Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 22 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια έχω αγχωθεί πάλι. Είμαι στην 10η εβδομαδα. Είχα υπέρηχο πριν 10 μέρες ήταν όλα καλά βέβαια ο γιατρός μου είπε πως το ένα έμβρυο είναι χαμηλά στη μήτρα και θα έχω αιμορραγία καθώς θα δημιουργείται η τροφοβλαστη. Εγω αίμα από τότε δεν έχω δει και αγχώνομαι λέω λες να εχει γίνει κάνα κακό. Στο μεταξύ τα συμπτώματα πηγαινοέρχονται περα από το στήθος που είναι σταθερά πρησμένο και πονάει μόνιμα. Η κοιλιά μου μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει..αναγούλες μια μέρα έχω μια όχι και τόσο. τώρα έχω αυχενική 23/5 αλλά λέω να παω αύριο στο νοσοκομείο για έναν υπέρηχο να μου φύγουν οι σκέψεις..

      Μην ανχωνεσε το ότι δεν έχεις αίμα σημαίνει ότι ο οργανισμός ανταποκρίνεται σωστα . Το μωρό έτσι Κ αλλιώς όσο περνάνε οι εβδομάδες θα ανεβαίνει πιο ψηλά οπότε το πιο λογικό ο οργανισμός σου να ανταποκριθηκε σωστά Κ να ανταπεξέρχετε στις πιέσεις. Το ότι κάνει μια πρόβλεψη ο γιατρός δεν σημαίνει ότι θα γίνει ακριβώς αυτό που λέει. Σου λέει το χειρότερο για να είσαι προετοιμασμένη δεν είναι μάντης να ξέρει ακριβώς τι θα γίνει . Αν ανχωνεσε πήγαινε για ένα υπέρηχο για να σου φεύγουν οι σκέψεις . 

       

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 said:

@Rinaki88 βγήκε κ ο μη επεμβατικός έλεγχος, αρνητικός σε όλα τα σύνδρομα! Ευτυχώς!

Τέλεια κουκλίτσα μου. Είδες που Όλα καλά? Άντε ηρέμησε τώρα και μιλά στο μωράκι σου. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Τέλεια κουκλίτσα μου. Είδες που Όλα καλά? Άντε ηρέμησε τώρα και μιλά στο μωράκι σου. 

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Άντε να περάσει ο καιρός να τα πάρουμε όλες στην αγκαλιά μας!!!

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Antzimet είπε:

Ε εντάξει μια χαρά είσαι! Άλλο να ξεκινάς ήδη με πολλά κ άλλο να εισαο πιο κάτω....μια χαρά! Αχ ζηλεύω...εγώ κ τα λίγα κιλά καμία σχέση δεν είχαμε ποτέ!

Ουτε κ εγω!!! χαχαχα! θα τα χασουμε όλα μαζι! 

Just now, Evagellia είπε:

Καλησπέρα!!!

Κ εγώ!!Στο Γένεσις με ΠΗΤ 28/8.

Εσύ;;

 

κ εγω στο γενεσις με ΠΗΤ 18/8. Ποιον γιατρό εχεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, Newmum19 said:

Καλημερα κοριτσια!! Τι κάνετε;; Εγώ ανησυχώ λιγάκι τις τελευταίες μέρες!! Έχω ένα μπούκωμα κ ξηρό βήχα κ έχω ανησυχήσει, μην τυχόν κ περάσει κανένα μικρόβιο στο μωράκι μ! Κάποια στιγμή μ είχε πει η γιατρός μ ότι κάτι πολύ απλό για μένα πχ συνάχι μπορεί να περάσει στο μωρό κ να του δημιουργήσει διαφορα!! Κ τώρα όπως καταλαβαίνετε αγχώνομαι!! Έχει τύχει σε καμία σας στη διάρκεια της εγκυμοσύνης κάτι από αυτά;; 

Κ γω θα σου έλεγα να μην ανησυχείς. Εγώ κόλλησα γρίπη κ είχα πανικοβληθεί. Πήγα κ έκανα το τεστ για να δω τι γρίπη ήταν κ από τη στιγμή που βγήκαν τα αποτελέσματα ότι έχω την απλή γρίπη ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ. Κ πυρετό έκανα κ depon πήρα κ τα μωρά μια χαρά είναι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 είπε:

Κ γω θα σου έλεγα να μην ανησυχείς. Εγώ κόλλησα γρίπη κ είχα πανικοβληθεί. Πήγα κ έκανα το τεστ για να δω τι γρίπη ήταν κ από τη στιγμή που βγήκαν τα αποτελέσματα ότι έχω την απλή γρίπη ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ. Κ πυρετό έκανα κ depon πήρα κ τα μωρά μια χαρά είναι. 

