Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, 4shinediamonds είπε:

Μαρδα μου και εγώ είμαι Έτσι Από όταν μπήκα 3ο τρίμηνο.Απίστευτη κούραση και ατονία σε σημείο να ανησυχώ.Ουτε από το κρεβάτι μπορούσα να σηκωθώ,ουτε δουλειές ούτε τίποτα.Και δε μπορώ να το ρίξω ούτε σε κούραση Ούτε στην ζέστη,ακόμα δεν έχουμε νιώσει γερή ζέστη.Πιστεύω είναι συμπτώματα των εβδομάδων μας.Εμένα άλλοτε με ανακουφίζει κάτι γλυκό,άλλοτε κάτι αλμυρό,άλλοτε κάτι δροσερό,είναι ανάλογα την διάθεση του μωρού νομίζω:)

Ναι ισως να ειναι κι αυτο.στα κοριτσια μου βρε παιδι μου δεν ημουν ετσι,ειχα τρελη ενεργεια ως να γεννησω.ειχα πιο ευκολες εγκυμοσυνες.τωρα θα μου πεις εχουν περασει και 11 χρονια απο την τελευταια εγκυμοσυνη και ο οργανισμος εχει αλλαξει.απλα θυμωνω με τον εαυτο μου γιατι εγω δεν ειμαι γκρινιαρα και γενικα δε διαμαρτυρομαι ευκολα οτι δε μπορω.μπορει να ναι και οι ορμονες που λεγαμε;-)

Just now, Sophiav είπε:

Εγώ είμαι από την Τετάρτη με πόνους περιόδου και πόνους στη μέση. Βέβαια ειμαι ξάπλα εδώ και ένα μήνα από συσπάσεις. Έχω τρομοκρατηθει. Νομιζω γενναωωω. Η γιατρός που μίλησα είπε είναι από συσπάσεις. Είσαι καλύτερα σήμερα εσύ? Σου έφυγαν? 

Σοφια σου εχει δωσει κατι η γιατρος σου για τις συσπασεις?ποσων εβδομαδων εισαι?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Ναι ισως να ειναι κι αυτο.στα κοριτσια μου βρε παιδι μου δεν ημουν ετσι,ειχα τρελη ενεργεια ως να γεννησω.ειχα πιο ευκολες εγκυμοσυνες.τωρα θα μου πεις εχουν περασει και 11 χρονια απο την τελευταια εγκυμοσυνη και ο οργανισμος εχει αλλαξει.απλα θυμωνω με τον εαυτο μου γιατι εγω δεν ειμαι γκρινιαρα και γενικα δε διαμαρτυρομαι ευκολα οτι δε μπορω.μπορει να ναι και οι ορμονες που λεγαμε;-)

Σοφια σου εχει δωσει κατι η γιατρος σου για τις συσπασεις?ποσων εβδομαδων εισαι?

Δεν είναι καμμία εγκυμοσύνη ίδια με την άλλη κορίτσι μου!Και σιγά μην θυμώνεις,εχουμε Κάθε δικαίωμα να λέμε ότι μας απασχολεί!Και οι ορμόνες παίζουν τον ρόλο τους βεβαίως βεβαίως:)Μεγαλώνει ένα γλυκό πλασματακι μέσα σου και εσύ κάνεις το καλύτερο για αυτό❤

Just now, Sophiav είπε:

Εγώ είμαι από την Τετάρτη με πόνους περιόδου και πόνους στη μέση. Βέβαια ειμαι ξάπλα εδώ και ένα μήνα από συσπάσεις. Έχω τρομοκρατηθει. Νομιζω γενναωωω. Η γιατρός που μίλησα είπε είναι από συσπάσεις. Είσαι καλύτερα σήμερα εσύ? Σου έφυγαν? 

Σοφία καλησπέρα!Έχεις γιατρό που σε παρακολουθεί κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι.Σου έχει δώσει αγωγή; Να,θα είμαστε και εμείς εδώ να σου κάνουμε παρειτσα και θα δεις ούτε θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Ναι ισως να ειναι κι αυτο.στα κοριτσια μου βρε παιδι μου δεν ημουν ετσι,ειχα τρελη ενεργεια ως να γεννησω.ειχα πιο ευκολες εγκυμοσυνες.τωρα θα μου πεις εχουν περασει και 11 χρονια απο την τελευταια εγκυμοσυνη και ο οργανισμος εχει αλλαξει.απλα θυμωνω με τον εαυτο μου γιατι εγω δεν ειμαι γκρινιαρα και γενικα δε διαμαρτυρομαι ευκολα οτι δε μπορω.μπορει να ναι και οι ορμονες που λεγαμε;-)

Σοφια σου εχει δωσει κατι η γιατρος σου για τις συσπασεις?ποσων εβδομαδων εισαι?

