Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Δεκεμβρίου 2019!!!


Recommended Posts

8 hours ago, ΧρυσαΜ said:

Εμένα αρρώστησε ο γιος μου δυστυχώς έχει πυρετό από εχθές (ευτυχώς όχι συχνά κι όχι υψηλό):sad: οπότε έχω αρχίσει πριν γεννήσω ξενύχτια χαχαχαχαχαχα

 

 

Περαστικούλια βρε κοριτσι μου! Υπομονή :)

Ανυπομονησία βλέπω πολύ στην ομάδα :lol::lol: εμένα με βλέπω να ξεπερνάω την πητ ετσι οπως πάω....

-Πόνοι 0

-Συσπάσεις 0

-Ξεκίνησε το πρήξιμο στα πόδια εδω και λίγες μέρες (άργησε κιώλας)

-Ο μικρούλης κάθεται ακόμα ψηλά (ασχετα αν ειναι γυρισμένος ανάποδα) :lol:

Μέχρι που ακόμα και ο γιατρός μου λέει θα σε δώ σε 15-20 μέρες και μπήκα ήδη στον 9ο :lol:

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Περαστικούλια βρε κοριτσι μου! Υπομονή :)

Ανυπομονησία βλέπω πολύ στην ομάδα :lol::lol: εμένα με βλέπω να ξεπερνάω την πητ ετσι οπως πάω....

-Πόνοι 0

-Συσπάσεις 0

-Ξεκίνησε το πρήξιμο στα πόδια εδω και λίγες μέρες (άργησε κιώλας)

-Ο μικρούλης κάθεται ακόμα ψηλά (ασχετα αν ειναι γυρισμένος ανάποδα) :lol:

Μέχρι που ακόμα και ο γιατρός μου λέει θα σε δώ σε 15-20 μέρες και μπήκα ήδη στον 9ο :lol:

Καλύτερα, να πάρει και βάρος! Πόσο τον βρήκε σήμερα; Κάποια στιγμή θα σε βάλει να αρχίσεις περπάτημα και ασκήσεις για να πάρει θέση.

Ανυπομονησία δεν θα πει τπτ..σήμερα που είδα ότι μεγάλωσε η μπεμπούλα θα ήθελα να μου κόψει τα φάρμακα και να γεννήσω χθες.. Ούτε μια βδομάδα δεν έμεινε για να μπω στο μήνα μου, οπότε χαλάλι! Ήταν δύσκολη όλη αυτή η ξεκούραση, ειδικά με ένα μικρούλη που ήθελε βόλτες, παιχνίδια κλπ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, An.thi said:

Καλύτερα, να πάρει και βάρος! Πόσο τον βρήκε σήμερα; Κάποια στιγμή θα σε βάλει να αρχίσεις περπάτημα και ασκήσεις για να πάρει θέση.

Ανυπομονησία δεν θα πει τπτ..σήμερα που είδα ότι μεγάλωσε η μπεμπούλα θα ήθελα να μου κόψει τα φάρμακα και να γεννήσω χθες.. Ούτε μια βδομάδα δεν έμεινε για να μπω στο μήνα μου, οπότε χαλάλι! Ήταν δύσκολη όλη αυτή η ξεκούραση, ειδικά με ένα μικρούλη που ήθελε βόλτες, παιχνίδια κλπ.

Εγώ σας θαυμάζω που έχετε ήδη ενα παιδάκι σπίτι...θέλω και γω να κάνουμε 2 αλλά ώρες ώρες αναρωτιέμαι πως, αν είμαι τόσο πεσμένη όπως είμαι σε αυτή την εγκυμοσύνη την εχασα τη μπάλα....:lol:

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει και μου είπε να με ξαναδεί σε 15-20 μέρες. Πριν μια εβδομάδα ακριβώς ήταν 1900. Σίγουρα κάτι θα πήρε γιατι ανέβηκα ενα κιλο και εγω :lol: Στα τελευταία υπέρηχα είναι συνεχώς με το κεφαλάκι κάτω οπότε δεν ξέρω αν θα χρειαστεί να παρει θέση ή την έχει παρει ήδη...

