Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Evi89 είπε:

Συσπάσεις έκανα... Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα με την ξεκούραση..μου έδωσε κ ένα υπόθετο algofren...τι έβαλα κ θα πέσω πάλι για ύπνο!Εσύ καλύτερα ε; Η ξεκούραση είναι σημαντική!!

Εγω λιγο καλυτερα.αν τα καταφερω να κοιμηθω λιγο τωρα πιστευω θα ειμαι πιο καλα μετα.αν εννοεις για τις συσπασεις ναι πολυ καλυτερα.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Εγω λιγο καλυτερα.αν τα καταφερω να κοιμηθω λιγο τωρα πιστευω θα ειμαι πιο καλα μετα.αν εννοεις για τις συσπασεις ναι πολυ καλυτερα.

Όλα καλά κοπέλα μου... Σε λίγο καιρό θα τα έχουμε ξεχάσει ολα κρατώντας τα μωράκια μας αγκαλιά..όλες μας λίγο πολύ τα ίδια περνάμε!! Σωματικά κ ψυχολογικά!! Λιγο μας έμεινε...τώρα που καλοκαιριαζει θα περάσει ο καιρός νεράκι!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσι μου να έχεις θετικη σκέψη και να μιλάς στο μωράκι σου!!!Εμείς εδώ είμαστε να μας μιλάς!!!Τρώγε πολύ πρωτεινη γιατί λένε ότι βοηθάει να βάλει βάρος το μωράκι.

Κατερινακι ,τώρα που το θυμήθηκα,ζήτησε από το φαρμακείο δειγματακια από διαφορετικές εταιρίεςγιατί σε κάθε έγκυο οι μυρωδιές είναι διαφορετικές.Και αναλόγως θα δεις ποια σου ταιριάζει.Εμένα σε άλλες εταιρείες με ενοχλούσε η μυρωδιά τους,όπως πολύ σωστά στο είπε η Μαρδα!Ως τώρα τι οδοντόκρεμα και διάλυμα χρησιμοποιείς;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κατερινακι ,τώρα που το θυμήθηκα,ζήτησε από το φαρμακείο δειγματακια από διαφορετικές εταιρίεςγιατί σε κάθε έγκυο οι μυρωδιές είναι διαφορετικές.Και αναλόγως θα δεις ποια σου ταιριάζει.Εμένα σε άλλες εταιρείες με ενοχλούσε η μυρωδιά τους,όπως πολύ σωστά στο είπε η Μαρδα!Ως τώρα τι οδοντόκρεμα και διάλυμα χρησιμοποιείς;

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Την Colgate χρησιμοποιώ.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Ωχ κοπέλα μου ... σε καταλαβαίνω! Έχεις αρκετές μέρες..τι σου είπε η γιατρός σου γιατί γίνονται;Από κούραση;;Τι φάρμακα παίρνεις;Εγώ ευτυχώς καλύτερα είμαι ...η μέση κ τα πονακια περιόδου ισχύουν...απλά αν κάτσω όρθια ψιλοπετρωνει η κοιλιά κ αισθάνομαι ένα βάρος χαμηλά.... Έχω μπερδευτεί με όλα αυτά...Ας ελπίσουμε να μας περάσουν όλα αυτά...πόσο είσαι εσύ;

Εγώ είμαι 28κ1.εγω glopir k  vasclor.Δεν μου έχει δώσει σαφή αιτιολογία.Απο πολλά μπορεί. Εσύ με το γιατρό σου μίλησες? Ξάπλα είσαι? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Την Colgate χρησιμοποιώ.

Οπότε θεωρώ θα σου φανούν πιο ήπιες οι άλλες κορίτσι μου,γιατί η συγκεκριμένη ,εμένα τουλάχιστον ,μου είναι πιο δυνατή σαν γεύση.

Just now, Katerina 88 είπε:

Αγάπη έχει γεννήσει το κορίτσι μας, έχουμε μιλήσει μαζί!Θα μπει όταν μπορεί!

Να ζήσει στο κορίτσι το μωράκι της!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Εγώ είμαι 28κ1.εγω glopir k  vasclor.Δεν μου έχει δώσει σαφή αιτιολογία.Απο πολλά μπορεί. Εσύ με το γιατρό σου μίλησες? Ξάπλα είσαι? 

Έχουμε μια εβδομάδα διαφορά! Ούτε κ εμένα μου εξήγησε από τι ..όπως λες από πολλά μπορεί...εγώ καταλήγω στο ότι όταν κουράζομαι μετά έχω όλα αυτά ..εγώ παίρνω ούτως ή άλλως trofocard 3 τη μέρα.. κ για χθές μου έδωσε κ υπόθετο algofren να βάλω κ ξεκούραση αυτά μου είπε! Η αλήθεια είναι πως μόλις ξύπνησα ,είχα βάλει το υπόθετο κ πραγματικά κάνει δουλίτσα ούτε πόνο στη μέση νιώθω ούτε τίποτα!vasclor έβαζα κ εγώ από τον 6ο στην πρώτη μου κόρη.. προληπτικά λόγω τραχήλου...τώρα ευτυχώς ο τράχηλος μέχρι στιγμής είναι μια χαρά.Εχεις θέμα κ με τραχήλο;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giotitsa είπε:

Γέννησε;είναι καλά ;;

Αποσο ξερω ναι!

Just now, 4shinediamonds είπε:

Οπότε θεωρώ θα σου φανούν πιο ήπιες οι άλλες κορίτσι μου,γιατί η συγκεκριμένη ,εμένα τουλάχιστον ,μου είναι πιο δυνατή σαν γεύση.

Να ζήσει στο κορίτσι το μωράκι της!

Θα τη δοκιμάσω!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Μπραβο!!τι τέλεια!!!

Μαρδα μου πως είσαι,καλύτερα;

Just now, Katerina 88 είπε:

Αποσο ξερω ναι!

Θα τη δοκιμάσω!!

Σίγουρα θα βρεις κάτι που σε ευχαριστεί γλυκιά μου,απλά πάρε δειγματακια πριν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...