Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, 4shinediamonds είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Πως είστε;

Έχω το ίδιο ίδιο θέμα κορίτσι,πλην των ματιών.Αντισταμινικο δε μου επέτρεψε ο γιατρος.Προσπαθώ με φυσιολογικό όρο,ξέρω είναι δύσκολο αλλά όλα τα ξεπερνάμε για τα γλυκά μας τα μωράκια!

Μου έχει ανοίξει και εμένα κοριτσάκι μου!Κλασσικο σύμπτωμα εγκυμοσύνης!Θέλει το κεφάλι προς τα μπροστά,οχι πολύ μπροστά και όχι πίσω και ένα παγακι για λιιιιγο ανάμεσα στα φρύδια ,εκεί που ξεκινάει το κοκαλάκι της μύτης φαντάσου.

Ναι κοριτσι το ξερω δεν ειναι η πρωτη φορα που μου ανοιγει η μυτη.ειχε καιρο βεβαια.εσκυψα λιγο μπροστα και την πιεσα ελαφρως,η αληθεια ειναι οτι ξεχασα πως βοηθαει το παγακι.ευχαριστωωω!!

Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια βγήκε η καμπύλη! Ευτυχώς βγήκε πολύ καλή!

Τελεια!!ειδες που στο πα?το νιωθα παιδι μου:D

  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Ναι κοριτσι το ξερω δεν ειναι η πρωτη φορα που μου ανοιγει η μυτη.ειχε καιρο βεβαια.εσκυψα λιγο μπροστα και την πιεσα ελαφρως,η αληθεια ειναι οτι ξεχασα πως βοηθαει το παγακι.ευχαριστωωω!!

Τελεια!!ειδες που στο πα?το νιωθα παιδι μου:D

Ναι κοριτσακι μου!!!Έχω λυσσαξει να τρώω γλυκό του κουταλιού κεράσι με γιαούρτι κ μάλλον δεν με ανεβάζει καθόλου!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Ναι κι εγώ τα ίδια με τα πράσινα. Τι να κάνουμε. Υπομονή. Για τις αιμορραγίες στην μύτη κι εγώ πάγο βάζω. Αλλά θέλει να το σηκώνεις κατά διαστήματα γιατί εμένα την άλλη φορά μου εκανε έγκαυμα που το είχα πολύ ώρα πάνω.

Τέλεια Κατερινάκι. Γλίτωσες την ταλαιπωρία. Όχι σαν κι εμένα που είναι κάθε δεύτερη εβδομάδα 6 φορές την ημέρα να μετράω ζάχαρο. Αίσχος.

 

Υπομονη κανω δε με πειραζει,το μπεμπακι να ειναι καλα,αλλα σημερα ηταν ολα μαζι και ημουν σα να με ειχαν δειρει.

Εσυ παιδευεσαι με μετρησεις για το ζακχαρο?

Just now, Katerina 88 είπε:

Ναι κοριτσακι μου!!!Έχω λυσσαξει να τρώω γλυκό του κουταλιού κεράσι με γιαούρτι κ μάλλον δεν με ανεβάζει καθόλου!

Εγω γιαουρτι με γλυκο βυσσινο που ειχα φτιαξει.ευτυχως να λες που δε μας ανεβαζουν και θα συνεχισουμε να το τρωμε:D!!

Εχτες τι μου ηρθε να φαω ρε κοριτσια?στραγαλια με σταφιδες!ολο το σακουλακι εφαγα η ατιμη;-).

  • Χαχα 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Υπομονη κανω δε με πειραζει,το μπεμπακι να ειναι καλα,αλλα σημερα ηταν ολα μαζι και ημουν σα να με ειχαν δειρει.

Εσυ παιδευεσαι με μετρησεις για το ζακχαρο?

Εχω γιαουρτι με γλυκο βυσσινο που ειχα φτιαξει.ευτυχως να λες που δε μας ανεβαζουν και θα συνεχισουμε να το τρωμε:D!!

Εχτες τι μου ηρθε να φαω ρε κοριτσια?στραγαλια με σταφιδες!ολο το σακουλακι εφαγα η ατιμη;-).

Όντως κοριτσακι μου!!! Ευτυχώς!!!Αααα κ εγώ τρώω σταφίδες αλλά όχι στραγάλια!!!Αφού το ευχαριστήθηκες αυτό μετράει!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Katerina 88 είπε:

Κορίτσια βγήκε η καμπύλη! Ευτυχώς βγήκε πολύ καλή!

Μπράβο κοριτσάκι μου καλό!

πρίν από 17 λεπτά , Mar.da είπε:

Ναι κοριτσι το ξερω δεν ειναι η πρωτη φορα που μου ανοιγει η μυτη.ειχε καιρο βεβαια.εσκυψα λιγο μπροστα και την πιεσα ελαφρως,η αληθεια ειναι οτι ξεχασα πως βοηθαει το παγακι.ευχαριστωωω!!