Θα πάω την επόμενη Δευτερα πρώτα ο θεός αν δεν υπάρξουν απροοπτα μέχρι τότε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Εγώ σας θαυμάζω που έχετε ήδη ενα παιδάκι σπίτι...θέλω και γω να κάνουμε 2 αλλά ώρες ώρες αναρωτιέμαι πως, αν είμαι τόσο πεσμένη όπως είμαι σε αυτή την εγκυμοσύνη την εχασα τη μπάλα....:lol:

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει και μου είπε να με ξαναδεί σε 15-20 μέρες. Πριν μια εβδομάδα ακριβώς ήταν 1900. Σίγουρα κάτι θα πήρε γιατι ανέβηκα ενα κιλο και εγω :lol: Στα τελευταία υπέρηχα είναι συνεχώς με το κεφαλάκι κάτω οπότε δεν ξέρω αν θα χρειαστεί να παρει θέση ή την έχει παρει ήδη...

Θα πάω την επόμενη Δευτερα πρώτα ο θεός αν δεν υπάρξουν απροοπτα μέχρι τότε...

Ακόμα είναι πολύ νωρίς για να σκέφτεσαι το δευτερο.Με το καλό να ρθει το πρώτο, να μεγαλώσει λίγο και μετά βλέπετε τι δυνατότητες έχετε σαν οικογένεια. Κι εγώ ήμουν πολύ αρνητική στην αρχή, αλλά πιστευω πως θέλει να βάλεις κάτω τα υπερ και τα κατά και μετά να αποφασίσεις.

Μπορεί να έχει πάρει θέση αλλά να είναι ψηλά και να πρέπει να κατεβεί. Θα σου πει ο γιατρός την Δευτέρα.

Παίρνουν πιο ευκολα βάρος προς το τέλος. Σίγουρα θα πήρε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! 
πηγαμε γιατρό σημερα

2500 περίπου τη βγάζει τη μικρη στις 35 εβδ 

Ελπίζουμε να βγει μετά τις 2 εβδ τουλάχιστον να φτάσει κοντά στα 2900

εγω πονάω αρκετά αν περπατήσω ή αν μεινω ώρα ορθια

αισθανομαι πονο στη κύστη συχνοουρία τρομακτική και σκληρή κοιλιά με πονο χαμηλά.. θα δούμε ποσο θα αντέξει...

τα χάπια τα περιορίζω σε μια βδομάδα στις 36 και στις 37 τα κοβω τελείως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τοτε 

@An.thi ποτε κόβεις τα ράμματα;;;;

@Κουδουνίστρα Καλύτερα να αργήσεις λίγο να γεννήσεις να μεγαλώσει λίγο ακόμα 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, moustokoulouro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 
πηγαμε γιατρό σημερα

2500 περίπου τη βγάζει τη μικρη στις 35 εβδ 

Ελπίζουμε να βγει μετά τις 2 εβδ τουλάχιστον να φτάσει κοντά στα 2900

εγω πονάω αρκετά αν περπατήσω ή αν μεινω ώρα ορθια

αισθανομαι πονο στη κύστη συχνοουρία τρομακτική και σκληρή κοιλιά με πονο χαμηλά.. θα δούμε ποσο θα αντέξει...

τα χάπια τα περιορίζω σε μια βδομάδα στις 36 και στις 37 τα κοβω τελείως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τοτε 

@An.thi ποτε κόβεις τα ράμματα;;;;

@Κουδουνίστρα Καλύτερα να αργήσεις λίγο να γεννήσεις να μεγαλώσει λίγο ακόμα 

Αυτό σημαίνει πως κάνεις συσπάσεις; Τι σου είπε για τους πόνους; Ο τράχηλός σου κρατάει;

Την Τετάρτη που θα είμαι 36 ακριβώς το βγάζω το ραμμα και κόβω και τα φάρμακα. Απο σήμερα κόβω την κολπική κρέμα προγεστερόνης.

Η δική μου φούσκα παραμεγάλωσε. Σήμερα 35+1 την βρήκε πάνω από 2700. Εκανα και καρδιοτογράφο. Μόνο δύο συσπάσεις μεγαλούτσικες είχα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, An.thi είπε:

Αυτό σημαίνει πως κάνεις συσπάσεις; Τι σου είπε για τους πόνους; 

Την Τετάρτη που θα είμαι 36 ακριβώς το βγάζω το ραμμα και κόβω και τα φάρμακα. Απο σήμερα κόβω την κολπική κρέμα προγεστερόνης.

Η δική μου φούσκα παραμεγάλωσε. Σήμερα 35+1 την βρήκε πάνω από 2700. Εκανα και καρδιοτογράφο. Μόνο δύο συσπάσεις μεγαλούτσικες είχα.

