Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, An.thi είπε:

Κορίτσια ξέρει καμία...Αν γεννήσουμε πριν την ΠΗΤ χάνουμε χρήματα από το επίδομα λοχείας;

Οχι δεν χανεις διοτι κ οι ημερες που απομενουν μεταφερονται κανονικα. Αυτο ππυ δενν γνωριζω ειναι εαν πρεπει να κανεις καποια ενεργεια στο ικα ωστε να σου μεταφερθουν οι ημερες. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

Οχι δεν χανεις διοτι κ οι ημερες που απομενουν μεταφερονται κανονικα. Αυτο ππυ δενν γνωριζω ειναι εαν πρεπει να κανεις καποια ενεργεια στο ικα ωστε να σου μεταφερθουν οι ημερες. 

Αυτό θα το ρωτήσω μόλις γεννήσω που θα κάνω τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας. Σε ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Just now, An.thi είπε:

Αυτό θα το ρωτήσω μόλις γεννήσω που θα κάνω τα χαρτιά για το επίδομα λοχείας. Σε ευχαριστώ πολύ!

Ναι κ εγω τοτε θα το ρωτησω. Αν τυχει κ μαθω κατι νωριτερα θα σε ενημερωσω!

Κοριτσια πηραμε κατι μικρα μπιμπερο της philips avent να υπαρχουν στο σπιτι (δεν ξερω αν θα τα χρειαστουμε για αρχη καθως εχω σκοπο να θηλασω) αλλα ειναι πλαστικα αυτα που πηραμε. Πρεπει να παρουμε και γυαλινα; και επισης τα πλαστικα μπαινουν κανονικα στον αποστειρωτη ε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, gallikou είπε:

Ναι κ εγω τοτε θα το ρωτησω. Αν τυχει κ μαθω κατι νωριτερα θα σε ενημερωσω!

Κοριτσια πηραμε κατι μικρα μπιμπερο της philips avent να υπαρχουν στο σπιτι (δεν ξερω αν θα τα χρειαστουμε για αρχη καθως εχω σκοπο να θηλασω) αλλα ειναι πλαστικα αυτα που πηραμε. Πρεπει να παρουμε και γυαλινα; και επισης τα πλαστικα μπαινουν κανονικα στον αποστειρωτη ε;

Υπάρχουν κάποια ειδικά πλαστικά που μπαίνουν στον αποστειρωτή. Οι οδηγίες τι λένε; 

Επίσης μην ανησυχείς, ακόμα και να θηλασεις δεν πάνε χαμένα, μπορεί να τα χρησιμοποιήσει αργότερα πχ για το νερό του

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα μελλουσες 1-2-3ο μανουλες! Βλεπω φτασατε στο τελος! Με το καλο να κρατησετε τα χριστουγεννιατικα δωρακια αγγαλια σας γερα!!! Οποια γεννησει 19/12 την αγαπω ηδη κ αυτην κ το μπεμπεκι της!!:wub:

Έχω πητ 4/1 αλλά επειδή θα κάνω καισαρική η γιατρός μου είπε ότι θα μου το πάρει μέχρι τις 38. Οπότε ωραία ημερομηνία για γενέθλια μου φαίνεται το 19/12/19. Φορτωνομαστε βέβαια μια ολόκληρη χρόνια στην πλάτη και χάνουμε και το επίδομα του Μητσοτάκη φφφφ! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lenia.X είπε:

Έχω πητ 4/1 αλλά επειδή θα κάνω καισαρική η γιατρός μου είπε ότι θα μου το πάρει μέχρι τις 38. Οπότε ωραία ημερομηνία για γενέθλια μου φαίνεται το 19/12/19. Φορτωνομαστε βέβαια μια ολόκληρη χρόνια στην πλάτη και χάνουμε και το επίδομα του Μητσοτάκη φφφφ! 

Για την χρονια μην σε απασχολει θα καλυφθει το κενο κ δεν θα καταλαβεις διαφορα με τα υπολοιπα! Οσο για το επιδομα ειναι ενα μειον! Λατρεμενη μ ημερομηνια το 19/12 περυσι ηρθε στον κοσμο η ζωη μου κ μ αλλαξε την ζωη μου!

