Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Smurfita είπε:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Σήμερα αγχώθηκα πολύ. Με πήρε ο ενδοκρινολόγος μου που του είχα στείλει τα αποτελέσματα της αυχενικής και μου είπε ότι τον προβληματίζει ότι η αυχενική διαφάνεια είναι στις ανώτερες τιμές και να ρωτήσω περαιτέρω τον γιατρό μου. Όταν όμως είχα μιλήσει με τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι όλα ήταν μια χαρά...

Τώρα όπως καταλαβαίνετε βάζω διάφορα με το μυαλό μου και νομίζω ότι θα σκάσω μέχρι τις 7:30 που έχω το ραντεβού... Ουφ....

Μη φοβασαι, στις περισσοτερες αυχενικες ακομα κ με ανησυχητικα νουμερα ολα πανε καλα. Ξερω αρκετες τετοιες περιπτωσεις.Και ακου καλυτερα τον γυναικολογο!

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, duchess.sunshine said:

και εγώ  bio oil βάζω... μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι σε όλες!

Καλά κάνεις. Να μειώσουμε τις πιθανότητες για ραγάδες. Καλή και τελειομηνη κύηση σε όλες μας.

3 hours ago, Evi89 said:

Ναι εννοείται να είναι όλα γερά τα μωράκια μας!!! Περιμένουμε νεακια σου!! 

Ο υπέρηχος πήγε πολύ καλά. Είδαμε τον μικρούλη μας που είναι σίγουρα αγοράκι πλέον. Μεγαλώνει και μάλιστα είναι και πιο ανεπτυγμένος από το στάδιο του. Όλα καλά μας είπε ο γιατρός. Τον άλλο μήνα β' επιπέδου.

59 minutes ago, Smurfita said:

Καλησπέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Σήμερα αγχώθηκα πολύ. Με πήρε ο ενδοκρινολόγος μου που του είχα στείλει τα αποτελέσματα της αυχενικής και μου είπε ότι τον προβληματίζει ότι η αυχενική διαφάνεια είναι στις ανώτερες τιμές και να ρωτήσω περαιτέρω τον γιατρό μου. Όταν όμως είχα μιλήσει με τον γιατρό μου, μου είχε πει ότι όλα ήταν μια χαρά...

Τώρα όπως καταλαβαίνετε βάζω διάφορα με το μυαλό μου και νομίζω ότι θα σκάσω μέχρι τις 7:30 που έχω το ραντεβού... Ουφ....

Κοπέλα μου Όλα καλά θα πάνε. Αφού ο γιατρός σου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα τότε είσαι μια χαρά.

 

Κορίτσια κάτι άσχετο. Έχετε πάρει καθόλου κιλά? Εγώ έχω πάρει ήδη 2 και τώρα κλείνω τον τέταρτο. Να αγχώνομαι?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Καλά κάνεις. Να μειώσουμε τις πιθανότητες για ραγάδες. Καλή και τελειομηνη κύηση σε όλες μας.

Ο υπέρηχος πήγε πολύ καλά. Είδαμε τον μικρούλη μας που είναι σίγουρα αγοράκι πλέον. Μεγαλώνει και μάλιστα είναι και πιο ανεπτυγμένος από το στάδιο του. Όλα καλά μας είπε ο γιατρός. Τον άλλο μήνα β' επιπέδου.

Κοπέλα μου Όλα καλά θα πάνε. Αφού ο γιατρός σου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα τότε είσαι μια χαρά.

 

Κορίτσια κάτι άσχετο. Έχετε πάρει καθόλου κιλά? Εγώ έχω πάρει ήδη 2 και τώρα κλείνω τον τέταρτο. Να αγχώνομαι?

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Με το καλό!!!Εγώ αύριο έχω γιατρό!Ένα κιλό πηρα κ το έβαλα αυτή την εβδομάδα!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rinaki88 said:

Κορίτσια κάτι άσχετο. Έχετε πάρει καθόλου κιλά? Εγώ έχω πάρει ήδη 2 και τώρα κλείνω τον τέταρτο. Να αγχώνομαι?

Κ γω τώρα κλείνω τον τέταρτο κ ξεκίνησα 48 κιλά κ τώρα είμαι 55. :/

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 said:

Κ γω τώρα κλείνω τον τέταρτο κ ξεκίνησα 48 κιλά κ τώρα είμαι 55. :/

Ρε κορίτσι μου εσύ ξεκίνησες από πολύ λίγα. Υπαρχεις? Χαχαχαχαχα. Μακάρι να είχα την τύχη σου. Εγώ είχα ήδη πάρει κάποια κιλά. Και τώρα έχω πάρει 2. 

Just now, Katerina 88 said:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Με το καλό!!!Εγώ αύριο έχω γιατρό!Ένα κιλό πηρα κ το έβαλα αυτή την εβδομάδα!

Άντε κοριτσάκι μου περιμένουμε και τα δικά σου νεα. Όλα να πάνε τέλεια. :-)

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 είπε:

Κ γω τώρα κλείνω τον τέταρτο κ ξεκίνησα 48 κιλά κ τώρα είμαι 55. :/

Σούπερ είσαι κοριτσάκι μου!!!

Just now, Rinaki88 είπε:

Ρε κορίτσι μου εσύ ξεκίνησες από πολύ λίγα. Υπαρχεις? Χαχαχαχαχα. Μακάρι να είχα την τύχη σου. Εγώ είχα ήδη πάρει κάποια κιλά. Και τώρα έχω πάρει 2. 