Ναι κάνω συσπασεις κι ας παίρνω γκλοπιρ και μαγνήσιο !! Τετάρτη ε;;;; Δηλ από την άλλη Τετάρτη 27/11 μπορεί να γεννάς 37 εβδ ! Κι εγώ κάπου εκεί μάλλον 

πωπω πάει αυτό ήταν 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie
Link to comment
Share on other sites

Just now, moustokoulouro είπε:

Ναι κάνω συσπασεις κι ας παίρνω γκλοπιρ και μαγνήσιο !! Τετάρτη ε;;;; Δηλ από την άλλη Τετάρτη 27/11 μπορεί να γεννάς 37 εβδ ! Κι εγώ κάπου εκεί μάλλον 

πωπω πάει αυτό ήταν 

Μπορεί και νωρίτερα..σήμερα μου είπε πως δεν μπορεί να ξέρει τι θα γίνει οταν βγει το ραμμα. Μπορει να γεννησω και την ιδια μερα, μπορεί και μετά απο δύο βδομάδες. 

Με τις 27/11 έχω πρόβλημα!!! Έχει ο γιος μου γενέθλια εκείνη τη μέρα και δεν θέλω να τύχει να γεννηθούν την ίδια μέρα. Θέλω το καθένα να έχει τη μέρα του!! 

Link to comment
Share on other sites

@ΧρυσαΜ σύμφωνα με το πινακάκι που έχεις ετοιμάσει θα γεννήσεις στις 11/12. Πρώτα να ευχηθώ σε σένα και σε όλα τα κορίτσια με το καλό και όλα να είναι εύκολα.

Εγώ έχω ΠΗΤ 01/01/2020 αλλά επειδή θα είναι με καισαρική πρότεινε ο γιατρός να γίνει, πρώτα ο θεός και εκτός απροόπτου, μόλις κλείσω την 37η και συγκεκριμένα την 11/12.

Σου εύχομαι να φτάσεις την ημερομηνία. Λες να είμαστε μαζί;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Περαστικούλια βρε κοριτσι μου! Υπομονή :)

Ανυπομονησία βλέπω πολύ στην ομάδα :lol::lol: εμένα με βλέπω να ξεπερνάω την πητ ετσι οπως πάω....

-Πόνοι 0

-Συσπάσεις 0

-Ξεκίνησε το πρήξιμο στα πόδια εδω και λίγες μέρες (άργησε κιώλας)

-Ο μικρούλης κάθεται ακόμα ψηλά (ασχετα αν ειναι γυρισμένος ανάποδα) :lol:

Μέχρι που ακόμα και ο γιατρός μου λέει θα σε δώ σε 15-20 μέρες και μπήκα ήδη στον 9ο :lol:

Εεε έτσι είναι τα πρώτα, δεν πειράζει ασ τον μέσα να γίνει θρεφταρι κι όταν νιώσει ψυχολογικά έτοιμος θα βγει χαχαχαχαχαχα 

Just now, An.thi είπε:

Καλύτερα, να πάρει και βάρος! Πόσο τον βρήκε σήμερα; Κάποια στιγμή θα σε βάλει να αρχίσεις περπάτημα και ασκήσεις για να πάρει θέση.

Ανυπομονησία δεν θα πει τπτ..σήμερα που είδα ότι μεγάλωσε η μπεμπούλα θα ήθελα να μου κόψει τα φάρμακα και να γεννήσω χθες.. Ούτε μια βδομάδα δεν έμεινε για να μπω στο μήνα μου, οπότε χαλάλι! Ήταν δύσκολη όλη αυτή η ξεκούραση, ειδικά με ένα μικρούλη που ήθελε βόλτες, παιχνίδια κλπ.

Αχχχχ πόσο σε νιώθω δε φαντάζεσαι!!! Μια εβδομάδα δεν είναι τίποτα, νερό θα περάσει!!!! 

 

Just now, Κουδουνίστρα είπε:

Εγώ σας θαυμάζω που έχετε ήδη ενα παιδάκι σπίτι...θέλω και γω να κάνουμε 2 αλλά ώρες ώρες αναρωτιέμαι πως, αν είμαι τόσο πεσμένη όπως είμαι σε αυτή την εγκυμοσύνη την εχασα τη μπάλα....:lol:

Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει και μου είπε να με ξαναδεί σε 15-20 μέρες. Πριν μια εβδομάδα ακριβώς ήταν 1900. Σίγουρα κάτι θα πήρε γιατι ανέβηκα ενα κιλο και εγω :lol: Στα τελευταία υπέρηχα είναι συνεχώς με το κεφαλάκι κάτω οπότε δεν ξέρω αν θα χρειαστεί να παρει θέση ή την έχει παρει ήδη...

Θα πάω την επόμενη Δευτερα πρώτα ο θεός αν δεν υπάρξουν απροοπτα μέχρι τότε...

