Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Cafe Οκτώβριος 2011


Recommended Posts

Αγγελικη-Ιωαννα.....ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!......24/08/2011: αγορακι-αγορακι rolleyes.gifrolleyes.gif

Σέβη.......................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ!!!!......06/09/2011: αγορακι-αγορακι rolleyes.gifrolleyes.gif

Marigia ..................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!...........13/09/2011:κοριτσακι tongue.gif

Yotou.....................ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!...........15/09/2011:κοριτσακι tongue.gif

-----------------------------------------------------------------------

polixenia.........................26/09/2011 αγορακι-αγορακι rolleyes.gifrolleyes.gif

Nadine............................03/10/2011 κοριτσάκι tongue.gif

fatsaki............................08/10/2011 κοριτσακιtongue.gif

natasa............................08/10/2011 κοριτσακιtongue.gif

lianaki............................09/10/2011 κοριτσακι tongue.gif

Elly................................14/10/2011 κοριτσακι tongue.gif

adraki............................20/10/2011 kinder εκπληξη! icon_razz.gif

alex...............................21/10/2011 κοριτσακι tongue.gif

Jo.K...............................25/10/2011 αγορακιrolleyes.gif

Nadimor.........................31/10/2011 αγορακι-κοριτσακι rolleyes.giftongue.gif


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια! σας γραφω απο το ιασω! γεννησα εχτες το ξημερωμα, σπασαν τα νερα και γεννησα σε 2 ωρες, η μπεμπα μια χαρα 2750, φυσιολογικα και χωρις επισκληριδιο!

μαριτζια να σου ζησει και εσενα η μπεμπα!

με το καλο και οι υπολοιπες!

επαθα σοκ!!!! συγχαρητηρια μαριγια και γιωτα!! να σας ζησουν!!! πωπω απιστευτο γιωτα δεν προλαβες ουτε να αγχωθεις!!!! χαχαχα!!! μακαρι και οι υπολοιπες που μειναμε να εχουμε τετοια γεννα!! πονουσε πολυ χωρις επισκληριδιο? και παλι να σας ζησουν!!!!

εχτες παντως κοριτσια που ηρθε η αδερφη μου απο το ντυναν μου ειπε οτι ειχαν 14 γεννες στο ΓΑΙΑ!!!!!

αντε να δουμε κ εμας ποτε θα ερθει η σειρα μας....

Link to comment
Share on other sites

Nadimor με το καλο να δεις και εσυ τα μωρακια σου!!! εχεις αγχωθει ή επειδη ξερεις εισαι πιο ψυχραιμη??? εγω παντως εχω αγχωθει ποτε θα γεννησω.. ελεγα εχω καιρο αλλα τελικα δεν μπορεις να ξερεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!!!

YOTOU να σου ζήσει η κορούλα σου!!!!!!!!!!!

Σεβούλα αχ τι μας κάνουν αυτές οι ορμόνες!!!

Τουλάχιστον η θεραπεία βοηθάει;Η δική μου με παιδεύει.Εκεί που νιώθω οτι εξαφανίζονται τα εξανθήματα και περιμένω αποχρωματισμό του δέρματος,αρχίζει η φαγούρα και ξαναβγαίνουν ευτιχώς ελάχιστα.Πίκρα!!!

Σας φιλώ!!!


Ac6Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια πω πω δεν σας προλαβαινω οποτε μπαινω εχει γεννησει και καποια χαχαχαχαχα

Να σας ζησουν κοριτσια τα μωρακια σας και γρηγορα ολα στο σπιτι!!!!!

Βρε κοριτσια κρατηθειτε οι υπολοιπες για τον Οκτωμβριο ειμαστε χαχαχα

μα βλεπω μονη μου στην αναμονη!!!!!!

Εγω θα ανεβω Αθηνα 3 Οκτωβριου και θα γεννησω πρωτα ο θεος στις 20 !!!!!!

Βλεπω το kinder εκπληξη να ειναι μεχρι το τελος εκπληξη!!!!!!!

Πολλα φιλια σε ολες και αυριο που θα μπω να εχει γεννησει με ενα πονο η επομενη!!!!!! χαχαχα


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια! σας γραφω απο το ιασω! γεννησα εχτες το ξημερωμα, σπασαν τα νερα και γεννησα σε 2 ωρες, η μπεμπα μια χαρα 2750, φυσιολογικα και χωρις επισκληριδιο!

