαια είναι πολύ ζωηρό ή καλύτερα υπερκινητικό όπως λέει κ ο γιατρός... Κ δεν μπορεί να δει με σιγουριά.Ειναι κ εσάς τόσο υπερκινητικά στον υπέρηχο;; Λέτε να βγει ζωηροοο;;:-D

Καλημέρα! Εμάς είναι παντα υπερκινητικό στον υπερηχο! Τουμπες κανει ολη την ωρα! Γι αυτο στην αρχη μας ειπε μαλλον κοριτσι γιατι ειχε υψηλους παλμους, μετά μαλλον αγόρι και τελικά οταν εκανα την αμνιοπαρακεντηση την Τεταρτη φανηκε στον υπερηχο οτι ειναι αγορι! Οι παλμοι ηταν απ τις τουμπες! Τωρα, αγόρι και ζωηρό= τρεχατε ποδαράκια μου!Γερό να ναι και ας το κυνηγαμε, δεν πειράζει!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου. Κι εγώ έχω φαγούρα στην κοιλιά και βάζω bio oil.  Με το καλό το αγοράκι σας.

Καλημέρα Εύη μου. Ότι να είναι γερό να είναι κορίτσι μου. Εμάς στην Αυχενική γυρνούσε χωρίς να είναι ιδιαίτερα υπερκινητικος. Τώρα υπέρηχο έχω κι εγώ σήμερα το απόγευμα να το δούμε. Θα σας πω νεότερα. 

και εγώ  bio oil βάζω... μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Evi89 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε; Τα μωράκια σας;; Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό κ μας άλλαξε τα σχέδια.... Μας είπε ότι μπορεί να είναι κορίτσι τελικά! Πάνω που είχαμε συνηθίσει στην ιδέα του αγοριού...(καλά βέβαια γερό να είναι .. κουβέντα να κάνουμε...).... Αλλά σίγουρα θα μάθουμε στην β-επιπεδου. Βέβαια είναι πολύ ζωηρό ή καλύτερα υπερκινητικό όπως λέει κ ο γιατρός... Κ δεν μπορεί να δει με σιγουριά.Ειναι κ εσάς τόσο υπερκινητικά στον υπέρηχο;; Λέτε να βγει ζωηροοο;;:-D

Και εμένα ήταν πολύ υπερικινητικο που λέω άμα βγει έτσι τι θα κάνω;;;  Λες κ ήθελε να βγει...χτυπούσε πόδια, χέρια, γυρνούσε....καλά εγώ συγκινήθηκα να πω την αλήθεια που τώρα συνειδητοποιώ τι συμβαίνει μέσα μου....αλλά φύλο δεν είδαμε δυστυχώς δεν καταφέραμε....κ ήθελα να μάθω έτσι από περιέργεια πιο πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Σήμερα αγχώθηκα πολύ. Με πήρε ο ενδοκρινολόγος μου που του είχα στείλει τα αποτελέσματα της αυχενικής και μου είπε ότι τον προβληματίζει ότι η αυχενική διαφάνεια είναι στις ανώτερες τιμές και να ρωτήσω περαιτέρω τον γιατρό μου. Όταν όμως είχα μιλήσει με τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι όλα ήταν μια χαρά...

Τώρα όπως καταλαβαίνετε βάζω διάφορα με το μυαλό μου και νομίζω ότι θα σκάσω μέχρι τις 7:30 που έχω το ραντεβού... Ουφ....


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Σήμερα αγχώθηκα πολύ. Με πήρε ο ενδοκρινολόγος μου που του είχα στείλει τα αποτελέσματα της αυχενικής και μου είπε ότι τον προβληματίζει ότι η αυχενική διαφάνεια είναι στις ανώτερες τιμές και να ρωτήσω περαιτέρω τον γιατρό μου. Όταν όμως είχα μιλήσει με τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι όλα ήταν μια χαρά...

Τώρα όπως καταλαβαίνετε βάζω διάφορα με το μυαλό μου και νομίζω ότι θα σκάσω μέχρι τις 7:30 που έχω το ραντεβού... Ουφ....

Όλα καλά θα πάνε μην στεναχωριέσαι! Αφού ο γιατρός σου, σου είπε είναι όλα καλά! 

Just now, duchess.sunshine είπε:

Μήπως θα γεννήσει κάποια κοπέλα στην Θεσσαλονίκη;

 

Εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...