Μωρέ αναγκαστικά τη βρίσκεις την αντοχή να ανταπεξέλθεις. Αλλά κάτσε να έρθει το πρώτο με το καλό και το σκέφτεσαι ξανά μετά χαχαχαχαχαχα 

Σίγουρα μέχρι τη γέννα δηλαδή θα έχει φτάσει τουλάχιστον τα δυόμισι κιλά ε; μια χαρά είναι!!! Μιας φίλης η κόρη γεννήθηκε 2,900

Just now, moustokoulouro είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! 
πηγαμε γιατρό σημερα

2500 περίπου τη βγάζει τη μικρη στις 35 εβδ 

Ελπίζουμε να βγει μετά τις 2 εβδ τουλάχιστον να φτάσει κοντά στα 2900

εγω πονάω αρκετά αν περπατήσω ή αν μεινω ώρα ορθια

αισθανομαι πονο στη κύστη συχνοουρία τρομακτική και σκληρή κοιλιά με πονο χαμηλά.. θα δούμε ποσο θα αντέξει...

τα χάπια τα περιορίζω σε μια βδομάδα στις 36 και στις 37 τα κοβω τελείως αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τοτε 

@An.thi ποτε κόβεις τα ράμματα;;;;

@Κουδουνίστρα Καλύτερα να αργήσεις λίγο να γεννήσεις να μεγαλώσει λίγο ακόμα 

Τα ίδια νιώθω κι εγώ ακριβώς, από τη στιγμή ειδικά που σταμάτησα και το μαγνήσιο... Αφού ώρες ώρες λέω να το ξαναρχίσω γιατί δε μπορώ να ανταπεξέλθω στην καθημερινότητά μου 

Just now, An.thi είπε:

Μπορεί και νωρίτερα..σήμερα μου είπε πως δεν μπορεί να ξέρει τι θα γίνει οταν βγει το ραμμα. Μπορει να γεννησω και την ιδια μερα, μπορεί και μετά απο δύο βδομάδες. 

Με τις 27/11 έχω πρόβλημα!!! Έχει ο γιος μου γενέθλια εκείνη τη μέρα και δεν θέλω να τύχει να γεννηθούν την ίδια μέρα. Θέλω το καθένα να έχει τη μέρα του!! 

Με ένα πάρτι ξεμπερδεύεις χαχαχ!!! Και τού κάνεις δώρο για τα γενέθλια το αδερφάκι του :lol:

Just now, angel23 είπε:

@ΧρυσαΜ σύμφωνα με το πινακάκι που έχεις ετοιμάσει θα γεννήσεις στις 11/12. Πρώτα να ευχηθώ σε σένα και σε όλα τα κορίτσια με το καλό και όλα να είναι εύκολα.

Εγώ έχω ΠΗΤ 01/01/2020 αλλά επειδή θα είναι με καισαρική πρότεινε ο γιατρός να γίνει, πρώτα ο θεός και εκτός απροόπτου, μόλις κλείσω την 37η και συγκεκριμένα την 11/12.

Σου εύχομαι να φτάσεις την ημερομηνία. Λες να είμαστε μαζί;

Λες;;; με το καλό και σε εσένα!! Πού γεννάς πρώτα ο Θεός; 

Εγώ κατά πάσα πιθανότητα θα γεννήσω νωρίτερα. 

Ααα πες του δεν έχει τέτοια, 1/1/20 να γεννήσεις για να πάρεις και το επίδομα!!! Χαχαχα

Γιατί καισαρική; θέλει να κάνει πρωτοχρονιά στο σπίτι ο γιατρός; αστειεύομαι φυσικά, για να το λέει θα έχει τούς λόγους του. Όλα καλά εύχομαι!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 14/11/2019 at 12:42 ΜΜ, ΧρυσαΜ είπε:

Εμένα αρρώστησε ο γιος μου δυστυχώς έχει πυρετό από εχθές (ευτυχώς όχι συχνά κι όχι υψηλό):sad: οπότε έχω αρχίσει πριν γεννήσω ξενύχτια χαχαχαχαχαχα

Πολύ χαίρομαι που είσαι καλά!!!

Σε παρακαλώ, γράψε μου την πητ σου και το φυλο του μωρού να ενημερώσω το πινακάκι μας.

Κι όσες άλλες θέλετε δηλαδή, το ίδιο. 

