Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Myrtw80 είπε:

Δεν το πιστεύω αλήθεια κι εσύ? Τι έγινε μας ματιάσανε? Ακόμα και στην αντιβίωση μαζί το πάμε εμείς :-D  Ελπίζω να τον καταλάβω τον μπεμπούλη, μη το περάσω στο ντούκου!

Χαχαχαχαχαχαχα ναι!!Μην ανησυχείς κοριτσάκι μου θα κάνει εμφάνιση σύντομα!!Κι εγώ τρώω φρίκες όταν δεν καταλαβαίνω τίποτα αλλά προσπαθώ να παραμείνω ψύχραιμη!!:x


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αυτό είναι ένα θέμα που λες. Όταν τον ακούσω θαρχίσουμε το πόσο συχνά τον ακούω, γιατί δεν τον καταλαβαίνω κτλ. Πάντα με την απορία μου φαίνεται θα είμαστε χαχαχαχα!!!! Πρέπει να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε αλλά μια κουβέντα είναι αυτό...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Αυτό είναι ένα θέμα που λες. Όταν τον ακούσω θαρχίσουμε το πόσο συχνά τον ακούω, γιατί δεν τον καταλαβαίνω κτλ. Πάντα με την απορία μου φαίνεται θα είμαστε χαχαχαχα!!!! Πρέπει να χαλαρώσουμε και να το απολαύσουμε αλλά μια κουβέντα είναι αυτό...

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι κοριτσάκι μου!!!Εμένα περιέργως, εμφανίζεται μόλις βλέπω masterchef, χαχαχα μήπως θέλει κάτι να μου πει???!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Έτσι ακριβώς όπως τα λες είναι κοριτσάκι μου!!!Εμένα περιέργως, εμφανίζεται μόλις βλέπω masterchef, χαχαχα μήπως θέλει κάτι να μου πει???!!!

Ααααα να το βλέπεις και στις επαναλήψεις τότε, μην σου πω απτο webtv όλη την ώρα χαχαχα! Ετοιμάζεις έναν γκουρμεδιάρη καλοφαγά :grin:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Ααααα να το βλέπεις και στις επαναλήψεις τότε, μην σου πω απτο webtv όλη την ώρα χαχαχα! Ετοιμάζεις έναν γκουρμεδιάρη καλοφαγά :grin:

Έτσι μου φαίνεται κι εμένα!! Χαχαχαχαχαχαχα:-P


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου Γεια σας. Το μπαμπάκι δεν μας έχει κάνει ακόμη τη χάρη να γίνει αισθητό. Παρόλα αυτά έχω 2-3 ημέρες τώρα που ξυπνάω ξεκαρφωτες ώρες τα βράδια και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Αργεί πολύ να με πάρει ο ύπνος και δεν ξέρω τι μου φταίει. Έχετε κι εσείς κάτι τέτοιο;


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας. Το μπαμπάκι δεν μας έχει κάνει ακόμη τη χάρη να γίνει αισθητό. Παρόλα αυτά έχω 2-3 ημέρες τώρα που ξυπνάω ξεκαρφωτες ώρες τα βράδια και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Αργεί πολύ να με πάρει ο ύπνος και δεν ξέρω τι μου φταίει. Έχετε κι εσείς κάτι τέτοιο;

Πολύ συχνά! Ειδικά στο πρωτο τριμηνο που χα περισσοτερα αγχη ξυπναγα καθε βραδυ, αλλα και τωρα συμβαινει καποια βραδια, εκτός αν ειμαι πολυ πολυ κουρασμενη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας. Το μπαμπάκι δεν μας έχει κάνει ακόμη τη χάρη να γίνει αισθητό. Παρόλα αυτά έχω 2-3 ημέρες τώρα που ξυπνάω ξεκαρφωτες ώρες τα βράδια και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Αργεί πολύ να με πάρει ο ύπνος και δεν ξέρω τι μου φταίει. Έχετε κι εσείς κάτι τέτοιο;

Κορίτσι μου κι εγώ στις 4-5 το πρωί ξυπναω κ δεν μπορώ να ξανακοιμηθω κ χαζεύω στο Instagram.


 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας και από μένα!! Εμένα μου έκανε την χάρη η μπεμπούλα μου και την ένιωσα μια δυο φορές!! αλλά μέχρι εκεί.. και τώρα ξεκίνησε το άλλο κομμάτι που λέτε.. ότι από τότε δεν την έχω ξανά ακούσει και ανησυχώ!! Την Τετάρτη όμως έχω ραντεβού για τον υπέρηχο β επιπέδου και ανυπομονώ να πάω να δω ότι όλα είναι εντάξει!! Είναι κάπως αγχωτικό το διάστημα μεταξύ των επισκέψεων στο γιατρό γιατί μόνο σκέφτεσαι!! Θα σας πω λοιπόν τα δικά μου νέα την Τετάρτη!! :) καλή συνέχεια σε όλες μας κορίτσια!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Newmum19 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και από μένα!! Εμένα μου έκανε την χάρη η μπεμπούλα μου και την ένιωσα μια δυο φορές!! αλλά μέχρι εκεί.. και τώρα ξεκίνησε το άλλο κομμάτι που λέτε.. ότι από τότε δεν την έχω ξανά ακούσει και ανησυχώ!! Την Τετάρτη όμως έχω ραντεβού για τον υπέρηχο β επιπέδου και ανυπομονώ να πάω να δω ότι όλα είναι εντάξει!! Είναι κάπως αγχωτικό το διάστημα μεταξύ των επισκέψεων στο γιατρό γιατί μόνο σκέφτεσαι!! Θα σας πω λοιπόν τα δικά μου νέα την Τετάρτη!! :) καλή συνέχεια σε όλες μας κορίτσια!!!

