Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, 4shinediamonds είπε:

Έλα κοριτσάκι μου καλό! Δεν σκας εσύ,έχει ζέστη!Τι καλό θα φάτε σήμερα;Εγώ δεν έχω πολύ όρεξη.

Φτιαξαμε σαλατουλα χωριατικη,τα κοριτσια τηγανισαν πατατουλες και ειχαμε και γιγαντες απο χτες.εγω σαλατα εφαγα και λιγες πατατες γιατι κι εγω σημερα δεν εχω ιδαιτερη ορεξη.

Κοιταγα σημερα τι θα χρειαστουμε απο μικροπραγματα για το μπεμπη,περναει ο καιρος.ελεγα απο την αλλη εβδομαδα να οργανονωνομαστε σιγα σιγα.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Καλησπερα κοριτσι!μια απο τα ιδια,εχει και ζεστη σημερα ή εγω σκαω?

και κουραση κ ζεστη!! Ολα μαζι! Το βραδυ με πιανουν ολα... ζεσταινομαι, κρυωνω, διψαω, κατουριεμαι, δεν κοιμαμαι... κ το πρωι που πρεπει να παω στην δουλεια νυσταζω!! Οτι να ναι δλδ!!

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,τι κανετε;Πως είστε;

Υπνηλία και κούραση σήμερα,εσείς;

Καλημερα! Μια απο τα ιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, duchess.sunshine είπε:

και κουραση κ ζεστη!! Ολα μαζι! Το βραδυ με πιανουν ολα... ζεσταινομαι, κρυωνω, διψαω, κατουριεμαι, δεν κοιμαμαι... κ το πρωι που πρεπει να παω στην δουλεια νυσταζω!! Οτι να ναι δλδ!!

Καλημερα! Μια απο τα ιδια!!

Μεχρι ποτε θα εργαζεσαι?την νυχτας ο υπνος ειναι πολυ σημαντικος και οταν δεν γινεται οπως πρεπει μετα σερνομαστε.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Mar.da είπε:

Φτιαξαμε σαλατουλα χωριατικη,τα κοριτσια τηγανισαν πατατουλες και ειχαμε και γιγαντες απο χτες.εγω σαλατα εφαγα και λιγες πατατες γιατι κι εγω σημερα δεν εχω ιδαιτερη ορεξη.

Κοιταγα σημερα τι θα χρειαστουμε απο μικροπραγματα για το μπεμπη,περναει ο καιρος.ελεγα απο την αλλη εβδομαδα να οργανονωνομαστε σιγα σιγα.

Μια χαρουλα!Εγώ τρελαίνομαι για όσπρια αλλά αν τα φάω το μετανιώνω όποτε τα αποφεύγω.Σήμερα με φρουτάκια την βγάζω.

Είχα και κάτι υγρά,σαν αυτά τις ωορρηξίας.Έχετε και εσείς ανάλογη εμπειρία κορίτσια;

πρίν από 4 λεπτά , duchess.sunshine είπε:

και κουραση κ ζεστη!! Ολα μαζι! Το βραδυ με πιανουν ολα... ζεσταινομαι, κρυωνω, διψαω, κατουριεμαι, δεν κοιμαμαι... κ το πρωι που πρεπει να παω στην δουλεια νυσταζω!! Οτι να ναι δλδ!!

Καλημερα! Μια απο τα ιδια!!

Καλησπέρα κορίτσι μου,είναι οι εβδομάδες μας μάλλον που έχουμε αυτά τα συμπτώματα.Η δουλειά σου έχει ορθοστασία κορίτσι μου;

 

Που είστε κορίτσια σήμερα;;;;Πως είστε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μια χαρουλα!Εγώ τρελαίνομαι για όσπρια αλλά αν τα φάω το μετανιώνω όποτε τα αποφεύγω.Σήμερα με φρουτάκια την βγάζω.

Είχα και κάτι υγρά,σαν αυτά τις ωορρηξίας.Έχετε και εσείς ανάλογη εμπειρία κορίτσια;

Καλησπέρα κορίτσι μου,είναι οι εβδομάδες μας μάλλον που έχουμε αυτά τα συμπτώματα.Η δουλειά σου έχει ορθοστασία κορίτσι μου;

 

Που είστε κορίτσια σήμερα;;;;Πως είστε;;;;

Ωραιοτατα τα φρουτακια!εγω ανυπομονω να φαω καρπουζι!περιμενω ομως να ειναι στην εποχη τους.εμενα ευτυχως τα οσπρια δε με πειραζουν.

