Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 said:

Κορίτσια μου τι κάνετε??Πως περάσατε το ΣΚ??Πρώτα ο Θεός γεννάει καμία στο Ιασώ Αθήνας??

Εγώ, αν όλα πάνε καλά. Αν όμως γεννήσω νωρίτερα από το αναμενόμενο θα πάω στο Έλενα  γιατί είμαι ασφαλισμένη στο εξωτερικό που σημαίνει ότι Ελλάδα είμαι ανασφάλιστη κ οι θερμοκοιτίδες στο Ιασώ είναι 400 ευρώ την ημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 είπε:

Εγώ, αν όλα πάνε καλά. Αν όμως γεννήσω νωρίτερα από το αναμενόμενο θα πάω στο Έλενα  γιατί είμαι ασφαλισμένη στο εξωτερικό που σημαίνει ότι Ελλάδα είμαι ανασφάλιστη κ οι θερμοκοιτίδες στο Ιασώ είναι 400 ευρώ την ημέρα...

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κορίτσι μου και να μην χρειαστεί το μωράκι σου ούτε θερμοκοιτίδα ούτε τίποτα!!!Κι εγώ πρώτα ο Θεός εκεί θα γεννήσω! @Rita1976 τα 400€ ανά ημέρα ισχύουν επειδή θεωρείσαι ανασφαλιστη στην Ελλάδα? Γιατί εγώ γνωρίζω για 40€ τη μέρα.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rita1976 είπε:

Ναι. Αν είσαι ασφαλισμένη δεν πληρώνεις τπτ. Ο Εοπυ αποζημιώνει το Ιασώ 

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εύχομαι να μην χρειαστεί τίποτα!

Just now, Νεκταρία19 είπε:

Εγώ! ΠΗΤ 12/8!

Μπορεί και να είμαστε μαζί κορίτσι μου γιατί ενώ έχω ΠΗΤ 3/9, λόγω του ιστορικού μου θα μου πάρουν νωρίτερα το μωρό, οπότε κάπου στον Αύγουστο υπολογίζουμε!


 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας αλλα δεν μπορουσα να απαντησω γιατι δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι... Ολα καλα! Τζαμπα αγχωθηκα! Το καταλαβα και την παρασκευη κ τις επομενες μέρες! Ευχομαι να τα ακουσετε ολες συντομα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, duchess.sunshine είπε:

Καλημερα κοριτσια μου! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας αλλα δεν μπορουσα να απαντησω γιατι δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι... Ολα καλα! Τζαμπα αγχωθηκα! Το καταλαβα και την παρασκευη κ τις επομενες μέρες! Ευχομαι να τα ακουσετε ολες συντομα!

Καλημέρα και καλό μήνα!! Μπράβο κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου. Τελικά μέσα στο Σαββατοκύριακο έκανε αισθητή την παρουσία του ο μικρούλης μας. Μας έριξε κλωτσιτσες και τον κατάλαβε και ο μπαμπάς μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι. Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας ακόμη καλύτερα.

  • Μου αρέσει 4

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου. Τελικά μέσα στο Σαββατοκύριακο έκανε αισθητή την παρουσία του ο μικρούλης μας. Μας έριξε κλωτσιτσες και τον κατάλαβε και ο μπαμπάς μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι. Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας ακόμη καλύτερα.

Καλό μήνα σε όλες! Προσοχή στις πρωταπριλιατικες πλάκες :-D Τι τέλεια που τον ακούσατε, τον καταλαβε κι ο αντρας σου? Αχ φοβερό μου φαίνεται...  Τι εβδομάδα είσαι? Ανυπομονώ....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!!

Το μπεμπάκι με ταράζει κάθε βράδυ. Όλη την ημέρα μπορεί να μην το καταλαβαίνω καθόλου και μόλις νυχτώσει....τσουπ... κάνει παραπάνω από αισθητή την παρουσία του!

Από όνειρα και εφιάλτες που λέγατε.... αφήστε... Σπίλμπεργκ και λίγα λέω... μπορεί να μην ξυπνάω το βράδυ, αλλά αρχίζω να φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί δεν ξέρω τι άλλο θα δω. Αυτό θυμάμαι το είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά στο 3ο τρίμηνο.

Από την Πέμπτη μέχρι και την Κυριακή δεν κατάφερα να φάω τίποτα και να το κρατήσω. Όλα τα έβγαζα. Κάποια στιγμή το Σάββατο εκτός από τους αφόρητους πόνους στο στομάχι ξεκίνησαν και συσπάσεις και τα είδα όλα ειλικρινά. Μαγνήσιο δεν παίρνω, αλλά θα το συζητήσω με τον γιατρό μου την Παρασκευή που θα πάω για μια εξέταση της μαμάς μου και με την ευκαιρία θα τον ρωτήσω.

Περιμένω και εγώ με αγωνία, όπως και εσείς, την β' επιπέδου που την έχουμε προγραμματίσει για τις 17 Απριλίου να δούμε ότι όλα είναι καλά και ελπίζουμε να δούμε και το φύλο.