Καλή επιτυχία να έχεις κορίτσι μου!!!Να μας πεις τα νέα σου!!!Ναι είναι αγχωτικό αλλα ας κάνουμε θετικές σκέψεις!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια!! Εμείς πάντως το καταλαβαινουμε για τα καλά... Ειδικά μόλις ξυπνήσω το πρωί κ μιλήσω ...μου "χτυπάει" είναι φοβερό... Κ μετά όλη μέρα και σχεδόν πάντα μετά το φαγητό αρχίζει ο χορός!! Μιλάμε για τρελές τούμπες... Η αλήθεια είναι πολύ ανακουφιστικο να το νιώθεις ..σου φεύγει εκείνο το άγχος μέχρι να το δεις στον υπέρηχο... Άντε όλες σύντομα θα λέμε για τις κλοτσιτσες που δυναμώνουν όσο περνάει ο καιρός...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Newmum19 said:

Κορίτσια μου γεια σας και από μένα!! Εμένα μου έκανε την χάρη η μπεμπούλα μου και την ένιωσα μια δυο φορές!! αλλά μέχρι εκεί.. και τώρα ξεκίνησε το άλλο κομμάτι που λέτε.. ότι από τότε δεν την έχω ξανά ακούσει και ανησυχώ!! Την Τετάρτη όμως έχω ραντεβού για τον υπέρηχο β επιπέδου και ανυπομονώ να πάω να δω ότι όλα είναι εντάξει!! Είναι κάπως αγχωτικό το διάστημα μεταξύ των επισκέψεων στο γιατρό γιατί μόνο σκέφτεσαι!! Θα σας πω λοιπόν τα δικά μου νέα την Τετάρτη!! :) καλή συνέχεια σε όλες μας κορίτσια!!!

Με το καλό κορίτσι μου. Τα άγχη δεν σταματούν ποτέ. Κι εγώ σκέφτομαι ότι στις 15 Απριλίου έχω ραντεβού για υπέρηχο και μέχρι τότε τρελαινομαι αν είναι καλά ή αν έχει αλλάξει κάτι.

2 hours ago, Katerina 88 said:

Κορίτσι μου κι εγώ στις 4-5 το πρωί ξυπναω κ δεν μπορώ να ξανακοιμηθω κ χαζεύω στο Instagram.

Κατερινάκι μου κι εγώ κάπως έτσι. Νευριάζω κιόλας και δεν θέλω να κοιτάω ρολόι γιατί μετά κι αν δεν θα με ξαναπάρει. Αίσχος. Χαχαχαχαχα.

2 hours ago, Νεκταρία19 said:

Πολύ συχνά! Ειδικά στο πρωτο τριμηνο που χα περισσοτερα αγχη ξυπναγα καθε βραδυ, αλλα και τωρα συμβαινει καποια βραδια, εκτός αν ειμαι πολυ πολυ κουρασμενη...

Μωρέ εγώ και κουρασμένη κομμάτια να είναι, τύπου ότι κλείνουν τα μάτια μου πριν ξαπλώσω, εκεί γύρω στις 4 το μάτι γαρίδα. Κι μετά το πρωί που θέλω να ξυπνήσω για δουλειά ζορίζομαι πολύ να σηκωθώ. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου. Τα άγχη δεν σταματούν ποτέ. Κι εγώ σκέφτομαι ότι στις 15 Απριλίου έχω ραντεβού για υπέρηχο και μέχρι τότε τρελαινομαι αν είναι καλά ή αν έχει αλλάξει κάτι.

Κατερινάκι μου κι εγώ κάπως έτσι. Νευριάζω κιόλας και δεν θέλω να κοιτάω ρολόι γιατί μετά κι αν δεν θα με ξαναπάρει. Αίσχος. Χαχαχαχαχα.

Μωρέ εγώ και κουρασμένη κομμάτια να είναι, τύπου ότι κλείνουν τα μάτια μου πριν ξαπλώσω, εκεί γύρω στις 4 το μάτι γαρίδα. Κι μετά το πρωί που θέλω να ξυπνήσω για δουλειά ζορίζομαι πολύ να σηκωθώ. 

Άστα αίσχος δεν λες τίποτα κοριτσάκι μου!!!Σαν τις μούμιες, χαχαχαχα

Just now, Evi89 είπε:

Γειά σας κορίτσια!! Εμείς πάντως το καταλαβαινουμε για τα καλά... Ειδικά μόλις ξυπνήσω το πρωί κ μιλήσω ...μου "χτυπάει" είναι φοβερό... Κ μετά όλη μέρα και σχεδόν πάντα μετά το φαγητό αρχίζει ο χορός!! Μιλάμε για τρελές τούμπες... Η αλήθεια είναι πολύ ανακουφιστικο να το νιώθεις ..σου φεύγει εκείνο το άγχος μέχρι να το δεις στον υπέρηχο... Άντε όλες σύντομα θα λέμε για τις κλοτσιτσες που δυναμώνουν όσο περνάει ο καιρός...

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!Άντε να το καταλάβουμε καλά καλά να φύγει στο άγχος για λίγο!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Νεκταρία19 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Περα από τις αϋπνίες, από εφιάλτες πώς τα πάτε; 

Εβλεπα σημερα κατι όνειρα σαν καλά σκηνοθετημένα θρίλερ ήταν! :mad:

αχ αυτα τα αγχη μας! :roll:

 

Αστο.. το θέμα με τα όνειρα με έχει παραξενεψει!! Πριν την εγκυμοσύνη έβλεπα σπάνια και τώρα σχεδόν κάθε βράδυ!! Όχι όμως πάντα εφιάλτες αν κ υπάρχουν κι αυτοί!! Δεν ξέρω πως να το εξηγήσω!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...