Εχω παρατηρησει τετοια υγρα οταν αλλαζω μηνα.εχω βαζω κολπικα και το ουντρογκεσταν κι εχω συνεχεια υγρα απο το υποθετο.

 


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ωραιοτατα τα φρουτακια!εγω ανυπομονω να φαω καρπουζι!περιμενω ομως να ειναι στην εποχη τους.εμενα ευτυχως τα οσπρια δε με πειραζουν.

Εχω παρατηρησει τετοια υγρα οταν αλλαζω μηνα.εχω βαζω κολπικα και το ουντρογκεσταν κι εχω συνεχεια υγρα απο το υποθετο.

 

Εγώ δεν βάζω κάτι βρε κορίτσι μου.Τώρα τελευταία το παρατήρησα,κανα δύο εβδομάδες.Αλλά μην φανταστείς πολλά υγρά,ίσα που στο σκούπισμα.Τώρα που το λες όντως,και εγώ τελευταία το παρατηρώ στην αλλαγή εβδομάδας.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Εγώ δεν βάζω κάτι βρε κορίτσι μου.Τώρα τελευταία το παρατήρησα,κανα δύο εβδομάδες.Αλλά μην φανταστείς πολλά υγρά,ίσα που στο σκούπισμα.Τώρα που το λες όντως,και εγώ τελευταία το παρατηρώ στην αλλαγή εβδομάδας.

 

Δε νομιζω να ναι κατι παντως,στην εγκυμοσυνη εχουμε τετοια υγρα αν δεν μυριζουν ή να εχουν καποιο χρωμα περιεργο ειναι σε φυσιολογικα πλαισια.ρωτα και το γιατρο για σιγουρια ομως.

  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Εγώ δεν βάζω κάτι βρε κορίτσι μου.Τώρα τελευταία το παρατήρησα,κανα δύο εβδομάδες.Αλλά μην φανταστείς πολλά υγρά,ίσα που στο σκούπισμα.Τώρα που το λες όντως,και εγώ τελευταία το παρατηρώ στην αλλαγή εβδομάδας.

 

Τα υγρά κορίτσι μου είναι φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη φυσικά αν δεν είναι περίεργα θα το καταλάβεις όταν συμβεί μην ανυσηχεις δεν είναι κάτι

  • Ευχαριστώ 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mar.da είπε:

Δε νομιζω να ναι κατι παντως,στην εγκυμοσυνη εχουμε τετοια υγρα αν δεν μυριζουν ή να εχουν καποιο χρωμα περιεργο ειναι σε φυσιολογικα πλαισια.ρωτα και το γιατρο για σιγουρια ομως.

Ευχαριστώ Μαρδα μου,δεν μυρίζουν Όχι,ανοιχτό χρώμα έχουν.Θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Just now, Giotitsa είπε:

Τα υγρά κορίτσι μου είναι φυσιολογικά στην εγκυμοσύνη φυσικά αν δεν είναι περίεργα θα το καταλάβεις όταν συμβεί μην ανυσηχεις δεν είναι κάτι

Ευχαριστώ κορίτσι μου,να είσαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ Μαρδα μου,δεν μυρίζουν Όχι,ανοιχτό χρώμα έχουν.Θα μιλήσω και με τον γιατρό. 

Ευχαριστώ κορίτσι μου,να είσαι καλά!

Τιποτα κοριτσι μου.εγω παντως για φυσιολογικο τ ακουω.

  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Τιποτα κοριτσι μου.εγω παντως για φυσιολογικο τ ακουω.

Μίλησα με τον γιατρό.Είναι φυσιολογικά τα υγρά μου είπε.Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου!

Τι με έπιασε βρε κορίτσια.....κλάμα σα μικρό παιδί.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μίλησα με τον γιατρό.Είναι φυσιολογικά τα υγρά μου είπε.Ευχαριστώ και πάλι κορίτσι μου!

Τι με έπιασε βρε κορίτσια.....κλάμα σα μικρό παιδί.

 

Ατιμες ορμονες!!

  • Μου αρέσει 2

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...