Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mar.da είπε:

Αγαπη μην αγχωνεσαι,ξεκουραση χρειαζεται,κι εγω το ιδιο θεμα εχω.σου εδωσε κατι?θυμασαι εγω εχω συσπασεις απο 23 εβδομαδων.ειμαι ολη μερα αραχτη κι ολας πανε καλα.

Κοριτσι μου δε ειναι ευκολο να τις διακρινεις,να μη θυμωνεις με τον εαυτο σου,δεν ειμαστε γιατροι στην τελικη.εγω σου στελνω μια τεραστια αγκαλια:x!!εδω θα μαστε να γκρινιαζουμε που πιαστηκαμε απο το καθισιο:-D .ολα καλα θα ειναι θα δεις!!

Κατερινα μου εγω σκεφτηκα τη συγκεκριμενη λογο ελλειψης χωρου,ειδα οτι μπαινει και σε επιφανειες οποτε αν δεν βολεψει πανω στην κουνια θα τη βαλω σε μια χαμηλη συρταριερα που εχω.

Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι μου γλυκό,να είσαι καλά,σου στέλνω μια ζεστή αγκαλίτσα❤

Just now, Mampa είπε:

@4shinediamonds κορίτσι μου υπομονή. Η Παναγιά μαζί σου.

Είχεςπονακια ή ταυτόχρονα πετρώνει και η κοιλιά;

Πήγες γιατί ήταν το καθιερωμένο ραντεβού ή εκτάκτως;

Ευχαριστώ να είσαι καλά κορίτσι!

Δεν είχα πόνους,μόνο σκληραινε η κοιλιά,αλλά έμοιαζε και με έντερο και με απαλές κινήσεις του μωρού.

Εκτάκτως πήγα γιατί μίλησα με τον γιατρό και ήθελε να αποκλείσει θέματα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Αγαπη μην αγχωνεσαι,ξεκουραση χρειαζεται,κι εγω το ιδιο θεμα εχω.σου εδωσε κατι?θυμασαι εγω εχω συσπασεις απο 23 εβδομαδων.ειμαι ολη μερα αραχτη κι ολας πανε καλα.

Κοριτσι μου δε ειναι ευκολο να τις διακρινεις,να μη θυμωνεις με τον εαυτο σου,δεν ειμαστε γιατροι στην τελικη.εγω σου στελνω μια τεραστια αγκαλια:x!!εδω θα μαστε να γκρινιαζουμε που πιαστηκαμε απο το καθισιο:-D .ολα καλα θα ειναι θα δεις!!

Κατερινα μου εγω σκεφτηκα τη συγκεκριμενη λογο ελλειψης χωρου,ειδα οτι μπαινει και σε επιφανειες οποτε αν δεν βολεψει πανω στην κουνια θα τη βαλω σε μια χαμηλη συρταριερα που εχω.

Έτσι ακριβώς το σκέφτηκα κ εγώ κοριτσακι μου!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mampa είπε:

Ναι αλλά είναι και προπαρασκευαστικές όπως σου είπε. Σωστά;

Μέχρι πότε θα παίρνεις προγεστερόνη;

Ναι κορίτσι μου σωστά,είναι στο πλαίσιο των φυσιολογικών προπαρασκευαστικων συσπασεων.

Μου είπε θα είμαστε σε επαφή και θα μου πει πως θα συνεχίζω με την προγεστερόνη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εύχομαι καλή συνέχεια να έχουμε όλες μας και η Παναγιά μαζί μας.

Να είμαστε αισοδοξες γιατί σύντομα θα συναντήσουμε τα παιδάκια μας.

Αρχίσατε ετοιμασίες για το δωμάτιο των παιδιών;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mampa είπε:

Εύχομαι καλή συνέχεια να έχουμε όλες μας και η Παναγιά μαζί μας.

Να είμαστε αισοδοξες γιατί σύντομα θα συναντήσουμε τα παιδάκια μας.

Αρχίσατε ετοιμασίες για το δωμάτιο των παιδιών;

Γεια σου @Mampa!το ιδιο ευχομαι κι εγω σε ολες μας!!

Σημερα αυτο συζηταγαμε με τον αντρα μου,απο τα μεσα του Ιουνη να αρχισουμε τις ετοιμασιες σιγα σιγα.15 Ιουλιου μπαινω στο μηνα μου!!ποτε θα ρθει η ωρα και δε θα το χω παρει χαμπαρι!!εμεις τον μικρο θα τον εχουμε στο δωματιο μας για αρκετο καιρο.εχουμε μια ακομα κρεβατοκαμαρα και την εχουν οι κορες,τωρα που ξεκιναει η μεσαια εντατικη προετοιμασια για πανελληνιες δε θα μπορω να βαλω το χειμωνα και το μπεμπη μαζι τους.

 

@4shinediamonds πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?

Κοριτσιουδια μου πως ειστε οι υπολοιπες σημερα?

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Γεια σου @Mampa!το ιδιο ευχομαι κι εγω σε ολες μας!!

Σημερα αυτο συζηταγαμε με τον αντρα μου,απο τα μεσα του Ιουνη να αρχισουμε τις ετοιμασιες σιγα σιγα.15 Ιουλιου μπαινω στο μηνα μου!!ποτε θα ρθει η ωρα και δε θα το χω παρει χαμπαρι!!εμεις τον μικρο θα τον εχουμε στο δωματιο μας για αρκετο καιρο.εχουμε μια ακομα κρεβατοκαμαρα και την εχουν οι κορες,τωρα που ξεκιναει η μεσαια εντατικη προετοιμασια για πανελληνιες δε θα μπορω να βαλω το χειμωνα και το μπεμπη μαζι τους.

 

@4shinediamonds πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?