που το κανεις αυτο το τεστ?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , duchess.sunshine είπε:

Ουτε κ εγω!!! χαχαχα! θα τα χασουμε όλα μαζι! 

κ εγω στο γενεσις με ΠΗΤ 18/8. Ποιον γιατρό εχεις;

Νικολακοπουλο!

Με το καλό,λοιπόν!Αγοράκι εγώ,εσυ;;

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Newmum19 said:

που το κανεις αυτο το τεστ?

Σε μικροβιολογικό. Εγώ το έκανα στη Βιοϊατρική, έκανε 10 ευρώ κ σε ένα τέταρτο έχεις τα αποτελέσματα. Σου παίρνουν με μπατονέτα δείγμα από τη μύτη κ το λαιμό. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημερα!

ηθελα να ρωτησω το βραδυ πώς κοιμαστε; Στα πλάγια, ανασκελα ;

εχω διαβασει οτι ειναι καλυτερα στα πλαγια και ειδικα απ τα αριστερα...

βλεπω ομως οτι πιανομαι στα πλαγια συνεχεια. Εσείς προσέχετε στον ύπνο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , Νεκταρία19 είπε:

Κορίτσια καλημερα!

ηθελα να ρωτησω το βραδυ πώς κοιμαστε; Στα πλάγια, ανασκελα ;

εχω διαβασει οτι ειναι καλυτερα στα πλαγια και ειδικα απ τα αριστερα...

βλεπω ομως οτι πιανομαι στα πλαγια συνεχεια. Εσείς προσέχετε στον ύπνο;

Κορίτσι μου λένε ότι είναι καλύτερα πλάγια αριστερά για την καλύτερη αιμάτωση, αλλά εγώ δε βολευομαι, κοιμάμαι ανασκελα, πλάγια αριστερά κ πλάγια δεξιά.

  • Μου αρέσει 3

 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Νεκταρία19 said:

Κορίτσια καλημερα!

ηθελα να ρωτησω το βραδυ πώς κοιμαστε; Στα πλάγια, ανασκελα ;

εχω διαβασει οτι ειναι καλυτερα στα πλαγια και ειδικα απ τα αριστερα...

βλεπω ομως οτι πιανομαι στα πλαγια συνεχεια. Εσείς προσέχετε στον ύπνο;

Καλησπέρα κι από εμένα. Κι εγώ κυρίως πλάγια αριστερά κοιμάμαι αν και είχε συνηθίσει μπρουμυτα αλλα είναι πλέον δύσκολο. Μου φέρνει αρκετή δυσφορία πλέον και αναγκάζομαι να γυρίσω. Αλλά κοιμάμαι και ανάσκελα. Γενικά πιστεύω ότι δεν γίνεται να προσέχεις στον ύπνο σου. Ο ύπνος είναι ύπνος. Όπως και να κοιμηθείς εγώ δεν νομίζω ότι δημιουργεί κάποιο πρόβλημα. Απλώς κάποιες στάσεις καθώς φουσκώνεις δεν θα σε βολεύουν πλέον.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, duchess.sunshine είπε:

Ουτε κ εγω!!! χαχαχα! θα τα χασουμε όλα μαζι! 

κ εγω στο γενεσις με ΠΗΤ 18/8. Ποιον γιατρό εχεις;

Α εγώ κορίτσια στο διαβαλκανικό λέω....με ΠΗΤ 23/9! Αλλά μετά τα τέλη Αυγούστου περιμενουμε είπε η γιατρός!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Νεκταρία19 είπε:

Κορίτσια καλημερα!

ηθελα να ρωτησω το βραδυ πώς κοιμαστε; Στα πλάγια, ανασκελα ;

εχω διαβασει οτι ειναι καλυτερα στα πλαγια και ειδικα απ τα αριστερα...

βλεπω ομως οτι πιανομαι στα πλαγια συνεχεια. Εσείς προσέχετε στον ύπνο;

Κ εγώ στα πλάγια κοιμάμαι...αλλά δεν με βολεύει τόσο αριστερά... Αλλά σηκώνομαι κάποια πρωινά με πόνο στους γοφούς δεξιά κ αριστερά από το πιάσιμο.... Ούτε ανάσκελα μπορώ γιατί με πιάνει η μέση μου... Βάζω κ ένα μαξιλάρι ανάμεσα από τα πόδια..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...