Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mampa είπε:

@4shinediamonds μακάρι βρε κορίτσια να είναι όλα αυτά μέσα στο πρόγραμμα.

Πότε έχετε ΠΗΤ;

Εγώ ακόμη δεν έχω τίποτα ούτε συσπάσεις....κάποια φτερούγισματα! Έχω ΠΗΤ 22/9.

23 ώρες πρίν, Mar.da είπε:

Καλημερα!καλα,ριλαξ και σημερα.ο μπεμπακος κλωτσαει οπου βρει:grin: και εχουν αρχισει να ειναι λιγο επωδυνες οι κλωτσιες του.αν πετυχει πλευρα τιναζομαι λες και με χτυπησε ρευμα:P.το πουλακι μου αρχιζει να περιοριζεται σιγα σιγα.η κοιλια μου ωρες ωρες ειναι σα να χορευει ζεμπεικικο ο νεαρος;-).

Κοριτσια εχτες κοιτουσα για αλλαξιερα που προσαρμοζεται στην κουνια,δεν εχω χωρο στο μπανιο για βαλω αυτη με σκελετο ή τυπου επιπλο.εχετε κοιταξει καμμια απο σας κατι αναλογο?μου φανηκε πολυ πρακτικο.επισης να σας πω οτι κοιταζαμε τα φορμακια που θελουμε να του παρουμε και τα λατρεψα!τον εκανα εικονα με αυτα και με πλυμμηρησε μια γλυκαδα:x!τα κοριτσια μου ηθελαν να του τα παρουν ολα.απο το μαιευτηριο θα τον βγαλουμε πρωτα ο θεος με ενα φορμακι που θα του παρουν οι κορες και θα λεει《best bro》.

Σας ζαλισα,με επιασε λογοδοιαρια:D.

Εσυ πως εισαι σημερα?

 

Γεια σου κορίτσι....εγώ θα παρω αλλαξιέρα πάνω στην στην συρταριερα.....έχει διάφορες όμως που προσαρμόζονται επάνω στο κρεβατακι αλλά κ σε συρταριερα ξεχωριστά.....ή που την καρφώνεις σε τοίχο!

Κορίτσια γεια σας τι κάνετε; Τι κάνετε με τους πόνους στη μέση; Εγώ νιώθω ότι με κόβουν στα δυο...αφήστε στον ύπνο.....και ακόμη είμαι στον έκτο μήνα σχεδόν κ έχω πάρει 4,5 κιλά!! Δηλαδή αργότερα πως θα είμαι; Υποφέρω!  Τι να κάνω;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Antzimet είπε:

Εγώ ακόμη δεν έχω τίποτα ούτε συσπάσεις....κάποια φτερούγισματα! Έχω ΠΗΤ 22/9.

Γεια σου κορίτσι....εγώ θα παρω αλλαξιέρα πάνω στην στην συρταριερα.....έχει διάφορες όμως που προσαρμόζονται επάνω στο κρεβατακι αλλά κ σε συρταριερα ξεχωριστά.....ή που την καρφώνεις σε τοίχο!

Κορίτσια γεια σας τι κάνετε; Τι κάνετε με τους πόνους στη μέση; Εγώ νιώθω ότι με κόβουν στα δυο...αφήστε στον ύπνο.....και ακόμη είμαι στον έκτο μήνα σχεδόν κ έχω πάρει 4,5 κιλά!! Δηλαδή αργότερα πως θα είμαι; Υποφέρω!  Τι να κάνω;;;;

Ευχαριστω για την απαντηση:),μαλλον γι αυτη που προσαρμοζεται στην κουνια λεω να παρω.

Καλως ηρθες στο κλαμπ αυπνιας!εγω αρχιζω και το συνηθιζω,το πηρα αποφαση υπνος γιοκ:shock:.

πρίν από 8 λεπτά , Mampa είπε:

@4shinediamonds μακάρι βρε κορίτσια να είναι όλα αυτά μέσα στο πρόγραμμα.

Πότε έχετε ΠΗΤ;

Εγω εχω πητ 15/8,ο γιατρος μου ειπε ομως οτι λογω του τραχηλου μπορει να γεννησω και αρχες αυγουστου.

  • Χαχα 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε κάθε μία ξεχωριστά.

Είχα συσπάσεις, πήγαμε γιατρό,έχει μικρύνει ο τράχηλος,25χιλ.Δεν σας κρύβω έχω αγχωθεί....

Τωρα πως είσαι; Είχες πολλές συσπασεις; Τι σου είπε ο γιατρός; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε κάθε μία ξεχωριστά.

Είχα συσπάσεις, πήγαμε γιατρό,έχει μικρύνει ο τράχηλος,25χιλ.Δεν σας κρύβω έχω αγχωθεί....

Κοριτσάκι μου προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη.Τι σου είπε ο γιατρός??Σου έδωσε κάποιο φάρμακο?Στις πόσες εβδομάδες είσαι κ πόσες συσπάσεις έκανες?