Με το καλο σε ΟΛΕΣ!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εγινα καλα απο τον πυρετο επιτελους και παρασκευη παω γιατρο να δει την μπουμπου μου! καλα ειναι ομως γιατι κλωτσαει σαν τρελη!!

μετραω εικοσι μερες!! ελπιζω να περασουν γρηγορα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Dimutrul είπε:

εγω εγινα καλα απο τον πυρετο επιτελους και παρασκευη παω γιατρο να δει την μπουμπου μου! καλα ειναι ομως γιατι κλωτσαει σαν τρελη!!

μετραω εικοσι μερες!! ελπιζω να περασουν γρηγορα!!

Εμένα αρρώστησε ο γιος μου δυστυχώς έχει πυρετό από εχθές (ευτυχώς όχι συχνά κι όχι υψηλό):sad: οπότε έχω αρχίσει πριν γεννήσω ξενύχτια χαχαχαχαχαχα

Πολύ χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Σε παρακαλώ, γράψε μου την πητ σου και το φυλο του μωρού να ενημερώσω το πινακάκι μας.

Κι όσες άλλες θέλετε δηλαδή, το ίδιο. 

@Lenia.Xεσύ περιμένεις κορίτσι; καλά αυτό για το επίδομα πολύ μεγάλο σπάσιμο δεν το συζητώ χαχαχαχαχαχα 

On 23/10/2019 at 5:40 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

 3/12 κορίτσι

@Rita❤️❤️❤️ 4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@fionita 10/12

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@An.thi 18/12 κορίτσι 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@martjem 27/12 αγόρι και κορίτσι 

@Blue-entry 28/12 αγόρι

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Εμένα αρρώστησε ο γιος μου δυστυχώς έχει πυρετό από εχθές (ευτυχώς όχι συχνά κι όχι υψηλό):sad: οπότε έχω αρχίσει πριν γεννήσω ξενύχτια χαχαχαχαχαχα

Πολύ χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Σε παρακαλώ, γράψε μου την πητ σου και το φυλο του μωρού να ενημερώσω το πινακάκι μας.

Κι όσες άλλες θέλετε δηλαδή, το ίδιο. 

@Lenia.Xεσύ περιμένεις κορίτσι; καλά αυτό για το επίδομα πολύ μεγάλο σπάσιμο δεν το συζητώ χαχαχαχαχαχα 

 

4/12 κοριτσάκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 23/10/2019 at 5:40 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

@Nektarinaki 3/12 κορίτσι

@Dimutrul 4/12 κορίτσι 

 

❤️❤️❤️4/12 κορίτσι

@Αννούλαααα 8/12 αγόρι 

@Κουδουνίστρα 13/12 αγόρι 

@fionita 10/12

@ΧρυσαΜ 11/12 άγνωστο

@An.thi 18/12 κορίτσι 

@moustokoulouro 18/12 κορίτσι 

@Rodon 27/12

@Myrtoulita 27/12 κορίτσι

@martjem 27/12 αγόρι και κορίτσι 

@Blue-entry 28/12 αγόρι

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, martjem είπε:

Μέχρι 27.12 σίγουρα δεν θα παει. Να χαίρομαι αν φτάσω αρχες Δεκ.  :)

Κι εμένα μού είπε ότι δε θα γεννήσω στην πητ μου, απλά το αφήνω έτσι και βλέπουμε γιατί δεν ξέρουμε ακριβής ημερομηνία :lol:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Κι εμένα μού είπε ότι δε θα γεννήσω στην πητ μου, απλά το αφήνω έτσι και βλέπουμε γιατί δεν ξέρουμε ακριβής ημερομηνία :lol:

Κι εγώ αποκλείεται να γεννήσω στην ΠΗΤ μου. Σήμερα που πήγα μου είπε ότι σίγουρα αντέχω ως τις 20 που θα βγει το ράμμα αλλά μετά δεν ξέρει τι θα γίνει..τα είδε όλα πολύ μαλακά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

Κι εμένα μού είπε ότι δε θα γεννήσω στην πητ μου, απλά το αφήνω έτσι και βλέπουμε γιατί δεν ξέρουμε ακριβής ημερομηνία :lol:

Σωστα, που να ξερουμε ποτε τα ζουζουνακια θα θελησουν να βγουν; :) υπομονη και καλα να ειναι!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...