Για το θέμα της γέννας, εγώ με το καλό θα γεννήσω στο ΓΑΙΑ όπως και την πρώτη φορά και η αλήθεια είναι ότι είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη.

  • Μου αρέσει 3

GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα κορίτσια!! Κ εμείς Δόξα το Θεό είμαστε καλά!! Το βράδυ γίνεται χαμός απο τούμπες!!Η κοιλίτσα φουσκώνει... η πεινα αρχίζει κ φουντώνει... από κιλά πως πάτε; εγώ έχω πάρει 3 μέχρι τώρα κ ελπίζω να μην πάρω πολλά!! Περιμένω κ με αγωνία να περάσουν οι μέρες για την β επιπέδου που έχουμε στις 18/4.. μπας κ δούμε τι είναι τελικά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου κ εύχομαι να μην χρειαστεί τίποτα!

Μπορεί και να είμαστε μαζί κορίτσι μου γιατί ενώ έχω ΠΗΤ 3/9, λόγω του ιστορικού μου θα μου πάρουν νωρίτερα το μωρό, οπότε κάπου στον Αύγουστο υπολογίζουμε!

Ωραία! Το βλεπουμε μεχρι τοτε! Αν παρω και τις 40 βδομαδες κ δεν βιαστεί ο μπεμπης μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Χρυσα2 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό μήνα!! Πώς πάνε οι κοιλιτσες φουσκώνουν? 

Καλό μήνα!!!Φουσκώνουμε κορίτσι κ πειναμεεεε!!

1 ώρα πρίν, Rinaki88 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα κορίτσια μου. Τελικά μέσα στο Σαββατοκύριακο έκανε αισθητή την παρουσία του ο μικρούλης μας. Μας έριξε κλωτσιτσες και τον κατάλαβε και ο μπαμπάς μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι. Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα μωράκια σας ακόμη καλύτερα.

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Καλή αρχή!!!

πρίν από 59 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Καλό μήνα σε όλες! Προσοχή στις πρωταπριλιατικες πλάκες :-D Τι τέλεια που τον ακούσατε, τον καταλαβε κι ο αντρας σου? Αχ φοβερό μου φαίνεται...  Τι εβδομάδα είσαι? Ανυπομονώ....

Έρχεται αγάπη!!!

πρίν από 56 λεπτά , Smurfita είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα και καλό μήνα!!!

Το μπεμπάκι με ταράζει κάθε βράδυ. Όλη την ημέρα μπορεί να μην το καταλαβαίνω καθόλου και μόλις νυχτώσει....τσουπ... κάνει παραπάνω από αισθητή την παρουσία του!

Από όνειρα και εφιάλτες που λέγατε.... αφήστε... Σπίλμπεργκ και λίγα λέω... μπορεί να μην ξυπνάω το βράδυ, αλλά αρχίζω να φοβάμαι να κοιμηθώ γιατί δεν ξέρω τι άλλο θα δω. Αυτό θυμάμαι το είχα και στην πρώτη εγκυμοσύνη, αλλά στο 3ο τρίμηνο.

Από την Πέμπτη μέχρι και την Κυριακή δεν κατάφερα να φάω τίποτα και να το κρατήσω. Όλα τα έβγαζα. Κάποια στιγμή το Σάββατο εκτός από τους αφόρητους πόνους στο στομάχι ξεκίνησαν και συσπάσεις και τα είδα όλα ειλικρινά. Μαγνήσιο δεν παίρνω, αλλά θα το συζητήσω με τον γιατρό μου την Παρασκευή που θα πάω για μια εξέταση της μαμάς μου και με την ευκαιρία θα τον ρωτήσω.

Περιμένω και εγώ με αγωνία, όπως και εσείς, την β' επιπέδου που την έχουμε προγραμματίσει για τις 17 Απριλίου να δούμε ότι όλα είναι καλά και ελπίζουμε να δούμε και το φύλο.

Για το θέμα της γέννας, εγώ με το καλό θα γεννήσω στο ΓΑΙΑ όπως και την πρώτη φορά και η αλήθεια είναι ότι είχα μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη.

Μπράβο κοριτσάκι!!!Κ σε εμένα βράδυ κάνει εμφανίσεις αν κ αυτό το ΣΚ τον ενιωθα όλη μέρα!

πρίν από 41 λεπτά , Evi89 είπε:

Καλό μήνα κορίτσια!! Κ εμείς Δόξα το Θεό είμαστε καλά!! Το βράδυ γίνεται χαμός απο τούμπες!!Η κοιλίτσα φουσκώνει... η πεινα αρχίζει κ φουντώνει... από κιλά πως πάτε; εγώ έχω πάρει 3 μέχρι τώρα κ ελπίζω να μην πάρω πολλά!! Περιμένω κ με αγωνία να περάσουν οι μέρες για την β επιπέδου που έχουμε στις 18/4.. μπας κ δούμε τι είναι τελικά..

Είναι kinder έκπληξη κορίτσι μου!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...