Τελεια!!ειδες που στο πα?το νιωθα παιδι μου:D

Παρακαλώ γλυκιά μου!Πρόσεξε με το παγακι,μην το αφήσεις παρατεταμένα στην περιοχή.Το αφήνεις,το βγάζεις,το αφήνεις,το βγάζεις κοκ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου καλό!

Παρακαλώ γλυκιά μου!Πρόσεξε με το παγακι,μην το αφήσεις παρατεταμένα στην περιοχή.Το αφήνεις,το βγάζεις,το αφήνεις,το βγάζεις κοκ

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια υπομονή με αλλεργίες και αυπνίες. Το δεύτερο με ταλαιπωρεί και μένα αν και νιώθω συνέχεια κουρασμένη! Ευτυχώς είδαμε τον μπεμπουλίνο 692 γραμμάρια στις 24 εβδομάδες. Όλα καλά, πάω κι εγώ σε 2 εβδομάδες για καμπύλη. Με βλέπω κάτω απτο 1ο λεπτό. Ζαλίζομαι γενικώς κι έχω χαμηλή πίεση 5,5  με 9,5 συνώθως οποτε αναμένεται πολυ ξάπλα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!

:wub:

Just now, Myrtw80 είπε:

Κορίτσια υπομονή με αλλεργίες και αυπνίες. Το δεύτερο με ταλαιπωρεί και μένα αν και νιώθω συνέχεια κουρασμένη! Ευτυχώς είδαμε τον μπεμπουλίνο 692 γραμμάρια στις 24 εβδομάδες. Όλα καλά, πάω κι εγώ σε 2 εβδομάδες για καμπύλη. Με βλέπω κάτω απτο 1ο λεπτό. Ζαλίζομαι γενικώς κι έχω χαμηλή πίεση 5,5  με 9,5 συνώθως οποτε αναμένεται πολυ ξάπλα χαχαχα

Συγχαρητήρια για το αγοράκι σου.

Με το καλό ή καμπύλη.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 said:

Κορίτσια υπομονή με αλλεργίες και αυπνίες. Το δεύτερο με ταλαιπωρεί και μένα αν και νιώθω συνέχεια κουρασμένη! Ευτυχώς είδαμε τον μπεμπουλίνο 692 γραμμάρια στις 24 εβδομάδες. Όλα καλά, πάω κι εγώ σε 2 εβδομάδες για καμπύλη. Με βλέπω κάτω απτο 1ο λεπτό. Ζαλίζομαι γενικώς κι έχω χαμηλή πίεση 5,5  με 9,5 συνώθως οποτε αναμένεται πολυ ξάπλα χαχαχα

Μπράβο κορίτσι μου για το μωράκι σου. Πίεση κι εγώ τόση έχω. Μην αγχώνεσαι όλα καλά. Εκτός κι αν έχεις χαμηλό αιματοκριτη. 

34 minutes ago, Mar.da said:

Υπομονη κανω δε με πειραζει,το μπεμπακι να ειναι καλα,αλλα σημερα ηταν ολα μαζι και ημουν σα να με ειχαν δειρει.

Εσυ παιδευεσαι με μετρησεις για το ζακχαρο?

Εγω γιαουρτι με γλυκο βυσσινο που ειχα φτιαξει.ευτυχως να λες που δε μας ανεβαζουν και θα συνεχισουμε να το τρωμε:D!!

Εχτες τι μου ηρθε να φαω ρε κοριτσια?στραγαλια με σταφιδες!ολο το σακουλακι εφαγα η ατιμη;-).

Παιδευομαι δεν λες τίποτε. Ωραίο το βυσσινακι σε ζηλεύω. Να περάσω να με κεράσεις; χαχαχαχαχα. 


Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rinaki88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου για το μωράκι σου. Πίεση κι εγώ τόση έχω. Μην αγχώνεσαι όλα καλά. Εκτός κι αν έχεις χαμηλό αιματοκριτη. 

 Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Όχι μωρέ στην καμπύλη θα κολλήσουμε και να ζαλιστούμε θα ξαπλώσουμε! Θα τον τσεκάρω και τον αιματοκρίτη όταν θα πάω για την καμπύλη. Να έχεις καβάτζα κάτι αλμυρό γενικώς αφού έχεις κι εσύ χαμηλή πίεση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου καλό!

Παρακαλώ γλυκιά μου!Πρόσεξε με το παγακι,μην το αφήσεις παρατεταμένα στην περιοχή.Το αφήνεις,το βγάζεις,το αφήνεις,το βγάζεις κοκ

Ενταξει κοριτσακι μου!ευχαριστω πολυ!!