Κοριτσιουδια μου πως ειστε οι υπολοιπες σημερα?

Κοριτσάκι μου κάναμε προληπτικά εισαγωγή.Έχει ο Θεούλης!

Καλησπέρα κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κοριτσάκι μου κάναμε προληπτικά εισαγωγή.Έχει ο Θεούλης!

Καλησπέρα κορίτσια!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα:x!!δεν ειναι κακο που μπηκες προληπτικα,να αισθανεσαι και πιο ασφαλεις.περιμενουμε νεα σου,ολα καλα θα ειναι!!απ οτι φαινεται ζωηρα τα μωρακια του αυγουστου:mrgreen:.


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, 4shinediamonds είπε:

Κοριτσάκι μου κάναμε προληπτικά εισαγωγή.Έχει ο Θεούλης!

Καλησπέρα κορίτσια!

Κοριτσάκι μου όλα καλά θα πάνε να έχεις πίστη!Εδώ είμαστε να μας μιλάς!Να μιλάς κ στο μπεμπακι σου!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 46 λεπτά , Mar.da είπε:

Γεια σου @Mampa!το ιδιο ευχομαι κι εγω σε ολες μας!!

Σημερα αυτο συζηταγαμε με τον αντρα μου,απο τα μεσα του Ιουνη να αρχισουμε τις ετοιμασιες σιγα σιγα.15 Ιουλιου μπαινω στο μηνα μου!!ποτε θα ρθει η ωρα και δε θα το χω παρει χαμπαρι!!εμεις τον μικρο θα τον εχουμε στο δωματιο μας για αρκετο καιρο.εχουμε μια ακομα κρεβατοκαμαρα και την εχουν οι κορες,τωρα που ξεκιναει η μεσαια εντατικη προετοιμασια για πανελληνιες δε θα μπορω να βαλω το χειμωνα και το μπεμπη μαζι τους.

 

@4shinediamonds πως εισαι σημερα κοριτσακι μου?

Κοριτσιουδια μου πως ειστε οι υπολοιπες σημερα?

Κοριτσάκι μου εγώ καλά είμαι, σήμερα πήγα ενδοκρινολόγο κ είναι οκ η καμπύλη μου όμως επειδή ανήκω σε κύηση υψηλού κινδύνου θα δούμε πως θα είμαι με τη γλυκοζηλιωμενη κ το σάκχαρο νηστείας κ αν  δούμε τπτ περίεργο θα ξανακάνω καμπύλη στις 32 εβδομάδες. Αύριο έχω γυναικολόγο να δούμε τον κούκλο μου!! Εσύ πως είσαι??Ο μπεμπουλης??


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ καλά είμαι, σήμερα πήγα ενδοκρινολόγο κ είναι οκ η καμπύλη μου όμως επειδή ανήκω σε κύηση υψηλού κινδύνου θα δούμε πως θα είμαι με τη γλυκοζηλιωμενη κ το σάκχαρο νηστείας κ αν  δούμε τπτ περίεργο θα ξανακάνω καμπύλη στις 32 εβδομάδες. Αύριο έχω γυναικολόγο να δούμε τον κούκλο μου!! Εσύ πως είσαι??Ο μπεμπουλης??

Α βρε κατερινακι μου,ελπιζω να μη χρειαστει να την ξανακανεις.αχ μωρε τι ωραια που θα τον δεις!οταν μου λετε οτι ειδατε τα μπεμπακια σας εχω τετοια χαρα σα να ημουν εγω:-D.

Εγω σημερα αν και αυπνη ειμαι λιγο καλυτερα.το μεσημερι προσπαθησα να κοιμηθω και οπως ειχα το χερι μου στην κοιλια ασυναισθητα χτυπησα απαλα τα δακτυλα μου σε ενα σημειο και ο μπεμπης αρχισε να σπρωχνει,τωρα χερι,ποδι,κεφαλι,πωπος δε ξερω αλλα ειχε πλακα.πιεζα ελαφρα εγω,κοντραριζε εκεινος.εγω θα δω τον μπεμπακο τη Δευτερα πρωτα ο θεος!ανυπομονω!θα ειναι μαζι μου και η μεσαια κορη η οποια δεν κρατιεται!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Α βρε κατερινακι μου,ελπιζω να μη χρειαστει να την ξανακανεις.αχ μωρε τι ωραια που θα τον δεις!οταν μου λετε οτι ειδατε τα μπεμπακια σας εχω τετοια χαρα σα να ημουν εγω:-D.

Εγω σημερα αν και αυπνη ειμαι λιγο καλυτερα.το μεσημερι προσπαθησα να κοιμηθω και οπως ειχα το χερι μου στην κοιλια ασυναισθητα χτυπησα απαλα τα δακτυλα μου σε ενα σημειο και ο μπεμπης αρχισε να σπρωχνει,τωρα χερι,ποδι,κεφαλι,πωπος δε ξερω αλλα ειχε πλακα.πιεζα ελαφρα εγω,κοντραριζε εκεινος.εγω θα δω τον μπεμπακο τη Δευτερα πρωτα ο θεος!ανυπομονω!θα ειναι μαζι μου και η μεσαια κορη η οποια δεν κρατιεται!

Αχ τι τέλεια κοριτσακι μου, θέλει η αδερφούλα του να τον δει!!!!Άντε να δούμε πως τα πάμε!!!!Εγώ έχω αγωνία για το βάρος του, για να δούμε αύριο!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Αχ τι τέλεια κοριτσακι μου, θέλει η αδερφούλα του να τον δει!!!!Άντε να δούμε πως τα πάμε!!!!Εγώ έχω αγωνία για το βάρος του, για να δούμε αύριο!!!

Μια χαρα αντρακλας θα ειναι!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...