Είμαι 28κ1. Παίρνω glopir k vasclor εδώ και ένα μήνα. 

Just now, 4shinediamonds είπε:

Δεν είναι καμμία εγκυμοσύνη ίδια με την άλλη κορίτσι μου!Και σιγά μην θυμώνεις,εχουμε Κάθε δικαίωμα να λέμε ότι μας απασχολεί!Και οι ορμόνες παίζουν τον ρόλο τους βεβαίως βεβαίως:)Μεγαλώνει ένα γλυκό πλασματακι μέσα σου και εσύ κάνεις το καλύτερο για αυτό❤

Σοφία καλησπέρα!Έχεις γιατρό που σε παρακολουθεί κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι.Σου έχει δώσει αγωγή; Να,θα είμαστε και εμείς εδώ να σου κάνουμε παρειτσα και θα δεις ούτε θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου :)

Σ ευχαριστώ πολύ. Ο καιρός δεν περνά με τίποτα. Είχα και αίμα την προηγούμενη εβδομάδα. Ο τράχηλος είναι στο τσακ να ανοίξει. Οπότε η ψυχολογία καταλαβαίνετε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Είμαι 28κ1. Παίρνω glopir k vasclor εδώ και ένα μήνα. 

Σ ευχαριστώ πολύ. Ο καιρός δεν περνά με τίποτα. Είχα και αίμα την προηγούμενη εβδομάδα. Ο τράχηλος είναι στο τσακ να ανοίξει. Οπότε η ψυχολογία καταλαβαίνετε... 

Είχες από την αρχή της εγκυμοσύνης θέματα κοριτσάκι μου;Πόσο τράχηλο έχεις;Από κιλακια το μωράκι πως ειστε;Τι σου έχει πει ο γιατρός;

Έχεις τα δίκια σου αγάπη μου.....Για αυτό το γλυκό πλασματακι σου,υπομονή γλυκούλα μου,όλα θα πάνε όμορφα,θα το δεις :)Σου στέλνω μια μεγααααλη αγκαλίτσα❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Είχες από την αρχή της εγκυμοσύνης θέματα κοριτσάκι μου;Πόσο τράχηλο έχεις;Από κιλακια το μωράκι πως ειστε;Τι σου έχει πει ο γιατρός;

Έχεις τα δίκια σου αγάπη μου.....Για αυτό το γλυκό πλασματακι σου,υπομονή γλυκούλα μου,όλα θα πάνε όμορφα,θα το δεις :)Σου στέλνω μια μεγααααλη αγκαλίτσα❤

Γύρω στο ένα κιλό είμαστε.Ο τράχηλος κανονικά ήταν πριν ένα μήνα 4.Τ προηγούμενη φορά που πήγα δεν ήθελε να μου κάνει κολπική εξέταση λόγω αίματος και με είδε λίγο μόνο με χέρι. Θα την πάρω να πάω από Δευτέρα γιατί δεν αντέχω να περιμένω. Τι να πω ότι είναι να έρθει θα έρθει... Εγώ κάνω ότι μπορώ. Υπομονή. Ελπίζω εσείς να στε καλύτερα ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Δεν είναι καμμία εγκυμοσύνη ίδια με την άλλη κορίτσι μου!Και σιγά μην θυμώνεις,εχουμε Κάθε δικαίωμα να λέμε ότι μας απασχολεί!Και οι ορμόνες παίζουν τον ρόλο τους βεβαίως βεβαίως:)Μεγαλώνει ένα γλυκό πλασματακι μέσα σου και εσύ κάνεις το καλύτερο για αυτό❤

Σοφία καλησπέρα!Έχεις γιατρό που σε παρακολουθεί κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι.Σου έχει δώσει αγωγή; Να,θα είμαστε και εμείς εδώ να σου κάνουμε παρειτσα και θα δεις ούτε θα καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός και θα κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σου :)

Εχεις ενα ωραιο τροπο να ηρεμεις τον αλλο κοριτσι μου:).το ξερω μωρε αλλα να ξερεις καμμια φορα σε πιανει το παραπονο.τα λες εδω στο παρεακι,σε στηριζουν και σε καθησυχαζουν:x

Just now, Sophiav είπε:

Είμαι 28κ1. Παίρνω glopir k vasclor εδώ και ένα μήνα. 