μαριτζια να σου ζησει και εσενα η μπεμπα!

με το καλο και οι υπολοιπες!

Γιώτα, να σου ζήσει!!!!!!!!!!! Αυτό κι αν ήταν "βόμβα"! Προχθες μας έλεγες πως έχεις καιρό ακόμα! Τελικά όλα μπορεί να ανατραπούν από ώρα σε ώρα! Μπράβο κορίτσι μου, είχες και καλή γέννα! Πρώτο παιδί 2 ώρες, ούτε στον παπά μην το πεις! ;)Όταν μπορέσεις πες μας λεπτομέρειες! Αλήθεια, επισκληρίδιο δεν έκανες από επιλογή ή απλά δεν προλάβατε;

Αντράκι, μην ανησυχείς, θα σου κρατάω παρέα στην αναμονή! Το ελπίζω δηλαδή!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σας!!!!! με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!! Γερο κ καλοτυχο να ειναι η μπουμπου σας!!!!! πολυ χαρηκα!!!

Τα δικα μου νεα.....Αφυ ετρεχα το πρωι σαν τρελο,εκανα την ενεση κορτιζονης..ειδαν την τομη,ευτυχως η προισταμενη κ οχι νοοσοκομα!!! μου ειπε οτι η εχει χαλαρωσει ραμμα η καποιο αγγειο αιμοραγει κ οτι ειναι καλο αυτο απο το να εμενε μεσα στην τομη!!!

Εφτιαξα τα χαρτια του μεγαλου,ειδα τον μικρο,εχει φτασει τα 1970γρ κ σε 3-4 μερες θα τον παρουμε κ αυτον!!!!μετα ταισα τον μεγαλο,ηρθε ο μπαμπας μας κ τον ετοιμασαμε κ γυρισαμε!!!

Αλλα ειχαμε πολυ γελιο,αφου τον ταισαμε στις 5 κανει κακα του,τον πλενουμε,του βαζουμε κρεμα κ λιγο πριν κλεισω το παμπερς μας παταει ενα κατουρημα ωραιοτατο πανω μου!!!:tongue::tongue::tongue:

Ευτυχως απο εκεινη την ωρα κοιμαται...στην μοναδα μας ειπαν οτι ειναι καλο κ ησυχο παιδακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο αντε υπομονη θα παρετε και το αλλο μωρακι στο σπιτι συντομα !!!!!!!

Εω οταν ειχα παρει το γιο μου σπιτι και τον αλλαξα μετα απο λιγο ηταν μουσκεμα γιατι ειχα βαλει το πουλακι πανω !!!! χαχαχαχα

Τα εχουν αυτα τα αγορακι κατουρανε και σε κανουν μουσκεμα!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σας!!!!! με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας!!! Γερο κ καλοτυχο να ειναι η μπουμπου σας!!!!! πολυ χαρηκα!!!

Τα δικα μου νεα.....Αφυ ετρεχα το πρωι σαν τρελο,εκανα την ενεση κορτιζονης..ειδαν την τομη,ευτυχως η προισταμενη κ οχι νοοσοκομα!!! μου ειπε οτι η εχει χαλαρωσει ραμμα η καποιο αγγειο αιμοραγει κ οτι ειναι καλο αυτο απο το να εμενε μεσα στην τομη!!!

Εφτιαξα τα χαρτια του μεγαλου,ειδα τον μικρο,εχει φτασει τα 1970γρ κ σε 3-4 μερες θα τον παρουμε κ αυτον!!!!μετα ταισα τον μεγαλο,ηρθε ο μπαμπας μας κ τον ετοιμασαμε κ γυρισαμε!!!

Αλλα ειχαμε πολυ γελιο,αφου τον ταισαμε στις 5 κανει κακα του,τον πλενουμε,του βαζουμε κρεμα κ λιγο πριν κλεισω το παμπερς μας παταει ενα κατουρημα ωραιοτατο πανω μου!!!:tongue::tongue::tongue:

Ευτυχως απο εκεινη την ωρα κοιμαται...στην μοναδα μας ειπαν οτι ειναι καλο κ ησυχο παιδακι!!!

Με τις υγείες σας Σέβη!! χαχαχα Τέτοια θα έχουμε μπόλικα... Τι ωραία που τον πήρατε σπίτι σας! Πρέπει να είναι φοβερή αίσθηση. Άντε με το καλό και το αδερφάκι του να έρθει το συντομότερο!!