Just now, Rinaki88 είπε:

Μπράβο κορίτσι μου για το μωράκι σου. Πίεση κι εγώ τόση έχω. Μην αγχώνεσαι όλα καλά. Εκτός κι αν έχεις χαμηλό αιματοκριτη. 

Παιδευομαι δεν λες τίποτε. Ωραίο το βυσσινακι σε ζηλεύω. Να περάσω να με κεράσεις; χαχαχαχαχα. 

Ελα ρινακι!!να σου στειλω ενα βαζο βρε παιδι μου!!ειναι κι απ τα χερακια μου:D

Just now, Myrtw80 είπε:

Κορίτσια υπομονή με αλλεργίες και αυπνίες. Το δεύτερο με ταλαιπωρεί και μένα αν και νιώθω συνέχεια κουρασμένη! Ευτυχώς είδαμε τον μπεμπουλίνο 692 γραμμάρια στις 24 εβδομάδες. Όλα καλά, πάω κι εγώ σε 2 εβδομάδες για καμπύλη. Με βλέπω κάτω απτο 1ο λεπτό. Ζαλίζομαι γενικώς κι έχω χαμηλή πίεση 5,5  με 9,5 συνώθως οποτε αναμένεται πολυ ξάπλα χαχαχα

Μια χαρα το μωρουλι!!λογικο να ζαλιζεσαι με τετοια πιεση.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ενταξει κοριτσακι μου!ευχαριστω πολυ!!

Ελα ρινακι!!να σου στειλω ενα βαζο βρε παιδι μου!!ειναι κι απ τα χερακια μου:D

Μια χαρα το μωρουλι!!λογικο να ζαλιζεσαι με τετοια πιεση.

Παρακαλώ γλυκιά μου!

Θέλω και εγώ βυσσινακιιι!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 said:

 Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Όχι μωρέ στην καμπύλη θα κολλήσουμε και να ζαλιστούμε θα ξαπλώσουμε! Θα τον τσεκάρω και τον αιματοκρίτη όταν θα πάω για την καμπύλη. Να έχεις καβάτζα κάτι αλμυρό γενικώς αφού έχεις κι εσύ χαμηλή πίεση.

Και δεν μ αρέσουν καθόλου τα αλμυρά γαμωτο. Χαχαχα. Η καμπύλη σακχάρου είναι τραυματικη εμπειρία. Έτυχε και την έκανα στον 4ο εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά ήταν δράμα. Να έχετε κάποιον μαζί σας.

Just now, Mar.da said:

Ενταξει κοριτσακι μου!ευχαριστω πολυ!!

Ελα ρινακι!!να σου στειλω ενα βαζο βρε παιδι μου!!ειναι κι απ τα χερακια μου:D

Μια χαρα το μωρουλι!!λογικο να ζαλιζεσαι με τετοια πιεση.

Μπράβο βρε κορίτσι. Τι καλά; και είναι και υγιεινό γλυκό. Μα ρε παιδί μου παραγγείλαμε πίτσες και μας έστειλαν δώρο προφιτερολ. Να θες να αγίασεις και να μην σε αφήνουν οι διαβόλοι. Χαχαχαχαχα. 

  • Χαχα 3

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Δεν πειράζει χαλάλι για τα μπεμπουλίνια μας! Όλα καλά θα μας πάνε!

:x

Just now, Rinaki88 είπε:

Και δεν μ αρέσουν καθόλου τα αλμυρά γαμωτο. Χαχαχα. Η καμπύλη σακχάρου είναι τραυματικη εμπειρία. Έτυχε και την έκανα στον 4ο εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά ήταν δράμα. Να έχετε κάποιον μαζί σας.

Μπράβο βρε κορίτσι. Τι καλά; και είναι και υγιεινό γλυκό. Μα ρε παιδί μου παραγγείλαμε πίτσες και μας έστειλαν δώρο προφιτερολ. Να θες να αγίασεις και να μην σε αφήνουν οι διαβόλοι. Χαχαχαχαχα. 

Ε μα πες τα!μετα εμεις φταιμε!!μου λεει ο αντρας μου《βρε κοριτσι μου να σου ψησω δυο πα ι δακια να συνελθεις που εισαι σημερα λιγο πεσμενη?》ε βρε κοπελες να λεγα οχι?:-D.και καμμια πιτουλααα του φωναζα που ηταν εξω κι εψηνε:mrgreen:!

Just now, 4shinediamonds είπε:

Παρακαλώ γλυκιά μου!

Θέλω και εγώ βυσσινακιιι!!!!:)

Ναι αμε!!να σας στειλω κοριτσια μου!εμενα μ αρεσει πολυ!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...