Σ ευχαριστώ πολύ. Ο καιρός δεν περνά με τίποτα. Είχα και αίμα την προηγούμενη εβδομάδα. Ο τράχηλος είναι στο τσακ να ανοίξει. Οπότε η ψυχολογία καταλαβαίνετε... 

Κι μαγνησιο και ουτρογκεσταν.εμενα ο εσω τραχηλος ηταν λιγο ανοικτος με μηκος 31,4.μου ειπε οτι ηταν ενταξει πριν 3 εβδομαδες.τωρα εχουμε την αλλη εβδομαδα ραντεβου κι ελπιζω να μην εχει μικρυνει κι αλλο.κι εγω ξαπλα ειμαι την περισσοτερη ημερα.

Ολα καλα θα μας πανε κοριτσι!θα περασει ο καιρος να τι εμεινε?28+2 σημερα εγω,λεω να την πεμπτη 29 εβδομαδων....κοντευουμε να κλεισουμε και τον 7ο!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Γύρω στο ένα κιλό είμαστε.Ο τράχηλος κανονικά ήταν πριν ένα μήνα 4.Τ προηγούμενη φορά που πήγα δεν ήθελε να μου κάνει κολπική εξέταση λόγω αίματος και με είδε λίγο μόνο με χέρι. Θα την πάρω να πάω από Δευτέρα γιατί δεν αντέχω να περιμένω. Τι να πω ότι είναι να έρθει θα έρθει... Εγώ κάνω ότι μπορώ. Υπομονή. Ελπίζω εσείς να στε καλύτερα ❤️❤️

Κορίτσι μου να έχεις θετικη σκέψη και να μιλάς στο μωράκι σου!!!Εμείς εδώ είμαστε να μας μιλάς!!!Τρώγε πολύ πρωτεινη γιατί λένε ότι βοηθάει να βάλει βάρος το μωράκι.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Εχεις ενα ωραιο τροπο να ηρεμεις τον αλλο κοριτσι μου:).το ξερω μωρε αλλα να ξερεις καμμια φορα σε πιανει το παραπονο.τα λες εδω στο παρεακι,σε στηριζουν και σε καθησυχαζουν:x

Κι μαγνησιο και ουτρογκεσταν.εμενα ο εσω τραχηλος ηταν λιγο ανοικτος με μηκος 31,4.μου ειπε οτι ηταν ενταξει πριν 3 εβδομαδες.τωρα εχουμε την αλλη εβδομαδα ραντεβου κι ελπιζω να μην εχει μικρυνει κι αλλο.κι εγω ξαπλα ειμαι την περισσοτερη ημερα.

Ολα καλα θα μας πανε κοριτσι!θα περασει ο καιρος να τι εμεινε?28+2 σημερα εγω,λεω να την πεμπτη 29 εβδομαδων....κοντευουμε να κλεισουμε και τον 7ο!

Χαίρομαι αγάπη μου που σε ηρεμεί ο τρόπος μου,σε ευχαριστώ❤

Όταν σε πιάνει το παραπονακι ,να εδώ είμαστε εμείς να τα λες,να μην κρατάς τίποτα μέσα σου.Μόνο την αγάπη να κρατάς για το μωράκι σου❤

Just now, Sophiav είπε:

Γύρω στο ένα κιλό είμαστε.Ο τράχηλος κανονικά ήταν πριν ένα μήνα 4.Τ προηγούμενη φορά που πήγα δεν ήθελε να μου κάνει κολπική εξέταση λόγω αίματος και με είδε λίγο μόνο με χέρι. Θα την πάρω να πάω από Δευτέρα γιατί δεν αντέχω να περιμένω. Τι να πω ότι είναι να έρθει θα έρθει... Εγώ κάνω ότι μπορώ. Υπομονή. Ελπίζω εσείς να στε καλύτερα ❤️❤️