Μια χαρά και με την τομή. Ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό.


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα σε ολες τις μανουλες κ μελλουσες!!!

Αχ εχουμε στο σπιτι ενα ησυχο παιδακι....μονο στο πλυσιμο κ στο ντυσιμο εχουμε γκρινια!!!Μαμ,κακα κ νανι....οτσν ειναι ξυπνιος ολο χαμογελαει!!!

Polixenia με την τομη εχω ταλαιπωρηθει πολυ...βγαζει πολυ αιμα!!!

Αλλαξα γαζα στις δωδεκα,οταν ξυπνησα στις 2 για να φαει ο μπεμπης ειχα λιγο αιμα,στις 5 το ιδιο κ ξαφνικα αφου τελειωνω με το μωρο,νιωθω κατι να τρεχει στα ποδια μου,εεεε ηταν τοσο το αιμα που η γαζα που ηταν αδιαβροχη δεν το αντεξε...ξυπνησα τον αντρα μου εντρομη να με αλλαξει παλι!!!

Εχω στεναχωρηθει πολυ με αυτο....

Andraki ερωτα μιλαμε με τα αγορακια....να περασουν 3-4 μερες κ ελπιζω να παρουμε τον μικρο,αρκει να του εχουν βγαλει το ρινογαστρικο σωληνακι σημερα!!! εξαλλου ο καημενος μονο με μπιμπερο τρωει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Σέβη, πώς πάτε από ξενύχτια; Ξυπνάει συχνά ο μικρός για να φάει; Του δίνεις το γάλα σου με μπιμπερό ή θηλάζει κανονικά; Μπράβο που είναι τόσο ήσυχο το μαναράκι! Άντε τώρα να έρθει και ο μικρούλης και θα είστε μια χαρά!

Τι ταλαιπωρία όμως κι αυτή με την τομή... Με τον γυναικολόγο σου μίλησες;


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες τις μανουλες κ μελλουσες!!!

Αχ εχουμε στο σπιτι ενα ησυχο παιδακι....μονο στο πλυσιμο κ στο ντυσιμο εχουμε γκρινια!!!Μαμ,κακα κ νανι....οτσν ειναι ξυπνιος ολο χαμογελαει!!!

Polixenia με την τομη εχω ταλαιπωρηθει πολυ...βγαζει πολυ αιμα!!!

Αλλαξα γαζα στις δωδεκα,οταν ξυπνησα στις 2 για να φαει ο μπεμπης ειχα λιγο αιμα,στις 5 το ιδιο κ ξαφνικα αφου τελειωνω με το μωρο,νιωθω κατι να τρεχει στα ποδια μου,εεεε ηταν τοσο το αιμα που η γαζα που ηταν αδιαβροχη δεν το αντεξε...ξυπνησα τον αντρα μου εντρομη να με αλλαξει παλι!!!

Εχω στεναχωρηθει πολυ με αυτο....

Andraki ερωτα μιλαμε με τα αγορακια....να περασουν 3-4 μερες κ ελπιζω να παρουμε τον μικρο,αρκει να του εχουν βγαλει το ρινογαστρικο σωληνακι σημερα!!! εξαλλου ο καημενος μονο με μπιμπερο τρωει!!!

Καλημέρα. Ε τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση;; Δνε πρέπει να την ξαναράψουν;; Ή είπα κοτσάνα;;;

Άλεξ καλημέρα!!

Και η Νάντι μας γεννάει σήμερα!! Ανυπομονώ!!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα polixenia!

H nadimor σήμερα, σε 10 μέρες εσύ, πήραμε φόρα!!! Φαντάζομαι τα έχεις όλα έτοιμα πλέον, έτσι; Την Τετάρτη που μπαίνω στο μήνα μου θα φτιάξω κι εγώ τη βαλιτσούλα!!

Νadi, με το καλό!!!! Σήμερα θα γίνεις μανούλα!!!!


Qutyp3.png

mF5Fp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πηρα τον γιατρο τηλ κ θελει να με δει οπωσδηποτε σημερα στο νοσοκομειο!!!

Τι θα το κανω το μωρο εγω;;;εχθες η πεθερα μου αλλα κ η μανα μου τον κοιταγαν λες κ ηταν εξωγηινο,κουβεντα για να τον παρουν αγκαλια.....χ@ζονται κ οι 2!!!:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...