3 ώρες πρίν, Mampa είπε:

@4shinediamonds καλημέρα κορίτσια πώς είστε; Σήμερα είμαι 29+2 εβδομάδων.

Ήθελα να ρωτήσω.. από πονακια περιόδου πως πάτε; Σήμερα έχω κάποια αμυδρά. Βέβαια ξέρω όπως μου έχει πει κι η γιατρός ότι είναι προπαρασκευαστικές συσπάσεις αλλά όσο να' ναι φοβάμαι λίγο.

 

Κοριτσάκι μου έχω κ εγώ μερικές φορές πλέον πονακια αλλά ενδεχομένως να είναι από το έντερο.

1 hour ago, Mampa είπε:

@4shinediamonds μακάρι βρε κορίτσια να είναι όλα αυτά μέσα στο πρόγραμμα.

Πότε έχετε ΠΗΤ;

Πητ έχω 3/9 αλλά λόγω του ιστορικού μου κ λόγω προηγούμενης καισαρικης θα μου το πάρουν 36-38 εβδομάδα.

Just now, Mar.da είπε:

Ευχαριστω για την απαντηση:),μαλλον γι αυτη που προσαρμοζεται στην κουνια λεω να παρω.

Καλως ηρθες στο κλαμπ αυπνιας!εγω αρχιζω και το συνηθιζω,το πηρα αποφαση υπνος γιοκ:shock:.

Εγω εχω πητ 15/8,ο γιατρος μου ειπε ομως οτι λογω του τραχηλου μπορει να γεννησω και αρχες αυγουστου.

Κοριτσάκι μου εγώ θα πάρω μεμονωμένη αλλαξιερα (όχι το έπιπλο) γιατί έχω ήδη το λίκνο για να βάλω το μωρό κ κούνια θα πάρω πρώτα ο Θεός αφού γεννηθεί ο μπέμπης.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Τωρα πως είσαι; Είχες πολλές συσπασεις; Τι σου είπε ο γιατρός; 

 

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη.Τι σου είπε ο γιατρός??Σου έδωσε κάποιο φάρμακο?Στις πόσες εβδομάδες είσαι κ πόσες συσπάσεις έκανες?

Κοριτσάκι μου έχω κ εγώ μερικές φορές πλέον πονακια αλλά ενδεχομένως να είναι από το έντερο.

Πητ έχω 3/9 αλλά λόγω του ιστορικού μου κ λόγω προηγούμενης καισαρικης θα μου το πάρουν 36-38 εβδομάδα.

Κοριτσάκι μου εγώ θα πάρω μεμονωμένη αλλαξιερα (όχι το έπιπλο) γιατί έχω ήδη το λίκνο για να βάλω το μωρό κ κούνια θα πάρω πρώτα ο Θεός αφού γεννηθεί ο μπέμπης.

Κορίτσια ευχαριστώ.

29η προς 30η εβδομάδα ειμαι.Αγωγή και ξαπλωμένη η σύσταση του γιατρού.

Πιο πολύ θυμώνω με τον εαυτό μου που δεν διακρινα καθαρά τις συσπάσεις να πάω πιο νωρίς για έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

 

Κορίτσια ευχαριστώ.

29η προς 30η εβδομάδα ειμαι.Αγωγή και ξαπλωμένη η σύσταση του γιατρού.

Πιο πολύ θυμώνω με τον εαυτό μου που δεν διακρινα καθαρά τις συσπάσεις να πάω πιο νωρίς για έλεγχο.

Κοριτσάκι μου μην θυμώνεις με τον εαυτό σου, μην τον τιμωρείς οι συσπάσεις που μπορούν να μειώσουν τον τράχηλο μπορεί να εμφανιστούν μέσα σε λίγες ημέρες κ να μην το καταλάβεις κατευθείαν. Κάτσε να ξεκουραστείς και για ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!!Εγώ μονίμως με τον φόβο είμαι, ειδικά τώρα που μπαίνω στον 7. Είναι ύπουλος μήνας.

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

 

Κορίτσια ευχαριστώ.

29η προς 30η εβδομάδα ειμαι.Αγωγή και ξαπλωμένη η σύσταση του γιατρού.

Πιο πολύ θυμώνω με τον εαυτό μου που δεν διακρινα καθαρά τις συσπάσεις να πάω πιο νωρίς για έλεγχο.

Τωρα σου εμφανίστηκαν πρώτη φορά; Τι σου έδωσε; Η ξάπλα βοηθάει πάρα πολύ.Θα δεις..σ αφήνει να κινείσαι μέσα στο σπίτι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου μην θυμώνεις με τον εαυτό σου, μην τον τιμωρείς οι συσπάσεις που μπορούν να μειώσουν τον τράχηλο μπορεί να εμφανιστούν μέσα σε λίγες ημέρες κ να μην το καταλάβεις κατευθείαν. Κάτσε να ξεκουραστείς και για ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!!Εγώ μονίμως με τον φόβο είμαι, ειδικά τώρα που μπαίνω στον 7. Είναι ύπουλος μήνας.