Άντε κοριτσάκι μου περιμένουμε και τα δικά σου νεα. Όλα να πάνε τέλεια. :-)

Ναι κοριτσάκι μου!!!! Μακάρι να είναι όλα οκ!Αύριο θα μου κάνει ο γιατρός κ κολπικό υπέρηχο να δούμε κ τον τράχηλο, τον βλέπουμε κ από τον κοιλιακό υπέρηχο αλλά θέλουμε να είμαστε σίγουροι.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 said:

Σούπερ είσαι κοριτσάκι μου!!!

Ναι κοριτσάκι μου!!!! Μακάρι να είναι όλα οκ!Αύριο θα μου κάνει ο γιατρός κ κολπικό υπέρηχο να δούμε κ τον τράχηλο, τον βλέπουμε κ από τον κοιλιακό υπέρηχο αλλά θέλουμε να είμαστε σίγουροι.

Κι εμένα μου τσεκαρε τράχηλο σήμερα. Όλα καλά ευτυχώς. Εύχομαι το ίδιο και για εσένα αύριο :-)

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Και εμένα ήταν πολύ υπερικινητικο που λέω άμα βγει έτσι τι θα κάνω;;;  Λες κ ήθελε να βγει...χτυπούσε πόδια, χέρια, γυρνούσε....καλά εγώ συγκινήθηκα να πω την αλήθεια που τώρα συνειδητοποιώ τι συμβαίνει μέσα μου....αλλά φύλο δεν είδαμε δυστυχώς δεν καταφέραμε....κ ήθελα να μάθω έτσι από περιέργεια πιο πολύ! 

Ακριβώς έτσι κ σε εμάς... τρελές τούμπες.... Σήμερα έφαγα για πρώτη φορά κλοτσιες... Τις καταλαβαίνω κ με την παλάμη πλέον.... ελπίζω βέβαια να βγουν ήρεμα :)... Κ εγώ τώρα περιμένω την β επιπέδου για να μάθω φύλο τελικά....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Ακριβώς έτσι κ σε εμάς... τρελές τούμπες.... Σήμερα έφαγα για πρώτη φορά κλοτσιες... Τις καταλαβαίνω κ με την παλάμη πλέον.... ελπίζω βέβαια να βγουν ήρεμα :)... Κ εγώ τώρα περιμένω την β επιπέδου για να μάθω φύλο τελικά....

Αχ εμένα ειναι ακόμη μικρό δεν καταλαβαίνω κινήσεις....εγώ είμαι 13+1! Τα γλυκουλια μας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Rinaki88 πολύ χαίρομαι κοπέλα μου!! Έτσι να μεγαλώνουν τα ζουζούνια... Σου είπε γραμμάρια;εμάς 200 είναι.. κ τον άλλο μήνα β επιπέδου κ εγώ!!!

Just now, Antzimet είπε:

Αχ εμένα ειναι ακόμη μικρό δεν καταλαβαίνω κινήσεις....εγώ είμαι 13+1! Τα γλυκουλια μας!

Έχεις ακόμη :)... Εγώ είμαι 17 κ 5 και είναι δεύτερη εγκυμοσύνη οπότε για αυτό νωρίς!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 said:

Rinaki88 πολύ χαίρομαι κοπέλα μου!! Έτσι να μεγαλώνουν τα ζουζούνια... Σου είπε γραμμάρια;εμάς 200 είναι.. κ τον άλλο μήνα β επιπέδου κ εγώ!!!

Έχεις ακόμη :)... Εγώ είμαι 17 κ 5 και είναι δεύτερη εγκυμοσύνη οπότε για αυτό νωρίς!!

Κοριτσάκι μου είμαι 16+4 και είναι 187 γραμμάρια. Τυχερούλα που το νοιώθεις. Εγώ ακόμη ούτε το φτερούγισμα δεν νοιώθω. Κ θέλω τόσο πολύ. Ουφ. Πότε έχεις β; εγώ προς τα τέλη του Απρίλη θα κλείσω. Λέω να πάρω αύριο μεθαύριο για ραντεβού.

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κοριτσάκι μου είμαι 16+4 και είναι 187 γραμμάρια. Τυχερούλα που το νοιώθεις. Εγώ ακόμη ούτε το φτερούγισμα δεν νοιώθω. Κ θέλω τόσο πολύ. Ουφ. Πότε έχεις β; εγώ προς τα τέλη του Απρίλη θα κλείσω. Λέω να πάρω αύριο μεθαύριο για ραντεβού.

Πολύ καλά κ από γραμμάρια κ εσύ!! Διάβασα ότι 180γρ. περίπου είναι στην 18η εβδομάδα... μπράβο έτσι να περνουν βάρος να μεγαλώνουν!! Είναι πολύ ωραία η αίσθηση , καταλαβαίνεις τι θαύμα υπάρχει μέσα σου βρε παιδί μου!! Άντε λίγο υπομονή κ εσύ!!εγώ έκλεισα 18/4 ο γιατρός που κάνω τις μεγάλες εξετάσεις έρχεται από Αθήνα οπότε έχει κ αυτός συγκεκριμένες ημερομηνίες.. εύχομαι να είναι εξίσου καλές κ οι β-επιπεδου από όλες μας κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...