Εσύ γλυκό μου κοριτσάκι κάνεις το καλύτερο για το πλασματακι σου και θα δεις όλα θα πάνε όμορφα,στο εύχομαι ολόψυχα❤Σου στέλνω αγκαλίτσα:)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Εχεις ενα ωραιο τροπο να ηρεμεις τον αλλο κοριτσι μου:).το ξερω μωρε αλλα να ξερεις καμμια φορα σε πιανει το παραπονο.τα λες εδω στο παρεακι,σε στηριζουν και σε καθησυχαζουν:x

Κι μαγνησιο και ουτρογκεσταν.εμενα ο εσω τραχηλος ηταν λιγο ανοικτος με μηκος 31,4.μου ειπε οτι ηταν ενταξει πριν 3 εβδομαδες.τωρα εχουμε την αλλη εβδομαδα ραντεβου κι ελπιζω να μην εχει μικρυνει κι αλλο.κι εγω ξαπλα ειμαι την περισσοτερη ημερα.

Ολα καλα θα μας πανε κοριτσι!θα περασει ο καιρος να τι εμεινε?28+2 σημερα εγω,λεω να την πεμπτη 29 εβδομαδων....κοντευουμε να κλεισουμε και τον 7ο!

Αχχ μακάρι γιατί όλο πόνους, αιμα και συσπάσεις νιώθω και σκέφτομαι τα χειρότερα! Καλά αποτελέσματα να χεις στην εξέταση! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Ναι μωρέ κοριτσάκι μου,μην αγχώνεσαι ,εφόσον έχεις καθοδήγηση γιατρού όλα είναι υπό έλεγχο.Όπως σου είπα ξέρουν πολύ καλά να διαχωρίζουν πόνο με πόνο.Εμένα πάντα με ρωτάει που πως  και όντως κάθε φορά έτσι ειναι.Το έντερο πλέον το καταλαβαίνω σαν πιο διαπεραστικό πόνο που όμως είναι στιγμιαίος.Σε ανακουφίζει Όταν πας τουαλέτα.Εχτές το βράδυ που σηκώνομουν για τσίσα είχα διπλωσει στην περιοχή που πονούσε το έντερο.Έμοιαζε ελααααχιστα με πόνο περιόδου αλλά πλέον καταλαβαίνω και εγώ με την καθοδήγηση του γιατρού ποτέ κάτι είναι πιο επείγον ως κατάσταση.Και όπως έχω ξαναπεί μην ξεχνάς είμαστε πρωτοτοκες και όλα τα ανακαλυπτουμε για πρώτη φορά:)

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Ελπίζω να περάσει με την ξεκούραση..εμενα το δεύτερο παιδάκι μου ,είχα κ τότε πόνους θυμάμαι πιο πολύ στη μέση ...αυτά τα πετρώματα δεν τα θυμάμαι,πέρασαν κ 4 χρόνια!! Βέβαια σήμερα που ξεκουράζομαι ..μόνο φαγητό έχω κάνει,ελάχιστα πράγματα...δεν έχει πετρώσει καθόλου η κοιλιά μου...μόνο μέση κ ελαφριά πονακια περιόδου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina 88 είπε:

Κορίτσι μου να έχεις θετικη σκέψη και να μιλάς στο μωράκι σου!!!Εμείς εδώ είμαστε να μας μιλάς!!!Τρώγε πολύ πρωτεινη γιατί λένε ότι βοηθάει να βάλει βάρος το μωράκι.

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Just now, 4shinediamonds είπε:

Χαίρομαι αγάπη μου που σε ηρεμεί ο τρόπος μου,σε ευχαριστώ❤

Όταν σε πιάνει το παραπονακι ,να εδώ είμαστε εμείς να τα λες,να μην κρατάς τίποτα μέσα σου.Μόνο την αγάπη να κρατάς για το μωράκι σου❤

Εσύ γλυκό μου κοριτσάκι κάνεις το καλύτερο για το πλασματακι σου και θα δεις όλα θα πάνε όμορφα,στο εύχομαι ολόψυχα❤Σου στέλνω αγκαλίτσα:)

Σ ευχαριστώ πολύ! Όλα να πάνε καλά για όλες! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

@Evi89 μου με την κουραση ειχα παρατηρησει την κοιλια μου να σκληραινει.αν εχει και θεμα δυσκοιλιοτητας τοτε ειναι πιο δυσκολο.εχω ειχα απο την αρχη της εγκυμοσυνης και εχω τωρα 3 βδομαδες που εχω φτιαξει.ο γιατρος τι σου ειπε?εντερικο το θεμα ή συσπασεις?