Ευχαριστώ κορίτσι μου καλό❤Έχει ο Θεούλης!

Just now, Sophiav είπε:

Τωρα σου εμφανίστηκαν πρώτη φορά; Τι σου έδωσε; Η ξάπλα βοηθάει πάρα πολύ.Θα δεις..σ αφήνει να κινείσαι μέσα στο σπίτι; 

Είναι προπαρασκευαστικες συσπάσεις είναι φυσιολογικές.Είμαι σε φουλ αγωγή με προγεστερόνη και μαγνήσιο.Με αφήνει να κινούμαι ναι,απλά τα απολύτως απαραίτητα,τουαλέτα,φαγητό και λίγο μπαλκόνι να αλλάζω παραστάσεις.Δεν παραπονιέμαι ειλικρινά....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου καλό❤Έχει ο Θεούλης!

Είναι προπαρασκευαστικες συσπάσεις είναι φυσιολογικές.Είμαι σε φουλ αγωγή με προγεστερόνη και μαγνήσιο.Με αφήνει να κινούμαι ναι,απλά τα απολύτως απαραίτητα,τουαλέτα,φαγητό και λίγο μπαλκόνι να αλλάζω παραστάσεις.Δεν παραπονιέμαι ειλικρινά....

Όλα θα πάνε καλά... Ξεκουρασου και θα σου ηρεμήσουν. Είμαι στην ίδια κατάσταση εδώ και ένα μηνα. Θα τα καταφερουμε❤️❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Όλα θα πάνε καλά... Ξεκουρασου και θα σου ηρεμήσουν. Είμαι στην ίδια κατάσταση εδώ και ένα μηνα. Θα τα καταφερουμε❤️❤️

Να είσαι καλά αγάπη μου,σε ευχαριστώ πολύ❤❤Έχει ο Θεούλης!

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου καλό❤Έχει ο Θεούλης!

Είναι προπαρασκευαστικες συσπάσεις είναι φυσιολογικές.Είμαι σε φουλ αγωγή με προγεστερόνη και μαγνήσιο.Με αφήνει να κινούμαι ναι,απλά τα απολύτως απαραίτητα,τουαλέτα,φαγητό και λίγο μπαλκόνι να αλλάζω παραστάσεις.Δεν παραπονιέμαι ειλικρινά....

Όλα καλά θα πάνε κοριτσακι μου!!!

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, συγγνώμη που δεν αναφέρομαι σε κάθε μία ξεχωριστά.

Είχα συσπάσεις, πήγαμε γιατρό,έχει μικρύνει ο τράχηλος,25χιλ.Δεν σας κρύβω έχω αγχωθεί....

Αγαπη μην αγχωνεσαι,ξεκουραση χρειαζεται,κι εγω το ιδιο θεμα εχω.σου εδωσε κατι?θυμασαι εγω εχω συσπασεις απο 23 εβδομαδων.ειμαι ολη μερα αραχτη κι ολας πανε καλα.

Just now, 4shinediamonds είπε:

 

Κορίτσια ευχαριστώ.

29η προς 30η εβδομάδα ειμαι.Αγωγή και ξαπλωμένη η σύσταση του γιατρού.

Πιο πολύ θυμώνω με τον εαυτό μου που δεν διακρινα καθαρά τις συσπάσεις να πάω πιο νωρίς για έλεγχο.

Κοριτσι μου δε ειναι ευκολο να τις διακρινεις,να μη θυμωνεις με τον εαυτο σου,δεν ειμαστε γιατροι στην τελικη.εγω σου στελνω μια τεραστια αγκαλια:x!!εδω θα μαστε να γκρινιαζουμε που πιαστηκαμε απο το καθισιο:-D .ολα καλα θα ειναι θα δεις!!

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη.Τι σου είπε ο γιατρός??Σου έδωσε κάποιο φάρμακο?Στις πόσες εβδομάδες είσαι κ πόσες συσπάσεις έκανες?

Κοριτσάκι μου έχω κ εγώ μερικές φορές πλέον πονακια αλλά ενδεχομένως να είναι από το έντερο.

Πητ έχω 3/9 αλλά λόγω του ιστορικού μου κ λόγω προηγούμενης καισαρικης θα μου το πάρουν 36-38 εβδομάδα.

Κοριτσάκι μου εγώ θα πάρω μεμονωμένη αλλαξιερα (όχι το έπιπλο) γιατί έχω ήδη το λίκνο για να βάλω το μωρό κ κούνια θα πάρω πρώτα ο Θεός αφού γεννηθεί ο μπέμπης.

Κατερινα μου εγω σκεφτηκα τη συγκεκριμενη λογο ελλειψης χωρου,ειδα οτι μπαινει και σε επιφανειες οποτε αν δεν βολεψει πανω στην κουνια θα τη βαλω σε μια χαμηλη συρταριερα που εχω.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...