@Lenia.Xεσύ περιμένεις κορίτσι; καλά αυτό για το επίδομα πολύ μεγάλο σπάσιμο δεν το συζητώ χαχαχαχαχαχα 

 

Ναι κοριτσάκι περιμένω! Μόλις μου πει η γυναικολόγος ημερομηνία καισαρικης θα σας την πω να με βάλετε και μένα στο πινακάκι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2019 at 10:41 ΠΜ, An.thi είπε:

Καλημέρα! Για να είσαι σίγουρη καλύτερα να ρωτήσεις εκεί που θα κάνεις τη δήλωση, στο ληξιαρχείο γέννησης. Εδώ σε εμάς θέλει ΥΔ θεωρημενη για το γνήσιο της υπογραφής, το έκανε μια φίλη μου πρόσφατα.

Κοριτσάρα μου τι κανεις;;; θελω μια χάρη αν μπορείς... Σχετικά με την υπεύθυνη  δήλωση τι γράφω μεσα;;;


 Έχω δύο ψυχούλες στον ουρανό 👼👼...κ δύο στην αγκαλιά μου...❤️❤️👫

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννούλαααα είπε:

Κοριτσάρα μου τι κανεις;;; θελω μια χάρη αν μπορείς... Σχετικά με την υπεύθυνη  δήλωση τι γράφω μεσα;;;

Δεν το έψαξα παραπάνω γιατί εμείς δεν θα κάνουμε ονοματοδοσία. Τώρα ο άντρας μου, που δουλευεί σε ΚΕΠ, μου λεει εξουσιοδότηση η μαμά προς το μπαμπά που να γράφει ότι το παιδί μας που γεννήθηκε τότε συννενώ να ονομαστεί έτσι. Αλλά λέει ότι σίγουρα υπάρχουν διαφορές από Δήμο σε Δήμο και καλύτερα να ρωτήσετε στο ληξιαρχείο που θα γίνει η δήλωση. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΧρυσαΜ, σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου. Βλέπεις ότι δεν θα συντονιστούμε τελικά .... κρίμα. Ναι, το σχολιάσαμε με τον γιατρό ότι χάνω το επίδομα. Τι τα θες δεν έχω καλή σχέση με το χρήμα. Απ' ότι μου είπε για μία ακόμη χρονιά τα έκανε μαντάρα στον προγραμματισμό και στις γιορτές θα έχει δουλειά (γέννες). Θα γεννήσω στο Νοσοκομείο της πόλης μου (δεν έχουμε αξιόπιστη ιδιωτική κλινική παρά δύο μεγάλα δημόσια νοσοκομεία) και θα γεννήσω με καισαρική γιατί ΄περιμένω δίδυμα κοριτσάκια (πολύ κοριτσομάνι στο πινακάκι σου ... θα τσακωνόμαστε για τους γαμπρούς). Έτσι, μόλις κλείσω την 37η θα μου τα πάρουν.Οπότε αν υπάρχει μία πιθανότητα να συγχρονιστούμε αυτό μπορεί να γίνει μόνο από σένα. Αστειεύομαι, ας αφήσουμε να γίνει το καλύτερο για τα μωρά. Καλή συνέχεια σε όλες!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, angel23 είπε:

ΧρυσαΜ, σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου. Βλέπεις ότι δεν θα συντονιστούμε τελικά .... κρίμα. Ναι, το σχολιάσαμε με τον γιατρό ότι χάνω το επίδομα. Τι τα θες δεν έχω καλή σχέση με το χρήμα. Απ' ότι μου είπε για μία ακόμη χρονιά τα έκανε μαντάρα στον προγραμματισμό και στις γιορτές θα έχει δουλειά (γέννες). Θα γεννήσω στο Νοσοκομείο της πόλης μου (δεν έχουμε αξιόπιστη ιδιωτική κλινική παρά δύο μεγάλα δημόσια νοσοκομεία) και θα γεννήσω με καισαρική γιατί ΄περιμένω δίδυμα κοριτσάκια (πολύ κοριτσομάνι στο πινακάκι σου ... θα τσακωνόμαστε για τους γαμπρούς). Έτσι, μόλις κλείσω την 37η θα μου τα πάρουν.Οπότε αν υπάρχει μία πιθανότητα να συγχρονιστούμε αυτό μπορεί να γίνει μόνο από σένα. Αστειεύομαι, ας αφήσουμε να γίνει το καλύτερο για τα μωρά. Καλή συνέχεια σε όλες!

Ωωωω Παναγία μου, διδυμα ε; με το καλό!! Θα πάω από εβδομάδα στο γιατρό και θα μού πει πώς με βλέπει σχετικά με το πότε βλέπει το μωρό να έρχεται.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...