Τη μετρησα 12,5 με 7.ειναι κανονικη.μωρε κοριτσια νιωθω τοσο την ελλειψη του υπνου που ολη μερα ειμαι κουρασμενη και δεν κανω και τιποτα.ελπιζω ο μπεμπης να ειναι καλο παιδι και να κοιμαται γιατι αλλιως θα το παρω σερυ απο την εγκυμοσυνη και με βλεπω καπως ετσι:shock:

 

Ευχαριστω κατερινακι μου!η πιεση μου ειναι ενταξει τη μετρησα.λες να χρειαζομαι κατι αλμυρο?η αληθεια ειναι οτι αλατι γενικοτερα δε τρωω.

Συσπάσεις έκανα... Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα με την ξεκούραση..μου έδωσε κ ένα υπόθετο algofren...τι έβαλα κ θα πέσω πάλι για ύπνο!Εσύ καλύτερα ε; Η ξεκούραση είναι σημαντική!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Ελπίζω να περάσει με την ξεκούραση..εμενα το δεύτερο παιδάκι μου ,είχα κ τότε πόνους θυμάμαι πιο πολύ στη μέση ...αυτά τα πετρώματα δεν τα θυμάμαι,πέρασαν κ 4 χρόνια!! Βέβαια σήμερα που ξεκουράζομαι ..μόνο φαγητό έχω κάνει,ελάχιστα πράγματα...δεν έχει πετρώσει καθόλου η κοιλιά μου...μόνο μέση κ ελαφριά πονακια περιόδου!!

Παρακαλώ γλυκιά μου! Να,χαίρεσαι το παιδάκι σου,με το καλό το αδελφάκι του!Πάντως και οι συσπάσεις είναι φυσιολογικές ως κατάσταση μου είπε ο γιατρός,η φύση προετοιμάζει τη μήτρα για τη μεγάλη στιγμή!

Just now, Sophiav είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ! Όλα να πάνε καλά για όλες! 

Αμήν γλυκιά μου,για όλες τις μανούλες,με το καλό τα μωράκια μας❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evi89 είπε:

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Ελπίζω να περάσει με την ξεκούραση..εμενα το δεύτερο παιδάκι μου ,είχα κ τότε πόνους θυμάμαι πιο πολύ στη μέση ...αυτά τα πετρώματα δεν τα θυμάμαι,πέρασαν κ 4 χρόνια!! Βέβαια σήμερα που ξεκουράζομαι ..μόνο φαγητό έχω κάνει,ελάχιστα πράγματα...δεν έχει πετρώσει καθόλου η κοιλιά μου...μόνο μέση κ ελαφριά πονακια περιόδου!!

Θα βοηθησει η ξεκουραση θα δεις!

  • Ευχαριστώ 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophiav είπε:

Εγώ είμαι από την Τετάρτη με πόνους περιόδου και πόνους στη μέση. Βέβαια ειμαι ξάπλα εδώ και ένα μήνα από συσπάσεις. Έχω τρομοκρατηθει. Νομιζω γενναωωω. Η γιατρός που μίλησα είπε είναι από συσπάσεις. Είσαι καλύτερα σήμερα εσύ? Σου έφυγαν? 

Ωχ κοπέλα μου ... σε καταλαβαίνω! Έχεις αρκετές μέρες..τι σου είπε η γιατρός σου γιατί γίνονται;Από κούραση;;Τι φάρμακα παίρνεις;Εγώ ευτυχώς καλύτερα είμαι ...η μέση κ τα πονακια περιόδου ισχύουν...απλά αν κάτσω όρθια ψιλοπετρωνει η κοιλιά κ αισθάνομαι ένα βάρος χαμηλά.... Έχω μπερδευτεί με όλα αυτά...Ας ελπίσουμε να μας περάσουν όλα αυτά...πόσο είσαι εσύ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...